Żydo-PiS nie pozwoli Ci prowadzić firmy w domu

Reklamy

Komentarzy 11 to “Żydo-PiS nie pozwoli Ci prowadzić firmy w domu”

 1. mgrabas Says:

  Polakiem może być Żyd, Polak nie musi być Polakiem

  Opublikowany 3 paź 2016

 2. mgrabas Says:

  Izabela Tyrkin – żydowski reżim IIIRP zabronił Polce wjazdu do kraju

  Opublikowany 5 paź 2016

 3. mgrabas Says:

  Duda-Kornhauser dopina plan żydów: JUDEOPOLONIA 2020, Gauck Berlin

  Opublikowany 30 mar 2016

  Żyd Duda-UPA z germanofilską żydówką Kornhauser odwiedzają po Tallinie niemieckich żydów ze STASI 28.8.2015, np. Gauck – obecny prezydent Bundesrepublik Deutschland, po polsku Republika Federalna Niemiec, w skrócie RFN (po upadku muru berlińskiego za sprawą żyda Gorbaczow w 1990) NRD+RFN=RFN Film w tym temacie .http://www.youtube.com/watch?v=eKGqaThf1XU&list=PLsl9qhb8vVlLwY-evBOazr5-F7GS2WdO6&index=5 Gorbaczow Pierestrojka, okrągły stół, transformacja 1989 a zjednoczenie Niemiec
  Nasza ziemia jest chroniona bardzo iluzorycznie, bezskuteczność ochrony sprawia wrażenie umyślnie zamierzonej… http://www.samoobrona.org.pl/pages/02.Partia/00.Aktualnosci/index.php?document=/0987.html
  .­……………….4.XII.2015, aktualne 30.3.2016
  Czołem szLACHetni Rodacy

  Naszym celem jest wprowadzenie polskiej narodowej telewizji KRÓLEWSKA TV na polski MUX /Polska dostała w 2006 r. – Genewa 8 multipleksów po 8 miejsc na każdym, czyli razem 64 miejsca koncesjonowane przez organ konstytucyjny KRRiT/ – ogólnopolskie nadawanie naziemne, z którego odbiór będzie dla Polaków w Polsce darmowy, a na to potrzebne są środki i profesjonalny zespół. Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę wspierającą realizację tworzenia KRÓLEWSKA TV.
  Dla Państwa informacji już przekażę wspaniałą wiadomość, że ekskluzywnego wywiadu udzieli nam Prezydent II RP Jan Zbigniew Potocki na Sejmie Walnym w Wiśniczu 19-20.12.2015.
  (Niestety do rzeczonego nagrania nie doszło, a hamulcowi restytucji 2RP zorganizowali tam żydowski cyrk, np. .http://www.youtube.com/watch?v=4nbqcpr3pZE&list=PLsl9qhb8vVlI7CAAXXvA8o_wqd4AkPH4l&index=17 – aktualizacja info. 30.3.2016)

  Dziękuję za aktywne oglądanie, za komentarze, które pobudzają Ducha Narodu Polskiego, za uznanie naszego trudu tworzenia massmediów opartych na prawdzie.
  O jaką Polskę walczyli i walczą Polacy – na pewno nie o nędzę i biedę..

 4. mgrabas Says:

  Żydowskie nazwiska „Polskiej elity”, każdy Polak musi to obejrzeć.

  Opublikowany 31 gru 2016

  1.Dane tajne kartoteki ludności Polski przy Centralnym Biurze Adresów MSW (nr arch. 1/6526/1 – data archiwizacji 9.07.1984, nr rejestracyjny 14750-99 – data rejestracji Wydz. III- 2, SUSW Warszawa).
  2.Relacje osób znających osobiście wielu spośród wykazanych.
  3.Dane ujawnione przez historyków w ich licznych publikacjach.
  http://www.ivrozbiorpolski.pl/index.php?page=lista-prawdziwych-zydowskich

  http://alexjones.pl/aj/aj-inne/aj-ciekawostki/item/18672-prawdziwe-nazwiska-elity-polskiej
  http://justice4poland.com/2015/03/31/lista-zydow-w-polsce/
  http://prawdaxlxpl.wordpress.com/2010/09/07/prawdziwe-nazwiska-elity-polskiej/
  „Żydów w polskim rządzie jest tak wielu, że nie zezwala się im na wyjazd do Palestyny, bo nie byłoby ich kim zastąpić. Są wierni władzy komunistycznej, bo broni ich interesów jako mniejszości” – tak wynika z odtajnionej części.
  http://alexjones.pl/aj/aj-ekologia-i-srodowisko/aj-informacje/item/121754-odtajniony-raport-cia-z-1954-r-zydow-w-polskim-rzadzie-jest-tak-wielu-ze-nie-zezwala-sie-im-na-wyjazd-bo-nie-byloby-ich-kim-zastapic

 5. mgrabas Says:

  ELITY ŻYDOWSKO-POLSKIE – KTO NAPRAWDĘ RZĄDZI POLSKĄ?

  Opublikowany 19 lis 2011

  Film jest dokumentem przedstawiającym i zarazem demaskującym znane osoby – zarówno te,które nadal czynnie uczestniczą w życiu publicznym,jak i te,które już odeszły -,mające żydowskie pochodzenie,a które działają w KONSPIRACJI, podszywając się pod „rodowitych” Polaków. Są to osoby,które tak naprawdę są Żydami posiadającymi polskie obywatelstwo.
  Intencją filmu jest poinformowanie Narodu Polskiego o tym, aby wziął sprawy za Kraj w swoje ręce,a nie oddawał (nieświadomie) władzy Żydom,którzy z Polski chcą zrobić drugi Izrael!
  Oglądnijcie do końca,a potem niech przyjdzie czas na refleksję,wyciągnięcie wniosków i DZIAŁANIE! Żeby POLSKA BYŁA POLSKĄ,DLA POLAKÓW I RZĄDZONA PRZEZ POLAKÓW !!!
  Pragnę również zaznaczyć,że intencją filmu nie jest propagowanie antysemityzmu,(w kwestii Żydów),rasizmu czy szowinizmu,ale uświadomienie wszystkim prawdziwym patriotom Polakom,i skłonienie ich do pewnej refleksji,że: NIE WSZYSTKO,CO NAM SIĘ WYDAJE TAKIE OCZYWISTE,OCZYWISTYM JEST!

  Dla bardziej zainteresowanych podaję linki do strony gdzie można zapoznać się – i tak z niepełną – listą Żydów (tych zakonspirowanych),i podszywających się pod POLAKÓW!
  http://top1-1.com/zydzi-w-polityce-polskiej/
  http://wponline.freeservers.com/antysemityzm1.htm
  http://forum.hotnews.pl/fpolska,0,552

  BARDZO WAŻNE,KONIECZNIE PRZECZYTAJ!
  TO NIE JEST ŻART!
  https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/02/05/to-nie-jest-zart/

  PROTOKOŁY MĘDRCÓW SYJONU,tu znajdziecie odpowiedzi,na pytania dlaczego żydzi chcą rządzić Światem,i dlaczego jest tak jak jest!
  http://www.zbawienie.com/pms.htm

 6. mgrabas Says:

  Telefon Żydówki do Radio Maryja

  Opublikowany 1 gru 2013

  Przeczytaj:
  http://marucha.wordpress.com/2013/11/16/chcialbym-dozyc-takich-dni/

  Cała audycja:
  http://www.radiomaryja.pl/multimedia/echa-z-kraju-i-ze-swiata-cz-i/

  Zobacz też:
  .http://youtu.be/wozV9eoiVMs

 7. mgrabas Says:

  Telefon słuchacza do radia demaskujący Watykan i kościół katolicki!

  Opublikowany 14 wrz 2015

  „Strzeżcie się uczonych w Piśmie, którzy chętnie chodzą w długich szatach i lubią pozdrowienia na placach i pierwsze krzesła w synagogach, i przednie miejsca na ucztach, A pożerają domy wdów i dla pozoru długie modły odprawiają. Ci surowszy otrzymają wyrok.” – Jezus Chrystus (Ewangelia Łukasza 20:46-47) Biblia Warszawska.

 8. mgrabas Says:

  Żydomasoneria i żydobiskupi w Kościele katolickim w Polsce! / Masoneria, Żydzi i księża

  Opublikowany 25 lip 2017

  Synagoga rzymskokatolicka – Po owocach ich poznacie. Jan Paweł II.

  Nowe prawo wg Tadeusza Cichockiego. Opracował Andrzej Dominiak.

  Wielka jest Moja troska bo Mój Kościół zdany jest na łaskę mocy zła. Masoneria ze swoją diabelską mocą ustanowiła swoje centrum w sercu Kościoła. W którym.

 9. mgrabas Says:

  Msza – Prawdziwe Oblicze Eucharystii

  Opublikowany 28 sie 2017

  Film Dokumentalny. Materiał ujawnia mało znane fakty na temat istoty Mszy. Ukazuje genezę i odsłania zawiły, pełen konfliktów proces kształtowania się dogmatu Eucharystii na przestrzeni wieków, konfrontując go przy tym z Biblią i nauczaniami Jezusa. Wnioski wydobyte z tego zabiegu okazują się przekraczać wszelkie wyobrażenia, gdyż stanowią precyzyjne wypełnienie biblijnych proroctw… Zachęcam koniecznie obejrzeć do samego końca!

  „A sam postrach przywiedzie was ku zrozumieniu tego, coście słyszeli (…) i tylko grozą będzie rozumienie objawienia.”(Księga Izajasza 28:19)

  „Jeżeli wytrwacie w słowie moim, prawdziwie uczniami moimi będziecie i poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli.” – Jezus Chrystus (Ewangelia Jana 8:32)

 10. mgrabas Says:

  Masonerii nie ma! – zapewnia Wielki Mistrz Loży Narodowej Polski – Stanisław Michalkiewicz

  Opublikowany 22 lut 2012

  Całość dostępna jest w Klubie TV ASME:
  http://www.asme.pl/pl/register.shtml
  Nagranie pochodzi z witryny ASME:
  http://www.asme.pl/132995440937650.shtml

  Mamy dzień pierwszy Wielkiego Postu – z tej okazji JE biskup Michalik wystosował list pasterski, w którym stwierdził między innymi, że „Kościół katolicki jest PROGRAMOWO atakowany między innymi przez masonerię”… Na to odezwał się pan profesor Tadeusz Cegielski – nie wiem, czy prawidłowo Go tytułuję – jako Wielkiego Mistrza Wielkiej Loży Narodowej Polski – który w rozmowie z „redaktorką” Katarzyną Wiśniewską z „Gazety Wyborczej”, która NATCHMIAST pobiegła do pana profesora – by ten „dał odpór” – a ten oczywiście dał do wierzenia czytelnikom „GW”, że takie myślenie to jest hołdowanie „teorii spiskowej”… W ten sposób „pan profesur” Cegielski, który sam jest jakimś „Wielkim Mistrzem” – daje do zrozumienia, że „masonerii w Polsce nie ma”! To tak samo, jak z zapewnieniami redaktora Adama Michnika, że „w Polsce nie ma Żydów” – w ten sposób lista zjawisk i instytucji „nie istniejących” powiększyła się o jeszcze jedną „instytucję”! Nie w Polsce żadnych spisków, nie ma konfidentów, nie ma również Wojskowych Służb Informacyjnych – ale te oficjalne nieistnienie jest tylko – „wyższą formą obecności”! Czy trzeba nam coś smakowitszego na początek Wielkiego Postu? – zastanawia się Stanisław Michalkiewicz.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s