PRAWA TOTALNEJ BIOLOGII – wywiad z dr n. med. Marzanną Radziszewską-Konopką

Opublikowany 26 lis 2016

Totalna Biologia opiera się na 5 prawach natury, które zostały zaobserwowane i nazwane przez niemieckiego internistę, dr Ryke Geerda Hamera. Zauważył on, że choroba jest efektem tego, jak natura radzi sobie ze stresem wywołanym silnym wstrząsem emocjonalnym. Proces ten został przez niego nazwany sensownym biologicznym programem natury i służy przetrwaniu.

Dr Radziszewska – Konopka opowiada o osobistych programach podświadomości, czyli przekonaniach, które determinują to, jak reagujemy na różne sytuacje. Największy wpływ na tworzenie się programów podświadomości mają doświadczenia z wczesnego dzieciństwa. Poza własnym doświadczeniem, istotnym źródłem przekonań są również doświadczenia przodków, które przenoszone są poprzez imprinting genomu.

 

Chcesz otrzymywać raz w miesiącu pakiet najnowszych odcinków na swoją skrzynkę mejlową? Zapisz się: http://hakujzdrowie.pl/newsletter/

 

Dołącz do Eventu Hakuj Zdrowie: http://polakpotrafi.pl/projekt/hakujzdrowie
Polub stronę: http://www.facebook.com/hakujzdrowie
Strona projektu: http://www.hakujzdrowie.pl

Realizacja filmowa: http://www.burbanfilm.pl
http://www.facebook.com/burbanfilm/

PARTNERZY PROJEKTU:
http://www.fundo.org.pl
http://virgobooks.pl

PATRONI PROJEKTU:
http://slowlife.pl
http://www.estilomagazine.pl

Reklamy

Jedna odpowiedź to “PRAWA TOTALNEJ BIOLOGII – wywiad z dr n. med. Marzanną Radziszewską-Konopką”

 1. mgrabas Says:

  GŁÓWNY NURT – wywiad z dr n. med. Marzanną Radziszewską – Konopką

  Opublikowany 17 paź 2016

  Żyjemy w czasach ścierania się naukowych paradygmatów.

  Obecnie w nauce obowiązuje paradygmat materialistyczny, który został uznany przeszło 200 lat temu za jedyny słuszny. Okazuje się jednak, że nie wystarcza on do wytłumaczenia wielu zjawisk. Przypomina to sytuacje, kiedy XVI i XVII część naukowców nadal wierzyła, że Słońce kręci się wokół Ziemi, podczas gdy coraz bardziej powszechna była nowa teoria, która mówiła o tym, że jest na odwrót. Dzisiejszy spór dotyczy świadomości. Obowiązujący nurt materialistyczny uważa, że jest ona wynikiem wyładowań neuronalnych i wzajemnych oddziaływań cząsteczek związków chemicznych, które wydziela mózg. Naukowcy niematerialistyczni, którego przedstawicielem jest np. Dr. Mario Beauregard, uważa że świadomość jest nielokalna i tylko przejściowo łączy się z ciałem.

  Dr Radziszewska – Konopka opowiada o tym jak wygląda podejście w Polsce i na świecie do alternatywnych metod leczenia. Podaje przykład Węgier, gdzie w publicznych jednostkach zdrowia stosuje się niektóre metody, które obowiązują w Totalnej Biologii. Można się dowiedzieć m.in. jak ratuje się ludzi z zawałem serca metodą Totalnej Biologii.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s