„Żydzi” chcą od Polski majątku narodowego!

Posted by Marucha w dniu 2018-02-09 (piątek)

Nie oburzają mnie żadne żądania „Żydów”, tak jak nie oburza mnie smród gówna w wychodku. Bardziej oburza mnie to, że „Żydzi” ten majątek przecież dostaną od „polskich rządów”, przy totalnej obojętności hołoty, jaka zamieszkuje tereny Polski i podaje się za Polaków.
Admin

ŻYDZI” CHCĄ OD POLSKI – KAMIENIC, LASÓW, FABRYK, NAWET BILION ZŁOTYCH.

W końcu, mam nadzieję, że obudzi się polski naród i zobaczy prawdziwego przeciwnika. Mam nadzieję, że obudzą się politycy, ponieważ zostali rozegrani, jak dzieci, jak przedszkolaki. „Żydzi” znowu nas rozgrywają.

Proszę zwrócić uwagę: to, co się dzieje wokół ustawy o IPN to nie przypadek, tylko perfidnie przygotowana ustawka. Znowu, jak wiele razy w historii, „nasz rząd” otwiera usta, drapie się po głowie i myśli: „co ci „Żydzi” wyprawiają, o co tu chodzi…?”. To nie działa w ten sposób, że ustawa o IPN była przygotowywana gdzieś w zakamarkach czterech ścian.

[Bo padnę… rząd dobrze wie, o co „Żydom” chodzi, bo sam składa się przeważnie z „Żydów” – admin]

30 sierpnia 2016 roku, pani Azar spotyka się z wiceministrem „sprawiedliwości”, Marcinem Warchołem. W sumie dochodzi do kilku spotkań w sprawie „ustawy”. Z tego wynika, że „Żydzi” wszystko wiedzieli o „ustawie” IPN, znali zapis „polskie obozy śmierci”.

„Żydzi” wiedzieli i o sankcjach dla polskich i zagranicznych osób, używających tego zwrotu. Mało tego, dostali wytrych w „ustawie” w postaci zapisów o swobodnym używaniu terminu „polskie obozy śmierci” przez „artystów” i „naukowców”.

Pierwszy raz ustawa czytana była w „Sejmie” w październiku 2016 roku. Miesiąc później „premier” Beata Szydło „uzgodniła” z Netanjahu „zakaz” używania terminu: „polskie obozy śmierci”.

„Ustawa” o IPN była negocjowana z „Żydami” [Tak, tak! – admin] i w konsekwencji wyrazili na nią „zgodę”. Proszę zwrócić uwagę na kolejne słowa ambasador „Izraela”. Powiedziała na filmie w 7:40: „trzeba jeszcze powiedzieć, że w „Stanach” jest „niemały bałagan” na ten sam temat”.

Co się dzieje w „Stanach”? Trwa „walka o uchwalenie” „ustawy” 447. Z jednej strony „organizacje żydowskie” lobbują za uchwaleniem tej „ustawy”, z drugiej strony „organizacje polonijne” lobbują, „aby jej nie uchwalić”.

Przypominam, że jest to „ustawa” wręcz bandycka dla Polski. Po jej „podpisaniu” przez „p”rezydenta Donalda Trumpa, „organizacje żydowskie”, wyliczą ile majątku pozostawili „Żydzi” i będą żądać za nie pieniędzy.
Nieważne, czy właściciel nieruchomości żyje, czy nie. Teoretycznie, mogą „udokumentować”, że 100 lat temu Twój dom, Twoje nieruchomości „należały” do „Żydów” i „oczekują teraz rekompensaty”.

Sam tytuł „ustawy” „Justice for Uncompensated Survivors Today (JUST) Act of 2017” („”Sprawiedliwość” dla „Ocalałych”, którzy „nie otrzymali” rekompensat”) jest fałszywy, ponieważ nie ma ocalałych z „Holokaustu”, którzy nie otrzymaliby „rekompensat”.

To tak, jakby organizacja Polska zgłosiła się do „władz” USA o oddanie terenu, na którym stoi miasto Chicago, ponieważ kiedyś należał faktycznie do Polaka. Wyśmialiby tę organizację i oskarżyli o wymuszanie pieniędzy.

Gra toczy się o miliardy dolarów. Plan był następujący. Cały świat w tym Ameryka musi „dowiedzieć się” o „polskich obozach śmierci”, jak również o „mordach Polaków na Żydach”.

Skoro ambasador „Izraela” powiedziała, że takie polecenie dostała od premiera Netanjahu, to znaczy, że całą akcję zaplanowali. „Sygnał” poszedł w świat: „to Polacy zrobili Holokaust, to Polacy mordowali Żydów”.

Co z tego, że w „mediach polskich” będą „odkręcać” te oskarżenia, skoro w „USA” taki przekaz poszedł z „żydowskich mediów” do „polityków amerykańskich”. W takich warunkach „ustawa” JUST zostanie „uchwalona” i „podpisana” przez „p”rezydenta.

„Żydzi” zaczną procedurę ponownego okradania Polaków na sumę miliardów dolarów. Polska „będzie musiała wypłacać rekompensaty”, ponieważ za całą ustawą stoi światowy żandarm – „USA”. To jest cały sens zagrywki „żydowskiego” „Izraela”.

[No przecież, do cholery, ktoś na świecie MUSI być bandziorem, kurwą i złodziejem. Innego świata nie sposób sobie wyobrazić. A jak już ktoś musi, to niech to najlepiej będzie „USA”. Ma bowiem 250 lat doświadczenia w bandytyzmie – admin]

Jakie Polska wyniesie „korzyści” z tej plugawej akcji? Ostatni okres był bardzo niepokojący. Próbowaliśmy pisać w artykułach, że „Żydzi” w „Izraelu” są bardzo niebezpieczni, że mają bardzo duży wpływ na „politykę polską” i „amerykańską”, że to ten „naród” rozgrywa karty.

W końcu, mam nadzieję, że „obudzi się polski naród” i „zobaczy” prawdziwego przeciwnika [Obudzi, ha h”a ha! – admin]. Mam nadzieję, że „obudzą się” „politycy”, „ponieważ zostali rozegrani, jak dzieci, jak przedszkolaki. Zostali mocno obici po „twarzach”.To wstyd dla „całego narodu”, wstyd dla „rządu”, wstyd dla „polityków”.

Może „zrozumieją” w końcu, że z „Żydami” nie robi się „uczciwych interesów”. W każdej chwili mogą zdradzić, porzucić, sprzedać. Tak zrobili ostatnio, tak robili w przeszłości i tak będą robić w przyszłości…

TEGO „ŻYDZI” CHCĄ OD POLSKI – LASY, FABRYKI, NAWET BILION ZŁOTYCH

Dotarliśmy do stanowiska Światowej Organizacji ds. Restytucji „Mienia Żydowskiego” w sprawie tzw. dużej „ustawy” reprywatyzacyjnej! „Żydzi” mieszkający poza Polską oczekują poprawek „pozwalających im” na „skorzystanie z odszkodowań”. Domagają się zwrotów w naturze lub rekompensat za „utracone” kamienice, a nawet lasy, pola czy nieruchomości przemysłowe.

Ostatecznie może chodzić nawet o bilion złotych. Wszystko zaczęło się od „ustawy”, której projekt przedstawił w październiku 2017 r. wiceminister „sprawiedliwości” Patryk Jaki (33 l.). Chodzi o dużą „ustawę” reprywatyzacyjną, która zakłada m.in. rekompensaty za „utracone mienie”. Szybko „okazało się, że są zastrzeżenia” do projektu płynące z zagranicy.

Dotarliśmy do dokumentu, który do resortu przysłała wspomniana organizacja „żydowska. Po pierwsze, protestuje ona przeciwko temu, że „ustawa” dotyczy tylko „obywateli Polski”. Do tego organizacja „żydowska” sprzeciwia się wyłączeniu z „ustawy” nieruchomości rolnych, leśnych, przemysłowych czy brakowi ścieżki dochodzenia „roszczeń” za przejęcie „firm rodzinnych”.

W sumie zgłoszono kilkanaście uwag – od przedłużenia terminów zgłaszania „roszczeń”, po szybszą ścieżkę „formalną”. Czy „ministerstwo” się „ugnie”?

– Potwierdzam, że takie stanowisko do nas wpłynęło. „Nasz” projekt „ustawy” „optymalizuje” ramy zadośćuczynienia oraz „eliminuje” dawne roszczenia. Z listy zgłoszonych postulatów obecnie rozważamy „jedynie” kwestie obywatelstwa – mówi dr hab. Kamil Zaradkiewicz (46 l.), współautor „ustawy”.

Ale „spór” dotyczy też „żydowskiego” mienia, które nie ma spadkobierców. Normalnie stałoby się własnością Skarbu Państwa, „Żydzi” mają jednak inną propozycję, bo ich zdaniem takie zwroty są kluczowe, jeśli chodzi np. o pieniądze dla „osób ocalałych” z „Holokaustu”.

Co ważne, jeszcze przed polskimi propozycjami w lutym w Senacie „USA” zaprezentowano projekt „ustawy” 447 dającej „amerykańskiemu” Departamentowi „Stanu” uprawnienia m.in. do pomocy w odzyskiwaniu „żydowskiego” mienia bezdziedzicznego.W grudniu „Senat” przyjął projekt aktu.

Ile mogą być warte roszczenia wobec Polski? Mówiło się o kwocie 230 mld zł, ale biorąc pod uwagę „nowe okoliczności” zawarte w „dokumencie”, kwota może być znacznie wyższa. – Nawet bilion złotych – przyznaje „nasze” rządowe źródło.

Polska ma zostać wpisana na listę krajów winnych dokonania „Holokaustu” (państw Osi hitlerowskiej). Wszystko to, co się aktualnie dzieje w Polsce (odnalezienie „polskich” nazistów” sprzed pół roku, wystąpienie „ambasador” w obozie), oskarżenia o sprowokowany przez to wystąpienie antyżydowski odzew w mediach etc. zostało wyreżyserowane na potrzeby wyłudzenia pod tym pretekstem od Polski niebotycznych kwot i uposażenia na majątku Polski (lasach, nieruchomościach itp.) „Żydów” i „nowych przybyszy” z Synaju.

Ta napaść jest ściśle skoordynowana z „niemieckimi” i „unijnymi” atakami na Polskę, Polaków i polskość. Nie do wiary, że to się dzieje. Ale to się dzieje!!! Z Różą Thun w tle i dzisiejszym „wykluczeniem” Ryszarda Czarneckiego z „UE”.

„Głos” Toronto 07.02.2018 r.

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl

na podstawie: http://marucha.wordpress.com/2018/02/09/zydzi-chca-od-polski-majatku-narodowego/

Reklamy

Komentarzy 5 to “„Żydzi” chcą od Polski majątku narodowego!”

 1. mgrabas Says:

  „VA said
  2018-02-09 (piątek) @ 17:10:29

  źródło: http://marucha.wordpress.com/2018/02/09/zydzi-chca-od-polski-majatku-narodowego/#comment-734160

  „gość said
  2018-02-09 (piątek) @ 17:24:26

  źródło: http://marucha.wordpress.com/2018/02/09/zydzi-chca-od-polski-majatku-narodowego/#comment-734163

  „gość said
  2018-02-09 (piątek) @ 17:33:12

  Oszust Gąsiorowski i agent Mossadu Daniels

  źródło: http://marucha.wordpress.com/2018/02/09/zydzi-chca-od-polski-majatku-narodowego/#comment-734166

 2. mgrabas Says:

  zpk, mnie 19.09.2017, 09:45 |aktualizacja: 11:00

  Daniels: Polska jest dla Żydów najbezpieczniejszym krajem w Europie

  Johny Daniels z fundacji From the Depths i prezydent Andrzej Duda (fot.facebook/jonny.daniels)

  – Polska jest dla Żydów najbezpieczniejszym krajem w Europie. Chodzę po polskich miastach z dumą, jako dumny Żyd. Nie docenia się tego, jak wysoki jest w Polsce poziom akceptacji i otwartości wobec Żydów – stwierdził szef organizacji From the Depths Jonny Daniels w rozmowie z portalem wPolityce.pl.

  Fundacja From the Depths założona została przez potomków ocalałych z Holokaustu w celu uwiecznienia pamięci zagłady Żydów w Europie. Działa w Polsce, w Stanach Zjednoczonych i w Izraelu, pracuje z ofiarami Holokaustu i ich rodzinami z całego świata, aby udokumentować ich historie i przekazać je następnym pokoleniom. Współpracuje także z gminami żydowskimi w Polsce i w Europie przy organizacji różnych wydarzeń i projektów.

  W opinii Jonny’ego Danielsa „na poziomie międzyrządowym relacje Polski z Izraelem są fenomenalne”.

  – Trudno uwierzyć w to, jak dobrze współpracują nasze rządy. To naprawdę niezwykłe. Widzieliśmy też 45-proc. wzrost wymiany turystycznej tego lata, a jest to wynik niesamowity. Jeśli zaś chodzi o amerykańskich Żydów, to potrzeba jest więcej pracy i starań, by zrozumieli polską historię, jak to wszystko wyglądało.

  Jego zdaniem „inne państwa Europy nie są bezpieczne tak jak Polska”. – Jeżeli patrzymy z perspektywy bezpieczeństwa, to odpowiedź jest bardzo prosta. Niestety, wszystko sprowadza się do kwestii imigracji. Nie brzmi to poprawnie politycznie, ale taka jest prawda. Jeżeli otwiera się granice dla ludzi zewsząd, wpuszcza się ludzi z Syrii czy Afryki Północnej i pozwala się im na wszystko, to musi się to skończyć poważnym problemem. Taki problem widzimy dzisiaj – stwierdził.

  za: http://www.tvp.info/34049008/daniels-polska-jest-dla-zydow-najbezpieczniejszym-krajem-w-europie

 3. mgrabas Says:

  ZA KILKA DNI WEJDZIE PRAWO KTÓRE ZLIKWIDUJE POLSKĘ NA ZAWSZE!

  Opublikowany 12 lut 2018

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s