Hubert Czerniak TV

25:02

Hubert Czerniak TV #1 – #Szczepienia #Szczepić czy nie szczepić? #Vaccine! Włączamy myślenie!

Pierwszy odcinek serii programu „HubertCzerniakTV – Włączamy myślenie” – Szczepić czy nie szczepić?

12:40

Hubert Czerniak TV #2 – Toksyczne menu – #GMO! Włączamy myślenie!

Drugi odcinek programu Hubert Czerniak TV – Włączamy myślenie! GMO – toksyczne menu

9:06

Hubert Czerniak TV #3 – #Choroby układu pokarmowego i wit. B17. Włączamy myślenie!

Trzeci odcinek Hubert Czerniak TV – Włączamy myślenie! Choroby układu pokarmowego i wit. B17

10:56

Hubert Czerniak TV #4 – #Szkodliwe substancje #Odtruwacze. Włączamy myślenie!

Czwarty odcinek programu Hubert Czerniak TV – Włączamy myślenie! Toksyczne menu 2. Szkodliwe substancje i odtruwacze Tym razem poruszymy kwestię plastiku, aspartamu, glutaminianu sodu, chemtrails, a także odtruwaczy, które pomogą nam oczyścić organizm. Zapraszam.

12:03

Hubert Czerniak TV #5 – #Witaminy – skuteczna broń w walce z chorobami. Włączamy myślenie!

Piąty odcinek programu Hubert Czerniak TV – Włączamy myślenie! Witaminy – skuteczna broń w walce z chorobą.

15:28

Hubert Czerniak TV #6 – #Roślina (nie tylko lecznicza) – MM. #Eliksir zdrowia #Włączamy myślenie!

Szósty odcinek programu Hubert Czerniak TV – Włączamy myślenie! Roślina (nie tylko lecznicza) Tym razem poruszymy kwestię rośliny indyjskiej ;) przez pryzmat gospodarczy i medyczny. Dlaczego zrobiono z niej „roślinę zła”? Komu zależy, by olej nie był dostępny dla pacjentów w Polsce? Co decyduje o tym, że ta roślina jest tak ważna? M.in. na te pytania znajdziecie odpowiedź w najnowszym odcinku. Zapraszam.

14:09

Hubert Czerniak TV #7 – #Nowotwory #Leczenie #Profilaktyka (B17) #Terapie. Włączamy myślenie!

Siódmy odcinek serii Hubert Czerniak TV – Włączamy myślenie! Nowotwory – profilaktyka (B17) i wspomaganie terapii Bardzo ważny dla mnie odcinek, który dotyczy przede wszystkim profilaktyki zachorowań na choroby nowotworowe poprzez holistyczne podejście do zagadnienia. Dowiecie się również czym wspomagać powszechnie stosowaną (niestety) chemioterapię. Nie zabraknie szerszego omówienia tematu witaminy B17 – dlaczego jest demonizowana i kto za to odpowiada. Padnie też słów kilka szczepieniach i tzw. grypie hiszpance. Zachęcam do oglądania i UDOSTĘPNIANIA. Włączamy myślenie!

2:33

Apel Huberta Czerniaka – Mam marzenie… Polacy! Protest przeciw przymusowi szczepień!

Międzynarodowy protest przeciwko przymusowi szczepień! Apel Huberta Czerniaka – Mam marzenie… Godz. 12:00, 3 czerwca, ul. Miodowa 15, Warszawa. Wszystkie niezbędne informacje odnośnie protestu znajdziecie w poniższym linku: http://stopnop.com.pl/protest/ Bądźmy tam dla dobra naszych dzieci, to nasz obowiązek! Organizatorem jest Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP. Olbrzymi szacunek za trud i zaangażowanie, które włożyli w dotychczasową działalność i przygotowanie protestu. Dziękuję Wam, że jesteście! facebook.com/hubertczerniak15 http://hubertczerniak-kukiz15.blog.pl/ hubert.czerniak.tv@gmail.com

14:43

Hubert Czerniak TV #8 – #Chemtrails! Efekt Ebner’a! Fluor! Anatomia kłamstwa. Tak trują! #STOPNWO

Ósmy odcinek Hubert Czerniak TV – #Chemtrails! Efekt Ebner’a! Fluor! Cała prawda o „opryskach” – bagatelizowanych i uznawanych za teorię spiskową! Nic bardziej mylnego. Chemtrails to żadne chmurki, ale smugi zawierające szkodliwe substancje. W kontekście efektu Ebner’a, o którym również uzyskacie informacje, otrzymujemy odpowiedź, dlaczego jesteśmy opryskiwani. Powiemy także o fluorze i jego szkodliwości. Na samym początku natomiast dowiecie się o co chodzi z ustawą o MM i dlaczego rząd nie chce dopuścić do narodowych upraw. Włączamy myślenie! Dziękuję za UDOSTĘPNIANIE!

9:43

Hubert Czerniak TV #9 – #Miażdżyca i cholesterol! Cała Prawda! Produkcja żywności – barbarzyństwo

Dziewiąty odcinek serii Hubert Czerniak TV – Włączamy myślenie. Dowiecie się jak koncerny zarabiają na Waszym zdrowiu. Miażdżyca – ta przewlekła choroba staje się coraz powszechniejsza… Chyba każdy chory po odwiedzeniu lekarza wie, co ma przyjmować… Oczywiście istnieją skuteczne metody walki, które nie są tak destrukcyjne dla naszego organizmu. Zagłębimy się także w przyczyny powstawania zmian miażdżycowych, bo o tym za często się nie mówi. Dowiecie się także o roli witaminy C w kontekście miażdżycy. I na koniec słów kilka o produkcji żywności – skandal i barbarzyństwo! Po raz kolejny włączamy myślenie!

17:22

Hubert Czerniak TV #10 – #Jedzenie #Dieta #Post #Zdrowie #Uroda. Co i jak jeść? HIT!

Dziesiąty, jubileuszowy odcinek Hubert Czerniak TV – Włączamy myślenie. Tym razem o jedzeniu, które jest fundamentem naszego zdrowia. Dowiecie się skąd zakupić zdrową żywność, jak wygląda prawidłowa dieta, czy należy stosować post, które produkty warto spożywać, a od których trzymać się z daleka. Przede wszystkim to instrukcja jak być zdrowym za sprawą niezwykle przyjemnej czynności jaką jest jedzenie. Niejednokrotnie zaproszę Was podczas seansu do zdrowego stoliczka :) W niedługim czasie pojawi się również suplement odcinka – Gotuj z Hubertem. Na tę chwilę skupiamy się jednak na tym co i jak jeść. Zapraszam do oglądania i włączania myślenia… Przez żołądek do zdrowia :) Smacznego seansu!

8:56

Hubert Czerniak TV #11 – #Rewolucja nadciąga #Rezydenci #Protest #Eksperyment Milgrama #Epidemia!?

Jedenasty – to bardzo ważny i nagrany w innym tonie (ten jeden raz) – odcinek Hubert Czerniak TV – Włączamy myślenie! To przede wszystkim twarde, popierające stanowisko dla strajku rezydentów, ale i przestroga w kontekście politycznych manipulacji. W tle kulejącej służby zdrowia przewija się główny winowajca – koncerny – i pieniądze, które marnotrawione są na zaspokajanie potrzeb pociągających za sznurki. Jak do tego wszystkiego ma się eksperyment Milgrama? I czy grozi nam kolejna epidemia? Na te pytania znajdziecie odpowiedź w najnowszym odcinku. Nadchodzi rewolucja, tej kuli śnieżnej nie zatrzyma już nikt. Kończy się epoka biernej akceptacji koncernowych wytycznych. Coraz więcej lekarzy zaczyna sprzeciwiać się powszechnie stosowanym „standardom” Jest nas więcej niż myślicie. Rewolucja nadchodzi… Włączamy myślenie! Następny odcinek będzie ukłonem w stronę wszystkich kobiet, które planują, spodziewają się czy posiadają już dziecko. Macierzyństwo to najwspanialsze, ale i najbardziej odpowiedzialne zadanie w życiu. Bardzo często prosicie, aby taki poradnik powstał, zatem… biorę się do pracy.

10:24

Hubert Czerniak TV #W kuchni #Przepis na zdrowie #Chleb #Czekolada #Naturalne składniki #Funny

Odcinek z przymrużeniem oka ;) Z drugiej jednak strony temat całkiem poważny, bo kontynuujemy zagadnienie jedzenia. Ujawniam tajniki moich wykładów, czyli przepisy przekazywane przeze mnie słuchaczom. Jest smacznie i zdrowo! Oglądając film dowiecie się, jak przygotować chleb, który wpłynie pozytywnie na Wasze zdrowie. Pokażę również sposób przygotowania prawdziwej, smacznej i przede wszystkim naturalnej gorzkiej czekolady. Skoro ja potrafię, to i Wy potraficie. Pozdrawiam, tzn. smacznego :)

13:55

Hubert Czerniak TV #12 #Ciąża #Planowanie #Starania #Trudności #Przebieg #UWAGA #Kobiety

Bardzo proszę o UDOSTĘPNIANIE ze względu na wagę treści zawartych w odcinku. Z góry Państwu dziękuję! W dwunastym odcinku Hubert Czerniak TV powiem o największym wyzwaniu stojącym przed młodymi ludźmi, czyli założeniu rodziny. Marzeniem bardzo wielu z nich jest posiadanie dziecka. Wszystkim zależy, aby jak najlepiej zaplanować ciążę i zadbać, by bardzo oczekiwane potomstwo było zdrowe. Ten odcinek ma największą wagę. Mówię o planowaniu ciąży i staraniach. Poruszam ważny temat trudności, z którymi niestety coraz częściej spotykają się młodzi ludzie, ale daję nadzieję i wskazówki, jak sobie z nimi poradzić. Niezwykle ważnym elementem jest także przebieg ciąży, zwracam więc uwagę na co należy uważać. Dziecko to wielka odpowiedzialność, zatem nie ma tu miejsca na kompromisy. Kobiety i mężczyźni, wspaniali młodzi ludzie, musicie to obejrzeć. To skumulowane w niecałe 14 minut kompendium, dzięki któremu pozbędziecie się wielu wątpliwości. Obejrzyjcie, zadbajcie o siebie i… powodzenia :) Nawet podczas przyjemnych chwil związanych ze staraniem o wymarzone dziecko – włączamy myślenie ;) W styczniu pojawi się natomiast odcinek, w którym poruszę kwestię macierzyństwa w kontekście porodu, pierwszych dni w szpitalu, karmienia, odżywiania i wielu innych rzeczy jakie musicie wiedzieć odnośnie przyjścia na świat Waszego szczęścia.

11:09

MEMENTO! Hubert Czerniak w niebezpieczeństwie! Lekarze zagrożeni! Protest 20 grudnia! POZ! ZDROWIE!

To moje memento! Wezwanie do protestu jak i wypunktowanie wszystkich grzechów polskiej służby zdrowia. Musicie to zobaczyć i UDOSTĘPNIĆ! 20 grudnia 2017 r. o godz. 13:00 odbędzie się protest w obronie lekarzy represjonowanych przez system. Spotykamy się, by walczyć o wolność i zdrowie! Skończmy z opresją! Spotykamy się 20 grudnia w Łodzi o godz. 13 pod Okręgową Izbą Lekarską (ul. Czerwona 3).

0:55

Hubert Czerniak TV – Włączamy myślenie / Oficjalny kanał / Subskrybujemy

Dzień dobry, nazywam się Hubert Czerniak. Jestem lekarzem chorób wewnętrznych z ponad dwudziestoletnim stażem w Podstawowej Opiece Zdrowotnej. Przez wiele lat tkwiłem w błędzie – dałem się oszukiwać pseudoautorytetom i pseudowiedzy. Wyrwałem się jednak z tej matni… Początek temu dała książka Edwarda Griffin’a „Świat bez raka”. Włączyłem myślenie!

Na tym kanale obnażamy fikcję, która nas otacza – kiedy idziecie do lekarza, kupujecie leki, oglądacie telewizję, słuchacie polityków… Wszystko to wielka mistyfikacja, która ma zakuć nas w kajdany.

I’m not Slave – nie jestem niewolnikiem. Włączcie myślenie! Subskrybujcie kanał Hubert Czerniak TV. Także nie bądźcie niewolnikami…

19:23

Hubert Czerniak TV #13 #Macierzyństwo #Noworodek #Szpital #Zabiegi #Rodzice #Musicie to wiedzieć

NAJWAŻNIEJSZY dla mnie ODCINEK. BARDZO proszę o jak najszersze UDOSTĘPNIANIE, za co bardzo DZIĘKUJĘ!

#Hubert Czerniak TV #13 #Macierzyństwo #Noworodek #Szpital #Zabiegi #Rodzice #Musicie to wiedzieć #Dziecko

Hubert Czerniak TV #13 #Macierzyństwo – kompendium wiedzy dla młodych rodziców. Wszystko co musicie wiedzieć o porodzie, pierwszych dniach życia swojego Szczęścia, pobycie w szpitalu, zabiegach oraz Waszych prawach. A przed Wami wiele niewiadomych… To niesamowicie ważne, aby zapewnić jak najlepsze warunki naszemu dziecku. UDOSTĘPNIAJĄC pomagasz budować zdrowe i silne społeczeństwo. O to przecież walczymy! Włączamy myślenie!

31:20 

Plaga 2. Choroby nakazane prawem. Film Adama Kołaczka. Wersja YouTube. Część 1

Film „Plaga 2. Choroby nakazane prawem” ukazuje tragiczny stan zdrowia najmłodszych pokoleń Polaków. Czy ma to związek z coraz większą liczbą szczepień? – stawia pytanie autor filmu, w którym udział wzięli m.in. dr Jerzy Jaśkowski, prof. Majewska, dr Judy Mikovits, Jerzy ZIęba, dr Arkadiusz Uznański, dr Katarzyna Bross Walderdorff, moja skromna osoba, a także i przede wszystkim rodzice dzieci, u których wystąpiły ciężkie powikłania poszczepienne. Ten film to obowiązkowa lektura.

Cały odcinek dostępny w wypożyczalni VIMEO:
http://vimeo.com/ondemand/chorobynakazaneprawem

Zachęcam też do subskrybowania kanału autora filmu – Adama Kołaczka:
http://www.youtube.com/channel/UCN1FEPkQ-bPX-wMScOCf2Mg

26:33 

Hubert Czerniak #14 #Niepożądany odczyn #Dziecko #Ochrona #Wspomaganie #Leczenie #Pomoc #Przypadki

Hubert Czerniak TV #14 – Niepożądany odczyn #Dziecko #Ochrona #Wspomaganie #Leczenie #Pomoc #Przypadki

1:00:02


Hubert Czerniak TV na żywo – Akademia Zdrowia w Zgierzu

Prelekcja w Urzędzie Miasta Zgierza w ramach Akademii Zdrowia.Bardzo słaba jakość dźwięku, ale było to testowe nagranie. W najbliższym czasie zamierzam rozwinąć kanał, więc jakość zdecydowanie się polepszy. To wideo polecam oglądać w słuchawkach (jest wyraźniej).

1:28

Hubert Czerniak TV na zrzutka! Wspomóż rozwój oficjalnego kanału YouTube i prozdrowotne działania

Link do zrzutki: http://zrzutka.pl/3k56rv

Kochani, wielu z Was pyta często jak może finansowo wesprzeć moje działania. Długo wahałem się czy rozpocząć akcję na „zrzutce”, ale w związku z Waszymi prośbami postanowiłem ulec. Uzbieraną kwotę zamierzam przeznaczyć przede wszystkim na rozwój kanału YouTube Hubert Czerniak TV, by jakość nagrywanych materiałów była na jak najlepszym poziomie. Chciałbym też z czasem zacząć prowadzić profesjonalne transmisje z prowadzonych przeze mnie wykładów. Tym bardziej, że zamierzam powoli skupić się na nagrywanych na żywo programach Hubert czerniak TV, dzięki którym będziecie mieli większą szanse na kontakt ze mną. Oczywiście nie rezygnuję też z wykładów, stanowią one dla mnie bardzo ważny i przyjemny element bezpośredniego kontaktu z Wami, ale liczba ich będzie ograniczona do kilkunastu większych wydarzeń. Dzięki temu będę mógł skupić się też na większej liczbie pacjentów. Zbiórka pieniędzy nie jest w żaden sposób zobowiązująca. To po prostu odpowiedź na wiele próśb. Bez względu na Wasze wpłaty będę dalej realizował prozdrowotne działania na rzecz zdrowia :) Wszystkim dziękuję bardzo za wsparcie nie tylko to finansowe, ale głównie za to, jakie okazujecie mi każdego dnia! Włączamy myślenie!

Proszę o jak najszersze UDOSTĘPNIANIE!

Najnowszy odcinek Hubert Czerniak TV porusza przede wszystkim szeroko zagadnienie witaminy/hormonu D3 w odniesieniu do depresji. Coraz częściej pojawia się dużo informacji o szkodliwości stosowania D3… Dlaczego? Włączamy myślenie! O chorobach czy schorzeniach związanych z naszą psychiką nagram jeszcze osobny duży odcinek. W tym poruszam także kwestie niebezpiecznej diagnostyki, bezpiecznych i potrzebnych badań, swojej codziennej praktyki, szkodliwej działalności „służby zdrowia”, faszerowania nas nieprawdziwymi informacjami o zdrowiu i profilaktyce, a także co powinniśmy zrobić, aby pomóc najbliższym uratować zdrowie. Zapraszam do oglądania i… włączenia myślenia :)

Zachęcam do subskrybowania mojego kanału YouTube – Hubert Czerniak TV – oraz odwiedziń FANPAGE’a i kontakt poprzez Hubert Czerniak – Włączamy myślenie: facebook.com/hubertczerniak15

1:21:49


Bardzo Wam dziękuję za wsparcie i udostępnianie.

facebook.com/hubertczerniak15
http://hubertczerniak-kukiz15.blog.pl/
hubert.czerniak.tv@gmail.com

źródło: http://www.youtube.com/channel/UCDesx7IBu7vdlMSwOMYEqDw/videos?view=0&flow=list&sort=da

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s