Bezprecedensowa opresja szpitala wobec matki po porodzie – Katherine Horton

Opublikowany 24 paź 2017

Bruksela i szpital Erasmusa, w którym doszło do bezprecedensowej opresji wobec matki – Melanie Vritschan, z której zrobiono psychicznie chorą i tuż po porodzie odebrano dziecko, a samą trzymano w szpitalnej celi, faszerowano dziwnymi lekami i odmawiano kontaktów z najbliższymi.

Janusz Zagórski rozmawia o tej całej sytuacji z jej przyjaciółką i współpracowniczką – Katherine Horton, zaś perfekcyjnym tłumaczeniem z angielskiego zajęła się, jak zwykle, niezawodna Maria – dziękujemy.

od mg: ubezwłasnowolnianie i uprzedmiotawianie ludzi narasta! jakie stąd płyną wnioski? unikać: sądów, szpitali, rodzić w domu, chronić dzieci przed „szczepionkami” itd. …

Komentarzy 6 to “Bezprecedensowa opresja szpitala wobec matki po porodzie – Katherine Horton”

 1. mgrabas Says:

  Urodziła się zdrowa. Kilkanaście godzin później już nie żyła

  Opublikowany 7 mar 2017

  Karolinka urodziła się zdrowa i silna. Kilkanaście godzin później nie żyła. Szpital w Gorlicach nie potrafi wyjaśnić, dlaczego doszło do zatrzymania akcji serca i skąd pokarm w oskrzelach, skoro – jak twierdzi – żaden z pracowników nie karmił dziecka…

  od mg: a czy czasem nie „zaszczepili” tego niemowlaka?

 2. mgrabas Says:

  Śmierć Damianka po „szczepionce” przeciwko błonicy, tężcowi i krztuścowi

  Opublikowany 21 sty 2014

  Dziecko umarło po szczepionce

  — Boga nie ma! Najpierw dał nam dzieciątko, a za półtora miesiąca zabrał – łka Rafał Czacharowski (27 l.) z Ostródy (woj. warmińsko-mazurskie) i tuli żonę Kamilę.

  Oboje strasznie cierpią od chwili śmierci ich maleńkiego synka Damianka. Maluch był przeziębiony, kiedy lekarka podała mu szczepionkę. Tego samego dnia wieczorem noworodek zaczął się dusić. Medycy nie byli w stanie go odratować…

  Kiedy malec przyszedł na świat, rodzice nie posiadali się z radości. Był ich oczkiem w głowie, najcenniejszym skarbem. W pierwszej połowie czerwca przypadała im wizyta u lekarza rodzinnego. Właśnie wtedy Damian kończył 6 tygodni życia i miał być zaszczepiony obowiązkową szczepionką ochronną w jednej z niepublicznych przychodni w Ostródzie.

  To było rutynowe szczepienie, na błonicę, tężec i krztusiec — wylicza ojciec Rafał Czacharowski. Do przychodni szliśmy bez obaw. Przecież my też taką szczepionką byliśmy szczepieni, inne dzieci otrzymują tą samą — dodaje.

  Tego dnia w przychodni w kolejce do szczepienia było kilkanaścioro rodziców z noworodkami. Lekarz rodzinny przed szczepieniem badał każde dziecko w celu wykluczenia infekcji. Bo procedura szczepień zawsze wygląda tak samo. Dziecko musi być zdrowe i dopiero wtedy można podać zastrzyk. W innym przypadku podanie dziecku szczepionki może doprowadzić do wywołania choroby, a nawet do śmierci.

  — Lekarka zbadała małego, on pokasływał i miał zaczerwienione gardełko i pleśniawki w buzi. powiedziała, że nie ma przeszkód i małego zaszczepiła — opowiada ojciec zmarłego malca.
  Damianek po szczepieniu wypił pełną butelkę mleka i zasnął. Nic nie zapowiadało dramatu, Czacharowscy pojechali w odwiedziny do rodziców Kamili, którzy mieszkają w Nidzicy. Ale kiedy dojechali na miejsce, chłopczyk był już rozpalony. Do tego doszedł duszący kaszel.

  — Wezwaliśmy pogotowie, a on zaczął się dusić. W pewnej chwili stracił przytomność — opowiada płacząc pan Rafał. Razem z ojcem zaczęliśmy go reanimować tak jak potrafiliśmy — dodaje.
  Ratownicy nieprzytomnego Damianka zabrali do szpitala w Nidzicy. Chwilę po tym zmarł.
  — Jak to możliwe? Rano żył, a wieczorem już leżał w kostnicy martwy. To po tej szczepionce — mówi dziadek Damianka Andrzej Wejer (58 l.).

  Wezwany na miejsce prokurator zarządził sekcję zwłok malucha.
  — Czekamy na wyniki badań z zakładu medycyny sądowej. Wszczęliśmy też śledztwo w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci noworodka — informuje prokurator Marek Borowiecki, szef prokuratury w Nidzicy. — Sprawdzimy przebieg podania szczepionki i czy ona mogła mieć wpływ na śmierć dziecka — dodaje. Ale Damiankowi życia ani radości jego rodzicom nic już nie wróci…

  Źródło: http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/dziecko-umarlo-po-szczepionce/1gbjs47

 3. mgrabas Says:

  Śmierć po operacji migdałków

  Opublikowany 9 lip 2016

  Kilkuletni Igor zmarł. Dziecko przeszło operację wycięcia migdałków. Po kilku dniach zostało wypisane do domu, gdzie po dwóch dniach zmarło. Powodem śmierci był 1,5 cm skrzep krwi, który pękł i doszło do wykrwawienia. Jak się okazało, chłopiec operowany był przez lekarza, który nie posiadał specjalizacji. Sprawę prowadzi prokuratura, jednak rodzice obawiają się, że zostanie ona umorzona.

 4. mgrabas Says:

  Zmarł 2,5-latek z sepsą. Na karetkę czekał kilka godzin!

  Opublikowany 20 lut 2017

  „olo olo

  kolejna ofiara niewykwalifikowanych lekarzy zatrudnionych po znajomości w opoczyńskim szpitalu To nie pierwszy taki przypadek nie pierwsze dziecko i osoba która ucierpiała przez tą bandę niedouków. Nic się tym nie zrobi to wszystko znajomi ,burmistrz prokuratorzy lekarze. Ten szpital dawno powinni zamknąć”

 5. mgrabas Says:

  Miesięczne niemowlę mimo reanimacji zmarło. O statystyki śmierci łóżeczkowej pytaliśmy w szpitalu

  Opublikowany 16 gru 2015

  „Marlena

  W Izraelu NIE MA obowiązkowych szczepień !!!! jest TYLKO kalendarz zalecanych szczepień !
  A żadnej epidemii w Izraelu NIE ma i Nie było !!!
  W żadnym kraju nie ma obowiązkowych szczepień dla wszystkich noworodków w 1 dobie na gruźlicę !!!!
  Obowiązkowe szczepienia – to DRENOWANIE milionów zł pieniędzy podatników w imię rzekomej epidemii !!!
  Szczepienia – to powolne uszkadzanie zdrowia dziecka, Szczepienia działają tak perfidnie,
  że NIE od razu widać działania uboczne. Toksyny ze szczepionek POWOLI zatruwają i DEGENERUJĄ MAŁE CIAŁO DZIECIACZKA !!!!!

  Te szczepienia to ROSYJSKA RULETKA , padnie dziecko od razu, albo po n-tym strzale !!!
  Tak czy owak szczepienia OKALECZAJA !!!! Dowód – działaniem niepożądanym moze być zgon !

  Skoro aż tak jest toksyczne szczepienie, to nawet jeśli zgon nie nastąpi – na bank sa trwałe uszkodzenia wewnętrzne :((( Ludzie – zrozumcie to !!!! Przestańcie dawać się okłamywać !!!!
  Żaden kraj na świecie na próbował wprowadzić mega toksycznego szczepienia przeciwko rzekomemu HPV jako szczepienia obowiązkowego !!!!

  Nawet murzynów w Afryce lepiej sie traktuje niż Polaków !!! Ludzie !! nie dawajmy sobie wciskać ciemnoty !!!!

  Wy lekarze – tez jesteście okłamywani na tych tzw kongresach naukowych – sponsorowanych w 100 % przez firmy farmaceutyczne !!!!

 6. mgrabas Says:

  Co dzieje się z Melanie Vritschan – Ewa Pawela

  Opublikowany 3 lis 2017

  Rozmowa z Ewą Pawelą o dalszych losach aktywistki mind control, założycielki belgijskiego stowarzyszenia walczącego ze skrytym elektronicznym nękaniem ICATOR EUROPE. Melanie Vritschan w pierwszej dobie po porodzie przez cesarskie cięcie została bezpodstawnie i bezprawnie skierowana na obserwację psychiatryczną a jej córeczka odebrana matce. Prowadzi Janusz Zagórski.

  .http://youtu.be/dbN7AyQZEa4

  .http://youtu.be/Z-zRWlDkj8M

  .http://youtu.be/S-vitOHpIIg

  http://icator.be/gofundme/ – nr konta na opłacenie adwokata

  Wspaniali widzowie NTV. Nasz projekt utrzymuje się z darowizn. Jeśli kiedykolwiek jakaś nasza audycja była dla Ciebie ciekawa czy pożyteczna pozwól, aby powstawały nowe. Drodzy widzowie, wesprzyjcie nas przelewając dowolną kwotę na Fundację Dobre Wibracje:

  Alior bank, konto nr: 73 2490 0005 0000 4600 6936 0126

  Wydzielone konto bankowe do przelewów zagranicznych rachunek w walucie EURO:

  PL53 24900005 0000 4600 9647 6157 Swift (BIC): ALBPPLPW

  Dziękujemy!!!

  „CONNOISSEUR X

  Link do wywiadu z Melanie po wyjściu ze szpitala http://tomekbieniek.wordpress.com/2017/11/01/melanie-vritschan-seeks-freedom-for-baby-amethyst/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s