Jedyny rzeczywiście niezależny polski poseł Robert Majka o ważnych sprawach Polski i Polaków

Robert Majka – oświadczenie z 28 grudnia 2018 r.

Janusz Jaskółka
Opublikowany 28 gru 2018
Robert Majka – oświadczenie z 28 grudnia 2018 r.
Posiedzenie Sejmu RP nr 75

Oświadczenie poselskie

http://videosejm.pl/posiedzenia-sejmu/posiedzenie-sejmu-rp-nr-75/pierwszy-dzien-19

Robert Majka o inżynierii medialnej i o Janie Potockim

Polskie Sprawy
Opublikowany 11 sty 2019

 

Robert Majka w NTV o zbliżającym się rozbiorze Polski

niezaleznatelewizja
Opublikowany 8 sty 2019

Okrągły Stół – Nowa Jałta? Poseł Robert Majka

2 myśli w temacie “Jedyny rzeczywiście niezależny polski poseł Robert Majka o ważnych sprawach Polski i Polaków

 1. „Przez MJO – 14/12/2018

  Stanisław Michalkiewicz ostro o prezydencie Dudzie i ustawie 447. „Będziemy we własnym kraju obywatelami III kategorii”


  Stanisław Michalkiewicz. / Fot. wolnosc24.pl

  „Pan prezydent Duda ma niewątpliwe zalety, ma też pewną wadę. Mianowicie jest bardzo nieśmiały. Tego może na co dzień nie widać, ale podam zaraz przykład sytuacji bardzo brzemiennej w skutki dla polskich interesów państwowych” – takimi słowami pan Stanisław Michalkiewicz rozpoczął krótkie przemówienie dotyczące prezydenta Andrzeja Dudy oraz tzw. ustawy nr 447.

  Publicysta w swojej wypowiedzi powrócił do niedawnej wizyty prezydenta Dudy w Waszyngtonie. Wówczas wizytował w Białym Domu, gdzie przez blisko 20 minut rozmawiał z prezydentem USA Donaldem Trumpem.

  Później, w godzinach wieczornych w ambasadzie polskiej odbywał się bankiet z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości. Prezydent Andrzej Duda był gościem tego wydarzenia i odpowiadał na pytania zgromadzonych. Jedno z nich dotyczyło właśnie rozmowy z Donaldem Trumpem i ustawy 447.

  „Pan prezydent Duda został zapytany […] Czy podczas tej 20 minutowej rozmowy została poruszona sprawa ustawy 447? Pan prezydent powiedział, że nie była, bo strona amerykańska tego nie zaproponowała. Pan prezydent nie ośmielił się sam złożyć takiej propozycji, więc obawiam się, że jak tak dalej pójdzie to nasze interesy państwowe i narodowe […] będą zagrożone. Jeśli ona będzie realizowana to musi w konsekwencji doprowadzić do żydowskiej okupacji Polski.

  „W rezultacie naród Polski może zostać zepchnięty we własnym kraju do roli narodu III kategorii. Pierwszą kategorię będzie stanowił oczywiście okupant, drugą będą stanowili jego kolaboranci, a reszta dopiero trzecią. Jest to zatem największe zagrożenie, które zawisło nad narodem polskim od 1939 roku i w sprawie tego zagrożenia prezydent nie ośmielił się zapytać prezydenta Trumpa – co on na to?”

  źródło: http://nczas.com/2018/12/14/stanislaw-michalkiewicz-ostro-o-prezydencie-dudzie-i-ustawie-447-bedziemy-we-wlasnym-kraju-obywatelami-iii-kategorii/

  Polubienie

  1. „OP 14/12/2018 at 11:06

   Panie Michałkiewicz bardzo Pana cenię za Pana wywody, ale chcę zaznaczyć, że już jesteśmy obywatelami III kategorii: obowiązkowe szczepienia, rosnące bandyckie podatki, nieliczenie się z głosami Polaków (wystąpienie w sejmie Justyny Sochy, argumenty rolników, itd…), traktowanie Polaków jak idiotów (wmawianie ludziom globalnego ocieplenia, ekologii elektrycznych samochodów czy wiatraków), okłamywanie w sprawie imigracji… i wiele, wiele innych kłamstw. Sam Pan wie, że jesteśmy kolonią Zachodu pod zarządem UE, pod auspicjami żydów amerykańskich i trudno wymagać od nie naszego też rządu, żeby wyłamywał się spod tej kurateli, a okupacja w swoim czasie – jeszcze widocznie nie nadszedł ten czas. Tylko powinien Pan jeszcze dodać, że sami sobie jesteśmy winni, bo nie potrafimy się uczyć na błędach historii i ciągle zawierzamy nie tym ludziom i instytucjom, co trzeba.

   źródło: http://nczas.com/2018/12/14/stanislaw-michalkiewicz-ostro-o-prezydencie-dudzie-i-ustawie-447-bedziemy-we-wlasnym-kraju-obywatelami-iii-kategorii/#comment-906379

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s