Komentarz do pogardy Andrzeja Dudy dla polskiej flagi – Jan Zbigniew hrabia Potocki

19 maja 2018 00:39

Andrzej Duda zakazał polskich flag i wyrzucił Polonię spod Pomnika Katyńskiego – o tym, co wydarzyło się w Jersey mówi W. Rosowski na stronie:
http://thenowypolskishow.co.uk/duda-wyrzuca-polonie

źródło: http://porozmawiajmy.tv/komentarz-do-pogardy-andrzeja-dudy-dla-polskiej-flagi-jan-zbigniew-hrabia-potocki/

Reklamy

Komentarzy 5 to “Komentarz do pogardy Andrzeja Dudy dla polskiej flagi – Jan Zbigniew hrabia Potocki”

 1. mgrabas Says:

  „by rzeczpospolitapolska | 16 Maja 2018 · 14:23

  Patologiczna IIIŻydo-RP/Polin. Patologiczny żydowski kapitalizm.

  W przypadku nękającego telefonu z firmy windykacyjnej …

  Od kiedy Polska i Polacy znaleźli się w szponach żydowskiego kapitalizmu – pamiętajmy: zawdzięczamy to żydowskiej V kolumnie i żydo-katolickiemu Kościołowi – pojawiły się niezliczone możliwości okradania Polaków. I co charakterystyczne dla IIIŻydo-RP/Polin, stanowione i funkcjonujące w żydowskim kapitalizmie prawo nie chroni okradanego, a wyłącznie złodzieja. Skazani jesteśmy więc na samotną walkę ze złodziejskimi firmami uprawiającymi swój proceder nie tylko pod ochroną prawa, ale i przy jego udziale – współsprawstwie, bo taką rolę pełnią np. tzw. e-sądy.

  Sam wielokrotnie zetknąłem się ze zorganizowanym złodziejstwem. Np. firma Telekomunikacja dla Domu, nie dość, że podszywała się pod firmę Orange Polska SA, żeby podstępnie przejąć abonenta, to wystawiała mi rachunki za nigdy niedostarczone usługi. Zupełnie jak w filmie „Drobne cwaniaczki” Woody Allena, którego bohater, W.Allen, wygłasza kwestię, iż ma znajomych psychoanalityków, którzy każą sobie płacić za nieodbyte sesje (?) – czyżby etniczne pochodzenie psychoanalityków i kapitalizmu tak znacząco podobnie oddziaływało na przedsiębiorczość – ? Orange Polska SA [Orange to państwowa firma francuska, która powstała w Wlk.Brytanii w 1993r. (?) – tej to firmie żydowski reżim IIIRP przehandlował w ramach prywatyzacji – ! – państwową TP S.A.*] działając w świetle prawa IIIŻydo-RP/Polin zawłaszcza środki abonenta, gdy ten w określonym czasie ich nie wykorzysta (telefon komórkowy na kartę). Jest to przecież zwyczajna kradzież, ale nie w świetle prawa IIIŻydo-RP/Polin. Przykładów podobnych lub innych można mnożyć.

  Inną kradzieżą, nie zwyczajną a nadzwyczajną, która jest skutkiem funkcjonowania żydowskiego kapitalizmu w patologicznej IIIŻydo-RP/Polin, jest funkcjonujący system podatkowy i finansowy. Polski podatnik wpłacając obowiązkowy haracz do budżetu państwa, faktycznie płaci go na rzecz obcych wierzycieli, u których państwo polskie, czyli my podatnicy, jest systematycznie zadłużane, ponieważ rząd i parlament są konstytucyjnie wyłączeni z realizowania polityki pieniężnej, a tym samym są pozbawieni możliwości realizowania jakiejkolwiek polityki rozwoju gospodarczego kraju.

  Oczywiście ze złodziejami możemy walczyć samotnie, według recepty jak w poniższym przykładzie. Jednak zdecydowanie większą skuteczność zapewniłaby nam wspólna organizacja – organizacja do walki z całym złodziejskim, syjonistycznym reżimem IIIŻydo-RP/Polin. Samotnie być może uda się wygrać małą bitwę z przejawami żydowskiego kapitalizmu, ale nie wielką z nim wojnę.

  D.Kosiur

  ______________________________

  Sposób na naciągaczy – 15.05.2018.

  za: http://zygumntbalas.neon24.pl/post/143755,sposob-na-naciagaczy-15-05-2018

  Kanadyjka o żydowskich korzeniach, Sonia, matka autystycznego dziecka, dzieli się swoimi doświadczeniami w dziedzinie „spławiania” firm windykacyjnych:

  .http://www.youtube.com/watch?v=uidq5aZRvHU

  Nie jest to i nie może być porada prawna, raczej rodzaj wymiany doświadczeń z życia codziennego. Materiał ten nie powinien być rozumiany jako zachęta do niespłacania zobowiązań.

  Pamiętać należy że dzisiejszy system finansowy jest oparty na grzechu śmiertelnym (lichwa, tutaj św. Tomasz z Akwinu**: http://www.newadvent.org/summa/3078.htm – a firmy windykacyjne to jeden z licznych przejawów patologii tego systemu. Firmy te działają często na granicy prawa, po obydwu stronach tej granicy, zastraszając swoje ofiary. Fundamentem ich działalności jest przewaga instytucjonalna. Samotny dłużnik nie ma szans w starciu z bandą radców, adwokatów, komorników, wykidajłów i innych zawodowych łobuzów, za którymi stoją układy i nieograniczony budżet na nękanie.

  Sonia twierdzi że zna skuteczny sposób, który w Kanadzie pozwolił uciec wielu dłużnikom od nieuczciwych firm windykacyjnych. Technika prezentowana przez Sonię jest zgodna z prawem, opiera się na wykorzystaniu swoich uprawnień przez dłużnika.

  ———————————

  Firmy windykacyjne zwykle kupują zaległe zobowiązania konsumenckie od wielkich detalistów, np. od operatorów telefonicznych. Jeżeli faktura nie zostanie zapłacona, detalista może sprzedać takie zaległe zobowiązanie firmie windykacyjnej w większym portfelu, razem z tysiącami podobnych zaległych długów. Firmy windykacyjne kupują takie portfele niespłaconych zobowiązań zwykle za mały odsetek ich nominalnej wartości. Jeśli dłużnik zapłaci cały dług, a być może jeszcze z odsetkami, firmy windykacyjne zarabiają marżę w wysokości setek czy wielu tysięcy procent. Złoty biznes.

  Sonia mówi, że dłużnik, który nie zapłacił np. faktury za telefon, nie pozostaje w żadnej relacji prawnej z nękającą go firmą windykacyjną, która kupiła jego niespłacone zobowiązanie. Sonia proponuje rozwiązanie, które:

  – jest zgodne z prawem, a jednocześnie

  – pozwoli dłużnikowi na uniknięcie zapłaty długu według wartości nominalnej.

  Należy mieć świadomość, że nadal będzie się to wiązać z negatywnymi konsekwencjami figurowania w różnych rejestrach dłużników, które to rejestry rządzą się autonomicznymi prawami.

  W przypadku nękającego telefonu z firmy windykacyjnej Sonia proponuje swoim widzom WARUNKOWĄ ZGODĘ NA SPŁATĘ DŁUGU.

  Warunkiem spłaty długu ma być udowodnienie przez firmę windykacyjną, że faktycznie nabyła to zobowiązanie i ma tytuł prawny do domagania się spłaty długu przez dłużnika. Należy się domagać dowodu faktu nabycia zaległego długu oraz potwierdzenia kwoty, za którą firma windykacyjna ten dług nabyła. Kwota zapłacona przez firmę windykacyjną stanowić będzie jeden z parametrów negocjacji spłaty zobowiązania. Tego typu żądanie jest całkowicie zgodne z prawem, ma na celu odsianie potencjalnych naciągaczy. Negocjacje z firmą windykacyjną powinny być prowadzone w formie pisemnej (zwykle list polecony).

  Porada Soni – domaganie się pisemnego dowodu nabycia długu i potwierdzenia ceny nabycia tego długu – z pewnością nie jest sprzeczna z prawem. Sonia nie zebrała doświadczeń z autopsji, ponieważ nie kupuje na kredyt, a rachunki płaci o czasie (co z pewnością jest godną upowszechnienia praktyką), ale z doświadczeń jej kanadyjskich znajomych wynika, że firmy windykacyjne, które otrzymują takie listy od dłużników, zwykle odstępują od dalszych działań egzekucyjnych. Zdarzyło się nawet, że dłużnik otrzymywał po takim żądaniu potwierdzenie, że nie pozostaje w długu wobec firmy windykacyjnej.

  Najprawdopodobniej cały biznes firm windykacyjnych lokuje się w „szarej strefie” nieuregulowanej przepisami prawa, bazuje na eksploatacji zastraszonych, pozostających w ignorancji, dłużników. Ta „szara strefa” ma zapewne różne rozmiary w różnych krajach. Pod filmem znajduje się relacja z wymiany doświadczeń widzów YouTube.

  Opracował: Mariusz B.


  * Afera przy prywatyzacji TP S.A.http://bliskopolski.pl/iii-rp/afery/afera-przy-prywatyzacji-telekomunikacji-polskiej/

  Afera TP S.A> do tej pory budzi kontrowersje http://www.parkiet.com/artykul/1349487.html

  ** św. Tomasz z Akwinu: „nie może istnieć zysk bez pracy”Suma Teologiczna

  źródło: http://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/05/16/patologiczna-iiizydo-rp-polin-patologiczny-zydowski-kapitalizm/

 2. alicja Says:

  PANIE POTOCKI JEŻELI CHCE PAN DALEJ DZIAŁAĆ MY MUSIMY POZNAĆ RODZINĘ TAK JA TO WIDZĘ BO MÓWI SIĘ ŻE JEST PAN MAŁO WIARYGODNY


  od mg: Pani alicjo, ja nie jestem Potocki
  sugeruję poszukać kontaktu z Potockim i jemu to powiedzieć bo ja tu tylko cytuję informacje i je komentuję, a myślę, że to nie jest trudne skontaktować się z Potockim, nawet osobiście, tylko trzeba znaleźć do niego kontakt, który jest dostępny do znalezienia w internecie

 3. mgrabas Says:

  by rzeczpospolitapolska | 22 Maj 2018 · 10:24

  (…)rezydent IIIŻydo-RP/Polin, Maliniak w USA

  Dziecko, które tuż po objęciu przez Maliniaka funkcji (…)rezydenta III RP napisało w szkolnej ubikacji „Andrzej Dupa”, miało najwyraźniej dar proroczy – „gajowy Marucha”
   

  ZDRADA Polski. Bez wojny straciliśmy naszą „niepodległość”.

  Polska to cudowny kraj! Nawet, kiedy z winy rządzących doznaje nieznanego nawet przez ostatnie podłe trzy dekady upokorzenia na arenie międzynarodowej – ci sami rządzący oferują narodowi swój wielki „sukces”.

  Łapią mianowicie piątkę „groźnych agentów”, którzy na pejs buku pletli „śmiertelnie niebezpieczną sieć” krytykowania polityki zagranicznej rządu. I czy wobec takiego zwycięstwa – nie blednie klęska tejże polityki poniesiona z rąk amerykańskiego „sojusznika”?

  Klęska pod Jersey City

  A no nie. Problem bowiem polega na tym, że takim, a nie innym potraktowaniem (…)rezydenta IIIŻydo-RP podczas wizyty w Stanach – upokorzono nie (tylko) p. Dudę czy reprezentowaną przez niego formację polityczną – ale całą Rzeczpospolitą. Mając świadomość co wydarzy się za Oceanem – należało podróż bezwzględnie odwołać albo przynajmniej ograniczyć WYŁĄCZNIE do spotkań ze środowiskami polskimi, połączonych z jednoznacznym potępieniem antypolskiej polityki Waszyngtonu.

  Odpowiedzialni za obserwowany właśnie haniebny kształt wizyty „głowy” państwa – powinni podać się do dymisji (PAD zresztą również, ale…), w odpowiedzi na wrogie polskiej racji stanu działania władz USA – relacje z tym państwem powinny zostać jednostronnie obniżone, a tuż po przyjęciu wiadomej ustawy – amerykański ambasador powinien wyjść z polskiego MSZ (gdyby takowe istniało, rzecz jasna) z ostrą notą, na co zresztą ciągle jest jeszcze pora.

  Również jeszcze w styczniu z Polski powinna zostać wydalona ambasador „Izraela”, a skoro tego nie uczyniono po pierwszej fali ataków na Polskę – można i trzeba by skorzystać z obecnej ponurej okazji, związanej z morderstwami dokonanymi przez syjonistów na Palestyńczykach. Należałoby też nie spieszyć się z przyjmowaniem kolejnego dyplomaty z Tel Awiwu, chyba, że przywiózłby ze sobą przeprosiny swojego rządu i wycofanie się przezeń z jakichkolwiek roszczeń i pretensji wobec Polski. To była nie tylko polityka godnościowa – ale przede wszystkim realna i narodowa polska.

  Typ w adidasach obok (…)rezydenta Maliniaka z małżonką to Dyrektor Ligii „Przeciw Zniesławieniom” (ADL) Abraham Foxman. Żydzi okazują należny szacunek (…)rezydentowi Maliniakowi za jego wkład w budowę IIIŻydo-RP/Polin

  Niestety, zamiast tego PAD pozwala upokarzać siebie – ale oznacza to także sponiewieranie Rzeczypospolitej, której majestat ten nieszczęsny, przypadkowy człowiek teoretycznie ma obowiązek reprezentować. Nawet rozpaczliwie w ostatniej chwili upraszając rządzącego Jersey City nadętego bubka, żeby nie pchał się przed Pomnik Katyński razem z prezydentem RP, tylko dał mu 5 minut forów – potwierdzono tylko podrzędny status naszego kraju wobec 86-rzędnego choćby polityka „amerykańskiego”.

  Tymczasem stanowczo zaprotestować należy nawet przeciwko wyliczaniu z jakim to szczeblem samorządu w Polsce, zamiast z (…)rezydentem RP – powinien spotykać się burmistrz Jersey City. Pan Fulop „partnerem” to mógłby być co najwyżej dla „polskiego” kastetu, a nie polskiego samorządowca! I tylko tego typu… rozmowa mu się ze strony polskiej należy.

  Gdzie powinien pojechać (…)rezydent IIŻydo-RP?

  Pro-amerykańska polityka PiS-u (a wcześniej wszystkich poprzednich rządów III RP) przebiła już ostatecznie dno szamba, w które wepchnęła Polskę, a i tak nadal wszystkich próbuje przekonać, że to luksusowe spa.

  O wejściu kolejnych obcych wojsk do Polski nawet formalnie kierujący krajem są informowani już nawet bez pozorów pytania o zgodę, byle burmistrzyna pomiata polskimi symbolami narodowymi, Duda pałęta się po Stanach jak najbrzydsza, syfilityczna panienka po remizowej potańcówce w nadziei na obłapianie, a budżet państwa teoretycznie polskiego już ewidentnie nastawiony jest na szybkie odkładanie tych miliardów, które trzeba będzie wypłacić organizacjom „amerykańsko”-żydowskim.

  W tej sytuacji nie trzeba być szczególnym geniuszem politycznym, żeby zrozumieć, że dziś miejsce (…)rezydenta Dudy jest wszędzie, tylko nie w USA!

  I wszystko jedno, rozmowa z Putinem, Xi, Rouhanim mogłaby dotyczyć pogody nad Moskwą, chińskich gumek myszek i smaku irańskich pistacji, być dokładnie o niczym – ale powinna do cholery choćby zasygnalizować, że gdybyśmy chcieli – to jesteśmy w stanie dokonać zwrotu, odwrócić obecne „sojusze” i udowodnić, że kraj o naszym położeniu i potencjale wciąż ma i zna swoją wartość!

  Tylko tak prowadzi się odpowiedzialną dyplomację, no chyba, że jest się omyłkowo tylko braną za prezydenta RP starą babą głęboką przekonaną, że „niechby bił, niechby pił – aby był”. „Sojusz” z USA.

  Wiktoria pod Pejs bukiem

  Ale nie. Że nie rządzą nami ludzie rozumu politycznego i miłości do Polski – to wiadomo już od dawna. Niestety, nie potrafią oni podbić nawet swojej, łajdackiej wartości jakąkolwiek, choćby zupełnie nieszczerą grą polityczną. Cały pomyślunek tych ludzi mieści się w rozpamiętywaniu „może nie kocha mnie, bo za słabo jęknęłam, kiedy mi poprzednie oko podbijał?”.

  Jedyną ofertę niby-to-rządzący kierują więc do tych, którzy mogliby się zorientować jak dotkliwe biorą baty. I znowu – kiedy majster opierdoli na zakładzie, frajer wraca i bije żonę, więc ekipa PiS zebrawszy parę kopów zza oceanu – wyżywa się teraz na poddanych. W końcu łapanie urojonych „ruskich agentów” zawsze będzie ważniejsze, niż jakieś realne miliardy do wypłaty „Zachodowi”…

  Najpierw kolejne pół roku aresztu wymierzono Mateuszowi Piskorskiemu. Piskorski siedzi i będzie siedzieć – bo jako jedyny lider trafnie wskazał przyczynę wszystkich niepowodzeń III RP, ze szczególnym uwzględnieniem klęsk rządów PiS: naszą niewolniczą zależność od „USA”.

  Następnie zaś, dzięki resortowi ministra Kamińskiego dowiedzieliśmy się, że mamy w Polsce kolejne „przestępstwo”: „podsycanie animozji polsko-ukraińskich w sferze społecznej i politycznej oraz kwestionowanie i podważanie polskiej polityki historycznej i zastępowanie jej narracją rosyjską”.

  Czyli, tłumacząc na polski – zamkniętym można zostać teraz np. za artykuł historyczny kwestionujący sensowność powstań, popukanie się w głowę za zaliczanie byle bandyterki w szeregi Żołnierzy Wyklętych albo za publiczne (czyli np. na grupie FB) powątpiewanie w wartość „strategicznego partnerstwa” z Ukrainą.

  W tej sytuacji naprawdę pozostaje pytanie: czy twierdzenie, że rządzą Polską wyjątkowo bezczelni kretyni – to jeszcze obraza władzy, już ujawnienie tajemnicy państwowej czy po prostu przynudzanie oczywistą oczywistością? [Nie tyle kretyni, ile skurwysyny – admin]

  Ponadto – zdaniem resortu służb specjalnych – „Polska znajduje się w stanie wojny z Rosją” (wprawdzie tylko „hybrydowej”, cokolwiek by to nie znaczyło, ale zawsze…). Oglądając tydzień temu na placu Czerwonym pokaz najnowszej wojenno-techniki rosyjskiej stwierdzam: chwała Bogu, że Rosja nic o tej „wojnie” nie wie…

  Polacy zaś mają nie dowiedzieć się, a nawet dowiedziawszy – nie przyjąć do wiadomości, że czas III RP nieuchronnie dobiegł już końca. Wszystkie preteksty, dla których wypada nie uważać dziś za państwo polskie np. PRL – w przypadku obecnej formy państwowości są tylko zwielokrotnione.

  Nigdy po wojnie Armia Sowiecka nie panoszyła się tak po Polsce, jak czynią to dziś „Amerykanie”. Żaden Sowiecki ambasador (ani żaden historycznie ze Wschodu, Repnina nie wyłączając) nie zarządzał ręcznie strukturami administracji już na poziomie województwa, jak to dziś czynią kolejni namiestnicy „USA”, nigdy też Polska nie była tak upokarzana i poniewierana na arenie międzynarodowej.

  Mogą zamknąć i przekrzyczeć wszystkich, którzy widzą ten oczywisty upadek. Fakty są jednak jednoznaczne – Prawo” i „Sprawiedliwość” upodliło Polskę poza granice jakiejkolwiek wyobrażalnej nieudolności i zdrady narodowej jednocześnie.

  Konrad Rękas

  http://dziennik-polityczny.com

  http://marucha.wordpress.com/2018/05/22/zdrada-polski-bez-wojny-stracilismy-nasza-niepodleglosc/

  na podstawie: http://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/05/22/prezydent-iiizydo-rp-polin-maliniak-w-usa/#more-13350

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s