Choroby PRZEWLEKŁE nakazane „URZĘDOWYM” BEZPRAWIEM nielegalnego żydowskiego okupanta: „III RP/Polin”!!!

Opublikowany 30 gru 2017

Janusz Zagórski rozmawia z dr Hubertem Czerniakiem, Arkadiuszem Uznańskim – lek medycyny zintegrowanej, Januszem Nawolskim – farmaceutą i Adamem Kołaczkiem – autorem filmu „Plaga II – Choroby nakazane prawem”.
Zwiastun: .http://www.youtube.com/watch?v=eV0jh007Kjw
Transmisja na żywo ze studia NTV w Sobótce.

„Zaszczepione” noworodki w pierwszej dobie „życia” to pierwsi zaprogramowani KONSUMENCI SYSTEMU!

Opublikowany 9 sty 2017

Produkowanie coraz większej liczby konsumentów jest wielowątkowe. W zasadzie rozpoczyna się już w życiu płodowym przyszłego konsumenta. Najlepszym dowodem na to jest fakt, że z punktu medycznego, „szczepienie” w pierwszej dobie „życia” jest zabiegiem całkowicie bezzasadnym. Autyzm, choroby autoimmunologiczne, rak i wszelakie inne choroby przewlekłe mają swoje korzenie właśnie tutaj [„szczepionki”]. Niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu niegroźne choroby wieku dziecięcego zostały zastąpione lukratywnymi chorobami przewlekłymi.

Żaden „zabieg medyczny”, bezpośrednio nie ratujący życia, nie może być wykonany wbrew woli zainteresowanego. Dla SYSTEMU nie ma to jednak żadnego znaczenia. Jedynym kodem i „prawem moralnym” SYSTEMU jest „najświętsza” ze wszystkich ksiąg współczesnego świata – BIZNESPLAN. Powoduje to, że już od pierwszego dnia „życia” niemal wszyscy Polacy zostają mimowolnie KONSUMENTAMI SYSTEMU.

źródło:  fragment filmu: PLAGA 1 RAK odcinek 2 „SYSTEM” http://youtu.be/XxThIkZAwV4
http://7plag.info/

Wykład Huberta Czerniaka w Sokółce

Opublikowany 8 gru 2017

astromaria pisze:
31/12/2017 o 01:00

Ten facet naprawdę wie co mówi… to, co powiedział o robalach robi wrażenie. Pokażcie mi drugiego lekarza, nawet medycyny naturalnej, który wie takie rzeczy!

Robal zdrowego nie ruszy. Poza tym robalami leczy się nie tylko astmę. W USA jest taki doktor, który leczy tym sposobem bardzo poważne problemy jelitowe, których medycyna szkolna wyleczyć nie umie, a robal umie. Bo robal zrobi wszystko, żeby utrzymać się przy życiu, a przy okazji stan jelit pacjenta się poprawia. Pacjentka spędzała na WC większą część doby, przez co zupełnie odechciało jej się żyć, ale po zażyciu jaj robali odzyskała wigor.

Inny przykład: przywieźli do szpitala bezdomnego, który miał całą nogę w larwach much. Lekarze wykąpali go i usunęli robaki. Następnego dnia rozwinęła się na tej nodze gangrena i mimo podania antybiotyków pacjent zmarł. Młoda lekarka miała przeczucie, że zabiło go właśnie usunięcie robaków, ale oczywiście została wyśmiana. Zaczęła więc szukać i znalazła, że takie rany najskuteczniej leczy się właśnie larwami much. Tak leczono na frontach I i II wojny światowej. Dziś już to uznano i larwy aplikuje się również w szpitalach.

źródło: http://astromaria.wordpress.com/2017/12/30/niesamowity-wywiad-z-dr-hubertem-czerniakiem-wzywam-do-wspierania-finansowego-i-moralnego-tego-odwaznego-i-bezkompromisowego-lekarza/comment-page-1/#comment-75579

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s