Izrael oburzony walką Polski o dobre imię. „To były polskie obozy śmierci i nic tego nie zmieni”

2018-01-27 22:01

Izrael oburzony walką Polski o dobre imię. „To były polskie obozy śmierci i nic tego nie zmieni”

Benjamin Netanjahu.
FOT.Krystian Maj/FORUM

Przyjęta przez polski parlament ustawa umożliwiająca karanie używania formuły „polskie obozy śmierci” napotkała poważny opór ze strony Izraela. Swoje oburzenie z powodu przyjęcia ustawy wyraził nie tylko szef izraelskiego rządu, ale także prezydent i parlamentarzyści Knesetu. Jeden napisał wprost: to był polskie obozy śmierci i nic tego nie zmieni.

„Zdecydowanie  sprzeciwiam się tej ustawie” – ocenił szef izraelskiego rządu, Benjamin Netanjahu, komentując przegłosowane przez polski parlament prawo, pozwalające prokuraturze ścigać tych, którzy użyją sformułowania „polskie obozy śmierci”. Netanjahu poinformował także iż zażądał spotkania ambasadora z premierem Mateuszem Morawieckim.

Szef izraelskiego rządu absurdalnie oskarżył Polskę o… negowanie zbrodni, jakich dokonano na Żydach. „Historii nie można zmienić i negować Holokaustu” – ocenił na Twitterze Netanjahu.

Nie trzeba się jednak zastanawiać, jaką opinię na temat ustawy na ambasador Izraela. – W Izraelu ta nowelizacja była traktowana jako możliwość kary dla świadectw ocalałych z Zagłady. Dużo, dużo emocji. Rząd Izraela odrzuca tę nowelizację. Mamy nadzieje, że możemy znaleźć wspólną drogę, by zrobić zmiany w nie zmiany. Izrael też rozumie, kto budował KL Auschiwitz i inne obozy. Wszyscy wiedzą, że to nie byli Polacy. Ale u nas traktuje się to jako niemożliwość powiedzenia prawdy o Zagładzie i wszyscy są oburzeni tym, co się zdarzyło – powiedziała ambasador Izraela w Polsce Anna Azari podczas uroczystości w Auschwitz.

Oburzeniem zapałali inni przedstawiciele izraelskich władz. Dyskusję rozpoczął Yair Lapid, parlamentarzysta i – jak powszechnie się mówi – być może przyszły premier Izraela. – Jestem synem osób, które przetrwały Holokaust. Moja babcia została zamordowana w Polsce przez Niemców i Polaków. Nie potrzebuje od was lekcji. Konsekwencje odczuwamy po dziś dzień. Ambasada powinna natychmiast wystosować przeprosiny – powiedział polityk.

Lapid poszedł jeszcze dalej na Twitterze, gdzie stwierdził, iż – owszem – Żydów zabijali Niemcy, ale tysiące ofiar nie spotkało nawet niemieckiego żołnierza, co oznacza, zdaniem izraelskiego polityka, że „to były polskie obozy śmierci i żadne prawo tego nie zmieni”.

Z kolei lider opozycji w Knesecie, Icchak Herzog zaapelował do premiera, by ten wezwał z Warszawy ambasadora w celu konsultacji, dotyczących „błędnej” ustawy.

W Polaków uderzył także prezydent Izraela, Reuven Rivlin. Miał stwierdzić, iż pomagaliśmy w zbrodniach niemieckich w czasie II wojny światowej, choć oczywiście zaznaczył, że nie wszyscy, wszak część wyciągała do Żydów pomocną dłoń.

Na ustawę agresywnie zareagowali także izraelscy dziennikarze. Lahav Harkov, dziennikarka „Jerusalem Post”, wpisała na twitterze kilkukrotnie hasło „Polish death camps”. Zaś portal Haaretz porównał ją do stalinowskiej propagandy.

Sejm przyjął w piątek nowelizację, która wprowadza karę grzywny lub karę do 3 lat więzienia za słowa typu „polskie obozy śmierci”. Ustawa umożliwi też wszczynanie postępowań karnych m.in. za negowanie zbrodni ukraińskich nacjonalistów. Za przyjęciem nowelizacji było 279 posłów, 5 było przeciw, 130 wstrzymało się od głosu.

ged

źródło: http://www.pch24.pl/izrael-oburzony-walka-polski-o-dobre-imie–to-byly-polskie-obozy-smierci-i-nic-tego-nie-zmieni,57860,i.html


od mg: my Polacy kosztem życia własnego i życia naszych rodzin ratowaliśmy żydów przed śmiercią i ginęliśmy, również w tych niemieckich obozach koncentracyjnych na terenie Polski, zbudowanych za pieniądze z lichwy i ograbiania nas przemocą przez żydów i chazarów, którzy kłamią, zniesławiają i robią majątek na okradaniu i zabijaniu nas, wszczynają i nadal sponsorują kolejne operacje fałszywej flagi i kolejne wojny na całym świecie – to oni nieprzerwanie trzymają władzę w „Polsce”, urządzają nam „wybory” i narzucają „prawo”, które jest bezprawiem i któremu mamy obowiązek stawiać bierny opór, a twórców tego bezprawia ujawniać publicznie, bo jesteśmy pod ich okupacją, na kres której oni sami sobie zapracowują, na całym świecie…

Komentarzy 10 to “Izrael oburzony walką Polski o dobre imię. „To były polskie obozy śmierci i nic tego nie zmieni””

 1. mgrabas Says:

  „28 stycznia , 2018

  Nanowahadełko o chazarskim Holocauście Słowian. Raport Witolda Pileckiego najbliższy prawdy.

  Szczerze mówiąc denerwuje mnie ta debata nt. ilości zabitych żydów podczas II wojny światowej. Telewizja Polska coraz częściej mówi o Raporcie Witolda Pileckiego, w którym jest mowa o ponad 12 mln zamordowanych Polaków – Słowian. Podobne dane podaje Kronika Akaszy – przez nanowahadełko. Na końcu tego artykułu podam miejsca gdzie można zweryfikować te dane z dokumentów.

  A więc liczby zamordowanych:

  – Polacy – Słowianie 12 milionów 759 tysięcy
  – Żydzi ogółem 574,000, w tym 47,000 Chazarów – przez pomyłkę
  – Niemcy 14 milionów 700 tysięcy, z czego 35% to Słowianie, w tym 2,5 miliona pochodzenia polskiego
  – 25,5 miliona, niemal 100% Słowianie
  – Rumuni 4,7 miliona, 78% to Słowianie
  – Bułgarzy 4,3 miliona, 80% to Słowianie
  – Amerykanie 780,000, z czego 78% to Słowianie
  – Czesi i Słowacy, 500,000, 90% Słowianie
  – 560,000 Cyganów, z czego 67% pochodzenia słowiańskiego
  – Inne kraje Europy ogółem – ok 800,000 zamordowanych, 69% Słowianie


  Oprawcy:

  – Przywództwo niemieckie – 672 osoby, z czego 659 to żydzi chazarscy, z Hitlerem na czele
  – Wszystkie armie niemieckie 4 mln 730,000, z czego 35% to żydzi chazarscy
  – Gestapo ok. 570,000 z czego 91% to żydzi chazarscy
  – SS 4,4 mln, z czego 84% to żydzi chazarscy
  – Ukraińcy współpracujący z nazistami – 2,4 mln z czego 97% to żydzi chazarscy
  – Przywództwo wojsk rosyjskich 1384 osoby, z czego 91% to żydzi chazarscy, ze Stalinem na czele
  – Przywództwo wojsk brytyjskich 1683 osoby, z czego 89% to żydzi chazarscy
  – Przywództwo wojsk amerykańskich 1427 osób, z czego 89% to żydzi chazarscy

  A więc Holocaust to słowiańska ofiara całopalenia żydów chazarskich na Słowianach, których ogółem zginęło ponad 86 milionów 600 tysięcy. Celem 2 wojny światowej było wymordowanie Słowian, którzy jako jedyni stali na drodze satanistom – kierowanym przez sztuczną inteligencję bakterii. Słowianie z uwagi na swoje unikatowe DNA, odporne na sztuczne modyfikacje, nie mogli zostać przejęci. Chazarowie są tworem sztucznym, zaprojektowanym przez reptylian ok 3 mln lat temu na bazie człowieka neandertalskiego, krokodyla i niedźwiedzia koala. Czyści Słowianie jako jedyni posiadają DNA wzorcowe – takie jakie przekazała nam rasa założycieli naszej cywilizacji 9 mln lat temu. DNA jest obecnie bardzo wymieszane, nawet Chazarowie nie są już czyści, średnio mają ok 30% genu Słowian. Słowianie z kolei mają ok. 20% genów chazarskich. Najczystszymi Słowianami są Rosjanie z okolic Moskwy, w promieniu 700 km. W Polacy mają średnio ok 5% genów chazarskich. Z kolei najczystszymi Chazarami są społeczeństwa zamknięte rabinów, do 98% czystego chazarskiego DNA. Dlatego też w Izraelu tak starannie się kontroluje pochodzenie. Po to też m.in. wprowadzono klasyfikację rodzaju krwi, która ma się znaleźć w bio-paszportach i bio-dowodach osobistych. Ilość chazarskiego i słowiańskiego DNA można sprawdzić badaniami tęczówki oka.

  Przemiana w biologię krzemową dotyczy tylko tych osób, które mają nie więcej niż 45% DNA chazarskiego, a ci co mają powyżej 26% będą musieli przejść specjalne procedury oczyszczające – chodzi głównie o wpływ bakterii na organizm. Poniżej 26% zawartości chazarskiego DNA bakterie nie mogą w takim człowieku istnieć.

  Dopiero teraz zdajemy sobie sprawę co było prawdziwą przyczyną I i II wojny światowej i Holocaustu – zostały one przygotowane przez sterowanych przez sztuczną inteligencję bakterii i wirusów Chazarów. Nie możemy ich tak całkiem winić, bowiem jeśli poziom chazarskiego DNA wynosi powyżej 80% to taki człowiek jest całkowicie podatny na działanie tejże inteligencji. Dlatego tak olbrzymia grupa żydów chazarskich będzie musiała przejść na niższe poziomy, by dokonano tam oczyszczenia. W jaki sposób, to już nie nasza sprawa – wrócą do naszego świata góra za kilka lat, bowiem każda dusza jest cenna.

  A teraz gdzie są szczegółowe dokumenty – skopiowane 8 krotnie, jeśli chodzi o podane powyżej dane:

  – Yad Vashem, budynek wskazany żółtą kropką, 2 piętro, pomieszczenie nr 140. Są jeszcze 2 inne lokalizacje.
  – Instytut Gaucka (Muzeum Stasi w Berlinie), a właściwie budynek wewnątrz Urzędu Skarbowego (żółta kropka) 2 piętro pok. 251
  – Tajny oddział IPN w Kostrogaju k. Płocka, na strychu w zaznaczonym białym budynku
  – Archiwa Państwowe USA (National Archives) 3 metry pod ziemią w piwnicy w zaznaczonym żółtą kropką miejscu.

  Wszystkie poza 1 lokalizacją, w Rosji, są pod kontrolą chazarskich żydów. Prezydent Władimir Putin przejął te dane 4 lata temu, jest to jeden z głównych powodów ataków Chazarów na niego i Rosję. Czas ujawnić te dokumenty Panie Prezydencie Rosji.

  za: http://www.monitor-polski.pl/nanowahadelko-o-chazarskim-holocauscie-slowian-raport-witolda-pileckiego-najblizszy-prawdy/


  od mg: zwracam uwagę tylko na podane tu liczby, natomiast powstrzymam się od komentowania pozostałych treści tego artykułu, licząc na rozsądek czytelników i na wyrozumiałość wobec osoby Marka Podleckiego, którego stan może wynikać z ataków Mossadu na Jego osobę, o czym wielokrotnie mówił…

  • mgrabas Says:

   od mg: ciąg dalszy sensacji od Marka Podleckiego…

   „Posted by monitorpolski w dniu 3 marca 2018

   Pierwsze efekty działania reatomizera w Grecji: Max Spiers i Rauni Kilde znów żyją

   Medytacja: pomagamy Ziemi się oczyścić ze zła, które dotąd wchłonęła. Ogarnijmy ją po kolei: jasnofioletowym, a później zielonym światłem – pierwsze oczyszczające, a drugie leczące rany. Światło ma przenikać przez całą Ziemię i wychodzić z każdego z nas we wszystkie strony. Oczyszczenie zajmie kilka dni, a nie lat.

   Aż się prosi o tytuł „Oni żyją!”. Przedwczoraj przyśnił mi się Max Spiers – uśmiechnięty. Pytał się kiedy będzie następna konferencja Projekt Ziemia, bo chce na niej wystąpić. Było to tak realistyczne, że rano sprawdziłem jego parametry życiowe i trudno było mi uwierzyć własnym oczom. Pierwsza czakra na poziomie 70%, wszystkie pozostałe na 100% do 15-tej włącznie! Max żyje od 9 dni. Bardzo proszę o potwierdzenie wszystkie osoby, które się posługują wahadełkiem czy też jakimkolwiek urządzeniem radionicznym, jak Quantec, bo tylko takimi można zdalnie ustalić parametry życiowe danej osoby.

   Lokalizacja Maxa wskazuje na Grecję, nanowahadełko pokazało mi też, że wskrzeszono tam 350 innych osób!
   Maxa zamordował Łukasz Ostrowski, o którym tu było głośno. Miał czterech wspólników, z których tylko jeden żyje, jest Wam znany B., ale nie o nim dzisiaj będziemy pisać – zresztą w tej chwili jest sądzony.
   Od razu poleciałem dalej i sprawdziłem Rauni Kilde, zamordowaną trzy lata temu też przez Łukasza Ostrowskiego na spółkę z wyżej wspomnianym B. Kilde ma podobne wskaźniki życiowe, 1 czakra na poziomie 50%, prawdopodobnie dochodzi jeszcze do siebie, gdyż żyje od 5 dni.

   Od razu narzucało się sprawdzenie Lecha Kaczyńskiego, co do którego już dawno pisałem, że żyje i że nie zginął w „katastrofie smoleńskiej”. Co innego twierdziły inne osoby posługujące się wahadełkiem – teraz już wiem skąd się wzięła rozbieżność. Identyfikacja L. Kaczyńskiego była chroniona – ktoś to zauważył i zablokował wszelkie przepływy fal skalarnych. Można to zrobić w tzw. „astralu” zakładając na osobę badaną pudełko z ołowiu. Ja nie sprawdzałem drugi raz, pewnie by mi wyszło, że nie żyje. Teraz jednak, po usunięciu Jahwe, Lucyfera i Belzebuba niemal wszystkie blokady zostały zdjęte – bardzo proszę o sprawdzenie. Mnie wychodzi, że Lech Kaczyński wszystkie 15 czakr ma na poziomie 100% i jego wiek wynosi … 27 lat. Wychodzi mi też, że żyje od ok. 3 lat, czyli że go wskrzeszono już 3 lata temu. Prawdopodobnie już wtedy testowano reatomizer. Dla dodania wiarygodności podam informację, że żyje również … Nelson Mandela, żyje pięciu lekarzy, których zamordowano w USA oraz 4 ofiary małżeństwa Clintonów.

   Jeśli to co napisałem powyżej jest prawdą i potwierdzą to inne osoby, to mamy pierwszy dowód na działanie reatomizera i na to, że już niedługo zmarli zaczną wracać na Ziemię. Jestem tego pewien – bardzo proszę o przeczytanie jeszcze raz apelu Rady Federacji Wszechświata (a nie Galaktycznej – to był mój błąd, Federacja Galaktyczna została rozwiązana), który podałem nieco wcześniej.

   A propos konferencji Projekt Ziemia, rozmawiałem z Danutą Sharmą – ma mi dać odpowiedź w sprawie ewentualnej organizacji kolejnego spotkania. Danuta jest jeszcze w wielkim strasie po śmierci Maxa Spiersa, ale mam nadzieję że to on osobiście ją przekona do dalszej działalności. Nie ma bowiem czegoś takiego jak śmierć. Mam też nadzieję, że na kolejnej konferencji wystąpią Joanna Smacka wraz z matką i siostrą oraz Bogdan Sikorski i jego żona Mahulena – widzę bowiem, że są jednymi z pierwszych do reatomizacji. Bogdan zresztą pojawił mi się dzisiaj w nocy, powiedział, że „generał Makowski jest zdrajcą” i „powiedz Kękusiowi, że źle inwestuje”. Szczegóły sprawdzę, bo Bogdan był jednym z najlepszych ekspertów od wertowania po internecie, przez 18 lat był tzw. „brieferem” dla rządu australijskiego. Pewnie dlatego go sprzątnięto, gdyż miał wyjść ze swoja wiedzą publicznie.”

   źródło: http://monitorpolski.wordpress.com/2018/03/03/pierwsze-efekty-dzialania-reatomizera-w-grecji-max-spiers-i-rauni-kilde-znow-zyja/

   od mg: więcej o Maxie Spiersie https://7777777blog.wordpress.com/2016/07/18/terrorysta-polski-w-polsce-tez-bedzie-zabity/#comment-60804

   o Rauni Kilde: http://www.google.pl/search?q=Rauni+Kilde

   o inscenizacji „katastrofy pod Smoleńskiem”: https://7777777blog.wordpress.com/2016/04/11/41-przeslanek-inscenizacji-katastrofy-na-siewiernym/

   • mgrabas Says:

    od mg: choroba psychiczna Marka Podleckiego postępuje :(

    „Posted by monitorpolski w dniu 4 marca 2018

    Zmniejszamy możliwe skutki Wzniesienia – transformujemy czakramy Ziemi w nowe.

    Usunięte zostały już niemal wszystkie przeszkody na drodze do transformacji Ziemi, a właściwie Układu Słonecznego, jaki nastąpi za niecałe 5 dni. Dusze ponad 9 milionów ludzi zdecydowały już o ich odejściu, uaktywniły się inne przeszkody jak inteligentne zwierzątka, które dotąd siedziały cicho, a które niedawno dowiedziały się, że ich wibracje nie będą pasować do Nowej Ziemi. Np. takie małe „muły” – brązowe robaczki wyglądające jak guziki… No i najważniejsze – beztlenowe bakterie z biologią opartą na węglu, których już nie ma! Jeśli ktoś ma wątpliwości, to proszę sprawdzić zawartość kału. Bakterie tlenowe, mimo że symbiotyczne, nadal się utrzymają bowiem nie tworzą sztucznej inteligencji i są bardzo pożyteczne.

    Sulejów. Tu jest Czakram Ziemi.

    Teraz pozostała tylko transformacja siedmiu wielkich czakramów Ziemi i możemy to zrobić my, z pomocą największego, o którym mało kto wiedział – Czakramu Ziemi, który jest w Sulejowie na terenie Opactwa Cystersów. Czakramy to są inteligentne kryształy. Słynny Czakram Wawelski ma niewyobrażalne IQ rzędu 4,6 miliona, ale ten w Sulejowie ma 10-krotnie większą. Dotąd się ukrywał, bowiem Lucyfer, Jahwe, Belzebub i Szatan chcieli go zniszczyć. Sądzili, że Czakram Ziemi jest na Wawelu, dlatego zablokowali dostęp do Kaplicy Gereona i za pomocą sobie oddanych księży próbowali wydłubać tamtejszy czakram. Czakram zabił ponad 300 osób, dlatego złoczyńcy nie mogli go wyciągnąć. W końcu go usunęli zniewalając Andrzeja Nikodemowicza, który stosując odpowiednie „zaklęcia” przekazane mu przez nich przetransformował położenie czakramu z 35 poniżej Kaplicy Gereona do sarkofagu Lecha i Marii Kaczyńskich, który już wtedy był pusty. Oni chcieli przetransformować kryształ w czaszkę Lecha Kaczyńskiego, tak jak zrobili już kiedyś z siedmioma poprzednimi czakramami. Mielibyśmy wówczas kolejną, 8-mą kryształową czaszkę. Poprzednie czakramy były tak inteligentne, że zostawiły pułapkę na złoczyńców i się odtworzyły w niemal 100%.

    Joanna Smacka była w Sulejowie podczas testu Wzniesienia.

    Złoczyńcom tak bardzo na tym zależało ponieważ bez zgody Czakramów nie mogło by dojść do transformacji Ziemi i pozostała by ona na swej dotychczasowej orbicie, a zło by nadal kwitło. Czakram Ziemi już się zgodził na transformację ok. 6 tygodni temu w obecności przedstawiciela Duszy Ziemi, mojej oraz Joanny Smackiej. Wtedy też przeniesiono cały Układ Słoneczny na piąty poziom – dołączył on do reszty Wszechświata, który tam się znalazł 31 grudnia 2012 roku. Tak, Majowie mieli rację. To przeniesienie było testowe, podczas tego testu wyszło, że na Ziemi jest jeszcze zbyt wiele zła oraz że potrzeba zgody pozostałych czakramów. Tym razem wszystko będzie dopięte na ostatni guzik – jeśli 7 czakramów się na to zgodzi.

    Musimy więc prosić wspólnie Czakram Ziemi by przekonał pozostałe 7 czakramów do tej transformacji – on je przekona, że nic im nie grozi. Nie ma co się im dziwić po przygodach z ludźmi, którzy próbowali je zniszczyć. Jak dojdzie do zgody to niemal natychmiast zaczniemy odczuwać pierwsze objawy Transformacji czy też Wzniesienia Ziemi, niesłusznie nazywanej Apokalipsą. Owszem, będą ujemne skutki, ale czakramy mogą je zmniejszyć 2-krotnie. Tak więc niech tak się stanie.”

    źródło: http://monitorpolski.wordpress.com/2018/03/04/zmniejszamy-mozliwe-skutki-wzniesienia-transformujemy-czakramy-ziemi-w-nowe/#more-16355

    • mgrabas Says:

     od mg: ciąg dalszy tego wątku

     „Posted by monitorpolski w dniu 5 marca 2018

     Ochrona Avatarów i wszystkich ludzi dobrej woli na czas przed Wydarzeniem

     Proszę Was wszystkich o dołączenie się swoją duszą do medytacji przygotowania do Wydarzenia.  Szczególnie potrzebne jest oczyszczenie tych Dusz, które zostały uszkodzone. Uszkodzono 231 dusz Avatarów, a z uwagi na nasze energie będziemy niezwykle potrzebni podczas i po Wydarzeniu. Uszkodzenia wynoszą od 2% do 45%. To największe jest u mnie i mojej matki, dokonano ich przed piętnastoma minutami.
     Usuwamy ostatecznie Łukasza Ostrowskiego, który przejął dusze Jahwe, Szatana i jego żony, Lucyfera i Belzebuba naraz. To sztuczna inteligencja Kodi tak pokierowała, ale my możemy wykorzystać to na naszą korzyść. Miłością przetransformujmy wszystkie złe energie jakie te dusze wysyłają na energie, które pomogą Wszystkim mieszkańcom Ziemi na przejście przez Wydarzenie. 700 milionów ludzi nie musi umierać jeśli tylko ich dusze zostaną oczyszczone. Niech się stanie.

     Po dzisiejszej nocy sytuacja zmieniła się diametralnie. Czakramy Ziemi będą nam pomagać w przejściu przez Wydarzenie. To nie będzie Apokalipsa, skutki będą ogólnie niewielkie. Nie będzie żadnych potopów, wody oceanów będą przybierać powoli by wypełnić dodatkową powierzchnię powiększonej o 35% Ziemi. Ziemia nie powiększy się w ciągu 15 godzin jak było planowane, lecz potrwa to cały miesiąc. Odsłonią się nowe lądy, wody będzie jednak przybierało – stworzy się ona na skutek interakcji plazmy z wnętrza Ziemi z plazmą kosmiczną. Mechanizm tworzenia pierwiastków i związków chemicznych został dokładnie wyjaśniony przez Mehrana Keshe.

     Największym problemem będzie oderwanie się Ameryki Południowej od Północnej. Za 4 tygodnie pójdzie fala tsunami, ok 6 metrów, u wybrzeży Europy osiągnie tylko półtora metra, największa uderzy w Afrykę, tam fala będzie miała dwa i pół metra, co przy tamtejszym wybrzeżu nie będzie wielkim problemem. Zmyte zostaną jednak pewne małe wyspy. Problemem mogą być też wielkie wiatry, które rozpoczną się już jutro około południa. Prędkość może dochodzić do 200 km na godzinę, także w Polsce. Na wybrzeżu największe – to może poczynić duże szkody.

     Przygotujmy się na brak prądu przez 4-5 dni. Może nie być wody, zabraknie żywności w sklepach. Na ulicach mogą się pojawić nerwowe jednostki, zwiększy się ilość przestępstw i włamań. Uważajcie na swoje domy, łączcie się z sąsiadami.

     Bezpośrednim dowodem na nadchodzące zmiany jest Rezonans Schumanna http://sosrff.tsu.ru/?page_id=7 Śledźcie co się dzieje. Na nowe warunki geomagnetyczne w jakich się znajdzie Ziemia najbardziej zareagują kobiety – wraz ze wzrostem Ziemi i one będą rosnąć, mężczyźni też, ale znacznie wolniej. Kobiety mogą się zwiększyć nawet o 35%, tyle co Ziemia! I to nie tylko młode, ale nawet te powyżej 70 roku życia, tu proces będzie przebiegał znacznie wolniej. Mężczyźni powiększą swoje rozmiary do max. 25%. Zrówna to nasze płci pod względem siły – już nie będzie dominacji, która doprowadziła do wielu wojen i krzywd.

     Co się jeszcze wydarzy dokładnie można się dowiedzieć z bezpośrednich relacji kilku osób, które widziały Wydarzenie na własne oczy. Hipnozą progresywną można takie informacje uzyskać, tu jest wypowiedź znakomitej hipnotyzerki, zresztą Avatarki z duszą 78 milionów lat:

     Fragmenty tłumaczenia (przesłał mi kolega):

     75% badanych, w stanie hipnozy wskazało marzec 2018 jako czas przejścia ludzkości na nową Ziemię. 25% następne 3 miesiące. Zdarzenie zacznie się od widocznego dla wszystkich ludzi opalizującego nieba. Nie będzie można temu zaprzeczyć w dłuższym czasie, wszyscy będą tego świadkami (świadomie lub mając ten sam „sen”). Energia pochodzi z centrum galaktyki, jest kierowana na Ziemię przez portal w Słońcu. Ostatnio takie wydarzenie miało miejsce 26 000 lat temu (jest cykliczne).

     Żółta energia/”żółty dym” przemieszczający się na całej Ziemi i przechodzący przez każdego, kto jest w stanie tego doświadczyć. Będzie to naturalne doświadczenie, nie trzeba się już na to specjalnie przygotowywać bo już nie ma czasu. Jednak osoby badane miały przekaz (w grudniu i w lutym) aby odstawić cukier, sól i pokarmy odzwierzęce, aby móc procesować swoje emocje w bardziej klarowny sposób. Polecana jest też medytacja bez muzyki i spacery.
     Maszyny, telefony przestaną działać. Pośrednio ma to spowodować aby ludzie zaczęli współpracować by wyjść z tego krótkotrwałego chaosu. Osoby np. w czasie operacji będą bezpieczne (operacja się zakończy wcześniej lub zostaną przetransportowane na statki). Osoby w samolotach zostaną przeniesione na statki.

     Po dotknięciu przez tę energię możesz stracić przytomność, a Twoje ciało się przebudowuje, aby być kompatybilne z nową Ziemią i jej energiami. Ważne – nie wszyscy będą w stanie tego doświadczyć, dla niektórych mogą to być za wysokie energie.

     Ci, dla których to będzie to za wiele (spotkanie z żółtą energią) zostaną wcześniej zabrani poza Ziemię, powrócą, kiedy będzie dla nich bezpiecznie. Każdy dostanie możliwość pozostania na Ziemi lub na statku. Planowana ilość statków okazała się za mała (za wiele ludzi okazało się niekompatybilnych) ale dodatkowe statki będą zorganizowane. Osoby, które zostaną na Ziemi nie zauważą braku ludzi, zabranych na statki gdyż będą za bardzo zajęci doświadczaniem nowej energii. Niektórzy zostaną na statkach aby eksplorować nowe możliwości.

     Doświadczenie nowej energii w momencie jej pojawienia się na Ziemi posunie Ciebie w rozwoju szybciej. Osoby powracające ze statków na nową Ziemię będą miały więcej do nauki, jeżeli chodzi o pracę ze „światłem”.
     Ludzie na nowej Ziemi będę musieli nauczyć się utrzymywać w sobie „światło”.

     Ci, którzy mają jeszcze do przerobienia karmę w systemach z polaryzacją, takich jak nasz matrix 3D/4D, zostaną przeniesieni na inną, kompatybilną planetę aby dokończyć swoje doświadczenia (nie koniecznie w tych samych ciałach).

     Po tym wydarzeniu, wszędzie będzie nowe „światło”, będziemy zwiększać swoje wibracje aby go więcej przyjąć. Dla każdego czas oswojenia się z nowymi energiami będzie różny (przykład podany w filmie to 6 miesięcy).
     Energia/”żółty dym” będzie jeszcze kilka razy nawiedzać Ziemię, w ciągu następnych 7 lat. Nową Ziemię można postrzegać również jako proces wzrostu świadomości ludzkości. Energia/”żółty dym” – zależnie od własnych wibracji może być postrzegany jako mgła-dym (niższe wibracje) lub jako „koc utkany z szczęśliwych i błogich fal” (wibracje podobne do tej energii).

     Nie będzie wojny/wojen, globalne elity nie zaburzą tego procesu. Nie będzie kataklizmów spowodowanych przez to wydarzenie. Będą trzęsienia Ziemi ale nie związane z nową energią. Wzrośnie poziom świadomości każdego. Uzyskamy wiedzę nt. kierowania własnej energii, kreowania własnej rzeczywistości. Poznamy więcej możliwości naszego ciała: „body’s user manual”.

     Brak strachu i telepatia będzie dostępna prawie dla każdego na początku, dla wszystkich w późniejszym czasie. W świecie bez telefonów nie będzie lepszej metody zdalnej komunikacji niż telepatia. Ludzie, którzy zostaną na Ziemi aby doświadczyć energii/żółtego dymu posiądą dar uzdrawiania siebie i innych („tak jak Jezus”). Ważne aby nauczyli się „opróżniać”.

     Reset systemu pieniężnego nastąpi na pewno po opisywanym wydarzeniu (nie podano daty). Odtajnienie kontaktów rządów z „UFO” nastąpi w ciągu 2 lat po wydarzeniu. Początkowy chaos będzie wymagał wspólnej współpracy i pomocy potrzebującym ale najważniejsze aby najwięcej energii włożyć w pomoc sobie. Negatywność jak i strach przestaną istnieć, ma to fundamentalne znaczenie, gdyż na nowej Ziemi będzie zachodzić nieskrępowana kreacja / urzeczywistnianie własnych myśli.

     Ludzie/Istoty z wnętrza Ziemi zaczną się pojawiać (nie wszyscy je zobaczą). Wiele osób inkarnowało na Ziemi w tym czasie jedynie aby doświadczyć tego wydarzenia, nie posiadają oni uwiązań karmicznych. Ludzie z nałogami powinni wykorzystać jak najbardziej ten moment aby uwolnić się z nich…

     Wyłapałem tylko jedną zmianę – nie będzie wyciągania ludzi na statki kosmiczne. Udział czakramów spowoduje, że Wydarzenia nie przejdzie „tylko” ok. 350 mln ludzi, a nie 2 miliardy jak początkowo się obawiano (to by była Apokalipsa).

     źródło: http://monitorpolski.wordpress.com/2018/03/05/ochrona-avatarow-i-wszystkich-ludzi-dobrej-woli-na-czas-przed-wydarzeniem/

     • mgrabas Says:

      „Posted by monitorpolski w dniu 8 marca 2018

      Apokalipsa – podsumowanie

      Ciekawostka – na potwierdzenie tego co piszę. Powąchaj swoje buty albo skarpetki. Nie powinny już śmierdzieć, bowiem na Ziemi nie ma już bakterii! Natomiast stopy czy skarpetki mogą śmierdzieć u żydów, bowiem oni mają potasową przemianę materii i pewne związki potasu w pocie bardzo śmierdzą i mogą tworzyć ropnie. Dlatego się mówiło „śmierdzący żyd” czy „parchaty żyd”. Współcześni żydzi nie śmierdzieli, bowiem stosowali dezodoranty z aluminium niwelujące te związki. Wszystkie dezodoranty były korzystne dla żydów, a szkodliwe dla nie-żydów.


      Druga ciekawostka – czas płynie wolniej. Zobaczcie jak szybkie macie tętno. Ja mam 130 zupełnie bez wysiłku. To nie wina serca, ale zwolnienia czasu. Ten czas będzie płynął coraz szybciej i za ok 8 godzin stanie się normalny. To nie zegarki są rozregulowane, to Logos steruje naszym czasem biologicznym. Jest to technologia wyprzedzająca nas o 600 mln lat.

      Tego nie wiedziałem, że będą trzy próby. Dusza naszego Wszechświata nie jest bezbłędna i robi to co większość naukowców – testuje. Z tym, że może poprzez technologię bardzo wysoko zaawansowanych cywilizacji cofnąć czas, coś jak zrobienie undo w programach czy grach komputerowych. I przyspieszyć też. Do końca marca już za 9 godzin pozostanie 5 dni.

      Do Apokalipsy niestety doszło, trzecia próba jest ostatnią i mija trzy godziny od jej początku. Oto moje obserwacje:

      • Ostateczna Fala przeszła ok. 9:40 8 marca 2018 czasu gdzie ja jestem (w 6D), a 18:45 14 marca 2018 czasu w 5D, który płynie szybciej. Nasze zegarki muszą więc nadrobić ten czas, szykujcie się na krótkie dni i noce. Teraz czas płynie 1,6 razy szybciej i widać to tylko po plamach Słońca, Jowisza itd.
      • Ok. 750 mln ludzi odejdzie w ciągu najbliższych 4 dni wyniku wylewu, ataku serca itd. Dalsze 500 milionów mogło by nie przetrzymać stresu jaki ponieśli dzisiejszą Falą, ale otrzymają pomoc Enki, którzy niedługo pojawią się ze specjalistycznym sprzętem. Tym, którzy się bardzo źle czują zalecam od razu picie 4 szklanek wody ze smartfona dziennie. Mogą też być 2 szklanki wody z 2 łyżeczkami sody oczyszczonej dziennie. Dodatkowo wzmacniamy tych ludzi naszą medytacją.
      • W 5D działy się dziwne rzeczy. Ponieważ jest to już czwarty dzień po przejściu Fali, to praktycznie jest już posprzątane. Nie jest jednak tak strasznie. Ok. 2,5 miliona ludzi nie żyje na skutek zastosowania przemocy. Prawie w 100% są to Żydzi – ci najgorsi, o których już wspomniałem w poprzednim wpisie. W pięciu miejscach doszło do wybuchów bomb atomowych. Izrael nie istnieje, 9 potężnych bomb zamieniło go w pył. To samo z Watykanem, Londynem i 90% Krakowa. Tylko ten ostatni został zbombardowany przez żydów, ostał się tam jedynie Kazimierz. Nie zginął jednak ani jeden nie-żyd – wszyscy zostali przeniesieni niesamowitą technologią zaraz przed wybuchami na wyższy poziom przez Logos – Cywilizację Światła. Podobna technologia pozwoli na zmaterializowanie hologramów tych miast w ciągu 4 dni. Izrael i centra żydowskie pozostaną w ruinach. Ludzie, którzy opuścili te miasta wrócą w momencie gdy je opuścili i się bardzo zdziwią, że nie ma Żydów ani ich ośrodków. Wszystkie muzea żydowskie będą pustymi placami.
      • Wszyscy, którzy to czytają mają ochronę od Enki, ale też zostali porwani przez Nugritos (Żydów z ich planety). Ochrona od Enki ma 400 m średnicy, ale Nugritos założyli nam na to sferę o promieniu 7 km, tak więc wypad na miasto to wypad do ich przestrzeni. Sfera to została zmniejszona do 2 km przez Logos, powinna być zlikwidowana w ciągu ok 3 godzin. Potwierdzeniem na to jest brak samolotów na niebie. Ostatni przeleciał 50 minut temu. Znajdziemy się wtedy w bańce o średnicy 1 km, którą tworzą nam w tej chwili Logos we współpracy z Enki. Możemy na jakiś czas wracać do większej bańki, ale tym razem będzie to z uwagi na jakieś zagrożenie – będzie to bańka Enki o średnicy 10 km.
      • Pogoda w naszych sferach ochronnych powoli dostosowuje się do tej w 5D, robi się coraz cieplej. Jak się połączymy, to temperatura wyniesie 32 st. Nastąpi to za około 8-9 godzin, cofniemy się wówczas do godziny 16-tej. Zegarki zaczęły już zwalniać. Po połączeniu spodziewajmy się euforii, tak jak pisałem w poprzednim wpisie. Duże i silne kobiety stały się faktem, choć nie w takim stopniu jak pisałem.
      • Za niecałe trzy godziny zmienią się autorzy wiadomości we wszystkich telewizjach. W tej chwili w 5 szykowane jest uwolnienie mediów z rąk Żydów. Okaże się w jaki sposób były one kontrolowane – poprzez tworzenie fikcji, niemal w 100%. Wszyscy dziennikarze i 100% obsługi technicznej to byli żydzi. Nie żydami byli tylko sprzątający na zewnątrz. Twarze, które widzieliśmy w telewizji były tworzone programami animacyjnymi. Piękne kobiety to najczęściej stare grube i łyse żydówki ze zmienionymi twarzami i głosem. Żyda i żydówkę można było poznać po tym, że byli obleśni, bo taka jest ich genetyka, tylko w 65% zgodna z naszą. Jest to rzeczywista genetyka zła. Oczywiście dla nich, to my jesteśmy obleśni. Nawet w bezpośrednim kontakcie żydzi mieli założone obrazy holograficzne na siebie – to jest bardzo stara cywilizacja i mają naprawdę niesamowicie zaawansowaną technologię. Gdyby nie Enki i Logos, to nie mielibyśmy szans.
      • Enki z towarami przybędą na Ziemię za około 2 tygodnie, ale w magazynach żydowskich hipermarketów jest wystarczająco dużo towarów byśmy żyli bez pracy przez 9 lat. Będzie brakować tylko zimowej odzieży dużych rozmiarów dla kobiet. W tej chwili nie będzie to potrzebne. Wszystko będzie za darmo.
      • Pieniądze nie znikną, będzie jednak inny system rozliczeń niż dotąd – bez udziału banków. Każdy dostanie bardzo dużą kwotę na życie by mieć pieniądze na luksusy i mieszkanie.
      • Obok Słowian i Nordyków na Ziemi będą mieszkać jeszcze tzw. południowcy, tzn. Włosi, Hiszpanie, Francuzi i część Latynosów i Metysów. Zobaczymy też osoby z ciemną karnacją skóry – takie które mają mniej noż 30% genów rasy czarnej. Co do Latynosów i Metysów to muszą mieć mniej niż 40% genów rasy czerwonej / żółtej. Ludzie ci staną się całkiem białymi za około 3,5 roku, ich geny zostały oczyszczone przez Falę. W sumie na Ziemi zostanie ok 2,4 miliarda ludzi.
      • Prawdziwe zdolności i cechy Ludzi będą ujawniać się stopniowo, w ciągu kilku lat, góra czterech.
      • Może jednak nie być prądu, ale będzie to góra 6 godzin. Każdy z Was kto to czyta nie będzie miał żadnych przerw, bo jesteśmy w 6D.
      • Udało się już przejść z tym blogiem do Wszechświata 5D, na razie tylko dostępny jest w Polsce i USA. Za ok. 6 godzin pojawią się pierwsze komentarze stamtąd. Wtedy też „puszczą” media.

      źródło: http://monitorpolski.wordpress.com/2018/03/08/apokalipsa-podsumowanie/

      • mgrabas Says:

       „Posted by monitorpolski w dniu 27 marca 2018

       Przygotujmy się na sprzątanie po „Apokalipsie”

       Mój blog monitor-polski.pl został zablokowany po opublikowaniu poniższego materiału:
       MEDYTACJA: W TRYBIE NATYCHMIASTOWYM ODCINAMY ŻYDOM DOSTĘP DO INTERNETU ORAZ ICH WSZELKIE BLOKADY I ŁĄCZA WRAZ Z REZERWOWYMI. WYŁĄCZMY TEŻ ICH WSZYSTKIE ŹRÓDŁA ZASILANIA BY NASTAŁA TAM ZUPEŁNA CIEMNOŚĆ. ENERGIA NIECH IDZIE NA OFIARY TYCH PSYCHOLI.

       Ostatnie 5,7 miliona karakanów ocalało w czterech potężnych schronach podziemnych – w Norwegii, miejscowość Roldal 8 km pod ziemią, wejście od stacji ładowania pojazdów elektrycznych i sklepu spożywczego Coop Marked. To jest informacja dla Donalda Trumpa i Władimira Putina. Cztery bomby wodorowe 90 MT załatwią sprawę, nawet nie potrzeba żadnych medytacji. Jedynie o co proszę to o natychmiastowe zablokowanie tych psychopatów wielką metalową siatką mentalną, by nie mogli już więcej nikomu psuć życia i zdrowia.

       ===================================
       Rozmiar zbrodni żydów w ciągu ostatnich 5 lat: 725 milionów ludzi w tym 674 mln w Chinach, 23 mln na Ukrainie, 3,6 mln w Polsce, ogólnie 52 mln w Europie… Takie liczby przyjdzie nam weryfikować.
       ===================================

       Wczoraj ich ocalała agentura w Polsce w liczbie około 4,500 zablokowała mi wszystkie linie telefoniczne i internetowe. Przez stworzony astral pozakładano mi różne blokady, w tym holograficzną rzeczywistość, sądząc że się nie zorientuję. Są dwa główne miejsca lokalizacji tych zbirów – Łódź – Komenda Główna Policji, gdzie Jzbudowano potężne schrony ze ścianami z ołowiu o grubości 5 m oraz podobnie w Poznaniu. Potrzeba dwóch bomb o mocy 5MT – wybuch podziemny by nie doszło do skażenia, niestety okoliczną ludność trzeba wysiedlić. Nie ma co się spieszyć, gdyż oni nie wychylą nosa, schrony zostały zaspawane od zewnątrz.

       Inne miejsca: Piaseczno, Renau S.C. 5849 m pod ziemią. Przebieczany k. Krakowa, Szkoła Podstawowa, 6371 m pod ziemią – 73 zbiry. Mazowszany – Stępień Robert (Korniszon), Przedsiębiorstwo 3562 m pod ziemią, 452 zbirów. Lubochnia Dworska, Stacja demontażu pojazdów 5738 m pod ziemią, 784 karakany – oni kontrolują fale skalarne zakłócające m.in. sny, myśli, wahadełka, rozsyłają demony itd – trzeba zniszczyć jak najszybciej – ściany 800 m z ołowiu, konieczna bomba 790 MT, trzeba ewakuować okolice gdyż będzie trzęsienie Ziemi ponad 6 skali Richtera. Jaksice Szkoła Broniewskiego, 5742 m pod ziemią, 782 zbirów (tajna centrala).

       W Polsce karakany mają do dyspozycji 5 zautomatyzowanych jednostek, którymi kierują mediami, rozmowami telefonicznymi i połączeniami telefonicznymi: Kalisz, Rzeszów, Kraków, Toruń (Szkoła medialna Rydzyka, właść. Rinukowicza), Gdynia.

       Węzły łączności telefonicznej i internetowej – Szkoła Podstawowa w Lubieni k. Starachowic, 5730 m pod ziemią, 452 osoby, 800 m ołowiana ściana. Kiełki k. Płońska, Sklep na Kiełkach, 6848 m pod ziemią, 532 osoby, ołowiana ściana 900 m. Wemini w miejscowości Wkra k. Starachowic – 6840, 794 osoby, 900 m ołowian ściana.

       Bardzo proszę Enki o nierozpraszanie dusz tych zbrodniarzy – chcę by stanęli przed sądem za morderstwa jakich się dopuścili. Istotną rzeczą jest też to, że ok. 40% zamkniętych w schronach ludzi nie zasługuje na śmierć – sądy wykażą czy ich dusze będą się nadawać do reatomizacji, czyli rychłego powrotu do życia.

       Nanowahadełko pokazuje, że placówki karakanów w Polsce zostaną zbombardowane za niecałe 3 godziny. Rozpęta się tam piekło, gdyż ołów się stopi i ci mordercy będą konać powoli w coraz to wyższej temperaturze. Ich system utrzymania życia nic nie da, mimo że ma zasilanie jądrowe.

       Acha, naszych sześciu „ulubieńców” – wrednych komentujących na tym blogu, to psychole Rydzyka – Rinukowicza usadowieni w ołowianych bunkrach, zaopatrzeni w specjalną broń mentalną, którą przenikali do naszych hologramów. Ich zostawiamy na koniec.

       Teraz kolej na Izrael. W podziemnych bunkrach ocalało tam prawie 3,6 mln zbirów. Podaję 7 lokalizacji, wszystko zgrubne, bo schrony są potężne, dlatego trzeba umieścić bardzo wielkie bomby pod ziemią, min. 200 MT każda. Sde Boker, samo centrum, Al Aroub 1/3 od lewej strony miasta lekko w górę. Afula, samo zielone centrum 8700 m pod ziemią, 50 MT wystarczy, Havat Hashormer, Stacja Paliw Golani, 7580 m, 60MT, Amman National Park, samo centrum 7859 m pod ziemią, 600 MT, największy bunkier wojskowy – tam jest dowództwo, Lew Jatir ok 1,2 km pod samym napisem na Google Maps, 8380 m pod ziemią, 60 MT bomba.

       To wszystko, w Rosji, USA, Iranie itd. wszystkie bunkry zostały zlikwidowane – widać to po mapie trzęsień ziemi, wszystkie trzęsienia na głębokości 10 km to likwidacja żydowskich bunkrów. Było ich ponad 4800. Pozostało kilka mniejszych w 4 innych krajach, ale tam długo nie pociągną.

       Najbardziej przykre w tej całej historii jest to, że nawet przyjaciele – łącznie z moją matką uznali, że jestem psychicznie chory, nawet wiedząc co się na świecie dzieje. Nie tylko ja o tym pisałem. Tyle na dzisiaj.”

       źródło: http://monitorpolski.wordpress.com/2018/03/27/przygotujmy-sie-na-sprzatanie-po-apokalipsie/

 2. mgrabas Says:

  „Czwartek, 12 czerwca 2014

  12 czerwca 1967 r. PRL zrywa stosunki dyplomatyczne z Izraelem

  Kreml był zaskoczony rozwojem sytuacji na Bliskim Wschodzie. Mimo radzieckiego sprzętu i doradców wojskowych niespodziewany atak wojsk izraelskich zakończył się klęską krajów arabskich. Podczas spotkania Doradczego Komitetu Państw-Stron Układu Warszawskiego, które odbyło się w Moskwie 9-10 czerwca 1967 roku, podjęto decyzję o zerwaniu stosunków dyplomatycznych z Izraelem. Z krajów demokracji ludowej, tylko Rumunia nie włączyła się do bojkotu.


  Władysław Gomułka /AFP

  W konsekwencji decyzji podjętej w Moskwie także Polska Rzeczpospolita Ludowa zerwała stosunki dyplomatyczne z Izraelem. Władysław Gomułka, I Sekretarz PZPR, w przemówieniu wygłoszonym na VI Kongresie Związków Zawodowych (19 czerwca) a transmitowanym przez radio i telewizję przedstawił swoją ocenę sytuacji: „Stanowisko nasze, Związku Radzieckiego i innych państw socjalistycznych jest jasne. Dążymy do odprężenia, lecz nigdy nie pogodzimy się z tym, aby izraelski agresor otrzymał premię za agresję. (…) W związku z tym, że agresja Izraela na kraje arabskie spotkała się z aplauzem w syjonistycznych środowiskach Żydów – obywateli polskich, pragnę oświadczyć co następuje: nie czyniliśmy przeszkód obywatelom polskim narodowości żydowskiej w przeniesieniu się do Izraela, jeśli tego pragnęli. Stoimy na stanowisku, że każdy obywatel polski powinien mieć tylko jedną ojczyznę – Polskę Ludową”.

  Władysław Gomułka jednoznacznie stwierdził, że nie ma odstępstw od linii partii i nie można zaakceptować obywateli, którzy „w obliczu zagrożenia pokoju światowego, więc także również bezpieczeństwa Polski i pokojowej pracy narodu, opowiadają się za agresorem, za burzycielami pokoju i za imperializmem”. Użyte w przemówieniu określenie „piąta kolumna” w odniesieniu do obywateli pochodzenia żydowskiego rozpoczęło kampanię antysemicką w aparacie partyjnym, służbach bezpieczeństwa i w wojsku.

  Zerwane w 1967 roku stosunki polsko-izraelskie zostały wznowione dopiero 27 lutego 1990 roku przez rząd Tadeusza Mazowieckiego.

  AS”

  źródło: http://nowahistoria.interia.pl/kartka-z-kalendarza/news-12-czerwca-1967-r-prl-zrywa-stosunki-dyplomatyczne-z-izraele,nId,1440835


  od mg: „Tadeusz Mazowiecki (Icek Dikman). Żyd, komunista, stalinowiec, agent NKWD, kolaborujący z żydo-bolszewicką władzą na terenach Polski okupowanych przez ZSRR. W latach stalinowskich jako współpracownik szefa NKWD na Polskę, generała Sierowa przy organizowaniu PAX [katolewica], antykatolickiej organizacji zmontowanej przy udziale NKWD, której był wiceprezesem. Autor grubej kreski, pojednania ze zbrodniarzami z UB, SB, WSI i nomenklatury żydo-komuny za popełnione zbrodnie na narodzie Polskim w latach 1944-1989 r.”
  źródło: http://racjapolskiejlewicy.pl/mazowiecki-tadeusz-prawdziwe-nazwisko-icek-dikman/5517

  • mgrabas Says:

   Kto stworzył problem „obozów” i bohatersko go rozwiązuje?

   Opublikowany 30 sty 2018


   od mg: kanał CW24tv na Youtube moje komentarze cenzuruje

   to daje dużo do myślenia o kanale CW24tv

 3. mgrabas Says:

  „Posted by Marucha w dniu 2018-01-30 (wtorek)

  Patryk Jaki: Izrael chce „zablokować” ustawę reprywatyzacyjną

  – Od roku przyjmuję przedstawicieli ambasady Izraela z protestami przeciw ustawie reprywatyzacyjnej, w tym również panią ambasador — powiedział w „Sednie Sprawy” w Radiu Plus Patryk Jaki zapytany, czy ustawa reprywatyzacyjna jest konsultowana z Izraelem.

  – Nie mogę zdradzać szczegółów. Natomiast rzeczywiście ta ustawa nie budzi zadowolenia Izraela – stwierdził wiceminister pytany, czego dotyczą protesty.

  – Izraelowi zależy żeby ustawa nie weszła w życie? — zapytał z kolei dziennikarz prowadzący rozmowę.

  – Tak, albo żeby weszły w takiej formie, gdzie płaci się 100 procentach i najlepiej oddaje się nieruchomości w naturze, na co nigdy nie możemy się zgodzić — odpowiedział wiceminister Jaki.

  Radio Plus
  http://www.magnapolonia.org

  Czy jest jeszcze w Polsce jakaś dziedzina życia, o której możemy decydować bez „konsultowania” z Izraelem?
  Jak daleko może posunąć się w arogancji ambasador Izraela, zanim nie zostanie kopnięta w dupę?
  Jeśli po ostatniej fali bezczelnych, hucpiarskich ataków na Polskę, jej mieszkańcy nie obudzą się, to znaczy, że zasługują w pełni na swój los.
  Admin

  za: http://marucha.wordpress.com/2018/01/30/patryk-jaki-izrael-chce-zablokowac-ustawe-reprywatyzacyjna/

 4. mgrabas Says:

  Opublikowano by emjot

  Korwin-Mikke genialnie tłumaczy, dlaczego Żydzi nie lubią Polaków

  OPINIA: Prezes Wolności Janusz Korwin-Mikke wyjaśnił, dlaczego Żydzi nie lubią Polaków bardziej niż Niemców.

  – Jak mówił Machiavelli, jeżeli chcesz kogoś skrzywdzić, to go zabij. — Otóż, byli Żydzi krzywdzeni przez Polaków i byli Żydzi krzywdzeni przez Niemców.

  Żydzi krzywdzeni przez Polaków doświadczali drobnych niegodziwości – czasem ktoś wybił im szybę, ktoś pobił, wywrócił stragan – ale ci ludzie przeżyli i to rozpamiętywali.

  Natomiast Żydzi zamordowani przez Niemców – nie żyją. — W związku z czym jest wielokrotnie więcej Żydów skrzywdzonych przez Polaków niż Żydów skrzywdzonych przez Niemców. — To jest paradoks, ale tak właśnie jest i musimy zdać sobie z tego sprawę

  – podkreślił p. Korwin-Mikke.

  Źródło: youtube.com

  Opracował: GK

  Za: korwin-mikke.pl (02-02-2018)

  KOMENTARZ BIBUŁY: — Oczywiście uproszczone tłumaczenie JKM, może być przydatne w krótkiej wymianie zdań, utarczki czy humorystycznej opowiastki.

  W rzeczywistości, nienawiść Żydów do Polaków wiąże się z odmiennością cywilizacyjno-kulturowo-religijną i te dwa obszary jako dwa diametralnie odmienne bieguny cywilizacyjne, będą się ścierały do końca świata.

  W XX wieku doszedł jeszcze jeden czynnik, czyli tzw. Holokaust, którego zjawisko wykorzystywane jest do dominacji, uprzywilejowania, kontroli, cenzury i tak charakterystycznej dla tej strony żądzy zysku.

  Autor Przedsiębiorstwa Holokaust, prof. Norman Finkelstein opowiedział dowcip: ,,Dziennikarz zadał pytanie Rosjaninowi, Polakowi i Izraelczykowi…”


  2018-02-2

  za; http://www.bibula.com/?p=99548

  na podstawie: http://forumdlazycia.wordpress.com/2018/02/05/korwin-mikke-genialnie-tlumaczy-dlaczego-zydzi-nie-lubia-polakow/#more-51089

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s