12. GRUDNIA PRZYPADA 36. ROCZNICA ZBROJNEJ NAPAŚCI REŻIMU ŻYDOWSKIEGO NA POLAKÓW W POLSCE

Takiego tytułu ani takiej prawdy nie zobaczycie, ani nie przeczytacie w dniu dzisiejszym Kochani Polacy Rodacy Słowianie.

Dzieje się tak ponieważ doktryna fałszu i zakłamania stała się tak powszechna że wielu ludzi nawet tych patriotycznie nastawionych zatraciło poczucie wspólnoty Narodowej Polaków na rzecz okupantów. Jest ich dwóch: Watykan i Izrael.

Tak; to 12 grudnia 1981 roku, a nie 13 grudnia jak podają fałszywie sami beneficjenci tej bandyckiej napaści rozpoczęła się zbrojna pacyfikacja Polaków zniewolonych w zakładach pracy, którzy z przyczyn czysto ekonomicznych zaprzestali wykonywać prac niewolniczych w największym obozie koncentracyjnym zwanym Polska Ludowa.

Dzisiejszy okupanci już w garniturach z najwyższej półki oraz najdroższych pancernych limuzyn służbowych nie muszą się już kryć z bogactwem, ponieważ deklarują wszem i wobec że Polska jest krajem wolnym i demokratycznym więc oni mają prawo do zarobków urzędników w Unii Europejskiej.

Fałszywie sprzedają Polakom datę 13 grudnia mającą symbolikę rocznicową utraty skromnej suwerenności odzyskanej na czas wyjścia ruskich żydów z Polski aby przywitać strażników interesów Izraela judeo-satanistów z USA. Co ciekawe uzurpują oni sobie to za sukces. Bezczelność i zuchwałość to nowa doktryna judeo-satanistów w Polsce.

To 13 grudnia 2007 roku podpisano Traktat Lizboński czyniąc z Polaków nowo zniewolonych bez możliwości nawet odparcia masowego  najazdu innowierców do Polski. Każda manifestacja Polaków na cześć niepodległości Polski jest tłumiona bądź z broni palnej jak to czyniła poprzednia władza okupacyjna bądź postępowaniami sądowymi jak to czyni obecna władza okupacyjna w stosunku do Polaków biorących udział w Marszu Niepodległości.

Już nie będę się rozpisywał na temat 12 grudnia ponieważ sprawa jest tak oczywista jak różnica między dniem, a nocą. Istotą dzisiejszej publikacji jest prawda zawarta w tytule i niech ją sobie Polacy uświadomią że nie ma żadnych nazistów, komunistów tylko społeczności żydowskie które dokonały i dokonują ludobójstwa Słowian.

Sprawę formalno prawną zbrojnej napaści reżimu żydowskiego na Polaków w Polsce regulowała Uchwała Rady Państwa z dnia 12 grudnia 1981 r. w sprawie wprowadzenia stanu wojennego ze względu na bezpieczeństwo państwa i nie jest istotne kiedy i gdzie ją podpisano w Moskwie czy Izraelu albo Watykanie i czy ją podpisano in blanco bez daty. Działania zbrojne reżimu żydowskiego w Polsce rozpoczęły się również tego dnia 12 grudnia 1981 roku.

Uchwała Rady Państwa z dnia 12 grudnia 1981 roku pdf

 

Collage_Foto_Foto

źródło: http://rafzen.wordpress.com/2017/12/12/dzisiaj-przypada-36-rocznica-zbrojnej-napasci-rezimu-zydowskiego-na-polakow-w-polsce/

Reklamy

Jedna odpowiedź to “12. GRUDNIA PRZYPADA 36. ROCZNICA ZBROJNEJ NAPAŚCI REŻIMU ŻYDOWSKIEGO NA POLAKÓW W POLSCE”

  1. mgrabas Says:

    Opus Dei

    Opublikowany 7 gru 2017

    Pięć sił, które skolonizowały Polskę.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s