Złe wieści dla przyszłych emerytów. Czeka Cię bieda!

„27.03.2018

„Polski rząd” aby „uchronić” nas przed emerytalną biedą „wprowadza program” PPK. Na nasze emerytury zrzucimy się teraz „nasze” państwo, pracodawca i oczywiście my.

(…)

na podstawie: http://video.wp.pl/i,zle-wiesci-dla-przyszlych-emerytow-czeka-cie-bieda,mid,2017314,cid,2303864,klip.html?ticaid=61b0ef

„05.04.2018 (08:48)
oprac. Katarzyna Zając-Malarowska

„Szturmowcy” protestują przeciwko pracownikom z Ukrainy. Rozwiesili plakaty

Członkowie nacjonalistycznej organizacji Szturmowcy zorganizowali akcję przeciwko zatrudnianiu pracowników ze wschodu. „Rozwiesili nielegalnie” kilkadziesiąt plakatów w Żyrardowie i pochwalili się tym na stronie internetowej.


Plakaty, które zawisły w Żyrardowie (Szturmowcy, Fot: Szturmowcy.org

Jak informuje wyborcza.pl, „Szturmowcy” nawołują do bojkotu lokalnej firmy Labor, która zatrudnia pracowników zza wschodniej granicy. „Polko! Polaku! Dowiedz się, kto zabiera Twoje miejsce pracy!” – brzmi nagłówek plakatu.

Dalej członkowie organizacji wyjaśniają: „Firma Labor masowo sprowadza pracowników z Ukrainy, Bangladeszu, Uzbekistanu czy Mołdawii. Przez ściąganie do Polski imigrantów zarobkowych nasze pensje maleją, a miejsca pracy zajmują obcokrajowcy! Nie wyrażaj na to zgody! Zaprotestuj!”.

„Szturmowcy” to organizacja nacjonalistyczna, która powstała w ramach ruchu narodowo-radykalnego. Piszą o sobie: „Opowiadamy się za braterstwem wszystkich Białych Narodów Europy. Obecnie kontynent nasz stoi wobec zagrożenia multikulturalizmu i najazdu ludności obcej kulturowo, narodowo i rasowo. Liberalizm to trucizna. Odrzucamy liberalizm w każdej postaci – ekonomicznej, społecznej, politycznej, kulturowej. To trucizna lana w serca Polaków i Europejczyków, która prowadzić może jedynie do zniszczenia naszego domu”.

Na stronie internetowej chwalą się różnymi akcjami, w których uczestniczyli. „Blokowaliśmy z innymi organizacjami tzw. paradę równości, braliśmy kilkukrotnie udział w blokadzie obrazoburczego spektaklu ‚Klątwa’, pojawiamy się wszędzie tam, gdzie nasi wrogowie propagować chcą swoje chore idee i teorie, aby jednoznacznie postawić opór tej truciźnie. Jesteśmy obecni na ulicy. Byliśmy na Marszach Niepodległości, Marszu Powstania Warszawskiego, Marszu zwycięstwa, szeregu demonstracji w sprawie Janusza Walusia, sprzeciwu wobec przyjmowania imigrantów, sprzeciwu wobec polityki państwa niemieckiego i na wielu innych”.

„2018-03-28(09:27) ~ins

Emerytura, bieda, to nie problem tylko emeryta ale gospodarki, obywatel który ma do wydania 600zł/mc jest sporym obciążeniem dla systemu, na ale kto tu się zna na gospodarce, no bo i po co? Obsługa koryta nmie wymaga kwalifikacji.”

„2018-04-05 (19:27) kurt knispel

Pomijam informacje czy dyskusje na temat nielegalnie czy legalnie pracujacych Ukraincow w Polsce. Mnie zastanawia fakt, zdradzieckich poczynan wladzy w Warszawie i prezydenta tego kraju. Nie jestem w stanie zrozumiec takiego postepowania wobec naszego kraju ludzi na najwyzszych stolkach sprzecznego z polska racja stanu. Jak mozna popierac ukrainski rzad budujacy swoja panstwowosc na zbrodniczych symbolach i zbrodniczej historii przeciwko Polakom?
Jak moze prezydent Duda dawac 4 miliardy zlotych dla zydowsko-ukrainskich zaprzancow, ktorzy prowadza retoryke przeciwko panstwu polskiemu i Polakom?
Przeciez to jest zdrada stanu i kradziez naszych pieniedzy przeznaczonych na obce i prywatne cele Poroszenki. Pieniedze te zostaly przekazane bez celu. Ot, tak sobie. Przyjazni nie kupuje sie za pieniadze.
Od lat przygotowuje sie nasz kraj do przejecia przez obce sily. Najpierw uchwalono ustaw 1066 pozwalajaca na ingerencje „obcych sil porzadkowych”, pozniej rzad PiSu przyklepal nowelizacje tejze ustawy o pozwolenie strzelania do obywateli polskich przez „obce slily porzadkowe” i okupacyjne. Nawet rzad III Rzeszy nigdy nie zdobyl sie na taka przejaw zdrady wlasnego narodu !! Polacy zas nie potrafia odpowiednio zareagowac tylko dalej brna w podziale dwoch usluznych partii obcemu narodowi w imie zagarniecia Polski dla odbudowy Chazarii i nowego miejsca dla zydowskiego panstwa Izrael, ale w …… Komorowski, Duda PO,PSL, PiS, Kukiz 15 i Nowoczesna zdobyli sie na to. Obudzcue sie Polacy. Za swoja obojetnosc zaplacicie najwyzsza cene, … niewolnictwem.”

na podstawie: http://wawalove.wp.pl/szturmowcy-protestuja-przeciwko-pracownikom-z-ukrainy-rozwiesili-plakaty-6237839893313153a?src01=6a4c8&src02=facebook_wawalove

Reklamy

Jedna odpowiedź to “Złe wieści dla przyszłych emerytów. Czeka Cię bieda!”

  1. mgrabas Says:

    http://miziaforum.wordpress.com/2018/04/05/specjalne-przepisy-ulatwiajace-ukrainskim-lekarzom-prace-w-polsce-rzad-znosi-przymus-nostryfikacji-dyplomow-ukrainskich-w-polsce/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s