„Polska”: „Ministrowie” z „PiS” biesiadują w jarmułkach

27 listopada 2017 17:55

Jak doniosły media, 25 listopada Jonny Daniels, działający w „Polsce” lobbysta interesów tworu syjonistycznego, zorganizował w swoim domu w Warszawie „kolację szabasową”. Podejmowany był na niej przebywający z wizytą w „naszym kraju” Ajjub Kara, minister telekomunikacji z Tel Awiwu. Ze strony „polskiej” stawił się na niej cały zestaw znanych polityków „PiS”: „wicepremier” Mateusz Morawiecki, „drugi wicepremier” Piotr Gliński, „wiceminister spraw zagranicznych” Jan Dziedziczak, „wicemarszałek” „Senatu” Adam Bielan oraz „poseł” Arkadiusz Mularczyk.

Ajjub Kara poinformował, że celem jego wizyty w „Polsce” było namówienie „polskiego rządu”, aby pomógł tworowi syjonistycznemu nakłonić „Unię Europejską” do podjęcia nacisków na Iran.

(Na podstawie onet.pl opracował A.D.)

Na zdjęciu: Arkadiusz Mularczyk (na pierwszym planie po lewej), Adam Bielan (obok Mularczyka), Mateusz Morawiecki (na drugim planie po lewej), Jonny Daniels (na drugim planie w centrum, obok Morawieckiego), Ajjub Kara (obok Danielsa), Piotr Gliński (na dalszym planie po prawej, obok Kary)

na podstawie: http://xportal.pl/?p=31860

Komentarze 3 to “„Polska”: „Ministrowie” z „PiS” biesiadują w jarmułkach”

 1. mgrabas Says:

  ŚW.FILOMENA

  Żydowski mistrz pijaru oczarował serca i umysły polityków PiS

  Jonny Daniels, uznany przez magazyn „Algemeiner” za jednego ze 100 najbardziej wpływowych Żydów na świecie, jest mistrzem strategicznego zarządzania percepcją – odciągania lub przyciągania uwagi opinii publicznej do zdarzeń, osób, idei. Dla swoich projektów potrafi w krótkim czasie pozyskać odpowiednich decydentów politycznych i liderów opinii.

  Kim jest współorganizator słynnego spotkania między władzami Izraela i Polski w Krakowie, który w szybkim czasie zdołał awansować do rangi stałego współorganizatora życia politycznego w Polsce?

  Jonny Daniels jest byłym żołnierzem elitarnej jednostki spadochronowej i doradcą rzecznika sztabu armii izraelskiej, doradcą rządu Izraela oraz polityków w Wielkiej Brytanii i USA. O trafności jego politycznych prognoz świadczy wypowiedź z czerwca 2016 r., w której przewidział zwycięstwo Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich USA.

  Rok temu Agencja Jonny Daniels PR uruchomiła swoje biuro w Warszawie, które zarządza działalnością w różnych krajach Europy Wschodniej. Jej głównymi klientami są politycy z Izraela i USA. Zgodnie z oficjalną deklaracją, agencja współpracuje z polskim Ministerstwem Spraw Zagranicznych w ramach poprawy wizerunku Polski w Stanach Zjednoczonych.

  Daniels jest również prezesem fundacji „From the Depths”, której celem jest dbałość o pamiątki żydowskiej historii, a także budowanie wspólnej przyszłości Polaków i Żydów.

  Spotkanie delegacji amerykańskiej z ministrem Waszczykowskim, współorganizowane przez Fundację Jonny’ego Danielsa „From the Depths”.17 marca 2017/ Jonny Daniels pierwszy z lewej./Fot. S. Indra/ MSZ/.

  Jako doskonały fachowiec w swojej dziedzinie, Jonny Daniels wie, że aby być skutecznym, należy utrzymywać dobre relacje ze wszystkimi opcjami w obszarze politycznego mainstreamu w Polsce. Innymi słowy: cel będzie osiągnięty, a wybory będą wygrane, niezależnie od tego, kto zwycięży przy wyborczej urnie.

  Z ojcem Tadeuszem Rydzykiem (Ojciec Rydzyk dopina sojusz judaizmu z katolicyzmem…)

  Na kolacji szabasowej z udziałem m.in. : wicemarszałka Senatu Adama Bielana, wiceszefa MSZ Jana Dziedziczaka (obaj z PiS). Ponadto byli obecni: wiceszef Knesetu Hilik Bar, ambasador Izraela Anna Azari i o. Tadeusz Rydzyk.

  za: http://www.ekspedyt.org/…/58985_zydowski-…


  Jonny Daniels: „Byłem gospodarzem kolacji szabasowej w moim domu w Warszawie. Nie potrafię opisać, jak wdzięczni i skromni byli moi polscy goście. Wśród nich byli ministrowie polskiego rządu oraz moi znajomi i była to dla nich pierwsza taka kolacja, na którą ktoś ich zaprosił. Kiedy zaśpiewaliśmy pieśni i odmówiliśmy modlitwy, czuć było atmosferę szacunku. Naprawdę było na co popatrzeć!Rozmowy przeprowadzone przeze mnie z ojcem dyrektorem Rydzykiem od naszego pierwszego spotkania były głębokie i teologiczne. Zajmowaliśmy się sprawami, których nie będę poruszać na forum publicznym, sprawy, które mają bardzo istotny wpływ na polsko-żydowskie i polsko-izraelskie relacje i będą miały znaczenie przez co najmniej kilka następnych pokoleń.”trybeus.neon24.pl/post/137649,czy-to-n…


  PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

  Co łączy Trumpa, Netanjahu i Radio Maryja? Nie co, tylko kto: Jonny …

  Knesset w Krakowie i sprzedawczyki … ( PREZYDENT ANDRZEJ DUDA )

  Andrzej Duda: Polska jako państwo zawsze sprzyjała Izraelowi i chcę zapewnić, że nadal sprzyja

  Polska dla Polaków czy „Rzeczpospolita przyjaciół”?

  Andrzej Duda: Cieszy mnie, że kultura żydowska w Polsce się odradza

  CHANUKA 2016 !!! WEDŁUG PREZYDENTA DUDY – TO JUŻ NIE POLSKA ZIEMIA – TO OD 1000 LAT ZIEMIA POLIN !!!

  LIST OTWARTY W SPRAWIE OBECNOŚCI WOJSK AMERYKAŃSKICH W POLSCE

  Rząd „PiS” przeznaczył dziewięć mln zł na seks-edukatorów w szkołach.

  I POSŁUCHAJ:

  POLECAM !!! Prezydent Andrzej Duda w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN

  SZOKUJĄCE SŁOWA , PREZYDENTA LECHA KACZYŃSKIEGO , DO ŻYDÓW Z IZRAELA …

  źródło: http://gloria.tv/article/6wUw1rNmsykeDScxsLXLQpvEP

 2. mgrabas Says:

  Morawiecki „premierem”, mówi, że „nie da się odwrócić” tego co jest w „Polsce”

  Opublikowany 8 gru 2017

  Morawiecki sam powiedział, że „nie da się tego odwrócić” co jest w Polsce i teraz na stanowisku „premiera” z nutą „optymizmu” ma to „odwracać”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s