O ś w i a d c z e n i e w kwestii prześladowań Andrzeja Szuberta

.

.

O ś w i a d c z e n i e

w kwestii prześladowań Andrzeja Szuberta
przez wymiar sprawiedliwości w Polsce.

Inkwizycja w Polsce rękami swoich zauszników /pomagierów/zdrajców przy wykorzystaniu „polskiego” wymiaru sprawiedliwości depcze po piętach znanemu blogierowi z Niemiec Andrzejowi Szubertowi, chcąc go publicznie spostoponować, ukarać, naruszyć jego dobrę imię.

 

Tego typu działania „polskiego” wymiaru sprawiedliwości należy jednoznacznie potępić, co niniejszym czynię dodając od siebie, że wymiar sprawiedliwości nie jest od rozpoznawania i wyjaśniania sporów teologicznych pomiędzy wiernymi różnych religii, stowarzyszeń itd.

 

Wzywam wszystkich internautów do udzielenia pełnego poparcia Andrzejowi Szubertowi, który swoim poświęceniem dla dobra Polski i stworzonymi dotąd dziełami /publicystyką w pełni na to poparcie zasłużył i zapracował.

Zbóje w Polsce ! …ręce precz od Andrzeja

PS. warto byłoby się zastanowić jak w tej sytuacji najskuteczniej można byłoby pomóc nękanemu Andrzejowi. …czekam na Wasze sugestie… rozwój tej sprawy należy monitorować na bieżąco…

 

W związku z kolejnymi prześladowaniami Andrzeja Szuberta przez reżim w Polsce, w tym przypadku przebrany w szaty kościelne wyrażam swoje ubolewania z powodu nadużywania wymiaru sprawiedliwości w Polsce do prześladowania dysydentów. Jednocześnie oświadczam, iż pełni solidaryzuję się z Andrzejem Szubertem.
 
Łódź, dnia 1 marca 2018 r dysydent, komandos Michał Jarzyński
 

Dzięki Panie Michale.

opolczyk

źródło: http://opolczykpl.wordpress.com/2018/03/01/o-s-w-i-a-d-cz-e-n-i-e-w-kwestii-przesladowan-andrzeja-szuberta/

Komentarze 2 to “O ś w i a d c z e n i e w kwestii prześladowań Andrzeja Szuberta”

 1. mgrabas Says:

  Relacja z posiedzenia inkwizycji…

  Rozprawa trwała ponad godzinę. Wezwani byli na nią jedynie świadkowie oskarżenia. Ani jeden ze świadków ze środowisk słowiańskich/rodzimowierczych mogących być przeciwnikami Staszaka nie był najprawdopodobniej na rozprawę wzywany, gdyż sędzia nie wyczytała ich nazwisk, sprawdzając obecność świadków. Jedna z prawniczek reprezentujących Staszaka i jego szajkę zgłosiła wniosek o prowadzenie procesu w trybie niejawnym, z wyłączeniem publiczności. Mojego znajomego, Jacka, sędzia zapytała wtedy – kim jest. Odpowiedział, że jest moim znajomym, a ponadto że jest obserwatorem z ramienia jednego z niemieckich mediów zaintersowanego procesem religijnym w Polsce. Po naradzie sędzia odrzuciła wniosek o niejawność procesu. Następnie odczytano moje zeznania złożone na niemieckiej policji w 2015 roku. Opisałem je tu:
  http://opolczykpl.wordpress.com/2015/03/26/slectfo-slezansko-sulistrowickie-parodia-prawa/

  Przesłuchano jako świadka jedynie Ryszarda Staszaka. Dużo nałgał, o czym poinformował mnie Jacek. Nawet o nim, Jacku, parokrotnie wspomniał mówiąc nieprawdę. Zeznając o mnie zełgał, że nazwałem go „żydowską świnią” co jest kłamstwem. Nazwałm go żydłakiem, a to nie jest to samo co żydowska świnia.

  Proces przełożony został na 29 marca, godzina 11:15 w tej samej sali nr 53.

  Co z tego wyniknie – zobaczymy. W każdym razie koszta procesowe, którymi zostanę obciążony, rosną…

  opolczyk”

  źródło: http://opolczykpl.wordpress.com/2018/03/01/relacja-z-posiedzenia-inkwizycji/

 2. mgrabas Says:

  „29/03/2018 by opolczykpl

  Relacja z kolejnego posiedzenia inkwizycji…

  (…) Wyrok nadal nie zapadł. Kolejne posiedzenie inkwizycji odbędzie się 24 maja o godz. 9:40, w tej samej sali 53 inkwizycji karnej Wrocław Krzyki. (…)”

  http://opolczykpl.wordpress.com/2018/03/29/relacja-z-kolejnego-posiedzenia-inkwizycji/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s