Jedna myśl w temacie “Niszcz Syjonizm

 1. by rzeczpospolitapolska | 2 marca 2018 · 13:51

  Rządzą nami syjonistyczni bandyci bez skrupułów

  Od listopada ubiegłego roku z powodu wyziębienia organizmu życie straciło 65 Polaków – ta informacja pochodzi z żydowskich powszechnych mediów. A zima w tym roku jest w Polsce łagodna.

  Według danych GUS z ub. roku głoduje w Polsce już ponad 900 tys. dzieci.

  A ilu Polaków nie otrzyma emerytur, bo żydowskie rządy IIIŻydo-RP/Polin do 2004r. zlikwidowały ponad 10 milionów miejsc pracy? Z prawie dwu milionów gospodarstw rolnych istniejących jeszcze w końcu lat 1990., dzisiaj została zaledwie połowa! Pracujący Polacy nie posiadają oszczędności. Jednak mimo rosnącej, coraz powszechniejszej biedy 80% Polaków jest właścicielami mieszkań i domów – to spadek po „katastrofalnych rządach okresu PRL”. „Katastrofalne rządy PRL” – takiego określenia użyła znana syjonistyczna kreatura – niejaki J.Buzek, były premier, dzisiaj europoseł od kilku kadencji. Czy żydo-reżimowa władza zaproponuje emerytom, bezrobotnym, jakieś rozwiązanie w kwestii mieszkaniowej? Czy mieszkania i domy przejdą na własność żydowskich banków? A potem kupią je Żydzi, czy ich holo-mitowe organizacje, za pieniądze wyłudzone – skradzione wcześniej Polakom (?).

  W latach 1980. „Solidarność” – dziecię syjonistycznej CIA -, walczyła o wszystkie soboty wolne. Dzisiaj, po „solidarnościowym” zwycięstwie nad „katastrofalnymi rządami PRL” i sukcesach żydowskiego kapitalizmu i takiejż samej demokracji IIIŻydo-RP/Polin, związkowcy, głównie pracownicy handlu, walczą o wolne niedziele. Wydaje się, że jest zwycięstwo, będą dwie wolne niedziele w miesiącu. Niewielu orientuje się, że ten sukces wynika z systematycznego spadku obrotów w handlu, czyli z powodu rosnącego ubóstwa Polaków. Choć powszechne żydowskie media i żydo-systemowi ekonomiści pieją o rosnących wskaźnikach gospodarczego wzrostu. Żydowskie korporacje wielkich sieci handlowych zgodziły się więc na dwie wolne niedziele – oto wyjaśnienie sukcesu.

  Bezrobotni w IIIŻydo-RP/Polin (zjawisko nieznane w czasie „katastrofalnych rządów PRL”), żeby mieć szansę otrzymania zatrudnienia poprzez Urząd Pracy muszą w ankiecie wyrazić zgodę na najniższe wynagrodzenie. A minister w PiSowskim rządzie, J.Gowin oświadcza, że gdy był ministrem w rządzie PO nie starczało mu do pierwszego albo niejaka M.Gersdorf, prezes SN, stwierdziła, że za 10 tys. zł brutto może przeżyłaby na prowincji – ot i hucpa żydo-reżimowej hołoty. Wedle obowiązujących w IIIŻydo-RP/Polin przepisów bezrobotni kierowani do prac publicznych przez Urząd Pracy nie mogą otrzymać prac zgodnych z kierunkiem ich wykształcenia (? – !). Żydo-reżimowa władza dobrze wszystko obmyśliła.

  Zdobycze „solidarnościowego” zwycięstwa nad „katastrofalnymi rządami PRL” trzeba jednak chronić. W lutym 2014r. niejaki B.Komorowski, prezydent IIIŻydo-RP/Polin, podpisał ustawę 1066 o tzw. bratniej pomocy – na wypadek, gdyby polskie policja i wojsko odmówiły tłumienia protestów. Wtedy zagraniczne odziały policji i wojska będą miały prawo strzelać do protestujących Polaków. Syjonistyczny rząd PiS, ten dobry polski, katolicki rząd, który rozdaje po 500 zł, nie ma zamiaru likwidować tej ustawy. Sprowadził do Polski wojska z rządzonych przez Żydów USA. Główny priorytet Żydo-PiS to nie likwidacja biedy, czy nie daj boże rozwój gospodarczy kraju, to wojna z Rosją w interesie światowego syjonizmu.

  Nie dziwmy się zatem, że do więzień nie trafią przestępcy, którzy po roku 1990 zniszczyli i nadal niszczą podstawy gospodarcze Polski. Miejsce w więzieniach jest dla takich jak np. Mateusz Piskorski, którzy otwarcie, negatywnie oceniają politykę żydowskiego reżimu IIIŻydo-RP/Polin i próbują organizować siłę polityczną opowiadającą się za obroną interesów Polski i Polaków, a nie wrogiego Polsce, Słowianom, światowego syjonistycznego żydostwa.

  Dariusz Kosiur

  _______________________________

  tekst z 2014r., który wyparował z Internetu

  Rządzą nami syjonistyczni bandyci bez skrupułów

  Kilka refleksji na temat udziału w reżimowych wyborach

  Ukraina, z którą mamy wspólną granicę, a więc nie daleka Syria, Irak, Libia, Egipt, Afganistan, Sudan, Wenezuela, wcześniej Jugosławia, itd., stała się kolejnym państwem, które chce zawłaszczyć i zainstalować w nim swoje władze żydowska finansowa międzynarodówka. Zbrodniarze z Wall Street i z londyńskiego City dla osiągnięcia swoich celów gotowi są skąpać Ukrainę we krwi bratobójczych walk.

  Nie zamierzam kolejny raz udowadniać zbrodni syjonistycznych światowych terrorystów z USA i z UE w procesie destabilizowania i zawłaszczania Ukrainy. Na stronie WPS wykazaliśmy to ponad wszelką wątpliwość. Chcę natomiast, na przykładzie zaangażowania syjonistów rządzących i opozycyjnych w III RP w obalaniu legalnej władzy na Ukrainie, podzielić się kilkoma refleksjami na temat możliwości zmian politycznych we współczesnej Polsce, w Polsce pod rządami – o czym zapominać nie należy – syjonistycznych gangsterów.

  Nie powinniśmy już mieć najmniejszych wątpliwości, że zarówno rządzący (PO), jak i opozycja (PiS) (Dzisiaj odwrotnie, ale główne polityczne cele nie uległy żadnej zmianie) – pozostałe partie lokują się po jednej lub po drugiej stronie tego układu – stanowią jedną antypolską, antynarodową, antypaństwową syjonistyczną bandę realizującą tę samą politykę w interesie międzynarodowego żydostwa.

  Wczoraj, 20.02.2014, w TVN24, Tusk cynicznie wyjawił, że min. spraw zagranicznych III RP, NRF, Francji, R.Sikorski, F. Steinmeier, L.Fabius, złożyli prezydentowi W.Janukowyczowi „propozycję nie do odrzucenia”:

  jeśli zdławi żydowską rewoltę na Ukrainie, to ani on, ani nikt z jego rodziny nie może czuć się bezpieczny.

  R.Sikorski z poprzednikiem F.Steinmeiera, pederastą G.Westerwelle, podobną propozycję złożyli prezydentowi A.Łukaszence. A więc R.Sikorski, żołnierz syjonistycznej mafii ma już niejakie doświadczenie w bandyckich rozgrywkach, czyli w syjonistycznej dyplomacji.

  Także wczoraj, w TVP Info, w programie J.Pospieszalskiego, niejaki W.Waszczykowski (pracował w MSZ, PiS) powiedział, że:

  jeśli W.Janukowycz nie zechce oddać władzy, to może się powtórzyć wariant rumuński z 1989r..

  Syjonistyczni bandyci żądni są krwi.

  Przypomnę: Żydzi z KGB ZSRR zamordowali Nicolae Ceaușescu i jego żonę w 1989r., ponieważ Ceaușescu nie zgadzał się oddać Rumunii żydowskiej, syjonistycznej międzynarodówce. (Dwa lata później agenci rumuńscy zastrzelili w Moskwie morderców Ceaușescu. „Antysemityzm” – dr J.Ciechanowicz)

  Czy na podstawie powyższych przykładów można sądzić, że na drodze parlamentarnych wyborów, na zasadach żydo-reżimu III RP, możliwe jest odzyskanie władzy przez Polaków w Polsce?

  Czy udział w wyborach parlamentarnych, prezydenckich, na zasadach żydo-reżimu III RP, ma jakikolwiek sens?

  Czy udział w wyborach nie będzie tylko legitymizacją żydo-reżimu III RP?

  Syjoniści panicznie boją się małej frekwencji, ponieważ ich uzurpatorski reżim stanie się jawny – będzie kpiną z, głoszonej przez ich żydo-media, demokracji.

  Czy syjonistyczna banda dopuści do udziału w wyborach, a więc także i na czas wyborów do ich żydo-mediów, autentycznych przedstawicieli Polaków?

  Możemy być pewni, że syjonistyczni gangsterzy (rządzący i opozycja) reżimu III RP zrobią wszystko, nie wyłączając zbrodni, żeby nie dopuścić Polaków do władzy (Ustawa 1066 o „bratniej pomocy”). Zdają sobie sprawę, że utrata przez nich władzy oznacza rozliczenie ich przestępstw i nieuchronność kary za zbrodnie przeciw polskiemu narodowi i państwu.

  Oczywiście żydo-reżimu III RP będzie trwał tak długo, jak długo syjonistyczne USA będą w stanie udzielać mu wsparcia. Wszystko jednak ma swój kres. Syjonistyczna hydra USA znajduje się w agonii, stąd jej wzmożona agresja.

  Dariusz Kosiur


  Nie zapominajmy, że najwyżsi pasterze żydo-katolickiego Kościoła w Polsce, którzy na ręce ks. abp. Światosława Szewczuka, głowy Ukraińskiego Kościoła Greckokatolickiego, złożyli w 2014r. wyrazy poparcia i solidarności z walczącymi na Majdanie, dziwnie nie stają w obronie polskich owieczek przeciw zbrodniczemu żydowskiemu reżimowi IIIŻydo-RP/Polin. Mało tego, pasterze żydo-katolickiego Kościoła w Polsce reżim IIIŻydo-RP/Polin wspierają i to niezależnie od rządzącej w danym momencie partii.

  źródło: http://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/03/02/rzadza-nami-syjonistyczni-bandyci-bez-skrupulow/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s