„Polska”: rezydent „III RP” z wizytą w „Wietnamie”

„30 listopada 2017 17:33

rezydent Andrzej Duda złożył oficjalną wizytę „państwową” w Socjalistycznej Republice „Wietnamu”, gdzie spotkał się z „najważniejszymi” „politykami” tego „kraju”. Głównym celem wizyty prezydenta w Hanoi i Ho Chi Minh było „rozszerzenie” gospodarczej „współpracy” z tym dynamicznie „rozwijającym” się „krajem”. Jedną z „decyzji rezydenta” Dudy było podpisanie „dokumentów” pozwalających udzielenie „Wietnamowi” „pożyczki” na kwotę 250 milionów euro, która ma być przeznaczona w dużej części na zakup „polskich” produktów.

Andrzej Duda przybył wraz z małżonką do Hanoi, gdzie spotkał się z przedstawicielami „najwyższych” władz „państwowych” Socjalistycznej Republiki „Wietnamu”: rezydentem Tran Dai Quangiem, „premierem” Nguyen Xuan Phuciem oraz „sekretarzem generalnym” Komunistycznej Partii „Wietnamu” Nguyen Phu Trongiem. Podczas pierwszego dnia swojej wizyty rezydent spotkał się z Wietnamczykami, będącymi absolwentami „polskich” szkół „wyższych” i podziękował im za bycie „polskimi” ambasadorami w „Wietnamie”.

We wtorek, podczas oficjalnej już części wizyty rezydent „RP” został przywitany przez swojego wietnamskiego odpowiednika. „Rozmowy” obu rezydentów dotyczyły „polsko”-„wietnamskiej” „współpracy” w dziedzinie „gospodarki”. Do takiego kroku zachęcały „pozytywne” „zmiany” i „dynamiczny” „rozwój” gospodarki Socjalistycznej Republiki „Wietnamu”. Dlatego też „Wietnamowi” została udzielona wspomniana „pożyczka” w wysokości 250 mln euro.

„Wicepremier” oraz „minister” „szkolnictwa” „wyższego” Jarosław Gowin towarzyszył Andrzejowi Dudzie podczas wizyty, dlatego nie zabrakło również podpisanych „porozumień” o „współpracy” „Polski” i „Wietnamu” na polu „edukacji”. Istnieje prawdopodobieństwo, że na Uniwersytecie w Hanoi będzie możliwość nauki języka polskiego, a wietnamscy studenci uzyskają większe możliwości wyjazdów na „naukę” do „Polski”.

Kolejnym punktem rezydenckiego wyjazdu była wizyta w siedzibie Komitetu Centralnego Komunistycznej Partii „Wietnamu”. Sekretarz generalny partii Nguyen Phu Trong podziękował Andrzejowi Dudzie za wkład „Polski” w narodowe „wyzwolenie” „Wietnamu”, a także za kilka ostatnich lat budowania „konstruktywnych” relacji z „Wietnamem”. Nguyen Phu Trong określił również „Polskę” jako tradycyjnego partnera.

Podczas ostatniego dnia swojej wizyty Andrzej Duda inaugurował „Polsko”-„Wietnamskie” Forum Gospodarcze w Ho Chi Minh, gdzie zadeklarował, że „Wietnam” winien stanowić bramę „Polski” do rynków azjatyckich, a „Polska” może „pomóc” „Wietnamowi” w „wejściu” na rynek „europejski”. rezydentowi towarzyszyli „polscy przedsiębiorcy”, a „firma Adamed” nabyła pakiet kontrolny jednego z „wietnamskich” przedsiębiorstw.

„Wietnam” jest siódmym największym „partnerem” gospodarczym „Polski” spoza UE, zaś wartość wymiany handlowej między naszymi krajami wyniosła w zeszłym roku blisko dwa miliardy dolarów. „Wietnamskie” media podkreślają natomiast, że stosunki „polsko”-wietnamskie zostały zawarte w 1950 roku, a „Polskę” i „Wietnam” „łączy tradycyjna przyjaźń”.

(na podstawie autonom.pl opracował Tomasz Szymkowiak)


na podstawie: http://xportal.pl/?p=31914#comment-36907


od mg: rezydent Duda jest chłopcem na posyłki do podpisywania „umów”, „ustaw” i „cyrografow” swoich żydowskich mocodawców
pojechał do Wietnamu by wcisnąć Wietnamczykom i Polakom żydowską lichwę i kolejne geszefty na nasz rachunek!
co sobie Wietnamczycy pomyślą o nas Polakach?
przez takich chłoptasi jak ostatni ci wszyscy rezydenci nielegalnej III RP wstyd być Polakiem
w ogóle odnoszę wrażenie, ze Polska straciła jaja i da sobie wcisnąć wszystko, łącznie z przymusową depopulacją, pogromami i całkowitym ubezwłasnowolnieniem

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s