Piotr Bein: “Spór” z Izraelem o “polskie obozy”?

01/02/2018 03:37 — grypa666

Piotr Bein 31.1.2018

Wniosek

To nie jest spór z Izraelem, elementem globalnej skrytej kliki władzy. Wytresowali nas do postrzegania fragmentarycznego, zaprogramowanego myślenia.

Nikt nie wie na pewno, oprócz architektów, a ci zaczęli plan w XVIII w. Obserwujemy konsekwentną jego realizację.

Demonizuje się naród przed atakiem nań. W grę wchodzą domniemane formy ataku poruszone przez rozmaitych komentatorów:

1. Przygotowanie światowej opinii publicznej do egzekucji Prawa 447 Kongresu USA nt. restytucji mienia utraconego w wyniku II wś. W przypadku Polski jest to wiszące nad nami od lat, 65 mld dolarów na rzecz Żydów. jeśli prawo przejdzie w systemie USA, niepotrzeba jednak wzmocnienia demonizają Polaków.

2.  Konflikt zbrojny regionalny w interesie ww. kliki władzy, z poświęceniem Polski i Polaków na straty wojenne. Prawdopodobne, zważywszy na pkt 3.

3. Szantaż rządu Polski odnośnie planu na region Międzymorza.

4. Ustawa w interesie Polaków przy b. silnym dziwacznym proteście żydłactfa, miałaby kamuflować antypolski rząd jako pro-polski, by nadać mu wiarygodności
na resztę kadencji, przed ostatecznym ciosem bankstersko-syjonistycznym.

Jaki nie byłby plan, mamy do czynienia z grubymi nićmi prowokacją. Na prowokację odpowiada się asymetrycznie, odwrotnie niż chcieliby. Jeśli pójdziemy protestować pod ambasadę czy gdziekolwiek, mendia obrócą to przeciw nam. Jeśli nie pójdziemy, wszawski żont zrobi to, co mu żydłactfo podyktuje.

Asymetryczne działania;

Wytłumaczenie z nauki o ludobójstwie

Naród, grupę demonizuje się przed ludobójczym atakiem. Wkrótce po II wś. dla ukrycia siebie jako prawdziwych sprawców, banksteria i sponsorowani przez nią syjoniści, przekłamali fakty. Utworzyli Religię i Biznes Holokaustu. Wyznaczyli “ofiary” (siebie) i sprawców (prawdziwe ofiary, np. Polacy, chrześcijanie).

Ludobójstwo:

 • nagłe i masowe (Zagłada Ormian, Greków i Asyryjczyków w krytpto-żydowskiej Turcji… Hołodomor,… Szoa i Holokaust w ogóle) albo pełzające długoterminiowo
 • odebranie majątku osobistego i narodowego oraz zasobów
 • odbieranie dzieci
 • zniewalanie, wymazywanie i przekłamywanie historii i kultury, degeneracja morałów i wartości tradycyjnych, odnaradawianie, korupcja instytucji religijnych i wiary człowieka
 • odludnianie, stwarzanie warunków niemożliwych do normalnego życia (Gaza… GMO i chemizacja… radioaktywność, smog elektromagnetyczny i 5G… medycyna rockefellerowska, “leki” i szczepienia… mafia dintoryjna… debilitująca edukacja… śmieciowa praca… uzależnianie od socjalu np. 500+)…

Od lat, globalny kompleks władzy judeocentrycznej (żydłactfo) popełnia genocyd grupom i narodom, w tym plemiennie własnemu żydostwu: tradycje ucisku i rabinicznego terroru wzgl. mas żydowskich, wdrożone w Szoa, a od 1948 w zbrodniczym państwie w Palestynie i globalnie poprzez syjonizm świecki i lubawiczerski.

Wytłumaczenie koniunkturalne

Mamy nagle na korzyść narodu  ustawę zakazującą symboli banderowskich i negacji Rzezi Wołyńskiej, od tegoż rządu, który ściągnął do kraju grozę banderowską, pomagał oliparchatowi kijowskiemu ujarzmiać Ukraińców na całej Ukrainie i etnicznych Rosjan w Donbasie.

PiSraelici grają gierojów narodowych przed wybiurami, a praktycznie nic nie zrobili dla odkłamania Holo-łgarstw. IPN afiszuje się z moralnością, a przyczynił się do korupcji śledztw jedwabieńskiego i kieleckiego, nic nie zrobił w obalaniu mitów i zawłaszczeniu pojęcia Holokaust przez żydłactfoRewizjonizm, odwracanie ról i restytucje: kazus polsko-żydowski

Po “zamachu stanu” po kolacji u Jojne Danielsa, rząd w-szawski przepoczwarzył się ze skrycie popierającego ż-banksterię i syjonizm, na jawnie pro-żydłacki. Zapowiedź prezesa w menopauzie, Kalksztajna, o celebrowaniu rocznicy Pizduckiego/Selmana, zarządca baraku Polin uzupełnił: 100 lat niepodległości w Polin obojga narodów.

W ciągu następnych kliku lat grozi Polakom kompletne zawłaszczenie i wywłaszczenie wskutek “rządów” ferajny z City of London i Wall Street. Polin będzie koniem trojańskim zniewalania narodów w regionie MiędzyMordzia. Ukraina już jest oliparchatem, gdzie gojów traktuje się jak bydło i mięcho armatnie. Dołączy Polin Judeopolonią zwane. Poszerzy się toto o kto wie które narody. Docelowo, NWO ma zniewolić całą ludzkość pod “żelaznym prętem” żydłackim.

Pozornie pro-polskie ustawki mają nadać “lepszej” zmianie we W-szawie autorytetu i zaufania narodowego, przed nadchodzącymi wybiurami samożydowymi i ileś lat później — ostatecznym ciosem bankstersko-syjonistycznym.

Przeciwdziałania

Poważne państwo wie, co robić, lecz państwa nie mamy, choćby niepoważnego. Jesteśmy pod totalną okupacją, wszystkie decyzje witalne dla narodu dyktuje okupant. W okresie II wś. świadomość narodowa i indywidualna były o niebo wyższe. Mieliśmy w ręku broń, mogliśmy zlikwidować zdrajcę, wroga, agenta obcych. Dziś, metody wojny hybrydowej są tak zaawansowane, że nawet pełne uzbrojenie narodu nie gwarantuje wyzwolenia i suwerenności.

We własnej wojnie (badawczej, publicystycznej i edukacyjnej) z żydłackim antypolonizmem przyjąłem strategię: obnażać największe Holo-łgarstwa. Oto najważniejsze z nich w bieżącym temacie:

1. Z wcześniejszego planu bankstera Rotszylda, reżim hitlerowski był żydowski syjonistyczny. Większość wierchuszki III Rzeszy, SS, SA jak i ponad 100 tys. Żydów w Wehrmachcie byli żydowskimi syjonistami. Żydów w Niemczech nakłaniała III Rzesza do emigracji do Palestyny, wspierała tę emigrację i osadnictwo żydowskie w przyszłym państwie Izrael.

2. Holokaust to zbrodnia hitlerowska ludobójstwa na ponad 20 grupach, wśród których najliczniejszą i wyjątkową również pod wzgl. intelicydu (zagłada warstwy inteligenckiej narodu) byli Słowianie chrześcijańscy (Rosjanie, Polacy, Serbowie…).

3. Szoa (zagłada Żydów) jest wyjątkowe jedynie w tym sensie, że (nieokreślone dotąd) miliony ż/Żydów zginęły z planu i częściowo z rąk współplemieńców  syjonistów i ich mocodawców, tj. żydobanksterii.

4. Wszystkie odszkodowania za tamto ludobójstwo spadają na następców prawnych ówczesnego żydłactfa: banksteria Wall Street i City of London, zbrodnicze nielegalne państwo syjonistyczne Izrael okupujące Palestynę, światowe i krajowe organizacje syjonistyczne globalnie.

5. Żydłactfo odpowiada za rozpętanie nienawiści do Słowian, ż/Żydów i in. grup – ofiar Holokaustu i in. zagład, które wykorzystały gojów na wykonawców ludobójstwa i in. masowych zbrodni żydłackich.

6. Zagładę Polaków z rąk żydo-sowietów i żydo-banderowców należy rozliczać pod tym samym adresem co zbrodnie syjo-hitlerowskie. Jako wciągnięci do spisku, osoby spoza grupy syjo-żydłackiej, podlegają indywidualnym osądom, bez obwiniania całego ich narodu.

7. Zgodnie z regułą żydłacką, że każdy żyjący w danym czasie po Szoa ż/Żyd jest ocalałym z Holokaustu, każdy żyjący od okresu II wś. Polak jest Ocalałym z Holokaustu. Jako takiemu, należą mu się, ad perpetuum, od ww. następców żydłackich sprawców odszkodowania za zniszczone dobra materialne osobiste i narodowe (pomniki, zbiory sztuki i książek, obiekty religijne…), utraconą rodzinę, przyjaciół, znajomych i współobywateli, traumę pokoleniową, zaprzepaszczone możliwości rozwoju przodków rzutujące na obecny status Ocalałego itp. itd.

Dr inż. Piotr Bein, niezależny badacz ludobójstwa
Grypa666 i PiotrBein.wordpress.com

źródło: http://piotrbein.wordpress.com/2018/02/01/piotr-bein-spor-z-izraelem-o-polskie-obozy/

 

Reklamy

Komentarze 3 to “Piotr Bein: “Spór” z Izraelem o “polskie obozy”?”

 1. mgrabas Says:

  http://piotrbein.wordpress.com/2018/02/01/polish-death-camps-a-response-to-israel/

 2. mgrabas Says:

  Żydzi już nie chcą 65 miliardów, teraz chcą od Polaków już ponad 300 miliardów (dolarów)!

  Opublikowany 8 lut 2018

 3. mgrabas Says:

  od mg:

  nowelizacja „polskiej ustawy” (już od dwóch lat „negocjowanej” z Izraelem) o IPN to kolejne martwe przepisy tylko udające suwerenność Polski
  papierowa „penalizacja” banderyzmu ma się nijak do całkowicie bezkarnej praktyki działań rezydenta Dudy, „polskiego rządu” i „polskiego parlamentu” – reprezentujących okupanta Polski
  ustawka o IPN dopiero teraz formalnie zagwarantuje (!) oszczercom legalne kontynuowanie ich oszczerstw w stosunku do Polski i Polaków pod pretekstem „badań naukowych” i/lub „artystycznego wyrazu”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s