PORZĄDEK W MAŁŻEŃSTWIE

Komentarzy 12 to “PORZĄDEK W MAŁŻEŃSTWIE”

 1. mgrabas Says:

  Małżeństwo – święty związek dwóch dusz – Marcin Antoniak – 17.08.2017

  Opublikowany 17 sie 2017

  Marcin Antoniak w swoim cyklicznym programie tym razem rozważa aspekt małżeństwa bardziej jako związku dwóch dusz niż seksualnej pary, choć kwestia seksu jest też bardzo istotna.

  mgrabas

  mężczyzna łudzi się, że kobieta po ślubie się NIE zmieni, a ona po ślubie się ZMIENIA
  kobieta ludzi się, że po ślubie zdoła mężczyznę ZMIENIĆ, a on po ślubie się NIE zmienia
  wielu ludzi stara się TYLKO DO ślubu, a PO ślubie PRZESTAJĄ bo uważają, że już nie muszą

 2. mgrabas Says:

  Tworzenie szczęśliwych związków – Małgorzata Przygońska

  Opublikowany 21 lis 2016

  Wykład wygłoszony na Powitaniu Jesieni 2016 przez Małgorzatę Przygońską na temat tworzenia szczęśliwych związków.

  Małgorzata Przygońska – niekonwencjonalna terapeutka, uzdrowicielka ludzkich serc. Patrząc na klienta widzi całość systemu rodzinnego i jego uwikłania. Pomaga ludziom przywracać w nim porządek dzięki czemu otwierają się na miłość i szczęśliwe relacje. Pracuje autorską metodą Świadomego Uwalniania Wzorców i Świadomego Kreowania Rzeczywistości. Łączy intuicyjne przekazy z ogromnym doświadczeniem. Napisała książkę „Dotyk serca” i tekstowe „Karty Mocy.”

  Związki i relacje w rodzinie – Małgorzata Przygońska – 9.10.2014

  Published on Oct 9, 2014

  Krystyna Maciąg w rozmowie z Małgorzatą Przygońską o relacjach i związkach w rodzinie.

  Małgorzata Przygońska ukończyła pedagogikę na Uniwersytecie Poznańskim.
  Ma wieloletnie doświadczenie jako doradca, szkoleniowiec i psychoterapeuta. Łączy umiejętności z zakresu Terapi Odwykowej, Neurologistycznego Programowania, Huny, Tapingu i innych. Prowadzi sesje indywidualne i grupowe. Pracuje z całymi rodzinami i dziećmi.

  Relacje w związkach (ciąg dalszy) – Małgorzata Przygońska – 25.09.2014

  Published on Sep 25, 2014

  Krystyna Maciąg w rozmowie będąca kontynuacją poprzedniej audycji z Małgorzatą Przygońską o relacjach w związkach. Tematem przewodnim jest zachowanie w związku,zasady kojarzenia się w pary. Zawarte w tym programie informację pomogą inaczej spojrzeć na własny związek i uniknąć na przyszłość błędów i nieudanych relacji partnerskich.

  od mg: od wiary w reinkarnację dystansuję się całkowicie

  Relacje w związkach – Małgorzata Przygońska – 26.06.2014

  Published on Jun 26, 2014

  O relacjach w związkach Krystyna Maciąg rozmawia z Małgorzatą Przygońską, która od wielu lat prowadzi kursy i warsztaty związane z kształtowaniem harmonijnych i świadomych związków, oczyszczaniem relacji i rozwojem osobistym.

  od mg: karty, runy, symbole, figurki, obrazy, amulety, talizmany, mandale, wahadełka, tablice, numerologia, homeopatia, zaklęcia, obrzędy, inicjacje, otwieranie się na anioły, przewodników „duchowych”, magiczne „myślenie” i techniki, wróżenie, kontakty z duchami, medytacje, wizualizacje, „rozwój” duchowy – to właśnie jest otwieraniem się na demony, za co ludzie i ich rodziny płacą wcześniej czy później! dlatego, abyśmy nie ulegli ZWIEDZENIU WŁADCY TEGO ŚWIATA, mamy wszystko badać i wybierać tylko to, co pochodzi od Jezusa i prowadzi, w Duchu świętym, do kochającego Ojca

  • mgrabas Says:

   Świadomy Seks – Alicja Baba

   Opublikowany 30 lis 2016

   Dorota Stokwisz rozmowa z Alicją Babą – autorką książki „Świadomy seks”
   – świadomy intymny związek – na czym polega?
   – na początek – praca nad sobą – aby zrozumieć własne mechanizmy
   – całkowite otworzenie się przed partnerem
   – boimy się bliskości, zranienia
   – po czym poznać, że stosunek był pełnowartościowy?
   – bezruch a seks
   – kochanie bez orgazmu i wytrysku
   – różne możliwości przed penetracją
   – taniec pomiędzy dwojgiem ludzi
   – otwartość najważniejsza
   – umiejętność słuchania i rozmowy
   – uważna obserwacja partnera podczas zbliżenia
   – pornografia i wypaczony obraz intymności
   – wchodzenie w cień – bez tego się nie da
   – charakterystyka bardzo dobrego kochanka
   – poprzez długie patrzenie w oczy (przed stosunkiem lub nie) – przypominamy sobie kim jesteśmy
   – błędy jakie popełniają kobiety i mężczyźni na drodze do totalnego zespolenia
   – uprawianie „samomiłości”
   – czym się różni orgazm kobiety od orgazmu mężczyzny?
   – orgazm – inny stan świadomości
   – jak utrzymać dobry związek?
   – małżeństwo – „powinno być umową na czas określony z możliwością przedłużenia”


   od mg: http://www.alicjababa.com/

 3. mgrabas Says:

  od mg: prelegentka dopiero od czasu 8:49 zaczyna mówić na temat czyli rozpoczyna swój wykład

  ZWIĄZKI PARTNERSKIE – Dorota Ziemba-Miłek

  Opublikowany 17 sie 2016

  Przez pierwsze 6 lat życia człowiek rejestruje wszystko co go otacza tworząc sobie na życie bazę wzorców zachowań do której nieświadomie odwołuje się w ważniejszych momentach swojego życia.

  Wykład zaprezentuje podstawy mechanizmów tworzenia naszych wzorców zachowań zarówno w relacjach międzyludzkich, jak i w związkach partnerskich. Podświadomość zapisuje pierwsze doświadczenia emocji (miłości, strachu, niezasługiwania itp.) jako wzorce naszych późniejszych relacji z otoczeniem. i choć czasem wolelibyśmy czuć i reagować inaczej, wpadamy w dobrze nam znany schemat.

  Sesja hipnozy umożliwi dotarcie do momentów stworzenia programu wzorca partnerskiego i najbardziej obciążającego nas wzorca zachowań w relacjach z innymi ludźmi. Z dzieciństwa, z poprzednich wcieleń lub z przekazanego wzorca od przodków.

  Przeżywasz niekorzystne, powtarzające się sytuacje w swoim związku? Przyciągasz do siebie nieodpowiednich partnerów? Jesteś ciągle samotny? a może ciągle męczysz się z jakimś konkretnym typem ludzi? Zapraszam! :)

  Jeśli uświadomimy sobie i przeniesiemy na poziom świadomy, to co do tej pory było nieuświadomione, mechanizm zachowań przestaje działać automatycznie i odzyskujemy możliwość reagowania na różne sytuacje, nie w zaprogramowany, niezależny od nas sposób, ale świadomie odzyskując możliwość kreowania naszego życia w taki sposób w jaki chcemy je doświadczać.
  Po co cierpieć? Z-de-programuj!

  http://konwent.fraktalna.pl


  od mg: chociaż prelegentka ma trafne obserwacje i wnioski na temat podświadomości, to już w kwestii wiary w istnienie reinkarnacji zdecydowanie dystansuję się od tej całkowicie błędnej wiary prowadzącej na manowce!

  jako uzupełnienie powyższej prelekcji, uzupełniający wykład tłumaczący miedzy innymi przyczynę różnorodności programów podświadomości dzieci tych samych rodziców i prezentujący piramidę hierarchii wpływów oprogramowania funkcjonującego w człowieku

  krytyczne komentarze pod filmem również są warte uwagi

  Dorota Ziemba-Miłek – Współczesne metody uzdrawiania

  Opublikowany 6 maj 2014

  Warsztat Pani Doroty na Konwencie wiedzy alternatywnej w Gdańsku 10-11 sierpień 2013

  „penetrus

  Odchudź się kobieto będziesz zdrowsza.”

  „Urszula Ula

  Dorota, bardzo ciekawe wykłady, pomogły mi bardzo dużo, jednak zastanawiam się nad takimi drobiazgami jak np. dlaczego nosisz okulary? Totalna biologia bardzo łatwo leczy wady wzroku. Terapeuta chce przekonać pacjenta że łatwe jest wyjście z najgorszych chorób, więc sam musi być przykładem lub chociaż wyjaśnić dlaczego nie pozbywa się swoich dolegliwości.

  „tolek

  negatywne energie wspierają ziemię? zastanów się Kobieto nie przekazuj ludziom takich poglądów.

  „Lucyna Rojek

  Zamiast tyle mówić, rozdapywać stare rany i mieszać w gnoju moralnym, nie lepiej uczyć wniosku moralnego oraz TRE – Trauma Release Exercises? Słuchać Pani to strata czasu. Trzęsienie ciała u zwierząt i ludzi wywołane silnym stresem jest ewolucyjnym sposobem ratunku na pozbycie się z pamięci „twardego dysku” mózgu wspomnień o tymże zdarzeniu. Robienie z podświadomości demonicznych mocy jest dla Pani na pewno świetnym sposobem na zarabianie kasy. Ludzie wracają na Pani szkolenia? .. i jeszcze dostają zwolnienia z opłat wstępnych. Super! Czyli nie pomaga Pani raz a konkretnie – w oparciu o wiedzę wyczytaną w tylu! książkach – i uzależnia Pani ludzi by do niej wracali. Jest mnóstwo negatywnych treści oraz języka nienawiści w Pani wykładach. Tylko w depresję popaść. Opowiada Pani głównie o przemocy i patologii. To nie jest zdrowe i nie nawiązuje do wiedzy o tym jak mózg funkcjonuje. Gdybym tego namiętnie słuchała, poczułabym się zależna od Pani, zdemoralizowana, zdemotywowana i zależna również od patologii, którą, jak Pani twierdzi, można znaleźć w każdej rodzinie. Mam szukać patologii, utożsamiać się z nią oraz jakoś, przynajmniej, odnosić do niej. To jakby prawidłowe wzorce nie miały siły przebicia. Większość rzeczy sprowadza Pani to demonizacji podświadomości.

  „Kooperatywa Spożywcza

  proponuję więcej rzetelności … prostata dr. Hamera cierpi zapewne kiedy to słyszy ;)

  „TheRzygolo

  Wpuszczanie światła i rozpuszczanie go w ciele, super ekstra. lecz druga metoda na skupianie się na wypuszczaniu brudu z ciała średnie jak dla mnie bo skupiam się mimo wolnie na brudzie, ale ogólnie bardzo przydatne rzeczy pozdrawiam :)

  „Helena Jackline

  (…) przecież ta pani nie wie komu służy !!! problem że nie potrafi służyć sobie samej osądzam po wyglądzie i zachowaniu ,,, najlepsze jak podciąga gacie przed ludźmi na początku filmu ,,,, RZENADA !!!!!

  „Ewa Zajkowska

  skąd ta wiedza?

  Anna Szymanczuk: Migreny i bóle głowy w Totalnej Biologii

  Opublikowany 31 sie 2017

  Migreny. Dlaczego dotykają część ludzi? Co na ten temat możemy dowiedzieć się w totalnej biologii ale i od Alexandra Lowena jak i Siergieja Łazariewa.
  Proszę też pamiętać o badaniach – część bólów głowy może pochodzić od schorzeń kręgosłupa, urazów głowy lub schorzeń w obrębie głowy i należy je wykluczyć.


  od mg: http://totalnabiologia.net/index.php?board=2.0

 4. mgrabas Says:

  od mg: aby być małżonkiem, trzeba najpierw być człowiekiem

  „Autor: Krzysztof Ropela

  Smutny pies, którego zostawili po 10 latach spędzonych razem. Zrobili to z absurdalnego powodu…. (VIDEO)

  Była „rodzina” tego psa zostawiła go w schronisku po 10 latach spędzonych razem. Powód był naprawdę absurdalny.
  Zostawili go w wyniku przeprowadzki. Przeprowadzali się do nowego domu, a ich chorujący pies stanowił dla nich duży problem. Postanowili więc się go pozbyć.
  Ci „ludzie” nie mieli w ogóle serca, oddając psa po tylu latach spędzonych razem.
  Teraz dla pieska jest już szukany nowym dom, który na pewno bardzo szybko znajdzie.

  link do filmu: http://pikio.pl/bmutny-pies-ktorego-zostawili-po-10-latach-spedzonych-razem-zrobili-to-z-absurdalnego-powodu-video/

  (…) ”

  na podstawie: http://pikio.pl/bmutny-pies-ktorego-zostawili-po-10-latach-spedzonych-razem-zrobili-to-z-absurdalnego-powodu-video/

 5. mgrabas Says:

  Jak oduczyć dziecko od spania z rodzicami? – Dorota Zawadzka, Parenting.pl

 6. mgrabas Says:

  od mg: małżeństwo to czasCZAS RAZEM
  (nie obok, nie dla, ale z, a nawet ze względu na)

 7. mgrabas Says:

  katolicy chociaż bardzo błądzą z tym całym swoim bałwochwalstwem to mają jedną bezcenną rzecz, a mianowicie koncepcję sakramentu czyli widzialnego znaku, który SPRAWIA to co oznacza

  jednym z takich znaków są złote obrączki prowadzące dwojga ludzi przez przeszkody i zasadzki zawsze ku właściwemu kierunkowi

  • mgrabas Says:

   (19): Skutki ulegania ciału są ewidentne: niemoralność i nieczystość seksualna, wyuzdanie, (20): czczenie różnych bożków, praktyki okultystyczne, wrogie nastawienie, chęć spierania się, zazdrość, wzburzenie, egoistyczne ambicje, dążenie do niezgody, rozłamy, (21): zawiść, nadużywanie alkoholu, dzikie imprezy i inne tego typu zachowania. Przypominam Wam, jak to już wcześniej mówiłem: ci, którzy tak żyją, królestwa bożego nie odziedziczą. (22): Natomiast owocem działania Ducha świętego jest miłość, radość, wewnętrzny pokój, cierpliwość, uprzejmość, dobroć, wierność, (23): łagodność, opanowanie. Takim postępowaniem nie łamie się Prawa. [Słowo Życia NT, Ga 5]

 8. mgrabas Says:

  Ciało i Seksualność – Anna Brzozowska i Joanna Szarmach

  Opublikowany 8 lip 2017

  Czym jest ciało a czym seksualność, kiedy między ludźmi jest chemia? Po co nam związki poliamoryczne i czego lub kogo w nich szukamy? Czemu tworzymy tzw. ” trójkąty”? Skąd się bierze problem z impotencją i oziębłością seksualną? Jaki związek z Polem Rodowym ma nasze ciało i seksualność? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedz w tej rozmowie. Serdecznie zapraszam!

 9. mgrabas Says:

  Boży porządek

  Boży porządek jest wolą Ojca, który jest w niebie, dla każdego mężczyzny i każdej kobiety, którzy pragną przeżyć wspólnie swe życie wzajemnej miłości oraz poznawaniu Ojca chwały. Boży porządek w dużej mierze zależy od mężczyzny. Taki Boży facet, który ma za swoją głowę Chrystusa, kocha swoją Bożą kobietę miłością bezinteresowną. Natomiast Boża kobieta otoczona taką miłością uznaję tego faceta za swoją głowę i razem decydują się zmierzać w stronę Prawdy prowadzeni przez Ducha świętego.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s