PiSuarowa władza IIIŻydo-RP?/Polin po zderzeniu z trotuarem

by | 24 lutego 2018 · 18:54

Podobny obraz

Lotnisko Chopina w Warszawie ZMIENI nazwę. Od Marca będzie to Port Lotniczy im. Lecha Kaczyńskiego.

informacja za: http://superekspress.pl/lotnisko-chopina-warszawie-zmieni-nazwe-marca-bedzie-port-lotniczy-im-lecha-kaczynskiego/


Już w marcu Urząd Lotnictwa Cywilnego ma zarejestrować nową nazwę dla warszawskiego Okęcia – nazwa „Lotnisko Chopina” zostanie zmieniona na „Port Lotniczy im. Lecha Kaczyńskiego”. Zabieg ten budzi wiele kontrowersji i do ostatniej chwili był owiany tajemnicą.

„Port Lotniczy im. Lecha Kaczyńskiego jest marką niosącą określone wartości, na bazie której znacznie łatwiej budować pozycję i rozpoznawalność portu w Polsce i na świecie”. Wśród wspomnianych wartości władze lotniska wymieniały „polskość”, „pamięć o poległych”, „wysoką wrażliwość historyczną” – „ta nazwa to teraz przedmiot sporu przez zawistnych zdrajców narodu, mimo to zatwierdzenie zmiany jest już tylko formalnością” – mówił w programie „Poranny SuperEkspress” Jacek Sasin.

_________________________________

Kim był Chopin, jaka jest ranga jego nazwiska i z jakim państwem i narodem był i jest kojarzony w świecie, nikomu w Polsce i prawie nikomu poza Jej granicami tłumaczyć nie ma chyba potrzeby. A kto poza Polską słyszał o syjonistycznej kreaturze, która była prezydentem IIIŻydo-RP/Polin? Czy ktokolwiek za kilka, kilkanaście lat, będzie o niej pamietał? Z pewnością i dzisiaj można znaleźć także Polaków, którzy o niejakim L.Kaczyńskim mogli w ogóle nie słyszeć, bo żydowski reżim IIIRP mają po prostu gdzieś.

W związku z akcją PiSuarów podjąłem rodzinne zobowiązanie: wystawię na swoim podwórku sroczyk i deskę z dziurą nazwę im. L.Kaczyńskiego – to będzie godne uczczenie pamięci tego antypolskiego syjonisty.

D.Kosiur

PS

Requiem dla Prezydenta

http://rzeczpospolitapolska.wordpress.com/2014/09/02/requiem-dla-prezydenta

źródło: http://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/02/24/pisuarowa-wladza-iiizydo-rp-polin-po-zderzeniu-z-trotuarem/

Reklamy

Komentarze 2 to “PiSuarowa władza IIIŻydo-RP?/Polin po zderzeniu z trotuarem”

 1. mgrabas Says:

  Cezary Tarkowski
  24 lutego 2018 o 19:32

  Nie ma co się przejmować. Niebawem chazarskie bydło nie będzie nami rządzić. Ścierwa powyrzucamy też z Wawelu. Spokojnie, zbliża się wojna po której żydzi już się nie podniosą. Na własne życzenie zresztą.

  źródło: http://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/02/24/pisuarowa-wladza-iiizydo-rp-polin-po-zderzeniu-z-trotuarem/#comment-74903

  • mgrabas Says:

   Requiem dla Prezydenta

   Istnieje uświęcony tradycją zwyczaj, że nad trumnami dostojników Rzeczpospolitej wylicza się ich zasługi dla Państwa i Narodu. W katolickiej, polskiej obyczajowości istnieje także niepisany zwyczaj, że o zmarłym nie należy mówić źle. Ale czy wolno nam, nawet w tak smutnej na ludzki sposób chwili, przemilczać prawdy, które, za sprawą zmarłego Prezydenta Rzeczpospolitej, dotyczą już dziś i będą boleśnie dotyczyć w przyszłości najżywotniejszych spraw całego Polskiego Narodu i Państwa Polskiego?

   Czy ogłuszany przez 20 ostatnich lat powszechnym medialnym łomotem, pogrążony dziś w bólu i w żałobie z powodu tragicznej śmierci wielu osób, zbyt wielu osób, Polski Lud wie i czy będzie pamiętał, kogo na prawdę stracił i kogo opłakuje w osobie Prezydenta Rzeczpospolitej?

   Prezydencie „Lechu Kaczyński”

   Jeszcze zanim zostałeś Prezydentem Rzeczpospolitej, jako Prokurator Generalny tej samej Rzeczpospolitej wstrzymałeś ekshumację Żydów zamordowanych w 1941 r. w Jedwabnem. Dzięki tej Twojej decyzji, we wszystkich mediach Żydzi mogli kłamać i pomawiać o ten mord Polaków. Urzędujący wtedy prezydent A. Kwaśniewski przypisał ten mord Polakom i w naszym imieniu przepraszał Żydów.

   Panie Prezydencie – pamiętamy.

   Prezydencie „Lechu Kaczyński”

   To dla Ciebie marszałek sejmu Rzeczpospolitej, M. Jurek zmienił porządek obrad i pośpiesznie przyjęto uchwałę o zwrocie Żydom w naturze – w polskiej ziemi, bo Skarb Państwa rozkradziony stoi pusty – 20% z 65 mld. $ USA, których żądają od Polski gangsterzy ze Światowego Kongresu Żydów. O tym uchwalonym rabunku na Polsce i Polakach mogłeś chwalić się Żydom w Izraelu i w USA podczas swojej wizyty.

   Panie Prezydencie – pamiętamy.

   Prezydencie „Lechu Kaczyński”

   W swoim liście do przywódców żydowsko-masońskiej loży „Niezależny Zakon Synów Przymierza” – Independent Order of B’nai B’rith, syjonistycznej agendy zwalczającej katolicyzm i narody europejskie, wyrażałeś radość z jej reaktywowania w Polsce.

   Panie Prezydencie – pamiętamy.

   Prezydencie „Lechu Kaczyński”

   W prezydenckim pałacu katolickiej Polski zapalałeś żydowską menorę, symbol nienawiści i zwycięstwa żydów nad nie-żydami.

   Panie Prezydencie – pamiętamy.

   Prezydencie „Lechu Kaczyński”

   Jako zwierzchnik sił zbrojnych patronowałeś likwidacji polskiej armii i opłaconemu przez polskiego podatnika i wbrew jego woli udziałowi resztek tej armii w zbrodniczej, amerykańsko-syjonistycznej operacji w Afganistanie i w Iraku.

   Panie Prezydencie – pamiętamy.

   Prezydencie „Lechu Kaczyński”

   Zlekceważyłeś uroczystość ku czci setek tysięcy polskich ofiar pomordowanych przez barbarzyńców z UPA, a zaszczyciłeś swoją obecnością zjazd Ukraińców w Sopocie.

   Panie Prezydencie – pamiętamy.

   Prezydencie „Lechu Kaczyński”

   W imieniu Narodu Polskiego, łamiąc Konstytucję Rzeczpospolitej i własną prezydencką przysięgę bezprawnie ratyfikowałeś traktat lizboński, konstytucję nowego, bolszewickiego państwa, Unii Europejskiej powstającej na gruzach narodowych państw Europy.

   Swoim podpisem przekreśliłeś suwerenność Państwa Polskiego. Umożliwiłeś unijnemu prawu-bezprawiu niszczenie podstawowych wartości narodowego bytu Polaków, umożliwiłeś niszczenie naszej katolickiej religii.

   Panie Prezydencie – pamiętamy.

   Prezydencie „Lechu Kaczyński”

   Do ostatnich godzin życia realizowałeś politykę sprzeczną z narodowym interesem Państwa i Narodu Polskiego. Patronowałeś grabieży naszego polskiego majątku i pauperyzacji Narodu.

   Panie Prezydencie – pamiętamy.

   Prezydencie „Lechu Kaczyński”

   W imieniu Polaków oskarżałeś Rosjan o katyńskie zbrodnie. A przecież i Polacy i Rosjanie mordowani byli przez tego samego komunistycznego wroga katolickich narodów, którego potomkowie niszczą dziś narody Zachodu.

   Byłeś wrogiem Słowiańskich Narodów i Ich autentycznej współpracy.

   Panie Prezydencie – pamiętamy.

   Prezydencie „Lechu Kaczyński”

   Twoja tragiczna śmierć w Katyniu, tragiczna śmierć pozostałych osób ma mieć wymiar symbolu, chcą dziś tego powszechne media. Zgoda, ta tragiczna śmierć jest symbolem. Jest symbolem dramatu Polskiego Narodu, który od 70 lat nie może usłyszeć słów prawdy o katyńskiej zbrodni, bo media i władza zawłaszczone są przez obcoplemiennych potomków tych, których dziadowie i ojcowie mają na rękach polską krew.

   Polski Narodzie – pamiętaj.

   Prezydencie „Lechu Kaczyński”

   W Niedzielę – w święty dzień Zmartwychwstania, łamiąc katolicki, odwieczny obyczaj, Twoją trumnę złożyli na Wawelu, obok polskich królów. I jest w tym jakiś złowieszczy logiczny sens. Zamykają się oto karty historii Narodu i państwa Polaków. Tu, pośród grobowców tych, co tworzyli i budowali Rzeczpospolitą Polską, kiedyś jej wielką potęgę, stać odtąd będzie trumna z grabarzem Państwa Polaków.

   Polski Narodzie – zapamiętaj.

   Prezydencie „Lechu Kaczyński”

   Polski Naród pozbawiony własnych narodowych elit, narodowych mediów, oświaty i kultury jest ślepy i głuchy. Czy Twoje sumienie Katolika pozwoliło ten kaleki lud pozbawić nawet ostatniej jego własności – Suwerenności Państwa i Narodu?

   Niech Bóg spróbuje Ci wybaczyć.

   Polski Narodzie – módl się i Ty o wybaczenie dla siebie, nie nadstawiaj drugiego policzka, nie bądź Chrystusem narodów, wstań z kolan, „Bądź wierny. Idź”, idź po swoje prawa.

   Dariusz Kosiur 14.04.2010 r.”

   na podstawie: http://rzeczpospolitapolska.wordpress.com/2014/09/02/requiem-dla-prezydenta/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s