Dość tych ohydnych kłamstw!!!

.

.

Trudno zachować spokój, gdy czyta się bezczelne i wyssane z palca oskarżenia, jakoby Polacy byli współwinni temu, co żydowska propaganda nazywa „holokaustem”. Oskarżenia są trojakiego rodzaju:

– Najbardziej umiarkowane są oskarżenia Polaków o to, że nie ratowali Żydów, przy czym jako powód bierności i braku pomocy Żydom pada często oskarżenie o polski „antysemityzm” – byliśmy/jesteśmy „antysemitami” i dlatego Żydów nie ratowaliśmy.

– Radykalniejsze oskarżenia mówią o współwinie Polaków za „holokaust”. Do bierności wobec łapanych przez Niemców Żydów dochodzi czynny współudział w ich łapaniu a nawet mordowaniu.

– Najbardziej radykalne, głoszone zwłaszcza w usraelu brednie żydowskich propagandystów mówią, że np. Niemcy budowali obozy koncentracyjne, by chronić w nich Żydów przed mordującymi ich Polakami.

Tej ostatniej kwestii nie będę poruszał, bo jest zbyt absurdalna. Wiadome jest, że np. Auschwitz Niemcy zbudowali, aby więzić w nim Polaków. Bo to wyłącznie Polaków początkowo w nim więziono. Wykorzystywani byli jako tania siła robocza.