polski Titanic…

nawiedzona Ilona Różalska: Iskra wychodzi z Polski

Opublikowany 17 maj 2010

„Jestem 44. Polska to Mesjasz Narodów. Istnieje szereg proroctw i przepowiedni mówiących, że z Polski rozpocznie się odrodzenie świata. W ciągu ostatnich miesięcy miałam 15 katastroficznych snów wieszczących zagładę Ameryki: wielkie wybuchy, grzyby atomowe, chaos, koniec starego. W wielkich bólach narodzi się nowe. Polacy muszą się do tego przygotować. Muszą uwierzyć, że wyznaczymy nową duchową ścieżkę dla świata.

(5 lat temu) Ostrzegam od dwóch lat i nadal powtarzam, że zbliżają się wybuchy atomowe w Ameryce i Londynie. Widziałam w 18 snach. Wielu ludzi ma te sny, szczególnie w Ameryce. Przygotujcie się na widok nadpalonych trupów i ludzi w męczarniach. Poparzeni ludzie, na wpół-trupy, którym żaden człowiek nie pomoże. Naiwniacy – obudzicie się i zesztywniejecie ze strachu. Iskra przyszła po to, abyście mieli siłę to przeżyć – ale wy jej nie chcecie – wolicie czczą gadaninę i durne nadzieje. Śpicie. Do zobaczenia.

Przyszedł czas wypełnienia Mesjańskich proroctw. Polska JEST Mesjaszem Narodów. Iskra jest przepowiedzianym światłem, które Polacy poniosą w świat. Na tym polega nasza światowa misja. Od Polski i Polaków zależy przyszłość duchowa świata. Czas skończyć z niedowartościowaniem i podlizywaniem się Zachodowi, którego pycha wkrótce zostanie mocno utrącona. My Polacy musimy podnieść twarz i udźwignąć powagę zadania, które nam powierzono.”

mąż Ilony Maciej Modzelewski odpowiada na pytania internautów

Opublikowany 28 wrz 2017

Wskrzesiciel Narodu

Czy Maciej Modzelewski Obejmie Władzę w Polsce?

Opublikowany 19 lis 2017

Iskra WYSZŁA z Polski!

Opublikowany 6 gru 2016

„Akademia Ducha: Rozpocznij swoją przygodę z Magią już dziś!
Skorzystaj z profesjonalnej wiedzy Wiedźmy Anji Anny”

katolicki bałwochwalca maryjny z rodziny Leszczyńskich uważa się za króla Polski – Wojciecha Edwarda I

Opublikowany 16 lis 2016

„ŚLUBY BRZESKIE
Króla Polski Wojciecha Edwarda I
Brześć Kujawski – 29 października A.D. 2016”

„uzdrowiciel” i „nauczyciel” Popko uprawiający czarną magię mówi o Ufo: oni już tu są. Prawdy i mity. Prosta technika kontaktu z UFO!

Opublikowany 24 maj 2017

POPKO WSZECHMOGĄCY – ZŁOTY CHŁOPAK POLSKIEJ EZOTERYKI

Opublikowany 31 sty 2018

Wahadło doprowadza do obłędu ?
Analiza strony www znanego ezoteryka Jana Zbigniewa Popko
Film z pogranicza grozy. Uwaga- można się śmiać w czasie oglądania.

Barbara Santana: wszystko jest iluzją wibracji EGO

Opublikowany 16 sie 2013

„Ludzie na planecie Ziemia ktorzy sa od wplywem vibracji Ego dyskutuja codziennie o zdarzeniach ktore sa ILUZJA stwarzana przez vibracje Ego.Potwierdzanie iluzji wzmacnia Ego struktury na planecie i stwarza nowe iluzje.
Vibracje Ego dzialaja na swiadomosc czlowieka i kazdemu wydaje sie ze to co sie dzieje jest rzeczywistowscia.
Trwa masowa transformacja energi z Galaxy na Ziemie ktora dziala na swiadomosc u ludzi zeby mogli pozbyc sie struktur Ego i zyc w wymiarze rzeczywistosci ktora jest pozytywna.Jestem jednym z kanalow transformacji tej energi.
Czlowiek jest odizolowany od rzeczywistosci i dlatego ludzie nie maja kontaktu ze swiatem duchowym ani z innymi egzystencjami we Wszechswiecie.”

od mg: powyższe nagrania są tylko drobną próbką przykładów ludzi żyjących w swoich „rzeczywistościach”…

a Ty czemu dajesz swoją uwagę i swój ograniczony czas? bo NIE MA REINKARNACJI, a życie NIE JEST ILUZJĄ!

Komentarzy 5 to “polski Titanic…”

 1. mgrabas Says:

  „Opublikowano 05/11/2017 by emjot

  ,,Polska jest krajem posiadanym przez kogoś z zagranicy”. Brutalnie szczere słowa wicepremiera

  – Jesteśmy w sytuacji w pewnym sensie nie do odwrócenia, ponieważ jesteśmy „krajem posiadanym przez kogoś z zagranicy” – mówił na antenie TVP Mateusz Morawiecki, minister rozwoju i minister finansów.

  Morawiecki przywołał w ten sposób jednego z komentatorów Bloomberga, Leonida Bershidsky’ego.

  Szereg przedsiębiorstw przeszło w sposób grabieżczy w ręce prywatne, które też nie potrafiły wielu firm rozwinąć i one zostawały w stadium upadku w bankructwie, a często też powodowały, że było to zwykłe przejęcie udziału w rynku przez firmy zagraniczne

  – wyjaśniał Morawiecki, dodając, że Polska musi zmierzyć się z odkręcaniem 20 lat błędów.

  Nie jesteśmy w stanie zastosować dobrego modelu gospodarczego, ponieważ oddaliśmy kompetencje nadzoru nad handlem w ręce Komisji Europejskiej 1 maja 2004 roku

  – zwracał uwagę, dodając, że wyjście z Unii nie rozwiąże sprawy.

  Nie jesteśmy w stanie zastosować dobrego modelu gospodarczego, ponieważ oddaliśmy kompetencje nadzoru nad handlem w ręce Komisji Europejskiej 1 maja 2004 roku

  – powiedział.

  Wicepremier uważa, że gdyby Polska mogła realizować podobną politykę jak wcześniej Korea Płd., nasz wzrost wynosiłby 8-9 proc.

  Rządy państw Europy Środkowo-Wschodniej nie mogą zrobić wiele, by ograniczyć wielkie zyski zagranicznych firm – uderzenia podatkowe, takie jak dokonane przez Warszawę i Budapeszt, muszą pozostać ograniczone. — Bo kraje te po prostu zagranicznego kapitału potrzebują, mając własne ,,stosunkowo małe gospodarki”.

  ,,Nie będziemy kolonią” – mówili wielokrotnie Viktor Orban i Jarosław Kaczyński przy różnego rodzaju okazjach.

  To wszystko jednak nie zmieni faktycznego statusu kolonii, jaki mają te gospodarki wobec bogatszego Zachodu”


  Leonid Bershidsky (za Forsal.pl)

  za: http://www.bibula.com/?p=97957

  Data publikacji: 30.10.2017

  za: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/polska-krajem-posiadanym-kogos-zagranicy-brutalnie-szczere-slowa-wicepremiera-2017-11

  za: http://forumemjot.wordpress.com/2017/11/05/polska-jest-krajem-posiadanym-przez-kogos-z-zagranicy-brutalnie-szczere-slowa-wicepremiera/

 2. mgrabas Says:

  źródło: http://wojdabejda.wordpress.com/2017/09/18/alarm-masowy-bojkot-okupanta-szansa-na-uchronienie-polskich-dzieci-przed-inkwizycja-medyczna/

 3. mgrabas Says:

  http://wojdabejda.wordpress.com/2016/12/21/wygnanie-i-konfiskata-mienia-zamiast-falszywych-zydowskich-przywilejow/

 4. mgrabas Says:

  Opublikowany 22 lis 2017

  Pochodzimy od Gryfitów, od cesarzy rzymskich, od Merowingów. Jesteśmy potomkami Jezusa i króla Dawida. Więc to przesłanie, iskra która miała być z Polski, jestem ja tą osobą. Księża powiedzieli, że jestem Matką Boską, wszystko się zgadza – przekonywała posłów uczestniczących w posiedzeniu.

  więcej: http://dorzeczy.pl/kraj/48132/Odspiewali-Boze-cos-Polske-na-komisji-sejmowej-Padla-zaskakujaca-deklaracja.html

  od mg: na poniższym nagraniu jest widoczna ta „Matka Boska” ;)
  .http://youtu.be/CdQQtkxDV6U?t=6861

  „Tere Fere

  Byłam na tej komisji, kobieta z matką boską to szczegół, 3 min z 3 godzinnej debaty, ale zachowanie posłów PIS komisji było żenujące, rzucanie poprawek do przegłosowania bezpośrednio na komisji bez możliwości zapoznania się z nimi przez posłów i stronę społeczną, część posłów czytająca wiadomości sportowe a część wertująca zdjęcia na facebooku podczas komisji w sprawie wprowadzenia GMO do Polski. Posłowie głosujący za poprawkami, których treści nie znają i nie rozumieją. To jest dopiero żenada! A wszystkie media, które milczą o sposobie procedowania tej ustawy, a skupiają się na wypowiedzi tej Pani, ewidentnie służą korporacjom biotechnologicznym. Tyle posiedzeń w sejmie było w tej sprawie, i cisza ze strony mediów, a szum podnoszą tylko kiedy niezrównoważona kobieta się wypowiada. Takie niezawisłe media w Polsce mamy! Manipulacje i nic więcej, okłamujecie Polaków. Pozdrawiam zimno wszystkie mainstreamowe stacje telewizyjne przekłamujące rzeczywistość. Przynajmniej mogę dzięki tym informacjom dostrzec, kto stoi po czyjej stronie.

  „Anna Wiewiora

  Kiedy na czacie informowałam zwolenników PIS, że ta ustawa przejdzie lekko jak ustawa o POZ to wszyscy obrażali mnie na całego. Jak widać miałam rację. Nasza władza pracuje dla Banku Światowego i zagranicznych korporacji. Nasze zdrowia nie liczy się dla nich, tylko kasa. Obudźcie się wreszcie Polacy…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s