„Polska” [III RP/Polin]: Minister tworu syjonistycznego [tzw. Izraela – okupanta Palestyny i Polski] chce pouczać Polaków!

Minister edukacji tzw. Izraela Naftali Bennett ma zamiar „wytłumaczyć” „polskim” władzom, że „historii nie można przepisać”. Jego wizyta jest postrzegana jako element „nacisku” na rezydenta Dudę, „by nie podpisywał nowelizacji ustawy o IPN”.

Syjonista Naftali Bennett odwiedzi w środę Polskę, gdzie spotka się z wicepremierem Gowinem oraz polskimi studentami. Wizyta ma związek z uchwaloną przez „polski” parlament nowelizacją ustawy o IPN. – podało w poniedziałek radio RMF FM powołując się na media okupanta Palestyny.

 

Według oświadczenia Bennetta przesłanego syjonistycznym mediom, zamierza on w rozmowie z przedstawicielami „polskich” władz o „Holokauście” „postawić sprawę jasno”.

Jestem zdeterminowany, by „wyjaśnić”, że „historia” jest „poza dyskusją”„udowodniono”, że „Polska była zaangażowana w mordowanie Żydów” podczas „Holokaustu”. Mam zamiar powiedzieć „prawdę” w miejscu, gdzie to się stało – a „prawda” nie zależy od tego prawa ani od żadnego innego. – cytuje słowa Bennetta portal israelnationalnews.com.

Jak pisze israelnationalnews.com, wizyta izraelskiego ministra wpisuje się w „międzynarodową presję na rezydenta Dudę”, „by nie podpisywał” nowelizacji ustawy o IPN.

Wierzę, że „możemy zakończyć” obecny „spór” z „polskim” rządem poprzez „dialog”, a nie poprzez wymianę oświadczeń w mediach. Dlatego zamierzam pojechać tam, by spotkać się z młodymi studentami w Polsce i z „przywódcami politycznymi tego kraju”. Przesłanie jest „jasne”: nie „można przepisać” przeszłości, ale przyszłość możemy zapisać „wspólnie”. – uważa Bennett.

Według Rzeczpospolitej w odpowiedzi na nowelizację ustawy o IPN Bennett zarządził przeprowadzenie w izraelskich szkołach specjalnych lekcji o „pomocy Polaków w zagładzie Żydów”.

Nowelizacja ustawy o IPN uchwalona przez „polski” parlament zabroniła pod sankcją karną używania sformułowań o „polskich obozach zagłady” oraz sugerowania odpowiedzialności „państwa polskiego” i narodu polskiego za „ludobójstwo Żydów dokonane w Europie przez niemiecką III Rzeszę”. Wywołało to natychmiastową reakcję w Izraelu. Najpierw szef jednej z opozycyjnych partii Jair Lapid stwierdził, że „były polskie obozy zagłady”. Następnie głos zabrał sam premier Izraela, Binjamin Netanjahu, ukazując polską ustawę w kategoriach „negowania holocaustu”. Przedstawiciel Ambasady RP w Tel Awiwie został wezwany do izraelskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Wywołała ona także liczne komentarze w izraelskich mediach. Nowelizacja ustawy o IPN „czeka obecnie na podpis” [polskojęzycznego] rezydenta [syjonistycznych interesów okupanta Palestyny i Polski, którego dzieci już są pełnoprawnymi żydami! – mg].*)

(Na podst. Kresy.pl)

na podstawie: http://xportal.pl/?p=32929

*) https://7777777blog.wordpress.com/2018/02/01/piotr-bein-spor-z-izraelem-o-polskie-obozy/

Reklamy

Komentarzy 8 to “„Polska” [III RP/Polin]: Minister tworu syjonistycznego [tzw. Izraela – okupanta Palestyny i Polski] chce pouczać Polaków!”

 1. mgrabas Says:

  Opublikowano by emjot

  Wynocha z Polski!

  Głosimy takie „treści” jak się nam podoba!

  Red. GW.

  =============

  Ambasada Izraela o fali antysemickich treści​:

  Odnotowaliśmy w ostatnich dniach falę ataków o podłożu antysemickim. Wszelkimi możliwymi kanałami docierały do nas antysemickie wypowiedzi i komentarze, wiele z nich dotknęło bezpośrednio pani ambasador Anny Azari. — Do tej pory wstrzymywaliśmy się z reakcją, ale nie możemy dłużej milczeć.

  Antysemickie treści niekontrolowanie pojawiają się zarówno w polskim Internecie jak i mediach, szczególnie w TVP INFO. — Wprawdzie Krzysztof Czabański, szef Rady Mediów Narodowych, zakomunikował:

  — „W mediach publicznych nie ma miejsca na wypowiedzi antysemickie”,

  — lecz zjawisko to niestety nadal trwa.

  Na Twitterze 1 lutego TVP INFO opublikowało wpis łączący reakcję Izraela na nowelizację ustawy o IPN z kwestią reprywatyzacji. — Trudno o bardziej jaskrawy przykład antysemickiego fake newsa.

  Przypominamy i zapewniamy, że Izrael stoi na tym samym stanowisku co Polska, nazywa obozy śmierci – niemieckimi nazistowskimi obozami.

  Mamy nadzieję, że ponad 30 lat pracy wielu wspaniałych ludzi, zarówno po polskiej jak i izraelskiej stronie, nie pójdą na marne i nadal będziemy potrafili wspólnie pracować w atmosferze dialogu i wzajemnego zrozumienia.

  ================

  04 February 2018

  za: http://gazetawarszawska.com/index.php/pugnae/285-wynocha-z-polski

  na podstawie: http://forumemjot.wordpress.com/2018/02/05/wynocha-z-polski/

 2. mgrabas Says:

  „1 listopada 2013, 09:05

  Na żydowskim cmentarzu znaleziono grób szefa gestapo

  Na żydowskim cmentarzu znaleziono grób szefa gestapo

  Na żydowskim cmentarzu w Berlinie znaleziono miejsce pochówku szefa gestapo Heinricha Muellera, który kierował tajną policją III Rzeszy. Weterani walki z nazizmem i historycy badający tragedię holokaustu wyrazili oburzenie tym faktem.

  Na żydowskim cmentarzu w Berlinie znaleziono miejsce pochówku szefa gestapo Heinricha Muellera, który kierował tajną policją III Rzeszy. Weterani walki z nazizmem i historycy badający tragedię holokaustu wyrazili oburzenie tym faktem. Uważa się, że Mueller był odpowiedzialny za masowe morderstwa Żydów podczas II wojny światowej.

  Na chwilę obecną Mueller oficjalnie uznawany jest za zaginionego. Wokół zniknięcia jednej z kluczowych figur III Rzeszy narosło wiele sprzecznych wersji. Stawiane były hipotezy, że udało mu się uciec z Niemiec i emigrować do Ameryki Łacińskiej. Inni uważali, że przeszedł on na stronę armii radzieckiej.

  źródło: http://pl.sputniknews.com/polish.ruvr.ru/2013_11_01/Na-zydowskim-cmentarzu-znaleziono-grob-szefa-gestapo/

 3. mgrabas Says:

  Opublikowano by emjot

  Izrael rozpoczyna eksport palestyńskiego gazu do UE Dzień Ziemi 2017 – To wszystko, co pozostało

  30 marca na całym świecie obchodzony jest Dzień Ziemi. — ONZ ustanowiła go dla upamiętnienia śmierci 6 nieuzbrojonych Palestyńczyków zabitych przez Izrael podczas manifestacji w 1976 roku.

  Ahmad Abu Al-Qi’an został zmuszony przez Izrael do zburzenia swojego domu w nieuznawanej beduińskiej wiosce Umm al-Hiran na pustyni Naqab (Negev) w południowym Izraelu, — i do przeniesienia się z rodziną do ubogiej osady Hura. Państwo izraelskie chce wyburzyć Umm al-Hiran, by wybudować na jego ruinach nowe żydowskie miasto Hiran. /Opublikowany 29 mar 2017r.

  ____________________________________________________

  Raporty ujawniły, że — Izrael podpisał umowę opiewającą na kwotę 4 mld dolarów, by sprzedawać gaz wydobywany u palestyńskich wybrzeży do Unii Europejskiej.

  Zainstalowany rurociąg będzie przesyłał gaz z okupowanego palestyńskiego wybrzeża do krajów UE przez Cypr, Grecję i Italię — i będzie konkurencją dla gazu rosyjskiego przesyłanego przez Turcję do Południowej Europy.

  Liban również ucierpi wskutek umowy Izraela z UE, która pozbawi ten kraj dużego rynku zbytu na jego złoża gazu.

  Planuje się rychłe rozpoczęcie poszukiwania ropy w Libanie w celu ochrony libańskich złóż przed syjonistycznymi naruszeniami i by znaleźć odpowiednie rynki zbytu dla krajowej produkcji.

  http://en.farsnews.com/newstext.aspx?nn=13960115000735

  Czytaj również:

  Wojna i gaz ziemny: Izraelska inwazja i przybrzeżne złoża gazu Gazy

  Filed under: Uncategorized — Wolna Palestyna @ 17:47

  07/04/2017

  za: https://palestyna.wordpress.com/2017/04/07/izrael-rozpoczyna-eksport-palestynskiego-gazu-do-ue/


  30 marca na całym świecie obchodzony jest Dzień Ziemi. — ONZ ustanowiła go dla upamiętnienia śmierci 6 izraelskich Palestyńczyków podczas manifestacji w 1976 roku.

  W odpowiedzi na ogłoszenie przez izraelski rząd konfiskaty arabskich ziem w Galilei pomiędzy wioskami Sakhnin i Arrabe,

  — 30 marca 1976 roku w arabskich miastach Izraela od Galilei na północy po Negev na południu zorganizowano generalne strajki i marsze.

  Strajki solidarnościowe odbyły się również niemal równolegle na Zachodnim Brzegu, w Strefie Gazy i w większości palestyńskich obozów dla uchodźców w Libanie.

  Izraelskie siły zbrojne zabiły wówczas 6 nieuzbrojonych Palestyńczyków, ok. 100 raniły i setki aresztowały.


  29/03/2017

  za: https://palestyna.wordpress.com/2017/03/29/land-day-2017-this-is-all-that-remains/#respond

  źródło: http://forumemjot.wordpress.com/2017/04/09/izrael-rozpoczyna-eksport-palestynskiego-gazu-do-ue-dzien-ziemi-2017-to-wszystko-co-pozostalo/

 4. mgrabas Says:

  GMO cicha broń masowego rażenia – Julian Rose

  Opublikowany 5 lut 2018

  Transmisja na żywo ze studia NTV w Sobótce.
  Kontakt [całkowicie bezużyteczny] do aktualnego „Ministra Środowiska” (Henryka Kowalczyka): Biuro.Ministra@mos.gov.pl
  i do polskojęzycznego aktualnego rezydenta pilnującego żydowskich interesów w Polsce (Andrzeja Dudy): listy@prezydent.pl


  od mg: za GMO kryje się żydowski koncern MONSANTO

 5. mgrabas Says:

  Odtajniony raport CIA z 4.10.1954r.: „Żydów w polskim rządzie jest tak wielu, że nie zezwala się im na wyjazd, bo nie byłoby ich kim zastąpić”

  http://www.cia.gov/library/readingroom/docs/CIA-RDP80-00810A004700640006-7.pdf

  http://forumemjot.wordpress.com/2018/02/05/odtajniony-raport-cia-zydow-w-polskim-rzadzie-jest-tak-wielu-ze-nie-zezwala-sie-im-na-wyjazd-bo-nie-byloby-ich-kim-zastapic-2/


  od mg: raport można przeczytać tutaj: http://www.cia.gov/library/readingroom/docs/CIA-RDP80-00810A004700640006-7.pdf

 6. mgrabas Says:

  od mg:

  krzykaczy z Izraela należy traktować dokładnie tak jak się traktuje trolli, awanturników i złodziei, czyli olewać, nie dawać im głosu i nie wpuszczać do domu

 7. mgrabas Says:

  Palestyńscy Żydzi demaskują przeciwny ludzkości i Bogu syjonizm Rothschildów

  Opublikowany 16 sie 2016

  http://killuminati-wear.com/
  http://krs-shop.pl/

  Żydzi pochodzący z Palestyny są przeciwni Syjonizmowi Rothschildów oraz stworzonego przez nich Izraelowi. Według tego co naucza Tora czyli 5 pierwszych ksiąg Starego Testamentu syjonizm jest ruchem satanistycznym, ponieważ jest on przeciwny nakazom Boga zapisanym w Starym Testamencie mówiącym, że tylko Mesjasz wprowadzi Żydów do ziemi świętej, a każda próba przyspieszenia tego okresu jest bluźnierstwem wobec Boga. Udzielający wywiadu Żydzi są przeciwni powstaniu Izraela i oskarżają rodzinę Rothschild o przeforsowanie Deklaracji Balfoura i rezolucji ONZ nr 181 z 1947 wbrew woli zamieszkujących Palestynę Żydów.

  UWAGA: W związku z pojawiającymi się komentarzami odnośnie tzw. żydów ortodoksyjnych pragniemy poinformować, że jest to bardzo mylące pojęcie. Za żydów ortodoksyjnych uważa się również członków organizacji chasydzkiej Chabad Lubawicz, jest to bardzo wpływowa syjonistyczna organizacja z siedzibą główną w N.Y. jej członkowie noszą tradycyjne żydowskie stroje i odwołują się do żydowskiej tradycji m.in. nauk Tory.
  Chabad jest syjonistyczną organizacją, która działa ramię w ramię z WJC (Światowy Kongres Żydów – największa syjonistyczna organizacja na świecie, od maja 2013 roku przewodniczącym zarządu jest baron Rene de Rothschild). Członkowie Chabadu często odwołują się do tradycji Tory niemniej nie ukrywają, a nawet szczycą się praktykowaniem Kabały. Kabała to mistycyzm wywodzący się z Egiptu i Babilonu, który odwraca nauki Tory o 180 stopni, przez Torystów Kabała nazywana jest satanizmem.
  Wypowiadający się w filmie rabini pochodzą z antysyjonistycznej organizacji Haredim, Palestyńscy żydzi z organizacji Haredim nie uznają zarówno syjonizmu jak i Izraela, za swój opór wobec syjonistycznego reżimu Izraela są więzieni, a nawet mordowani.

  Żydzi wierni nauką Tory demaskują Syjonizm Rothschildów jako ruch polityczny przeciwny ludzkości i samemu Bogu. Syjonistyczni przywódcy przejęli kontrolę nad żydowską diasporą, kontrolują media, banki, koncerny i rządy, przelewając rzeki krwi prowadzą wyniszczające wojny między narodami oraz różnymi politycznymi czy religijnymi frakcjami według starej praktyki rządzenia Dziel i rządź (łac. divide et impera) polegającej na wzniecaniu wewnętrznych konfliktów i występowaniu jako rozjemca zwaśnionych stron.

  „Oto Ja ci daję [ludzi] z synagogi szatana,
  spośród tych, którzy mówią o sobie, że są Żydami –
  a nie są nimi, lecz kłamią…” Apokalipsa św. Jana 3.9

  „… [znam] obelgę wyrządzoną przez tych, co samych siebie zowią Żydami,
  a nie są nimi, lecz synagogą szatana.” Apokalipsa św. Jana 2.9

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s