„Twoje posłuszeństwo” jest Ci programowane cyklicznie: za każdym razem – gdy włączasz telewizor! Ty tego nie rejestrujesz, ale Twoja podświadomość odbiera polecenia, które – nieświadomie – wykonujesz!! Za pomocą telewizora zmieniany jest „Twój sposób myślenia”, „Twoja percepcja” i „Twoja wrażliwość”, a fluor z past do zębów Twoją wolę skutecznie wyłącza!!!

Obnażanie Matrixa – „Wolny człowieku, masz prawo” do… ?

Opublikowany 15 gru 2017

A więc jesteś „wolny” i świętujesz „niepodległość”.
„Wolny człowieku” musisz oddawać ponad 80% swoich wypracowanych w pocie czoła dochodów, talentów, lat studiów, z dala od rodzony… musisz to oddać dla… ? …wiesz kogo? („państwo” tylko to zbiera 😉).

„Państwo” ma długą listę „Twoich obowiązków” jako „wolnego obywatela”. Nie wypełnianie ich może być karane grzywną bądź więzieniem.

W międzyczasie masz przymus „szczepień” …nawet za cenę zdrowia i życia, swojego lub swoich bliskich.

„Masz prawo” do wypowiadania „swojej opinii”, o ile jest zgodna z „prawem”, czyli poprawnością polityczną oraz demoniczną 😉

„Masz wszelkie prawa” do „swojego majątku” w zakresie ustanowionym przez „prawo”, urzędnika czy komornika.

„Masz prawo swobodnie podróżować”, o ile masz do tego „odpowiedni ważny dokument”, który może zostać Ci odebrany lub otrzymasz odmowę wydania.

„Masz prawo” do „decydowania” w „demokratycznych wyborach” o „swoich reprezentantach” oraz sprawach „państwowych” o ile jest to korzystne dla interesu karteli okradających …Ciebie.

„Masz prawo” do „protestu” oraz „składania zażaleń” do tych, przeciwko którym protestujesz i się uskarżasz. Wnioski będą wyciągnięte przeciwko Tobie lub zignorowane.

Już w starożytności odkryto, że kajdany są zbyt widoczne i powodują bunty. Teraz „jako wolny człowiek możesz służyć swojemu panu”, który jest dla Ciebie nie widoczny, którego nie poznasz nigdy w swoim marnym życiu, ale to on decyduje o tym czy będziesz zdychać w biedzie czy zapierdalać w wyścigu szczurów za kolorowe ochłapy.

/”Pol Lechicki”/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s