Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego co się zbliża!

Opublikowany 2 kwi 2018

Wzajemne oddziaływanie takich dziedzin jak nanotechnologia, badania nad mózgiem, drukowanie w 3D, sieci telefonów komórkowych i przetwarzanie danych stworzy taką rzeczywistość o której nikomu się jeszcze nie śniło: wiek „rozszerzonej rzeczywistości”.

Jako gatunek ludzki, jesteśmy na początku (…) epoki (…) „Rozszerzonej Rzeczywistości”.

Reklamy

Komentarzy 7 to “Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego co się zbliża!”

 1. mgrabas Says:

  „Xebola / 2018/04/10

  Pentagon chce wpuścić GMO do oceanów

  Amerykańska armia planuje stworzyć genetycznie modyfikowane organizmy morskie, które pełniłyby dla niej funkcje szpiegowskie. Brzmi jak fantazja, jednak działająca na rzecz Pentagonu DARPA (Agencja ds. Projektów Badawczych w Obszarze Obronności) właśnie uruchomiła program, którego celem jest poznanie naturalnie występujących u organizmów morskich zdolności do detekcji, a następnie ich wykorzystanie do celów militarnych, np. namierzania wrogich statków.

  Projekt ma realizować należące do DARPA Biuro ds. Technologii Biologicznych.  Obserwowane mają być wszelkie organizmy żywe, od bakterii do dużych ryb, głownie ich reakcja na sąsiedztwo statków podwodnych. Poza istotami naturalnie występującymi w naszych oceanach wojsko chce także sprawdzić, czy pochodzące od nich GMO nie sprawdzą się jeszcze lepiej w tych funkcjach wywiadowczych.

  „Wybudowany pośród żyjących organizmów gęsty system czujników dostarczy nam wielu informacji”. – twierdzi wojsko i tłumaczy dalej: „Życie wodne przystosowuje się i reaguje na otaczające je środowisko. Ewolucja wyposażyła w tym celu organizmy morskie w niespotykane na lądzie zdolności do odczuwania najróżniejszych bodźców: dotykowych, elektrycznych, akustycznych, magnetycznych, chemicznych i optycznych. Nawet bardzo słabe światło nie jest dla nich przeszkodą przy polowaniu lub ucieczce w ciemnościach.”

  Aktualnie DARPA szuka pomysłów, w jaki sposób wyłapywać reakcje organizmów morskich na obecność statków podwodnych, jak je interpretować i jak gromadzić w komputerowych bazach danych. Projekt jest w początkowej fazie, stąd jego szczegóły pozostają nieznane. DARPA jedynie zadeklarowała, że w badaniu nie będą uczestniczyć inteligentne ssaki i gatunki zagrożone, choć już samo wyrażenie: „inteligentne ssaki” nie jest jednoznaczne. Rzecz dotyczy przede wszystkim udziału delfinów, których 100 osobników amerykańska armia przetrzymuje w zamknięciu w okolicach San Diego, prowadząc na nich eksperymenty i wykorzystując do celów militarnych.

  Największe jednak kontrowersje budzi kwestia GMO. Choć w projekcie zastrzeżono, że wykorzystanie w nim jakichkolwiek modyfikowanych organizmów będzie wymagać zachowania odpowiednich środków ostrożności, to istnieje duże ryzyko, że raz wpuszczone do oceanów będą się krzyżować z naturalnie występującymi gatunkami, a w kolejnych pokoleniach będzie coraz więcej osobników z cechą pochodzącą z GMO. Z czasem cały ocean zapełni się istotami transgenicznymi co zmieni morskie ekosystemy nie do poznania.
  DARPA zapewnia, że gatunki GMO będą badane w ograniczonych i wydzielonych strefach. Jednak jak wskazuje portal Motherboard: „W celu przeprowadzenia rzetelnych i dokładnych badań nad organizmami transgenicznymi wojsko będzie musiało je wypuścić do dzikiej przyrody, gdzie będą mogły ekspansować, a z czasem i wyeliminować rodzime gatunki.”
  Inna obawa wiąże się z ryzykiem konsumpcji tych genetycznie modyfikowanych istot przez ludzi i wpływu na nasze zdrowie.
  Jest jeszcze czynnik: moralny – czy wolno amerykańskiemu wojsku wykorzystywać należące do wszystkich nas oceany do doskonalenia swoich szpiegowskich metod? Poza tym zwierzęta to nie zabawki dla żołnierzy. Nie wolno ich traktować jak obiekty, które po rozpoznaniu ich naturalnych zdolności można dowolnie zmieniać i przekształcać. Bo to właśnie te, jeszcze nie zmienione, stanowią bezcenną cząstkę naszych oceanicznych ekosystemów.

  DARPA powinna odstąpić od kontynuacji tego programu. Przecież może to zrobić, przenosząc przeznaczone na niego nakłady na doskonalenie innych technologii. Trzeba zrozumieć, że skutki tego projektu dotkną nie tylko armii tego świata, ale cały ocean, stworzenia w nim zamieszkujące oraz ludzie, którzy są od nich zależni.

  Tekst źrodłowy: http://www.earthisland.org/
  z dn. 23.03.2018

  Amerykańskie wojsko chce przejąć rezerwat pod ćwiczenia z bombardowania

  Geny z żywności GMO mogą przechodzić do krwiobiegu

  Czy masowe użycie pestycydów zniszczy życie na naszej planecie?

  źródło: http://xebola.wordpress.com/2018/04/10/pentagon-chce-wpuscic-gmo-do-oceanow/

 2. mgrabas Says:

  http://detektywprawdy.pl/2018/04/17/kryptowaluty-umieszczone-w-chipie/

 3. mgrabas Says:

  http://www.radiomaryja.pl/kosciol/watykanu-zaczeli-pilnowac-zandarmi-z-karabinami-automatycznymi/

 4. mgrabas Says:

  http://www.prisonplanet.pl/trend_trak/systemy_kontroli_pogody_do,p541840428

 5. mgrabas Says:

  Andrzej Cyrikas Żyjemy w czasach Wielkiego Babilonu

  cz. I

  cz. II

  cz. III

 6. mgrabas Says:

  Kontrola umysłu poprzez szczepionki i technologię 5G [Ewa Pawela]

  Opublikowany 9 maja 2018

  Rząd szykuje nam terror szczepionkowy w postaci „obowiązkowych” „szczepień” dla wszystkich: od noworodków począwszy aż do starców stojących nad grobową deską. „Szczepienia” „interwencyjne”, „kwarantanna”, szybki dostęp do kombinezonów ochronnych, prostsza kwalifikacja do „szczepień” – nad takimi „regulacjami” pracuje Ministerstwo „Zdrowia”. Do tego należy dodać skład „szczepionek” powiększony o pierwiastki metali ciężkich oraz aluminium i rtęć. Tempo pracy nad regulacjami „prawnymi” jest iście zadziwiające jakby miało się coś zdarzyć… Tym zdarzeniem jest otwarcie Polski na wprowadzenie technologii 5G, która poza ochami i achami lemingów, jaka to będzie prędkość mobilnego internetu, wprowadza do powszechnego użytku tzw. fale milimetrowe (30 – 300 Ghz) stosowane w łączności satelitarnej, radiolokacji (radar), radioastronomii, ostatnio – w badaniach nad bronią elektromagnetyczną. Stwarza to ogromne niebezpieczeństwo oddziaływania na komórki żywych organizmów, które w połączeniu z wprowadzonymi do organizmu drogą „szczepień” cząsteczek metali, doskonale rezonują wykonując zadany modulacją program (do kontroli umysłu po zdalną depopulację włącznie). Materiał zapożyczony z serwisu NTV: http://www.youtube.com/watch?v=xVLAcS3zZcY

  Groźna dla zdrowia i życia ludzkiego technologia 5G w Polsce!!! OBUDŹCIE SIĘ!!!

  Opublikowany 9 maja 2018

  Chcą nam zrobić w Polsce kolejny AUSCHWITZ! Tym razem ma to się odbyć przez nadmierną ekspozycję na promieniowanie mikrofalowe!!! Jak tak dalej pójdzie to nie będzie miejsc wolnych od promieniowania! A to już żyłą ZŁOTA dla KONCERNÓW! Już zacierają łapki!!! Obudź się NARODZIE!!!!

  Wycinek materiału pochodzi z portalu NTV: http://www.youtube.com/channel/UCqCGGi7HtqbaTh5iLSwXjCw

  Kontrola umysłu poprzez szczepionki i technologię 5G – Ewa Pawela – 22.11.2017 http://www.youtube.com/watch?v=xVLAcS3zZcY


  od mg: istnieje alternatywna technologia komunikacyjna, która nie szkodzi, ale jest blokowana: https://7777777blog.wordpress.com/2017/01/01/przelom-grawitacyjny-telefon-komorkowy-bez-emisji-fal/ 5G jeszcze nie wdrożone, a już pracują nad 6G o częstotliwościach tysiące razy wyższych z nieznanymi skutkami na zdrowie! http://www.pcmag.com/article/360533/what-is-6g

  p.s. polecam tę czapkę: https://7777777blog.wordpress.com/2018/03/25/czapka-ekranujaca-emf3-your-mind/ – droga, ale skuteczna
  https://7777777blog.wordpress.com/2018/01/24/umiesz-liczyc-licz-na-siebie/
  https://7777777blog.wordpress.com/2017/06/11/kto-nie-dochodzi-swoich-praw-nie-ma-ich-wcale/
  https://7777777blog.wordpress.com/2018/04/26/praktyczne-wykorzystanie-prawa-naturalnego-w-sadzie-aleksander-berdowicz/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s