Dr Klinghardt: Sądzę, że jednym z najważniejszych aspektów medycyny – jeśli jako społeczeństwo chcemy mieć przed sobą przyszłość – jest opieka zdrowotna przed poczęciem.


od mg: polecam uwadze
https://7777777blog.wordpress.com/2015/08/08/wi-fi-mikrofale-i-konsekwencje-dla-naszego-zdrowia/
https://7777777blog.wordpress.com/2017/08/12/zwiazek-promieniowania-mikrofalowego-ze-sterylizacja-i-autyzmem/
https://7777777blog.wordpress.com/2015/11/15/usg-nieznana-przyczyna-chorob-u-dzieci/

Komentarzy 16 to “Dr Klinghardt: Sądzę, że jednym z najważniejszych aspektów medycyny – jeśli jako społeczeństwo chcemy mieć przed sobą przyszłość – jest opieka zdrowotna przed poczęciem.”

 1. mgrabas Says:

  10 sposobów by zmniejszyć szkodliwe promieniowanie komórkowe

  Opublikowany 7 maj 2014

  Zapraszam do sprawdzenia strony
  https://www.facebook.com/silowniaksztaltuje
  http://www.facebook.com/UndraMichal
  http://www.disconnectbook.com/cell-phone/10-things-you-can-do-to-reduce-the-cancer-risk-from-cell-phones/

 2. mgrabas Says:

  Prosty sposób na ograniczenie szkodliwych częstotliwości Gsm wi-fi itp.

  Opublikowany 7 mar 2016

  Prosty sposób na ograniczenie szkodliwych częstotliwości Gsm, wi-fi, 3g, 4g, lte, itp. Ochrona która umożliwi nam normalne funkcjonowanie bez większego wpływu na nasze życie i rozumowanie.
  http://nowy-swiat-wiedza-swiadomosc.blogspot.com/

 3. mgrabas Says:

  Elektrosmog w domu – co robić?

  Opublikowany 17 paź 2012

  Materiał ukazujący, jak w miarę możliwości można w prosty sposób obniżać poziom elektrosmogu w domu, gdzie zewsząd otaczają nas urządzenia emitujące promieniowanie. Nieświadomość użytkowników sprzętów w dużym stopniu przyczynia się do wysokiego poziomu elektrosmogu. Odpowiednia edukacja uświadamiająca może przynieść dobre efekty. Należy uczyć o tym zarówno dzieci jak i dorosłych, gdyż każdy chce i powinien być zdrowy, a promieniowanie to dotyczy wszystkich – niezależnie od wieku.

 4. mgrabas Says:

  Pola elektromagnetyczne a zdrowie – radna z Krakowa Marta Patena – 27.11.2017

  Opublikowany 27 lis 2017

  To wielka rzecz – 27 listopada 2017 r. w Krakowie odbyło się „II Międzynarodowe Forum Ochrony Środowiska Przed Zanieczyszczeniem Polami Elektromagnetycznymi”. Przedstawiamy rozmowę jaką przeprowadził Janusz Zagórski z Radną Miasta Krakowa – Martą Pateną nt. skażenia środowiska smogiem elektromagnetycznym i działań jakie są podejmowane w Europie w zakresie ochrony i redukcji

 5. mgrabas Says:

  Szkodliwe skutki pól elektromagnetycznych – prof. Dominique Belpomme

  Opublikowany 29 lis 2017

  „II Międzynarodowe Forum Ochrony Środowiska Przed Zanieczyszczeniem Polami Elektromagnetycznymi” zorganizowane przez Radę Miasta Krakowa pod patronatem Prezydenta Jacka Majchrowskiego.

  Jednym z zagranicznych mówców był prof. Dominique Belpomme, który wygłosił bardzo dobrze udokumentowany i merytoryczny wykład nt. „Diagnozowania, leczenia oraz zapobiegania negatywnym skutkom oddziaływania pól elektromagnetycznych u dorosłych i dzieci”. Dobrze, że wreszcie głos na arenie międzynarodowej zabierają poważni naukowcy, którzy usiłują się przeciwstawić publikując rzetelne, dobrze udokumentowane badania naukowe o szkodliwości emisji wi-fi, anten sieci telefonii komórkowej i ogólnie promieniowania elektromagnetycznego.

  Wywiad udzielony przez prof. Dominique Belpomme dla NTV

  Opublikowany 30 lis 2017

  Opublikowany 30 lis 2017
  Prof. Dominique Belpomme, gość „II Międzynarodowego Forum Ochrony Środowiska Przed Zanieczyszczeniem Polami Elektromagnetycznymi” udzielił ekipie NTV krótkiego wywiadu. Rozmowę zza kadru poprowadził Janusz Zagórski, a rolę tłumaczki profesora przejęła Ewa Pawela.

 6. mgrabas Says:

  Prawo wobec skażenia promieniowaniem elektromagnetycznym – prof. Olivier Cachard

  Opublikowany 30 lis 2017

  „II Międzynarodowe Forum Ochrony Środowiska Przed Zanieczyszczeniem Polami Elektromagnetycznymi” zorganizowane przez Radę Miasta Krakowa pod patronatem Prezydenta Jacka Majchrowskiego.

  Jednym z zagranicznych mówców był prof. Olivier Cachard, który wygłosił wykład pt. „Aspekty prawne ochrony mieszkańców przed zanieczyszczeniem polami elektromagnetycznymi – na przykładzie Francji”. Jak widać, Francja wysuwa się na czoło krajów, które podejmują realne działania w zakresie regulacji zapisów prawnych mających na celu poprawę bezpieczeństwa swoich obywateli, a w szczególności dzieci przed szkodliwym wpływem promieniowania elektromagnetycznego ze szczególnym uwzględnieniem telefonii komórkowej i sieci wi-fi.

  Wywiad udzielony przez prof. Oliviera Cachard’a dla NTV

  Opublikowany 1 gru 2017

  Prof.Olivier Cachard (Francja), gość „II Międzynarodowego Forum Ochrony Środowiska Przed Zanieczyszczeniem Polami Elektromagnetycznymi” udzielił ekipie NTV krótkiego wywiadu. Rozmowę zza kadru poprowadził Janusz Zagórski, a rolę tłumaczki profesora przejęła Ewa Pawela.

  Szkodliwość anten telefonii komórkowej i porażające wyniki kontroli NIK – Krzysztof Kwiatkowski

  Opublikowany 28 lis 2017

  Ważne i istotne merytorycznie wystąpienie Prezesa NIK – Krzysztofa Kwiatkowskiego na „II Międzynarodowym Forum Ochrony Środowiska Przed Zanieczyszczeniem Polami Elektromagnetycznymi”. W skrócie mówiąc, wyniki kontroli są porażające – prawo jest łamane na każdym kroku, operatorzy i inwestorzy telefonii komórkowej mają za nic obowiązujące przepisy, zapisy zobowiązujące do przestrzegania norm w zakresie dopuszczalnej wartości promieniowań oraz mocy urządzeń nadawczych.

  Potwierdza to, że państwo polskie istnieje formalnie i nie ma mocnych na koncerny, a operatorzy bawią się w ping-ponga z urzędami kosztem zdrowia obywateli. To skutek ułomnego prawa po części bezmyślnie zaadoptowanego z UE i efekt lobbystów w polskim sejmie oraz etyki naszych polityków u których można kupić korzystne zapisy we wprowadzanych ustawach.

  „Są pierwsze raporty, które wręcz alarmują o konsekwencjach pozbawionego naukowej kontroli dostępu do cyfryzacji. Kolejne kraje, samorządy oraz organizacje pozarządowe podejmują różnorodne działania w zakresie ochrony ludzi przed tym rodzajem skażenia środowiska. Władze Krakowa starają się dostarczyć mieszkańcom rzetelnych informacji na temat sztucznych pól elektromagnetycznych.”


  od mg: tzw. „zrównoważony rozwój” to pretekst do depopulacji, III RP przystąpiła do Agendy 2030 (dawniej to była Agenda 21) i bierze w tym programie aktywny udział!

 7. mgrabas Says:

  Wyniki pomiarów PEM osobistymi dozymetrami w Krakowie – dr Barbara Gałdzińska-Calik

  Opublikowany 1 gru 2017

  Wystąpienie dr Barbary Gałdzińskiej-Calik – eksperta Urzędu Miasta Krakowa do spraw promieniowania elektromagnetycznego (PEM) na „II Międzynarodowym Forum ochrony Środowiska Przed Zanieczyszczeniem Polami Elektromagnetycznymi”. W swojej prezentacji przedstawiła wyniki pomiarów PEM w Krakowie na podstawie odczytów z osobistych tzw. dozymetrów.

 8. mgrabas Says:

  Why Are Smartphones Getting So Expensive?

  Opublikowany 21 wrz 2017

  Sources:

  http://www.statista.com/statistics/283334/global-average-selling-price-smartphones/

  http://www.telegraph.co.uk/technology/2017/09/14/much-does-iphone-x-cost-around-world/

  http://www.theguardian.com/technology/2017/sep/14/flying-us-iphone-x-cheaper-than-buying-europe-illegal-hmrc-vat?CMP=fb_gu

  http://www.statista.com/statistics/484583/global-average-selling-price-smartphones/

  http://www.theverge.com/2017/9/6/16259810/huawei-apple-global-smartphone-sales

  http://www.androidauthority.com/phones-gotten-expensive-762053/

  http://www.androidpolice.com/2017/07/20/opinion-smartphones-getting-expensive-demanding/

  http://news.ihsmarkit.com/press-release/technology/galaxy-s8-materials-costs-highest-far-compared-previous-versions-ihs-markit

  http://www.quora.com/Why-are-smartphones-so-expensive

  http://www.digitaltrends.com/mobile/android-phones-are-too-expensive/

  http://www.whatmobile.net/features/general-features/exactly-smartphones-expensive-buy

  http://www.tech-shake.com/single-post/2017/03/06/WHY-ARE-SMARTPHONES-SO-EXPENSIVE

  Li-Fi, 100X Faster Than Wi-Fi! | ColdFusion

  Opublikowany 27 lis 2015

  Li-Fi looks to be yet another disruptive technology, this time in communication, which has remained with the same wireless technology since the year 2000.
  A correction* I was supposed to say South Korea’s world record STANDARD speed of 100mbps.

  Li-Fi – кто первый? Технологии будущего!

  Opublikowany 27 sty 2016

  od mg: skoro w świecie już jest rozwijana bezpieczna świetlna technologia Li-Fi, to dlaczego dla „III RP/Polin” żydowski okupant zaplanował rozwijanie szkodliwej dla embrionow mikrofalowej technologii 5G ?

 9. mgrabas Says:

  Szczepionki i promieniowanie – redukcja biologiczna ludzi (Jerzy Jaśkowski, Hubert Czerniak).

  Opublikowany 22 gru 2017

  Link do mapy telefonicznych stacji bazowych: http://beta.btsearch.pl/?dataSource=ukelocations&network=&standards=&bands=&center=52.229676%2C21.012229&zoom=13

 10. mgrabas Says:

  Tysiące polskich dzieci jest modyfikowanych genetycznie !!! (Jerzy Zięba)

  Opublikowany 19 gru 2017

  To jest skrót programu Niezależnej Telewizji NTV z dnia 18.12.2017 r.

  Zapis całości programu „Alarm w sprawie szczepień! Jerzy Zięba”
  na kanale niezaleznatelewizja: .http://youtu.be/az_OMe_NRjo

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s