Izrael oburzony walką Polski o dobre imię. „To były polskie obozy śmierci i nic tego nie zmieni”

2018-01-27 22:01

Izrael oburzony walką Polski o dobre imię. „To były polskie obozy śmierci i nic tego nie zmieni”

Benjamin Netanjahu.
FOT.Krystian Maj/FORUM

Przyjęta przez polski parlament ustawa umożliwiająca karanie używania formuły „polskie obozy śmierci” napotkała poważny opór ze strony Izraela. Swoje oburzenie z powodu przyjęcia ustawy wyraził nie tylko szef izraelskiego rządu, ale także prezydent i parlamentarzyści Knesetu. Jeden napisał wprost: to był polskie obozy śmierci i nic tego nie zmieni.

„Zdecydowanie  sprzeciwiam się tej ustawie” – ocenił szef izraelskiego rządu, Benjamin Netanjahu, komentując przegłosowane przez polski parlament prawo, pozwalające prokuraturze ścigać tych, którzy użyją sformułowania „polskie obozy śmierci”. Netanjahu poinformował także iż zażądał spotkania ambasadora z premierem Mateuszem Morawieckim.

Szef izraelskiego rządu absurdalnie oskarżył Polskę o… negowanie zbrodni, jakich dokonano na Żydach. „Historii nie można zmienić i negować Holokaustu” – ocenił na Twitterze Netanjahu.

Nie trzeba się jednak zastanawiać, jaką opinię na temat ustawy na ambasador Izraela. – W Izraelu ta nowelizacja była traktowana jako możliwość kary dla świadectw ocalałych z Zagłady. Dużo, dużo emocji. Rząd Izraela odrzuca tę nowelizację. Mamy nadzieje, że możemy znaleźć wspólną drogę, by zrobić zmiany w nie zmiany. Izrael też rozumie, kto budował KL Auschiwitz i inne obozy. Wszyscy wiedzą, że to nie byli Polacy. Ale u nas traktuje się to jako niemożliwość powiedzenia prawdy o Zagładzie i wszyscy są oburzeni tym, co się zdarzyło – powiedziała ambasador Izraela w Polsce Anna Azari podczas uroczystości w Auschwitz.

Oburzeniem zapałali inni przedstawiciele izraelskich władz. Dyskusję rozpoczął Yair Lapid, parlamentarzysta i – jak powszechnie się mówi – być może przyszły premier Izraela. – Jestem synem osób, które przetrwały Holokaust. Moja babcia została zamordowana w Polsce przez Niemców i Polaków. Nie potrzebuje od was lekcji. Konsekwencje odczuwamy po dziś dzień. Ambasada powinna natychmiast wystosować przeprosiny – powiedział polityk.

Lapid poszedł jeszcze dalej na Twitterze, gdzie stwierdził, iż – owszem – Żydów zabijali Niemcy, ale tysiące ofiar nie spotkało nawet niemieckiego żołnierza, co oznacza, zdaniem izraelskiego polityka, że „to były polskie obozy śmierci i żadne prawo tego nie zmieni”.

Z kolei lider opozycji w Knesecie, Icchak Herzog zaapelował do premiera, by ten wezwał z Warszawy ambasadora w celu konsultacji, dotyczących „błędnej” ustawy.

W Polaków uderzył także prezydent Izraela, Reuven Rivlin. Miał stwierdzić, iż pomagaliśmy w zbrodniach niemieckich w czasie II wojny światowej, choć oczywiście zaznaczył, że nie wszyscy, wszak część wyciągała do Żydów pomocną dłoń.

Na ustawę agresywnie zareagowali także izraelscy dziennikarze. Lahav Harkov, dziennikarka „Jerusalem Post”, wpisała na twitterze kilkukrotnie hasło „Polish death camps”. Zaś portal Haaretz porównał ją do stalinowskiej propagandy.

Sejm przyjął w piątek nowelizację, która wprowadza karę grzywny lub karę do 3 lat więzienia za słowa typu „polskie obozy śmierci”. Ustawa umożliwi też wszczynanie postępowań karnych m.in. za negowanie zbrodni ukraińskich nacjonalistów. Za przyjęciem nowelizacji było 279 posłów, 5 było przeciw, 130 wstrzymało się od głosu.

ged

źródło: http://www.pch24.pl/izrael-oburzony-walka-polski-o-dobre-imie–to-byly-polskie-obozy-smierci-i-nic-tego-nie-zmieni,57860,i.html


od mg: my Polacy kosztem życia własnego i życia naszych rodzin ratowaliśmy żydów przed śmiercią i ginęliśmy, również w tych niemieckich obozach koncentracyjnych na terenie Polski, zbudowanych za pieniądze z lichwy i ograbiania nas przemocą przez żydów i chazarów, którzy kłamią, zniesławiają i robią majątek na okradaniu i zabijaniu nas, wszczynają i nadal sponsorują kolejne operacje fałszywej flagi i kolejne wojny na całym świecie – to oni nieprzerwanie trzymają władzę w „Polsce”, urządzają nam „wybory” i narzucają „prawo”, które jest bezprawiem i któremu mamy obowiązek stawiać bierny opór, a twórców tego bezprawia ujawniać publicznie, bo jesteśmy pod ich okupacją, na kres której oni sami sobie zapracowują, na całym świecie…

Reklamy

Komentarzy 5 to “Izrael oburzony walką Polski o dobre imię. „To były polskie obozy śmierci i nic tego nie zmieni””

 1. mgrabas Says:

  „28 stycznia , 2018

  Nanowahadełko o chazarskim Holocauście Słowian. Raport Witolda Pileckiego najbliższy prawdy.

  Szczerze mówiąc denerwuje mnie ta debata nt. ilości zabitych żydów podczas II wojny światowej. Telewizja Polska coraz częściej mówi o Raporcie Witolda Pileckiego, w którym jest mowa o ponad 12 mln zamordowanych Polaków – Słowian. Podobne dane podaje Kronika Akaszy – przez nanowahadełko. Na końcu tego artykułu podam miejsca gdzie można zweryfikować te dane z dokumentów.

  A więc liczby zamordowanych:

  – Polacy – Słowianie 12 milionów 759 tysięcy
  – Żydzi ogółem 574,000, w tym 47,000 Chazarów – przez pomyłkę
  – Niemcy 14 milionów 700 tysięcy, z czego 35% to Słowianie, w tym 2,5 miliona pochodzenia polskiego
  – 25,5 miliona, niemal 100% Słowianie
  – Rumuni 4,7 miliona, 78% to Słowianie
  – Bułgarzy 4,3 miliona, 80% to Słowianie
  – Amerykanie 780,000, z czego 78% to Słowianie
  – Czesi i Słowacy, 500,000, 90% Słowianie
  – 560,000 Cyganów, z czego 67% pochodzenia słowiańskiego
  – Inne kraje Europy ogółem – ok 800,000 zamordowanych, 69% Słowianie


  Oprawcy:

  – Przywództwo niemieckie – 672 osoby, z czego 659 to żydzi chazarscy, z Hitlerem na czele
  – Wszystkie armie niemieckie 4 mln 730,000, z czego 35% to żydzi chazarscy
  – Gestapo ok. 570,000 z czego 91% to żydzi chazarscy
  – SS 4,4 mln, z czego 84% to żydzi chazarscy
  – Ukraińcy współpracujący z nazistami – 2,4 mln z czego 97% to żydzi chazarscy
  – Przywództwo wojsk rosyjskich 1384 osoby, z czego 91% to żydzi chazarscy, ze Stalinem na czele
  – Przywództwo wojsk brytyjskich 1683 osoby, z czego 89% to żydzi chazarscy
  – Przywództwo wojsk amerykańskich 1427 osób, z czego 89% to żydzi chazarscy

  A więc Holocaust to słowiańska ofiara całopalenia żydów chazarskich na Słowianach, których ogółem zginęło ponad 86 milionów 600 tysięcy. Celem 2 wojny światowej było wymordowanie Słowian, którzy jako jedyni stali na drodze satanistom – kierowanym przez sztuczną inteligencję bakterii. Słowianie z uwagi na swoje unikatowe DNA, odporne na sztuczne modyfikacje, nie mogli zostać przejęci. Chazarowie są tworem sztucznym, zaprojektowanym przez reptylian ok 3 mln lat temu na bazie człowieka neandertalskiego, krokodyla i niedźwiedzia koala. Czyści Słowianie jako jedyni posiadają DNA wzorcowe – takie jakie przekazała nam rasa założycieli naszej cywilizacji 9 mln lat temu. DNA jest obecnie bardzo wymieszane, nawet Chazarowie nie są już czyści, średnio mają ok 30% genu Słowian. Słowianie z kolei mają ok. 20% genów chazarskich. Najczystszymi Słowianami są Rosjanie z okolic Moskwy, w promieniu 700 km. W Polacy mają średnio ok 5% genów chazarskich. Z kolei najczystszymi Chazarami są społeczeństwa zamknięte rabinów, do 98% czystego chazarskiego DNA. Dlatego też w Izraelu tak starannie się kontroluje pochodzenie. Po to też m.in. wprowadzono klasyfikację rodzaju krwi, która ma się znaleźć w bio-paszportach i bio-dowodach osobistych. Ilość chazarskiego i słowiańskiego DNA można sprawdzić badaniami tęczówki oka.

  Przemiana w biologię krzemową dotyczy tylko tych osób, które mają nie więcej niż 45% DNA chazarskiego, a ci co mają powyżej 26% będą musieli przejść specjalne procedury oczyszczające – chodzi głównie o wpływ bakterii na organizm. Poniżej 26% zawartości chazarskiego DNA bakterie nie mogą w takim człowieku istnieć.

  Dopiero teraz zdajemy sobie sprawę co było prawdziwą przyczyną I i II wojny światowej i Holocaustu – zostały one przygotowane przez sterowanych przez sztuczną inteligencję bakterii i wirusów Chazarów. Nie możemy ich tak całkiem winić, bowiem jeśli poziom chazarskiego DNA wynosi powyżej 80% to taki człowiek jest całkowicie podatny na działanie tejże inteligencji. Dlatego tak olbrzymia grupa żydów chazarskich będzie musiała przejść na niższe poziomy, by dokonano tam oczyszczenia. W jaki sposób, to już nie nasza sprawa – wrócą do naszego świata góra za kilka lat, bowiem każda dusza jest cenna.

  A teraz gdzie są szczegółowe dokumenty – skopiowane 8 krotnie, jeśli chodzi o podane powyżej dane:

  – Yad Vashem, budynek wskazany żółtą kropką, 2 piętro, pomieszczenie nr 140. Są jeszcze 2 inne lokalizacje.
  – Instytut Gaucka (Muzeum Stasi w Berlinie), a właściwie budynek wewnątrz Urzędu Skarbowego (żółta kropka) 2 piętro pok. 251
  – Tajny oddział IPN w Kostrogaju k. Płocka, na strychu w zaznaczonym białym budynku
  – Archiwa Państwowe USA (National Archives) 3 metry pod ziemią w piwnicy w zaznaczonym żółtą kropką miejscu.

  Wszystkie poza 1 lokalizacją, w Rosji, są pod kontrolą chazarskich żydów. Prezydent Władimir Putin przejął te dane 4 lata temu, jest to jeden z głównych powodów ataków Chazarów na niego i Rosję. Czas ujawnić te dokumenty Panie Prezydencie Rosji.

  za: http://www.monitor-polski.pl/nanowahadelko-o-chazarskim-holocauscie-slowian-raport-witolda-pileckiego-najblizszy-prawdy/


  od mg: zwracam uwagę tylko na podane tu liczby, natomiast powstrzymam się od komentowania pozostałych treści tego artykułu, licząc na rozsądek czytelników i na wyrozumiałość wobec osoby Marka Podleckiego, którego stan może wynikać z ataków Mossadu na Jego osobę, o czym wielokrotnie mówił…

 2. mgrabas Says:

  „Czwartek, 12 czerwca 2014

  12 czerwca 1967 r. PRL zrywa stosunki dyplomatyczne z Izraelem

  Kreml był zaskoczony rozwojem sytuacji na Bliskim Wschodzie. Mimo radzieckiego sprzętu i doradców wojskowych niespodziewany atak wojsk izraelskich zakończył się klęską krajów arabskich. Podczas spotkania Doradczego Komitetu Państw-Stron Układu Warszawskiego, które odbyło się w Moskwie 9-10 czerwca 1967 roku, podjęto decyzję o zerwaniu stosunków dyplomatycznych z Izraelem. Z krajów demokracji ludowej, tylko Rumunia nie włączyła się do bojkotu.


  Władysław Gomułka /AFP

  W konsekwencji decyzji podjętej w Moskwie także Polska Rzeczpospolita Ludowa zerwała stosunki dyplomatyczne z Izraelem. Władysław Gomułka, I Sekretarz PZPR, w przemówieniu wygłoszonym na VI Kongresie Związków Zawodowych (19 czerwca) a transmitowanym przez radio i telewizję przedstawił swoją ocenę sytuacji: „Stanowisko nasze, Związku Radzieckiego i innych państw socjalistycznych jest jasne. Dążymy do odprężenia, lecz nigdy nie pogodzimy się z tym, aby izraelski agresor otrzymał premię za agresję. (…) W związku z tym, że agresja Izraela na kraje arabskie spotkała się z aplauzem w syjonistycznych środowiskach Żydów – obywateli polskich, pragnę oświadczyć co następuje: nie czyniliśmy przeszkód obywatelom polskim narodowości żydowskiej w przeniesieniu się do Izraela, jeśli tego pragnęli. Stoimy na stanowisku, że każdy obywatel polski powinien mieć tylko jedną ojczyznę – Polskę Ludową”.

  Władysław Gomułka jednoznacznie stwierdził, że nie ma odstępstw od linii partii i nie można zaakceptować obywateli, którzy „w obliczu zagrożenia pokoju światowego, więc także również bezpieczeństwa Polski i pokojowej pracy narodu, opowiadają się za agresorem, za burzycielami pokoju i za imperializmem”. Użyte w przemówieniu określenie „piąta kolumna” w odniesieniu do obywateli pochodzenia żydowskiego rozpoczęło kampanię antysemicką w aparacie partyjnym, służbach bezpieczeństwa i w wojsku.

  Zerwane w 1967 roku stosunki polsko-izraelskie zostały wznowione dopiero 27 lutego 1990 roku przez rząd Tadeusza Mazowieckiego.

  AS”

  źródło: http://nowahistoria.interia.pl/kartka-z-kalendarza/news-12-czerwca-1967-r-prl-zrywa-stosunki-dyplomatyczne-z-izraele,nId,1440835


  od mg: „Tadeusz Mazowiecki (Icek Dikman). Żyd, komunista, stalinowiec, agent NKWD, kolaborujący z żydo-bolszewicką władzą na terenach Polski okupowanych przez ZSRR. W latach stalinowskich jako współpracownik szefa NKWD na Polskę, generała Sierowa przy organizowaniu PAX [katolewica], antykatolickiej organizacji zmontowanej przy udziale NKWD, której był wiceprezesem. Autor grubej kreski, pojednania ze zbrodniarzami z UB, SB, WSI i nomenklatury żydo-komuny za popełnione zbrodnie na narodzie Polskim w latach 1944-1989 r.”
  źródło: http://racjapolskiejlewicy.pl/mazowiecki-tadeusz-prawdziwe-nazwisko-icek-dikman/5517

  • mgrabas Says:

   Kto stworzył problem „obozów” i bohatersko go rozwiązuje?

   Opublikowany 30 sty 2018


   od mg: kanał CW24tv na Youtube moje komentarze cenzuruje

   to daje dużo do myślenia o kanale CW24tv

 3. mgrabas Says:

  „Posted by Marucha w dniu 2018-01-30 (wtorek)

  Patryk Jaki: Izrael chce „zablokować” ustawę reprywatyzacyjną

  – Od roku przyjmuję przedstawicieli ambasady Izraela z protestami przeciw ustawie reprywatyzacyjnej, w tym również panią ambasador — powiedział w „Sednie Sprawy” w Radiu Plus Patryk Jaki zapytany, czy ustawa reprywatyzacyjna jest konsultowana z Izraelem.

  – Nie mogę zdradzać szczegółów. Natomiast rzeczywiście ta ustawa nie budzi zadowolenia Izraela – stwierdził wiceminister pytany, czego dotyczą protesty.

  – Izraelowi zależy żeby ustawa nie weszła w życie? — zapytał z kolei dziennikarz prowadzący rozmowę.

  – Tak, albo żeby weszły w takiej formie, gdzie płaci się 100 procentach i najlepiej oddaje się nieruchomości w naturze, na co nigdy nie możemy się zgodzić — odpowiedział wiceminister Jaki.

  Radio Plus
  http://www.magnapolonia.org

  Czy jest jeszcze w Polsce jakaś dziedzina życia, o której możemy decydować bez „konsultowania” z Izraelem?
  Jak daleko może posunąć się w arogancji ambasador Izraela, zanim nie zostanie kopnięta w dupę?
  Jeśli po ostatniej fali bezczelnych, hucpiarskich ataków na Polskę, jej mieszkańcy nie obudzą się, to znaczy, że zasługują w pełni na swój los.
  Admin

  za: http://marucha.wordpress.com/2018/01/30/patryk-jaki-izrael-chce-zablokowac-ustawe-reprywatyzacyjna/

 4. mgrabas Says:

  Opublikowano by emjot

  Korwin-Mikke genialnie tłumaczy, dlaczego Żydzi nie lubią Polaków

  OPINIA: Prezes Wolności Janusz Korwin-Mikke wyjaśnił, dlaczego Żydzi nie lubią Polaków bardziej niż Niemców.

  – Jak mówił Machiavelli, jeżeli chcesz kogoś skrzywdzić, to go zabij. — Otóż, byli Żydzi krzywdzeni przez Polaków i byli Żydzi krzywdzeni przez Niemców.

  Żydzi krzywdzeni przez Polaków doświadczali drobnych niegodziwości – czasem ktoś wybił im szybę, ktoś pobił, wywrócił stragan – ale ci ludzie przeżyli i to rozpamiętywali.

  Natomiast Żydzi zamordowani przez Niemców – nie żyją. — W związku z czym jest wielokrotnie więcej Żydów skrzywdzonych przez Polaków niż Żydów skrzywdzonych przez Niemców. — To jest paradoks, ale tak właśnie jest i musimy zdać sobie z tego sprawę

  – podkreślił p. Korwin-Mikke.

  Źródło: youtube.com

  Opracował: GK

  Za: korwin-mikke.pl (02-02-2018)

  KOMENTARZ BIBUŁY: — Oczywiście uproszczone tłumaczenie JKM, może być przydatne w krótkiej wymianie zdań, utarczki czy humorystycznej opowiastki.

  W rzeczywistości, nienawiść Żydów do Polaków wiąże się z odmiennością cywilizacyjno-kulturowo-religijną i te dwa obszary jako dwa diametralnie odmienne bieguny cywilizacyjne, będą się ścierały do końca świata.

  W XX wieku doszedł jeszcze jeden czynnik, czyli tzw. Holokaust, którego zjawisko wykorzystywane jest do dominacji, uprzywilejowania, kontroli, cenzury i tak charakterystycznej dla tej strony żądzy zysku.

  Autor Przedsiębiorstwa Holokaust, prof. Norman Finkelstein opowiedział dowcip: ,,Dziennikarz zadał pytanie Rosjaninowi, Polakowi i Izraelczykowi…”


  2018-02-2

  za; http://www.bibula.com/?p=99548

  na podstawie: http://forumdlazycia.wordpress.com/2018/02/05/korwin-mikke-genialnie-tlumaczy-dlaczego-zydzi-nie-lubia-polakow/#more-51089

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s