Elektromagnetyczny Świat Nowotworów

Wypowiedzi naukowców na temat szkodliwości masztów telefonicznych a także domowych routerów Wi-Fi.

Zobacz jak niebezpiecznym urządzeniem jest router Wi-Fi. Ten szkodliwy gadżet emituje bezustannie zabójcze dla zdrowia promieniowanie mikrofalowe! Promieniowanie z routera jest emitowane nawet w chwili, gdy Ty nie korzystasz z Internetu, wystarczy że jego wtyczka włożona jest do prądu. Są to tak zwane fale radarowe używane m.in przez wojsko w śmiercionośnych radarach. Tych samych fal używa również telefonia komórkowa w szkodliwych masztach telefonicznych oraz w samych komórkach! Szkodliwość promieni mikrofalowych została potwierdzona naukowo już w latach 70-tych przez Polski Instytut Lotnictwa. Niestety w wielu Polskich mieszkaniach pracują bezustannie nawet 2 routery Wi-Fi. Teraz okazuje się, że promieniowanie które emituje te urządzenie przewyższa bezpieczne wartości dla długotrwałego przebywania średnio aż o 500 razy! Tymczasem na zachodzie Europy ludzie masowo rezygnują z Wi-Fi przechodząc tym samym na odbiór kablowy Internetu z routera. Szkodliwe promieniowanie można przecież wyłączyć na stałe w opcjach routera.

Zobacz jak wysoce szkodliwe jest zamieszkiwanie w okolicy wieży telefonicznej. Anteny te emitują to samo promieniowanie co niebezpieczne radary. Są przyczyną obecnej plagi nowotworów.
Jest to temat tabu w mediach a także w środowisku onkologicznym dlatego też przeciętny obywatel nie posiada najczęściej żadnej wiedzy w tym kierunku.

Wypowiedź rolnika, którego działka sąsiaduje z masztem telefonicznym.

Bawarska miejscowość Naila. Tutaj przez 10 lat lekarze przeprowadzali badania, które wykazały związek z zachorowaniem na raka u osób mieszkających w pobliżu masztu telefonicznego.

Promieniowanie mikrofalowe emitowane przez router Wi-Fi stojący u sąsiada w pobliżu dzielącej oba mieszkania ściany.
(Wi-Fi router behind neighbour’s wall).

Opublikowany 26 lis 2017

Elektrosmog.

7:01

Chorujesz na raka? Zobacz dlaczego..

  Opublikowany 27 lis 2017

Protest mieszkańców niemieckiego miasta Stutgart przeciwko antenom telefonii komórkowej.

Polscy niezależni badacze alarmują. W obszarach pozbawionych szkodliwego promieniowania mikrofalowego, choroby nowotworowe nie występują. W terenach takich (tak jak wszędzie), występują choroby cywilizacyjne typu cukrzyca czy miażdżyca, jednak brak jest jakichkolwiek nowotworów u ludzi. Bardzo dużym
niebezpieczeństwem są również domowe urządzenia, które emitują pulsujące mikrofale w trybie ciągłym (router Wi-Fi oraz baza telefonu typu DECT).

Zobacz, jak silne promieniowanie mikrofalowe omiata okolicę, w której stoi stacja bazowa telefonii komórkowej. Ludzie są zabijani każdego dnia.

Link do mapy rakotwórczych anten. Uwaga! Przed wyszukiwaniem wybierz na mapie UKE, każdy balonik to 1 maszt. Poszczególne kolory oznaczają operatorów komórkowych. http://beta.btsearch.pl/

 

Trailer zagranicznego filmu o wpływie telefonów komórkowych na powstawanie raka mózgu. Tytuł filmu: „Thank You for caling”.

O szkodliwość wież telefonicznych (stacji bazowych) i telefonów komórkowych wiedzą już chyba wszyscy. W 2020 roku wejdzie kolejna generacja tych zabójczych nadajników, będą rozsiewać fale mikrofalowe o ekstremalnie wysokich częstotliwościach. Onkolodzy będą mieć mnóstwo pracy.

Zobacz jak zachodnie elity mordują Polaków. GMO, geoinżynieria, szczepionki, mikrofale.

2:27

Gdy maszt telefoniczny staje się koszmarem.

Opublikowany 11 mar 2018

W całej Polsce setki tysięcy osób leczy się na bezsenność. Niewielu jednak zdaje sobie sprawę z tego, że przyczyną tych dolegliwości może być okoliczny maszt telefoniczny.

Prosimy o pomoc w rozpowszechnianiu naszego kanału na Facebooku.

0:33

Telefonia komórkowa 5G.

Opublikowany 11 mar 2018

O szkodliwości kuchenek mikrofalowych nie trzeba juz chyba dużo mówić. Jeżeli ktoś jeszcze przekonuje Was do używania mikrofalówek, to albo jest kompletnie nieświadomy zagrożenia albo czerpie zyski ze sprzedaży tych zabójczych urządzeń.

Zobacz, jak szkodliwe są szczepionki i wszechobecne promieniowanie mikrofalowe, emitowane z urządzeń bezprzewodowych Wi-Fi i bluetooth oraz z wszędobylskich wież telefonicznych.

Doktor Hubert Czerniak ostrzega o szkodliwości Wi-Fi oraz wież telefonicznych. Są potężnie szkodliwe!

Zobacz, jak po cichu wysyła się tłumy ludzi na onkologię.
Holokaust Hitlera, przy tym, co dzieje się aktualnie, procentowo nie ma w ogóle żadnego porównania.

Kraków walczy ze skażeniem mikrofalami. Wieże telefoniczne + Wi-Fi.

Zobacz jak silne promieniowanie mikrofalowe emitują pseudo bezpieczne urządzenia Wi-Fi.

Zobacz, jak silne promieniowanie mikrofalowe występuje w samochodzie, w którym działa Wi-Fi oraz bluetooth.

Ludzie chodzą do pracy, oglądają telewizję, śpią. Nie wiedzą jednak, że są zabijani 24 godziny na dobę. Posłuchaj w jaki sposób odbywa się cicha depopulacja nieświadomych Polaków.

0:38

Subskrybujcie nowy, wartościowy kanał!

Opublikowany 19 mar 2018

0:38

Opublikowany 20 mar 2018

0:37

Wasze dzieci będą konać od anten! Plakat 5G – powstrzymać masonerię!

0:21 

źródło: http://www.youtube.com/channel/UCp0ALbWvFZuJbYU_h5nCo7A/videos?view=0&sort=da&flow=list

Reklamy

Komentarze 3 to “Elektromagnetyczny Świat Nowotworów”

 1. mgrabas Says:

  Telefonia 5G – kontrola i napromieniowywanie ludzi mikrofalami (English voice; German subtitles).

  Opublikowany 21 mar 2018

  Telefonia komórkowa 5G a rakotwórcze mikrofale.

 2. mgrabas Says:


  46:40

  PLAGA 1. RAK – Odcinek 1. – „GENEZA” .


  48:42

  PLAGA1. RAK – Odcinek 2. – „SYSTEM” .


  45:45

  Plaga 1. RAK. Odcinek 3. – CZYNNIKI.


  31:20

  Plaga2. Choroby nakazane „prawem”. Wersja Youtube. Cześć 1.


  28:57

  Plaga2. Choroby nakazane „prawem”. Wersja Youtube. Część 2.


  26:29

  Plaga2. Choroby nakazane „prawem”. Wersja Youtube. Cęść 3. poprawiona.

 3. Leszek Badacz Says:

  Drodzy moi robicie dobra robotę uważam bo wiem co znaczy to mikrofalowanie powszechne jestem osobą sensytywna a jak opierać się na medykach mam alergie na mikrofale wyższych częstotliwości od 2,1 GHz w górę …Kilka smart ogłupiaczy w przedziale pociągu i po godzinie mam pewny ból głowy, korzystam ze starych telefonów ale zauważyłem, że karty sim uległy też nowej technologii i mają nowe chipy i nawet stare aparaty emitują te bardziej kolidujące z ludzkim DNA mikrofalowe częstotliwości to samo dotyczy nowych baterii do starszych modeli telefonów też są chipowane i sieją nieprzyjaznym promieniowaniem od samego czuwania kręci się w głowie a potem po kilku godzinach u elektrowrażliwych osobników jak ja następuje ból głowy szczególnie w samochodzie w otoczeniu blach co widocznie powoduje, iż telefon wzmacnia ten sygnał bazowy służący ustalaniu naszej pozycji w terenie… Mam prośbę mam problem z pobraniem tego filmu z you tube https://youtu.be/Wx5Xyb6g6w8 proszę mi go przesłać w MP4 czy nawet 3gg na e-maila [ochrona danych :)] jeśli to możliwe a także wspominaliście o jakichś plakatach uświadamiających ludzi chętnie bym sobie wydrukował serię i uświadamiał ludzi o 5G i innych zagrożeniach na taki w pliku jpg także bym reflektował dziękuję Leszek z Olsztyna


  od mg: polecam tę czapkę: https://7777777blog.wordpress.com/2018/03/25/czapka-ekranujaca-emf3-your-mind/ – droga, ale skuteczna :)
  a co do filmiku, proszę użyć tego adresu: https://en.savefrom.net/#url=http://youtube.com/watch?v=Wx5Xyb6g6w8 , a następnie kliknąć na zielony przycisk „Download” :)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s