Szczepienna bomba zegarowa – prof. Maria Dorota Majewska – 26.08.17

Opublikowany 31 sie 2017

W dniu 26 sierpnia 2017 roku we Warszawie odbyła się niezwykłe interesująca konferencja organizowana przez Lenę Hupert pod tytułem: Szczepienia – XXI wiek”.
Jedną z najbardziej kompententnych osób w tej kwestii jest prof. dr hab. Maria Dorota Majewska. Jej znakomita prezentacja nosiła tytuł:: Szczepienia bomba zegarowa. Oto zapis jej wystąpienia wraz z końcową dyskusją.


od mg: jeden z komentarzy pod tym filmem:

„7777sean

Od 11 lat mieszkam w Irlandii, mam 3 dzieci, nie szczepię i nikt nie nalega choć proponują. Szczepionka BCG nie jest już nawet proponowana. Zero epidemii, Radziwiłł powinien tu przyjechać na szkolenie, bo straszy społeczeństwo wyssanymi chyba z dupy, bo nie z palca historiami

Komentarze 4 to “Szczepienna bomba zegarowa – prof. Maria Dorota Majewska – 26.08.17”

 1. mgrabas Says:

  http://www.youtube.com/results?search_query=bill+gates+szczepionki+

 2. mgrabas Says:

  Gruźlica – chorobą powracającą? Jaka jest prawda? – Przemysław Cuske i Jarosław Kasprzak – 6.09.2017

  Opublikowany 6 wrz 2017

  Gruźlica – chorobą powracającą? Jaka jest prawda? na te pytania postarają się odpowiedzieć: Przemysław Cuske ze Stowarzyszenia STOP NOP i prowadzący program – Jarosław Kasprzak.

  Co jakiś czas pojawiają się doniesienia medialne, oparte na opiniach znanych ekspertów z zakresu wakcynologii, że choroby, które zostały pokonane dzięki masowym szczepieniom znów powracają. Jedną z takich chorób jest gruźlica. Spadek tzw. wyszczepialności to główna przyczyna powrotu tej choroby. Jak się okazuje wiedza ekspercka polskich wakcynologów mija się w sposób znaczący od aktualnej wiedzy na ten temat na świecie. Warto poznać jaka jest różnica w stanowiskach.

 3. mgrabas Says:

  „Posted on
  Prof. Maria Dorota Majewska (VAERS)

  Groźne nanocząstki w szczepionkach

  Jak już wcześniej pisałam, badacze Antonietta Gatti I Stefano Montanari z prestiżowego włoskiego Instytutu Nauki i Technologii opublikowali w 2016 r. wyniki analiz czystości 44 powszechnie stosowanych szczepionek dla dzieci i dorosłych i ujawnili, że wszystkie one zawierały znaczne ilości toksycznych, nieorganicznych – metalicznych i innych – zanieczyszczeń w postaci micro- i nanocząstek, agregatów, kryształów, precypitatów o wielkości od 100 nanometrów do ok. 10 mikronów.

  New Quality-Control Investigations on Vaccines: Micro- and Nanocontamination (publikacja w załączniku).

  Zanieczyszczenia te (włączające: ołów, chrom, żelazo, tytan, brom, silikon, bar, cynk, aluminium, stront, bizmut, siarka, cyrkon, złoto, wapń, miedź, nikiel, cer, wolfram, srebro, mangan, chrom, hafn) w postaci cząstek i agregatów nie były wymienione w firmowych ulotkach szczepionek. Są one obce dla komórek, nie są biodegradowalne i tworzą toksyczne kompleksy z innymi organicznymi i nieorganicznymi składnikami szczepionek oraz komórek. Jedynie szczepionki przeznaczone dla kotów były pozbawione tych zanieczyszczeń.

  Autorzy publikacji nie wiedzą skąd te bardzo zróżnicowane, toksyczne zanieczyszczenia wzięły się w szczepionkach. Nie ma możliwości, by pochodziły z normalnych procesów produkcyjnych, gdyż biologiczne preparaty medyczne powinny być ściśle kontrolowane. Można się domyślać, że albo do produkcji szczepionek użyto ścieków przemysłowych, albo celowo dodano do nich te zanieczyszczenia. Ponieważ dziś większość leków i szczepionek (także zachodnich firm) jest produkowana w Chinach, Indii, Wietnamie czy Korei, prawdopodobnie tam pojawiły się te zanieczyszczenia. Metaliczne nanocząstki (szczególnie dwutlenek tytanu) są też dodawane do wielu leków, suplementów, kosmetyków, a nawet do żywności – co zwiększa ich toksyczny ładunek w organizmie.

  Trujące działanie metali zanieczyszczających szczepionki zostało opisane w tysiącach publikacji naukowych – są one silnie neurotoksyczne, immuno- i genotoksyczne. Uszkadzają DNA, zmieniają ekspresję genów, wywołują choroby neurologiczne, nowotworowe, immunologiczne, chroniczne stany zapalne, działają teratogennie. Szczególnie groźne są zanieczyszczenia w postaci nanocząstek.

  Nanocząstki metali, wbudowane do błon komórek i wnikające do ich wnętrza, zmieniają też fizjologię komórek poprzez interakcje z kanałami jonowymi w błonach oraz z DNA w jądrze. Pozwala to na zdalne sterowanie (pobudzenie lub hamowanie) aktywności neuronów, mózgu i kontrolę behawioru organizmu przy pomocy bodźców magnetycznych, optycznych, dźwiękowych, ultradźwiękowych, i innych) (http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/27013938). Osobniki naładowane nanocząstkami metali można zatem uznać za cyborgi, gdyż potencjalnie ich aktywność i zachowanie mogą być sterowane zdalnie przez zewnętrzne siły, urządzenia, czy osoby. Można tu sobie wyobrazić np. przyszłe armie bezwolnych żołnierzy, czy niewolników.

  Ponieważ żaden rząd lub urząd medyczny, które wymuszają masowe szczepienia dzieci, nie informuje pacjentów lub ich rodziców o groźnych zanieczyszczeniach szczepionek, przymusowe szczepienia należy uznać za gigantyczne, nielegalne, kryminalne eksperymenty pseudomedyczne na całych narodach, których prawdziwe cele pozostają ukryte.

  Na dzisiejszym etapie rozwoju nauki nie należą już one do sfery science fiction, lecz są złowrogą rzeczywistością i zagrożeniem dla życia całych narodów oraz naszego gatunku. Fakt, że przymusowe toksyczne szczepienia stosowane są tylko w krajach Europy Wschodniej nie wymaga tu komentarza.

  Metale w szczepionkach.pdf

  za: http://vaccgenocide.wordpress.com/2017/09/12/grozne-nanoczastki-w-szczepionkach/

 4. mgrabas Says:

  Dzieci szczepione i nieszczepione – badania porównwawcze – Dr n.med.inż Jerzy Sienkiewicz

  Opublikowany 19 paź 2017

  W czasie konferencji „Szczepienia XXI wiek” zorganizowanej w dniu 26 sierpnia 2017 w Warszawie przez Lenę Huppert wystąpił miedzy innymi dr n.med.inż. Jerzy Sienkiewicz. Przedstawił on szokujące z punktu widzenia oficjalnej ideologii medycznej dane.
  Oberzyjcie!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s