Odrodzenie Polski? „Nikt nie jest zainteresowany.”! ?

Opublikowany 21 paź 2017

Czy istnieje obecnie jakiekolwiek szeroko wprowadzone działanie, technologicze, społeczne, ekonomiczne, religijne, które służy dla dobra ludzkości? Może już czas to zmienić?

od mg: http://youtu.be/XwNHb_4C8VU?t=4273 (1:11:13)

Komentarze 3 to “Odrodzenie Polski? „Nikt nie jest zainteresowany.”! ?”

 1. mgrabas Says:

  „dodano dnia: 

  Amerykanie zwiększają obecność w Polsce!!!

  Trwa akcja przesuwania amerykańskich wojsk na tak zwaną „wschodnią flankę NATO”, co oznacza, że na terytorium naszego kraju, a także na terenie trzech państw bałtyckich, pojawi się jeszcze więcej żołnierzy Stanów Zjednoczonych. „Polskie” władze zaplanowały już dwa pikniki militarne, które mają być elementem proamerykańskiej propagandy Ministerstwa „Obrony” Narodowej pod przywództwem „Antoniego Macierewicza”.

  W poniedziałek z niemieckich baz wyruszył pierwszy konwój z amerykańskimi żołnierzami, zaś wyjazd następnego planowany jest na dzień jutrzejszy. Tym samym do Polski przesunięty z niemieckich baz zostanie sprzęt wojskowy i około 800 wojskowych z z 3. Batalionu 2. Pułku Kawalerii Armii Stanów Zjednoczonych, którzy od teraz będą stacjonować w polskim Orzyszu, a także na terytorium Litwy, Łotwy oraz Estonii.

  Transportowani do Polski żołnierze mają zastąpić tych znajdujących się w naszym kraju już od wiosny, natomiast w skład grupy stacjonującej w Orzyszu wejdą również przebywający tam brytyjscy wojskowi. Dodatkowo wojska przybywające do Polski z Niemiec mają pojawić się na zaplanowanych dwóch piknikach militarnych, które stanowią część działań propagandowych podejmowanych przez Ministerstwo „Obrony” Narodowej.

  Na podstawie: forsal.pl.”

  na postawie: http://autonom.pl/?p=19816


  od mg: prawdziwe nazwisko „Antoniego Macierewicza” to Izaak Singer

 2. mgrabas Says:

  „12.10.2017 r.

  USA wycofują się z planu ograniczenia emisji CO2. Europa (UE) znowu wystawiona do wiatru!

   

    


  foto: WalterPro (Flickr.com / CC by 2.0)

  Światowy system ograniczania emisji CO2 ma sens tylko wtedy, gdy wszyscy kluczowi gracze do niego przystąpią. W każdym innym przypadku państwa, które inwestują grube miliardy w „zieloną energię” lub są do tego zmuszane (np. Polska) będą frajersko rozgrywane przez państwa, które limity i ograniczenia mają głęboko gdzieś. USA (nominalnie drugi największy truciciel na świecie) właśnie podjęły decyzję, aby wycofać się z tzw. „Planu Czystej Energii”. W uzasadnieniu stwierdzono, iż plan ten sprowadzał „niszczycielskie skutki” w sferze „obciążenia amerykańskich obywateli”.

  Przyjęty za kadencji prezydenta Baracka Obamy tzw. „Plan Czystej Energii” (CPP) miał w założeniu zredukować emisję dwutlenku węgla z elektrowni, ze szczególnym uwzględnieniem elektrowni węglowych poprzez zwiększenie wykorzystywania znacznie kosztowniejszych odnawialnych źródeł energii (w tym przede wszystkim elektrowni wiatrowych).

  Pod tym względem Stany Zjednoczone miały się stać Niemcami Ameryki Północnej. Kosztowne elektrownie wiatrowe miały istotnie wpłynąć na ograniczenie emisji CO2 przez elektrownie węglowe.

  Plan zaczął jednak wywoływać poważne kontrowersje. Chodziło o jego koszty realizacji, których wielkość zaczęła przerażać nawet jego samych pomysłodawców. Sprawa była na tyle poważna, że w 2016 roku wypowiedział się w niej oficjalnie amerykański Sąd Najwyższy. Sędziowie nakazali zawieszenie realizacji planu do czasu, aż sądy niższych instancji rozpatrzą wszystkie skierowane przeciwko niemu pozwy cywilne.

  Przysłowiowy „gwóźdź do trumny” dla „Planu Czystej Energii” wbił we wtorek Scott Pruitt – szef podległej rządowi USA Agencji Ochrony Środowiska. Wystąpił on z wnioskiem o jego całkowite uchylenie. Uzasadniając swoją decyzję Pruitt stwierdził: – „Administracja Obamy w przypadku CPP tak znacząco przekroczyła swoje kompetencje, że Sąd Najwyższy orzekł historyczne zawieszenie blokujące jego wykonywanie i zapobiegające obciążeniu amerykańskich obywateli jego niszczycielskimi skutkami na czas rozpatrywania sprawy tego planu przez sąd”.

  Warto przypomnieć, że USA nie są pierwszym krajem, który wycofuje się z realizacji ambitnych celów ograniczenia emisji CO2. Wcześniej (w 2014 r.) specjalny „podatek od emisji CO2” postanowiła zlikwidować Australia. Władze tego kraju stwierdziły wówczas, że podatek ten był bez sensu, gdyż osłabiał krajową gospodarkę i nie miał wpływu na ochronę środowiska.

  Co na to wszystko UE, której władze nadal brną w kosztowną „politykę klimatyczną”? Czy elity brukselskie, narzucające swoje rozwiązania na wszystkie państwa UE, w końcu zrozumieją, że są frajersko rozgrywane przez kraje, które limity i ograniczenia mają głęboko gdzieś?

   

  Źródło: USA wycofują się z Planu Czystej Energii (Stooq.pl)
  Źródło: Australia zniosła kontrowersyjny podatek od emisji CO2(Wnp.pl)

  za: http://niewygodne.info.pl/artykul8/04047-Frajerska-Europa-znowu-wystawiona-do-wiatru.htm


  od mg: w przeciwieństwie do faktycznie szkodliwych spalin, CO2 czyli dwutlenek węgla jest nie tylko nie szkodliwy, ale wręcz niezbędny dla funkcjonowania życia na Ziemi: CO2 wytwarzany jest w nocy przez roślinność, CO2 decyduje o czynności oddychania, którą inicjuje i reguluje, natomiast spaliny wytwarzane są przez motoryzację dającą koncernom zyski ze sztucznie utrzymywanej przestarzałej technologii opartej o wydobycie ropy, jej rafinację i sprzedaż, podczas gdy nowoczesne, tanie technologie są przez koncerny celowo blokowane ze szkodą dla ludzkości i ze szkodą dla całego ekosystemu, którego człowiek jest końcowym elementem!

 3. mgrabas Says:

  Jan Potocki: Żydzi, a Lech „Kaczyński”

  Opublikowany 21 kwi 2017

  Występuje Jan Potocki, który uważa się za Legalnego Prezydenta II RP, posiadając na to dokumenty, które będą do wglądu dla widzów naszego kanału w niedługim czasie.
  Materiał realizował Damian Bieńko

  od mg: prawdziwe nazwisko polskojęzycznych żydów (Lecha i Jarosława) „Kaczyńskich” to

  Kalkstein

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s