żydzi MANIFESTOWALI SWOJĄ ODRĘBNOŚĆ OD ZAMORDOWANYCH OFIAR innych wyznań na terenie tego dawnego obozu pracy dla Polaków!

Anomalia najwyższego sortu Judy.

Rasistowski spektakl w Polsce. Żydzi zjechali do Polski aby wraz z ich Uzurpatorem oraz Prezydentem Izraela wziąć udział w rasistowskim i ksenofobicznym marszu zwanym marszem żywych w Oświęcimiu.

AKTY RASIZMU POWINNY BYĆ ZAKAZANE NA TERYTORIUM POLSKI na mocy prawa międzynarodowego, które to nakazuje ściganie na podstawie kodeksu karnego apartheid albo gdy wspiera się go politycznie. Dzisiaj żydzi manifestowali swoją odrębność od zamordowanych ofiar innych wyznań na terenie tego dawnego obozu pracy dla Polaków.

zydowskie obozy koncentracyjne-w-polsce

Uzurpator jak na swoją funkcję zachował się jak należy i pojechał do Oświęcimia aby spotkać się Prezydentem państewka najbardziej izolowanego politycznie na świecie. No cóż judeo-satanizm tak ma, że jest rasistowski w swych poglądach i dlatego to państewko nie posiada oddanego sojusznika, a jedynie najemników.

Zwyczajowo to urzędujący Prezydent spotyka się albo na lotnisku albo w swej siedzibie z przybyłym przedstawicielem innego państwa. Jeżeli program wizyty zakłada wspólne uroczystości religijne to po spotkaniu w siedzibie urzędującego najwyższego rangą osobnika w danym kraju udają się na takowe uroczystości.

Dzisiaj ta oficjalna forma dyplomacji i dobrego wychowania nie znalazła zastosowania ponieważ Andrzej Juda jest de facto uzurpatorem w Polsce wybranym na fikcyjny Urząd Prezydenta w ramach ciągłości reżimu okupacyjnego w Polsce. To dlatego Juda pośpieszył bez dyplomatycznych ceregieli do Oświęcimia aby tam usłyszeć ultimatum i listę żądań żydów wobec Polaków.

Jakie one są: po pierwsze kasa, po drugie kasa, po trzecie kasa. Ale żeby to ubrać medialnie Prezydent Izraela domaga się, by Polska była odpowiedzialna za pełne badanie historii zagłady  li tylko mojżeszowców !!!

Zuchwały i bezczelny osobnik aby Polakom w Polsce wmawiać winę o rzekomej odpowiedzialności za II żydowską wojnę światową. Co na to ultimatum odpowiada Uzurpator w Polsce Andrzej Juda.

Spotykamy się tu, żeby krzyknąć: popatrzcie, do czego może prowadzić antysemityzm, ksenofobia, rasizm. Do tego, że człowiek zachowuje się w taki sposób, w jaki trudno sobie w ogóle wyobrazić – powiedział Andrzej Juda po przekazaniu ultimatum dla Polaków od  prezydenta Izraela Reuven Riwlina.

Przypomnę zatem że w Auschwitz nie zginął żaden Izraelczyk, tylko Polacy wielu wyznań w tym wyznania mojżeszowego ! Mieli Polskie obywatelstwo. Uczyli się i pracowali w Polsce ! Wielu z Polaków wyznania mojżeszowego zostało wydanych władzom okupacyjnym w Polsce przez dzieci szatana, a następnie zamordowanych ponieważ zmienili wyznanie na katolicyzm. To tych Polaków katolików mordowano całymi rodzinami w pierwszej kolejności.

Więc za co Andrzej Juda przeprasza prezydenta Izraela ? Za Polaków co zginęli w Niemieckim obozie zagłady ? Państwa Izrael nie było przed wojną zatem zakłamywanie historii to znana domena dzieci szatana jak nazwał ich sam Jezus /Ew. Św. Jana 8: 44/ i tak należy podsumować tę wizytę żydów w Polsce. Żydzi zjeżdżają gromadnie do Polski aby zakłamywać prawdę i pluć Polakom w twarz w swych rasistowskich doktrynach.

Miejsce takich manifestacji to Dachau w Niemczech gdzie powstał pierwszy tego typu obóz zbudowany przez judeo-satanistów i był projektem wzorcowym już w latach 30-ych ubiegłego stulecia.

Po pierwsze na Polskę napadły żydowskie reżimy z Niemiec i Rosji w 1939 roku i do tej pory nie odzyskaliśmy suwerenności. Po drugie Izrael powstał kilka lat po zakończonej napaści na Nas Polaków ich pobratymców ubranych w doktryny faszyzmu i komunizmu.

My Polacy nie mamy za co przepraszać Izraela ani Niemiec czy Rosji, a żydzi niech się przepraszają wzajemnie ile tylko chcą i niech konsumują te przeprosimy nawet miłością sodomiczną.

Co za bezczelność. Przyjeżdżać do innego Państwa i mówić że się czegoś domaga. Jeżeli ktoś chce odpowiedzi na pytanie do czego prowadzi ksenofobia i rasizm, to powinien pojechać do Palestyny i tam szukać odpowiedzi czym jest ksenofobia oraz rasizm.

POLACY SŁOWIANIE DOMAGAJĄ SIĘ ABY IZRAEL ZAPŁACIŁ ODSZKODOWANIA ZA WSZYSTKICH POLAKÓW ZAMORDOWANYCH PRZEZ ŻYDÓW W LATACH 1939-1956.

TO SĄ MILIONY POLAKÓW SŁOWIAN NASZYCH BRACI KTÓRYCH ŻYDZI ZAMORDOWALI Z CHĘCI ZYSKU I GRABIEŻY NASZYCH MAJĄTKÓW W POLSCE ! NAJWYŻSZY CZAS TO POWIEDZIEĆ ŚWIATU !!!

Co do instrukcji dla oświaty wódz Rothschyldowa tak pouczył Uzurpatora: « Ważne by żydzi i izraelczycy poznali żydowską historię Polski, ważne by młodzi i starsi z Polski nauczyli się tego, co wydarzyło się tutaj w okresie drugiej wojny światowej » – powiedział prezydent Rothschyldowa.
Wg tego Izraelity historia Polski jest nieistotna w kontekście historii żydów na terenie Polski i Nas Polaków Słowian chce pouczać o historii II żydowskiej wojny światowej. Co za bezczelna narracja.
A « Pan » Juda milczy.

Już niedługo się dowiemy, że Polska nie jest ojczyzną Polaków tylko żydów.

Gdy tak się obserwuje różne wypowiedzi i zachowania Andrzeja Judy, to faktycznie można odnieść wrażenie, że jest to przypadek w psychiatrii zwany zaburzeniem dysocjacyjnym tożsamości. Zaburzenie dysocjacyjne, polega na występowaniu przynajmniej dwóch osobowości u jednej osoby. Zaburzenie to charakteryzuje obecność u jednego człowieka co najmniej dwóch niezależnych i różniących się od siebie osobowości, które naprzemiennie wpływają na zachowanie chorego.

Zatem w ramach zmian polityczno-seksualnych z chęci o lepsze zdrowie oraz zachowania tożsamości polecamy NOWOCZESNĄ partnerkę ze zmianą klimatu np. na Maderę. Chętna na wszystko Lubnauer to dyskretna partnerka do takich eskapad i w dodatku jest byłą partnerką polityczną z Unii Wolności. Przypomina Kornhauser nie tylko z nazwiska ale także z zawodu nauczyciela. Polska da sobie radę bez Ciebie.

Nas Polaków Słowian w szczególności interesuje jak sobie poradzili życiowo żydzi po zakończonej wojnie na służbie u Hitlera zwłaszcza, że było ich przeszło 150 000 osobników.

http://rafzen.wordpress.com/2013/02/16/jewish-senior-officers-in-hitlers-army-erhard-milch-wilhelm-keitel-walther-von-brauchitsch-erich-raeder-and-maximilian-von-weichs/reinefarth

Np. ten osobnik wiódł dostatnie życie jako przedstawiciel władzy w Niemczech mimo, że jest światowym rekordzistą jeżeli chodzi o ludobójstwo Polaków Słowian.

http://rafzen.wordpress.com/2015/10/18/rekordzista-swiata-w-mordowaniu-ludzi/

Rafał Gawroński

Prezes Stowarzyszenia Ziemiańskiego w Polsce, syn Zenona Gawrońskiego więźnia żydowskiego obozu koncentracyjnego w Jaworznie, bratanek Władysława Gawrońskiego więźnia obozu w Dachau.

źródło: http://rafzen.wordpress.com/2018/04/12/anomalia-najwyzszego-sortu-judy/

Reklamy

Komentarze 4 to “żydzi MANIFESTOWALI SWOJĄ ODRĘBNOŚĆ OD ZAMORDOWANYCH OFIAR innych wyznań na terenie tego dawnego obozu pracy dla Polaków!”

 1. mgrabas Says:

  Opublikowano 15/04/2018 by emjot

  Wnoszę o ściganie prezydenta „Izraela”

  Również Gazeta Warszawska przygotuje zawiadomienie do prokuratury. Zawiadomienie nie może być jednak zawężone jedynie do osoby Rivlina.

  Na Bałkanach jest takie powiedzenie: „ ..to mniej ważne, kto ukradł i zjadł ser, ważne jest to, kto na to pozwolił…”.

  Duda na to wszystko pozwolił, a nawet sprowokował. Andrzej Duda to żydowski przestępca, który musi być ścigany!

  W prokuraturze nie będzie na niego kija!? …. Będzie sąd polowy.Czas gniewu nadchodzi!

  Red. G.W.

   

  =======================================

  Nie ma wątpliwości: niejaki Re’uwen Riwlin – popełnił przestępstwo określone art. 55a , ust. 1 ustawy z dnia 18 grudnia 1998 r. Instytucie Pamięci Narodowej – Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu. I powinien być za to ścigany.

  Skoro w obowiązującej (podobno…) nowelizacji ustawy o IPN nie zapisano, że  — „nie dotyczy ona prezydentów Izraela” – to niech prokuratura się bierze do roboty!  R. Riwlin  występował publicznie, wobec kilkunastu tysięcy osób, a media rozniosły jego słowa milionom:

  “It’s ‘impossible’ to deny Poles had involvement in the Holocaust” —  [tłum.: „Nie można zaprzeczać polskiemu udziałowi w holocauście”], źródło: „The Jewish News Online”,http://jewishnews.timesofisrael.com/president-rivlin-its-impossible-to-deny-poles-had-involvement-in-the-holocaust/

  —  „Nevertheless, it is impossible to deny the truth. True, it was Germany that established the camps, but our people were not murdered only in the camps. The members of our nation were betrayed by the people amongst whom they lived, in France, in Holland, and in Belgium. They were murdered by Ukrainians, Lithuanians and yes, also by Poles.”

   [tłum: “Niemniej jednak niemożliwe jest zaprzeczyć prawdzie. To prawda, że to Niemcy utworzyli obozy, ale nasi ludzie nie byli mordowani tylko w obozach. Członkowie naszego narodu zostali zdradzeni przez ludzi, wśród których żyli, we Francji, w Holandii i Belgii. Zostali zamordowani przez Ukraińców, Litwinów i tak,  także przez Polaków.”], źródło: „The Times of Israel”, https://www.timesofisrael.com/led-by-rivlin-thousands-of-israelis-begin-march-of-living-in-poland/

  — „ Nevertheless, it is impossible to deny the truth. The Nazi death machine would not have been able to achieve its terrible vision, if it had not received help; if it had not found a fertile ground of hatred for Jews, in which to take root”

   [“Niemniej jednak niemożliwe jest zaprzeczyć prawdzie. Nazistowska machina śmierci nie byłaby w stanie zrealizować swojej strasznej wizji, gdyby nie otrzymała pomocy; gdyby nie znalazł żyznej gleby nienawiści do Żydów, w której mogłaby się zakorzenić”], źródło: Ynetnews.com:https://www.ynetnews.com/articles/0,7340,L-5229105,00.html

  —  co spełnia dyspozycję inkryminowanego przepisu poprzez „przypisanie Narodowi Polskiemu odpowiedzialności i współodpowiedzialności za popełnione przez III Rzeszę Niemiecką zbrodnie nazistowskie”.

  Ponadto dzień wcześniej, R. Riwlin miał powiedzieć, że

  —  „Państwo polskie pozwoliło na wprowadzenie przerażającej ludobójczej ideologii  Hitlera  i było świadkiem fali antysemityzmu, wywołanej przez ustawę, którą właśnie przyjęliście(…) Ludzie mordowali i dziedziczyli własność zabitych (…) To było podstawą antysemickich uczuć, które pozwoliły nazistom na zrobienie tego, co chcieli, nie tylko w Polsce, ale w całej Europie

  – co również wypełnia dyspozycję przywołanego przepisu karnego”.

  W związku z powyższym przesłałem do Prokuratury Rejonowej w Oświęcimiu wniosek o wszczęcie postępowania wyjaśniającego — (w tym przesłuchanie świadków, z  A. Dudą  włącznie)  i ściganie osoby podejrzanej.

  Należy podkreślić, że od kilku miesięcy liczne osoby i środowiska zwłaszcza w „Izraelu” zapowiadały, że są zdeterminowane przyjechać do Polski i świadomie złamać nowe prawo, oskarżając Polaków kłamliwie o „udział w holocauście”.

  Można więc domniemywać, że R. Riwlin działał celowo i z premedytacją, tym bardziej więc powinien ponieść konsekwencje prawne.

  Konrad Rękas


  http://chart.neon24.pl/post/143265,wnosze-o-sciganie-prezydenta-izraela

  http://gazetawarszawska.com/index.php/pugnae/828-wnosze-o-sciganie-prezydenta-izraela

  za: http://forumemjot.wordpress.com/2018/04/15/wnosze-o-sciganie-prezydenta-izraela/

 2. mgrabas Says:

  „Administrator 29 March 2018

  Minister J. Gowin, zdrada stanu – zawiadomienie do Prokuratury

  Niniejszym publikujemy treść zawiadomienia do Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobry o przestępstwie zdrady stanu, którego dopuścił się wicepremier minister Jarosław Gowin – treść poniżej.

  Jest to świadome – dokładnie wyartykułowane – przestępstwo nadania żydom Polski jako ich „ojczyzny”.

  Faktycznie o podobne zbrodnie można oskarżyć większość chyba ministrów w rządzie PIS. Ministrowie i drobniejsze politruki partyjne robią dokładnie to samo co Gowin: Nadają żydom coraz to nowe dary i przywileje: Muzea, środki na renowacje „obiektów historycznych”, zwroty mienia tytułem „reprywatyzacji!”  etc.

  Przypuszczalnie obecnie zakupiony system rakietowy Patriot, który jeszcze nawet nie istnieje, a który jest najdroższy w historii jest ukrytą formą finasowania obrony Izraela. Czyli jest to kolejne gigantyczne nadanie żydom naszego polskiego majątku.

  To wszystko jest niestety wynikiem przerażające bierności społecznej w Polsce.

  I to dlatego piszemy te zawiadomienia do PG, aby tym pobudzać społeczeństwo do czynu, do samoorganizowania się, do budowy struktur społecznych w tym struktur bojówkarskich, bo drogą pokojową już nic się nie wskóra. Poza tym każde zawiadomienie jest dokumentem zapisu zbrodni, a to nawet gdy jego meritum jest odrzucone jako bezzasadne, a autor zawiadomienia jest wciągnięty na listy.

  Bo czego innego spodziewać się po tej prokuratorze i Ministerstwie Sprawiedliwości, kiedy ich wysłannicy są wysyłani na rekolekcje do żydowskiej zbrodniarki minister Ayelet Shaked  w Izraelu.

  W ramach tych rekolekcji Wielkiego Tygodnia ministerstwo wysłało swoich przedstawicieli do Izraela na konferencję „Global Forum for Fighting Anti-Semitism”
  w Jeruzalem. Aby tam uczyć się żydowskiego terroru wymierzonego w antysemitów – mordowania ich. Przemawiająca tam katechetka minister Ayelet Shaked jest znana
  z publicznego nawoływania do strzelania do palestyńskich matek – jako obrony Izraela. Rząd PIS bardzo widocznie to akceptuje i pracuje nad podobnym terrorem
  w Polsce – to niewątpliwe.

   

  Nic nas nie powstrzyma! A prokuratorzy odrzucający zawiadomienie są automatycznie stygmatyzowani.

  Red. Gazeta Warszawska.

  +++

  Laudetur Iesus Christus.

   

  Niniejszym zawiadamiamy o popełnieniu przestępstwa oraz podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez Jarosława Gowina wicepremiera RP, ministra – szefa Ministerstwa Szkolnictwa Wyższego i Nauki.
  1.Jaroslaw Gowin w dniu 8 marca 2018 roku, publicznie w Warszawie jako przedstawiciel najwyższych władz Państwa dopuścił się przestępstwa zdrady stanu, poświadczenia nieprawdy w skutkach uderzających w podstawowe interesy Państwa i Narodu Polskiego.

  Jaroslaw Gowin przemawiając na terenie Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie, publicznie wobec licznych zebranych przed tablicą pamiątkową dot. rozruchów marcowych 1968 roku, z premedytacją w zaplanowanym wystąpieniu oficjalnym stwierdził:

  „Polska jest ojczyzną dwóch narodów. Jest ojczyzną narodu polskiego i jest ojczyzną narodu żydowskiego. Nikt nigdy tej prawdy z polskiej historii nie wymaże”.

  Słowa powyższe są ciężkim przestępstwem wymierzonym w ustrój Państwa, stwarzają warunki do żydowskiego ludobójstwa na Polakach.

  2.Zachodzi podejrzenie przestępstwa: przynależności wicepremiera, ministra Jarosława Gowina do żydowskiej organizacji przestępczości zorganizowanej o licznych koneksjach międzynarodowego żydostwa oraz będącego w powiązaniu ze służbami Izraela. Organizacje te mają za cel zniszczenie Polski – jej rozbiory – i na gruzach zniszczonego Państwa żydzi chcą zbudować enklawy własnej państwowości żydowskiej oraz przenieść do Polski może nawet trzy miliony żydów z Izraela.

  Okoliczności związane z tym wystąpieniem Gowina i zawartymi tam deklaracjami wskazują na to, że wypowiedź ta nie była przypadkowa, ale zaplanowana, a jako taka została zlecona Gowinowi do publicznego zadeklarowania przez żydowską przestępczość zorganizowaną, do której Gowin należy i jest jej podporządkowany.

   

  W przemówieniu Gowin zapewniał również, że np. będzie zrobione wszytko, aby żydowskie organizacje w Polsce mogły się rozwijać bez przeszkód etc.

  Czyli dodatkowo dokonał nielegalnej deklaracji nadania żydom praw oraz mienia w Polsce. Jest to akt wymierzony przeciwko podstawowym interesom Polskiego Państwa i Narodu. Jest to zbrodnia zdrady stanu o poważnych konsekwencjach tego przestępstwa, w postaci utraty integralności terytorialnej Polski na rzecz żydów w połączeniu z ludobójstwem na Polakach –  przyjmując tu za wykładnię definicję ludobójstwa wg. „KONWENCJA W SPRAWIE ZAPOBIEGANIA I KARANIA ZBRODNI LUDOBÓJSTWA” z 1948 roku.

  http://libr.sejm.gov.pl/tek01/txt/onz/1948a.html

   

  Konwencja zawiera między innymi:

  „Artykuł I.

  Umawiające się Strony potwierdzają, że ludobójstwo, popełnione zarówno w czasie pokoju jak podczas wojny, stanowi zbrodnię w obliczu prawa międzynarodowego, oraz zobowiązują się zapobiegać tej zbrodni i karać ją.

  Artykuł II.

  W rozumieniu Konwencji niniejszej ludobójstwem jest którykolwiek z następujących czynów, dokonany w zamiarze zniszczenia w całości lub części grup narodowych, etnicznych, rasowych lub religijnych, jako takich:

  1. 1.a) zabójstwo członków grupy,
  2. 2.b) spowodowanie poważnego uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia psychicznego członków grupy,
  3. 3.c) rozmyślne stworzenie dla członków grupy warunków życia, obliczonych na spowodowanie ich całkowitego lub częściowego zniszczenia fizycznego,
  4. 4.d) stosowanie środków, które mają na celu wstrzymanie urodzin w obrębie grupy,
  5. 5.e) przymusowe przekazywanie dzieci członków grupy do innej grupy.”

  Oraz

  „Artykuł IV.

  Winni ludobójstwa lub któregokolwiek z czynów, wymienionych w Artykule III, będą karani bez względu na to, czy są konstytucyjnie odpowiedzialnymi członkami rządu, funkcjonariuszami publicznymi czy też osobami prywatnymi.”

   

  W tej tak stworzonej atmosferze, Gowin zadeklarował, że żydzi są narodem i jako tacy są współwłaścicielami Polski – i to na zasadzie zbliżonej do pojęcia żydów jako rdzennej ludności na danym terytorium – a co – jako takim, daje im formalne podstawy do roszczeń wobec Polski i Polaków.

  Rozpoznając prosto charakter obecnej sytuacji, w jakiej znajduje się Polska, nie ulega żadnym wątpliwościom to, że żydzi z takim roszczeniami wkrótce wystąpią i będą się powoływać na to oświadczenie.  A natychmiast po przemówieniu Gowina, wśród środowisk żydowskich – już teraz – zauważa się głębokie zadowolenie z takiej deklaracji, a nawet i jakiś amok euforii. I typowo dla żydowskiej mentalności czy psychiki oświadczenie to jest dodatkowym wielkim kołem zamachowym żydowskiej agresji wobec Polski.

  Wypowiedzi Gowina, jak i jego udział w określonych działaniach, są pomocne żydom w ich bardzo szeroko rozumianej agresji przeciw Polsce. Gdzie na tym obecnym etapie tej agresji mamy do czynienia z głęboko zaawansowanym procesem kradzieży naszej polskiej tożsamości przez żydów – a w czym Jarosław Gowin idzie żydom z pomocą i to w nadzwyczajnej formie gorliwości.

  Jarosław Gowin jest bardzo wysoko wykształcony i dobrze wie, że żydzi nie są narodem, bo nie spełniają definicji narodu. A jest wysoce prawdopodobne, że Gowin powinien znać różne inne wersje ich historii, a nie tylko te oficjalne.

  Dla Gowina jako sprawcy czynu zabronionego wg. p1. – musi być oczywiste, że żydzi nie tylko nie są narodem, a nawet musi wiedzieć, że oni sami nie mają żadnego rozpoznania na temat własnej tożsamości – poza tym jedynie, że posiadają w sobie fizyczną cząstkę boga – a co jest uniwersalnym kluczem napędzającym ich ludożerstwo wśród narodów. Jest faktem historycznym, konsekwentnie skrywanym, ale niemożliwym do ukrycia, że żydzi są bardzo mocno powiązani z Hyksosami, z którymi się zetknęli w Starożytnym Egipcie. A którzy bez wątpienia przeniknęli do tych plemion hebrajaskich i tam zakamuflowani żyją pasożytniczo na obecnych żydach, tak samo jak żydzi w następnej kolejności pasożytują na naszych narodach chrześcijańskich, czyli mamy do czynienie z niezwykle groźnym społecznie zjawiskiem pasożyta w pasożycie.

  Polacy mają być nie tylko przedmiotem kradzieży tożsamości przez żydów, ale mają zostać nawróceni, mają być „żydami – podżydami”, czyli koszernym nawozem z powierzchownymi atrybutami społeczności czy narodu, a więc mają być trzecim stopniem żydowskiego pasożyta w pasożycie.

  Jako tacy „żydzi – podżydzi” będą deklarować swoją własną niegodność, nikczemność i poczucie winy wobec żyda. Polak „podżyd” będzie podcierał żyda w szabas, stręczył mu podległość seksualną własnych córek i synów, a kiedy zajdzie potrzeba, będzie składał życie swoich dzieci w ofierze żydom. Polak jako „żyd podżyd” będzie poniżał inne narody europejskie, będzie na nie donosił, nazywał je kolaborantami i prześladował za antysemityzm. Taki Polak pasożyt żydowski będzie awangardą żydostwa na zapleczu narodów europejskich.

  W ramach tej kradzieży tożsamości oraz „nawracania Polaka na żyda” są w Polsce propagowane przestępcze kłamstwa o rodzinie Ulmów, Jedwabnem, Kielcach i podobne. Aby kradzież tożsamości miała charakter koszerny, sakralny – ofiarny, wspólnotowy dla żydów i Polaków, zorganizowano katastrofę samolotu PL LOT o numerze lotu LO016 /Boeing B-767-300 – lądującego w Warszawie w dniu 1.XI.2011 roku – podczas zjazdu „Konferencji Rabinów Europejskich”. Miał to być „znak”, a wspólne modły żałobne miały swym podniosłym charakterem przybliżyć koszerne braterstwo Polaków z żydami. To dość podobnie do wspólnych modlitw na pogrzebach zabitych powstańców w XIX.w czy tzw. katastrofy smoleńskiej, która nie była żadną katastrofą, ale zamachem warszawskim. Członkowie Delegacji zostali wyłapani i wymordowani w większości w Warszawie – przed dotarciem na lotnisko Okęcie. Zamach miał wiele wątków, ale jednym z głównych była żydowska sakralność wymagająca krwawych ofiar u progu każdego przedsięwzięcia. A jest oczywiste, że żadnej prawdy o Smoleńsku nie będzie, a najlepszym dowodem na ostateczne zamknięcie sprawy jest kabalistyczna wymowa pomnika smoleńskiego w postaci schodów. Dowodu na odlot nie ma, bo weryfikacja losów 96 ofiar z osobna obnażyłaby farsę kłamstw, są zatem schody do nieba, które są drabiną Jakuba jako „prawda prawdziwa”, a więc nikt szemrał nie będzie, bo popada w ryzyko antysemityzmu. Czyli żydzi są żyrantami nieodwracalności i zakończenia śledztwa bez podania innych przyczyn niż to mówi wersja oficjalna, a co również jest naturalne, bo to żydzi porwali i zamordowali delegatów.

  Ta ww. staroegipska patogeneza żydostwa łatwo tłumaczy większość zjawisk żydowskiej agresji, zbrodniczości, braku zdolności podporządkowania się prawdzie, a nawet brak cech ludzkich w ich społecznościach. A które to zagrożenie dla ludzkości – społeczeństw z którymi stykają się żydzi – najłatwiej rozpoznać w deklaracjach ideowych nowoczesnych syjonistów, takich jak np. Żabotyński czy Dajan. Ich wypowiedzi – o stosunku do nieżydów – mrożą normalnym ludziom krew w żyłach. Deklaracje konieczności masowych mordów na gojach na terytoriach przejmowanych przez żydów są prostymi dowodami – tak historycznymi jak prawnymi – w każdym sądzie i dotyczą nie tylko żydów „syjonistów”, ale i dobrych żydów, którzy jako „dobrzy” należą do dużo bardziej niebezpiecznych niż „źli żydzi”. A co Gowin i wie, i rozumie, że to oznacza przeniesienie masowych żydowskich mordów z Palestyny do np. Krakowa lub Warszawy. A nadmienione powyżej katastrofa smoleńska czy zamach na samolot kapitana Wrony, są jedynie sakralną, symboliczną emanacją, masowości żydowskich zbrodni, które są dla nich duchową niezbywalną koniecznością. Zaś słowa afirmacji żydostwa, przepraszania ich, proszenia o wybaczenie, deklarowanie nadań – etc. są żydom absolutnym niezbędnikiem ich patologicznej umysłowości, jako warunku usprawiedliwienia czy legalności ich zachowań. A to nawet w perspektywie dziesiątków lat.

  Przykładem tego jest obecna dramatyczna sytuacja w Oświęcimiu – gdzie Polska traci suwerenną kontrolę nad tym terytorium na rzecz Izraela – która rozpoczęła się 13 kwietnia 1986 roku wizytą Jana Pawła II w synagodze rzymskiej. Tam papież zaparł się nauczania papieży wobec żydów (exkomunikował samego siebie!), czym sprowokował zbrojne napaści żydowskich terrorystów na zakonnice karmelitańskie na Żwirowisku. Skutkiem tego zakonnice zostały wypędzone z ich klasztoru, bo tak chcieli żydzi, którzy później w ogniu antysemityzmu odpowiedzieli, że oni karmelitanek nie wypędzali, bo to zrobił papież. Żydzi powiedzieli dosłownie: „myśmy nie wypędzali żadnych zakonnic, myśmy tylko prosili, a to papież je usunął”. Jednym z tych, który „prosił” był terrorysta Szewach Weiss.

  Gowin to wszystko wie i pamięta!

  Wypowiedzi zatem oraz deklaracje czy nadanie, którego dokonał Jarosław Gowin na rzecz żydów, a na koszt Polski i Polaków, muszą podlegać karze, gdyż nie są przypadkowe, ale systemowe i deklaratywne. Tymi wypowiedziami Gowina wprowadzono Polskę i Polaków w stan dodatkowego wielkiego zagrożenie bezpieczeństwa Państwa ze strony żydostwa, a co lawinowo wzrasta na naszych oczach z każdym dniem.

  Domagamy się oddania osoby wicepremiera, ministra Jarosława Gowina do sądu karnego celem orzeczenia o jego winie zbrodni stanu, zbrodni wprowadzenia dodatkowego wzrostu ludobójstwa żydowskiego na Polakach oraz przynależności do żydowskich organizacji przestępczych w Polsce i wymierzania mu surowej kary.

   

  Znając antypolski charakter wymiaru sprawiedliwości i aparatu ścigania w Polsce, który jest przeżarty żydowską korupcją, czujemy się w obowiązku nadmienić, że aparat państwowy w RP ze swoim sądownictwem, prawami, etc. nie ma monopolu na sprawowanie sądów i nie ma monopolu na przemoc wobec zbrodniarzy.

  W obliczu braku władzy lub obliczu celowego zaniechania poprzez władze obowiązku ścigania zbrodniarzy i ich karania, Naród jako Suweren ma Boży obowiązek podejmować inne kroki niż administracyjnie przypisane sądom powszechnym, a to łącznie z takimi, gdzie obowiązki sądownicze są podjęte trybem sądów polowych sprawowanych przez Naród. Sądy polowe mają pełnię legitymizmu i ich wyroki są prawnie ważne.

  W Polsce i Europie nie ma ani jednego precedensu, gdzie jakikolwiek sąd polowy, byłby orzeczony przez sądy powszechne jako nielegalny.

   

  In Christo

  Krzysztof Cierpisz

  19-III-2018.

   

  +++

  źródło: http://gazetawarszawska.com/index.php/pugnae/727-minister-j-gowin-zdrada-stanu-zawiadomienie-do-prokuratury

 3. mgrabas Says:

  „Administrator  12 April 2018

  Nie można bardziej zdradzić i obrazić Polski i Polaków!

  Nie można bardziej zdradzić i obrazić Polski i Polaków, niż to uczynił w Oświęcimiu żydowski pachołek Andrzej Duda.

  Niegodny Duda najpierw pokajał się przed prezydentem żydaera Reuven Rivlin`em, czym dał mu otwarte pole do popisów antypolskiej agresji, a potem – w Marszu żywych – przemaszerował w otoczeniu najwyższych szefów resortów siłowych tego bliskowschodniego państwa ludożerców. Uczynił to pod państwowymi flagami tego obcego i wrogiego nam państwa, i jego specjalnych jednostek zbrojnych.

  Reuven Rivlin w swoich zarzutach naznaczył  żądania i rozmiary „zwrotu zajętego mienia” – oznacza to ostateczne ludobójstwo na Polakach w Polsce dokonane warunkami ekonomicznymi – „prawem własności”.

  W klasyce prostego rozumienia znaków hegemona Andrzej Duda – pod flagami agresora i w asyście (otoczeniu, prowadzony jak niewolnik na postronku) jego najwyższych wodzów – wprowadził żydów do Polski i oddał im władzę nad Naszym Państwem i Narodem!

   

  TO ZDRADA STANU!

  ZDRADA!

  Redakcja Gazeta Warszawska

  źródło: http://gazetawarszawska.com/index.php/pugnae/826-nie-mozna-bardziej-zdradzic-i-obrazic-polski-i-polakow

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s