Teatr dla gojów

Teatr dla gojów #01

Teatr dla gojów #02

Teatr dla gojów #03

Teatr dla gojów #04

Teatr dla gojów #05

Teatr dla gojów #06

Teatr dla gojów #07

Teatr dla gojów #08

Teatr dla gojów #09

Teatr dla gojów #10

Grupa Bilderberg

Bank Swiatowy

playlista: Teatr dla gojów

źródło: TOMI 3356 #2


od mg: kopie WSZYSTKICH nagrań tego OCENZUROWANEGO przez YouTube kanału udostępniłem tu: http://chomikuj.pl/mgrabas/TOMI+3356+*232

5 myśli w temacie “Teatr dla gojów

 1. President Donald Trump i Poland

  Opublikowany 6 sie 2017

  Słowa prawdy o Polskim Narodzie z ust Donald’a Trump’a. Nie dotyczy to polityków czy przywódców Polskiego Narodu na przestrzeni ostatnich dekad. I w zasadzie to tyle…
  Prawdziwi Polscy reprezentanci Kraju zostali wymordowani w Katyniu albo zesłani na Sybir.

  Obecne twarze z salonów polityki to mordy potomków żydokomuny mordującej Polskich patriotów w trakcie i po zakończeniu II WŚ z korzeniami żydo-banderowskimi. Oczywistym jest, że Trump – antysystemowiec (teatr dla gojów) jest muppet’em miedzynarodowej finansjery i pełni funkcje dekoracyjne.

  Decyzje zapadają jak kurtyna opadnie – patrz np. duda-obłuda – wybrany przez diasporę żydowską – wylansowany na męża stanu itd.
  Pic na wodę fotomontaż.
  NIE masz wyboru… masz WŁAŚCICIELI !

  Tomi

  Polubienie

  1. POLACY podczas wojny…

   Opublikowany 12 lip 2018

   Tematem starannie omijanym przez cieszące się największą oglądalnością i poczytnością media, jest kwestia roszczeń, jakie wysuwa państwo Izrael wobec Polski i zobowiązań, jakie podobno Polska w tej sprawie podjęła. Wspomniał o nich prezydent Izraela Reuwen Riwlin w wywiadzie udzielonym PAP w październiku 2014 roku:

   „Jeśli chodzi o zwrotu mienia żydowskiego również ten temat będzie obecny podczas naszych rozmów. Wiem rzecz jasna, jakie jest polskie stanowisko w tej sprawie, jak również znam obietnice i umowy, jakie zostały udzielone i zawarte.”

   Sprawa nie jest błaha, bo podobno roszczenia te przewyższają zawrotną kwotę 60 miliardów dolarów!

   Jedynym kandydatem na prezydenta Polski, który podnosił tę kwestię w swojej kampanii wyborczej, był Grzegorz Braun. Został za to okrzyknięty faszystą. Reszta milczy w tej sprawie jak zaklęta. Milczą media głównego nurtu. Milczą politycy. Tak, jakby tematu w ogóle nie było. A tymczasem WikiLeaks ujawniło tajną notatkę ambasadora USA w Polsce, z której wynika, że:

   „Bronisław Komorowski i Donald Tusk zamierzali sprzedać lasy i nieruchomości należące do skarbu państwa, by zdobyć środki na wypłatę odszkodowań za mienie odebrane Żydom przez Niemców i Sowietów. Komorowski złożył taką obietnicę w styczniu 2009 r., a jego deklaracja jest kluczem do zrozumienia szeroko zakrojonej strategii rządu. Ambasador Victor H. Ashe zaraportował do Departamentu Stanu USA, że „Komorowski stwierdził, iż premier Tusk zmusi niepokornych ministrów, […] by »dołożyli się do rekompensat«, sprzedając państwowe lasy i nieruchomości”

   Polska miałaby więc wypłacić odszkodowania za mienie zrabowane Żydom nie przez państwo polskie (które przecież uległo likwidacji na początku II Wojny Światowej), ale przez Niemców i Sowietów? I komu to odszkodowanie miałoby być wypłacone? Państwu, które nawet nie istniało, gdy doszło do tej grabieży?

   Warto przy tej okazji przypomnieć, że Polska już ponad pół wieku temu zapłaciła odszkodowania i USA, i kilkunastu państwom zachodniej Europy, by ich żydowscy obywatele, którzy na terenie naszego kraju stracili majątek, nie mogli w przyszłości wysuwać żadnych roszczeń wobec Polski. Czy więc te nowe żądania, to nie uzurpacja?

   A może, zamiast szukać źródeł sfinansowania tych roszczeń, polscy politycy wystawią Izraelowi równie absurdalny rachunek? Rachunek za to, że Żydzi, przez dwa stulecia, na wielką skalę trudnili się handlem polskimi niewolnikami? Podkreślę „na wielką skalę”, bo sam handel niewolnikami pochodzącymi z terenów polskich jest znacznie starszy. Żydzi prowadzili go już co najmniej w dziesiątym wieku. A pisał o tym jeden z nich – Ibrahim ibn Jakub, czyli Abraham syn Jakuba. Tyle, że wówczas skala tego procederu, choć spora, nie była chyba aż tak dramatycznie wielka jak w wiekach XVI i XVII.

   Tomi

   Polubienie

   1. Lech Kaczyński – mąż stanu czy zdrajca?

    purpurwolf
    Opublikowany 3 wrz 2011

    Czy hasło kontynuowania spuścizny Lecha Kaczyńskiego rzucone przez jego brata w ramach toczącej się kampanii wyborczej będzie się odnosić również do tej specyficznie pojmowanej polityki zagranicznej?

    Musisz to wiedzieć (379) Jeżeli ten życiorys jest prawdą – to zastanówmy się wspólnie nad Polską

    CW24tv
    Opublikowany 31 gru 2018

    Polubienie

 2. Iluzja wyboru

  Opublikowany 21 lip 2018

  Wybory to iluzja – przyzwyczajenie utrzymywane niby dla pokrzepienia serc, dla zachowania pozorów, ale całkiem niepotrzebne i prowadzące do fasadowej harmonii społecznej.

  Stoimy na krawędzi globalnej przepaści finansowej „Wielkiego globalnego zadłużenia”, Gdzie państwa pogrążone w ekstremalnych długach zaczynają zaostrzać politykę fiskalną w celu zmniejszenia deficytu, co ostatecznie doprowadzi do „uśmiercania” społeczeństwa, zagłady klasy średniej i społecznych podstaw na których się na których system się opierał. Jak do tego doszło? Kto ponosi odpowiedzialność? Dokąd nas to zaprowadzi? Na te pytania spróbujemy odpowiedzieć.

  Sercem globalnej polityki ekonomicznej jest centralny system bankowy. Banki centralne są odpowiedzialne za wydruk walut danego kraju i ustalanie stóp procentowych, tym samym ustalania wartości waluty. Powinno to bez wątpienia należeć do prerogatyw rządów, jednak jest to iluzją, gdyż banki centralne, przesiąknięte władzą rządową są prywatną własnością największych międzynarodowych banków, a tym samym pracują na zysk tychże instytucji.

  W jaki sposób banki centralne zarabiają? Odpowiedź jest prosta: w taki sam jak wszystkie inne banki. Zarabiają na odsetkach od długu. Są kredyty, są ustalone stopy procentowe są i zyski. Jest to system długu, gospodarka imperialna w genialnym wydaniu.

  W 1913 roku w Stanach Zjednoczonych, prezydent Woodrow Wilson podpisał Ustawę o Rezerwie Federalnej, tworząc System Rezerwy Federalnej, z siedzibą w Waszyngtonie, wyznaczony na prezesa, ale prawdziwa siła spoczywała w rękach 12 banków regionalnych, gdzie szczególną rolę odgrywał Bank Rezerwy Federalnej w Nowym Jorku. Regionalne banki Fed były bankami prywatnymi, w których udziałowcami były największe banki w każdym regionie, skąd wybrano członków zarządu, którzy następnie podzielili się władzą z władzą z Zarządem Rezerwy Federalnej w Waszyngtonie.

  Na początku lat 1920, w USA powstała Rada Stosunków Międzynarodowych Council on Foreign Relations powstał w Stanach Zjednoczonych, pierwszy „think tank” (zbiornik myśli) polityki zagranicznej zdominowana przez potężne siły kartelu bankowego.

  W 1930 r. powstał Bank Rozrachunków Międzynarodowych (BIS) stworzony do zarządzania niemieckimi odszkodowaniami, ale odgrywał też inną, mniej znaną ale o wiele bardziej znaczącą rolę, zasadniczo rolę banku centralnego dla banków centralnych na całym świecie, gdzie wszelkie operacje były ściśle tajne, Historyk Carroll Quigley napisał :

  „Siły kapitalizmu finansowego inny dalekosiężny cel, co najmniej stworzenie systemu kontroli finansowej na świecie skupionej w rękach prywatnych, będące w stanie zdominować system polityczny danego kraju i całej światowej gospodarki. System miał być feudalnym stylu nadzorowany przez działające banki centralne w porozumieniu, gdzie wszystko ustalano na tajnych spotkania i konferencjach. Centralą systemu miał być Bank Rozrachunków Międzynarodowych z siedzibą w Szwajcarii, w Bazylei – prywatny bank zarządzający bankami centralnymi, które same w sobie były prywatnymi korporacjami”

  W 1954 roku powstała grupa Bilderberg Group tajemniczy globalny „think tank” którego członkami były elity intelektualne, finansowe, wojskowe, medialne, członkowie wielkich korporacji z USA i Europy zachodniej, wybitni bankierzy jak David Rockefeller, członkowie europejskich rodzin królewskich jak członkowie holenderskiej rodziny królewskiej, -najwięksi udziałowcy Rogal (taki holenderski Stell) – uczęszczający na wszystkie spotkania Ta ok. 130 osobowa grupa spotyka się co roku w tajemnicy, aby omawiać sprawy światowe, ustalanie ogólnych celów i podejmowania szeroko zakrojonych programów. Grupa początkowo była utworzona w celu promowania integracji europejskiej. Na spotkaniu w 1956 spotkaniu ustalono zarys przyszłej UE i wspólnej waluty. Faktycznie obecny przewodniczący grupy Bilderberg potwierdził w europejskich mediach, że dyskutowano na temat EURO na spotkaniach grupy.

  W 1973 roku, David Rockefeller, prezes i dyrektor generalny Chase Manhattan Bank, przewodniczący Rady Stosunków Międzynarodowych i członek Komitetu Kierowniczego Grupy Blderberg wraz z politologiem Zbigniewem Brzezińskich powołali Komisję Trójstronną . W tym samym roku szokująco skoczyły ceny ropy naftowej tworząc kreując olbrzymie zyski. Te posunięcia były omawiane na spotkaniu Bilderberg 5 miesięcy przed tym skokiem, a pieniądze przechodziły przez zachodnie banki, które udzielały pożyczek krajom 3 świata które rozpaczliwie potrzebowały kredytów na finansowanie inwestycji.

  Tomi

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s