OŚWIADCZENIE w imieniu Pawła Ziemińskiego

09/06/2018

Znalezione na Facebooku

=================================

Szanowni Państwo,

Informuję, że dzisiaj 8.06.2018r., ok. godz 6:15 zjawili się u mnie, w miejscu zamieszkania w Łodzi, funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Łodzi wręczając mi Postanowienie o zażądaniu wydania rzeczy i przeszukaniu, podpisane przez prokuratora rejonowego Warszawa-Praga Północ, Macieja Młynarczyka, prowadzącego postępowanie o syg. PR 4 Ds.624.2018 o czyny z art. 256 par.1 kk i art.257 i na podstawie art.93 par.3 kpk. art 217 kpk, art.219 par.1 i 2 kpk oraz art.220 par 1 kpk.

Zażądali wydania użytkowanych przeze mnie aparatów telefonicznych, tabletów i komputerów- w celu sporządzenia kopii binarnych lub odczytu danych, niezbędnych (ich zdaniem – PZ) do ustalenia, kto w dniach 24 stycznia 2018r., 2 marca 2018r. i 1 maja 2018r. opublikował w serwisie internetowym pod adresem URL wiernipolsce1.WordPress.com teksty pod tytułem

„Musimy walczyć z syjonizmem, a nie z faszyzmem i nacjonalizmem”,

http://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/01/24/musimy-walczyc-z-syjonizmem-a-nie-z-faszyzmem-i-nacjonalizmem/

„Syjoniści strwożeni nacjonalizmem i faszyzmem”,

http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=3&t=26500

„Rządzą nami syjonistyczni bandyci bez skrupułów” i „Minął 1 Maja…”- wraz z towarzyszącymi im grafikami.

http://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/03/02/rzadza-nami-syjonistyczni-bandyci-bez-skrupulow/

Zarekwirowano przy tej okazji także sprzęt elektroniczny należący do mojej córki pomimo, że informowałem o tym, że stanowi jej własność łącznie z danymi. Odmówiłem składania zeznań, czy wyjaśnień do protokołu, gdyż takie prawo mi przysługuje, a szczególnie wobec naruszenia miru domowego, najścia rozbójniczego i przywłaszczenia sobie rzeczy cudzych, nie stanowiących mojej własności, a ponadto faktu, iż w pouczeniu pod Postanowieniem widnieje klauzula o zażaleniu w terminie 7 dni na treść Postanowienia, a zatem i na będące jego skutkiem czynności.

W związku z tym, że wszystkie przytoczone w Postanowieniu artykuły na stronie wiernipolsce1.WordPress.com miały podpis ich autora, sugestia, że podstawą zajęcia mienia i przeszukania jest ustalenie kto opublikował materiały mające swego autora, a także wobec konstytucyjnej wolności do głoszenia poglądów – jest kpiną, gdyż taką informację można było zasięgnąć wprost u autora lub administratora serwisu.

Zabór mienia i przeszukiwanie mieszkania prywatnego( zresztą stanowiącego własność mojej córki pod jej nieobecność i bez jej zgody oraz powiadomienia) jest praktyką państwa totalitarnego, bezprawiem i terroryzmem prawniczo- policyjnym wobec działaczy politycznych oraz niezależnych publicystów i dziennikarzy politycznych.

dr Paweł Ziemiński
Administrator portalu
wiernipolsce1.wordpress.com

Prezes stowarzyszenia
Wierni Polsce Suwerennej

Wiceprezes stowarzyszenia
Bastion Dialogu

Przewodniczący partii
Polska Patriotyczna

=========

P.S.
Powyższe informacje proszę publikować na wszystkich administrowanych przez Państwo portalach, serwisach społecznościowych i materiałach prasowych, w kraju i za granicą.
Do odwołania proszę nie kontaktować się na mój numer prywatny telefonu.

za: http://justice4poland.com/2018/06/09/oswiadczenie-w-imieniu-pawla-zieminskiego/

3 myśli w temacie “OŚWIADCZENIE w imieniu Pawła Ziemińskiego

 1. „BY PAZIEM | 9 CZERWCA 2018 · 12:03

  Atak syjonistów na portal WPS
  z pomocą Prokuratury i Policji

  Informujemy, że w piątek 8 czerwca 2018 r. na podstawie postanowienia prokuratora Macieja Młynarczyka, funkcjonariusza Prokuratury Warszawa-Praga Północ prowadzącego ”postępowanie przygotowawcze” – tajemnicą na razie jest, która syjonistyczna organizacja złożyła ”zawiadomienie” – Prokuratura wysłała „siły policyjne” wraz ze wsparciem biegłych informatyków do prywatnych mieszkań zamieszkałych przez Pawła Zieminskiego i Dariusza Kosiura w celu zajęcia sprzętu elektronicznego (telefony, komputery, laptopy, tablety), co ponoć było konieczne do ustalenia: kto umieścił na portalu WPS artykuły o treściach, których zapewne ”nie akceptują” syjoniści wydający dyspozycje organom państwa polskiego.

  Jak wiecie wszystkie teksty umieszczane na stronie WPS mają autora podpisanego pod tekstem lub odsyłają do źródła. Zatem nie ma trudności, aby stwierdzić, kto jest autorem, albo kto umieszcza dany tekst.

  Wkrótce więcej wiadomości.

  Paweł Ziemiński

  P.S. Chwilowo kontakt z nami może być utrudniony bądź ”ryzykowny wobec „czasowego” rozporządzania” naszym mieniem i własnością intelektualną przez tzw. organa sprawiedliwości państwowej, będące w dyspozycji….? no właśnie kogo?…bo na pewno nie Polaków!

  źródło: http://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/06/09/atak-syjonistow-na-portal-wps-z-pomoca-prokuratury-i-policji/

  Polubione przez 1 osoba

  1. by rzeczpospolitapolska | 14 czerwca 2018 · 13:58

   Faszystowskie działania Prokuratury w obronie syjonizmu

   Zażalenie

   na działania Prokuratury

   Dotyczy: sygn. akt PR 4 Ds. 624.2018

   Dnia 8.06.2018r. na polecenie w/w Prokuratury (prokuratora Macieja Młynarczyka) Policja dokonała przeszukania mojego mieszkania oraz zaboru sprzętu komputerowego (dysków komputerowych). Czynności tych dokonano pod groźbą użycia wobec mnie przemocy, gdybym nie wyraził na nie zgody. Wobec takiej groźby uległem bezprawnym, brutalnym działaniom Prokuratury.

   W związku z faktem, że w sprawie posiadałem status świadka oraz że moja działalność publicystyczna jest całkowicie jawna, a każda moja publikacja jest podpisana moim imieniem i nazwiskiem, uważam podjęte wobec mnie działania za niedopuszczalne nadużycie prawa, za jawne pogwałcenie moich praw, m.in. naruszenie miru domowego oraz naruszenie mojego konstytucyjnego prawa do wolności wyrażania poglądów. Działanie to nosi znamiona zemsty za wyrażane przeze mnie poglądy – zemsty ze strony zleceniodawców Prokuratury.

   W trakcie przesłuchania w dn. 8.06.2018r. przesłuchujący mnie policjant odczytał skierowaną do mnie przez Prokuraturę (przez w/w prok. M.Młynarczyka) propozycję zamieszczenia na stronie http://www.wiernipolsce1. oraz na kilku innych stronach internetowych, przeprosin wobec bliżej nie określonych grup społeczności żydowskiej w zamian za zaniechanie prowadzenia w/w sprawy. Była to ze strony Prokuratury (prok. M.Młynarczyka) zastosowana wobec mnie próba szantażu pod groźbą dalszych represji ze strony Prokuratury i jej zleceniodawców.

   Żądam natychmiastowego zwrotu sprzętu komputerowego (dysków komputerowych) oraz pokrycia rachunku za korzystanie z Internetu za każdy dzień zaboru sprzętu komputerowego, który m.in. jest niezbędny do drukowania recept lekarskich.

   Żądam ukarania pracowników Prokuratury (prok. M.Młynarczyka) za łamanie przysługujących mi praw i wolności obywatelskich gwarantowanych konstytucyjnie. Takie działania Prokuratury (prok. M.Młynarczyka) noszą znamiona ewidentnie niebezpiecznej faszyzacji życia politycznego i społecznego – faszyzacji polegającej na wymuszaniu jedynie słusznej poprawności politycznej i restrykcyjnym, traktowaniu osób o odmiennych poglądach.

   Dariusz Kosiur


   źródło: http://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/06/14/faszystowskie-dzialania-prokuratury-w-obronie-syjonizmu/#more-13475

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s