różne ciekawostki (być może warte uwagi)

Wojciech Drewniak z Krzysztofem Czobą o warsztatach budowy free-PEMF

Opublikowany 8 sie 2017

Wojciech Drewniak z Krzysztofem Czobą rozmawiają o wynikach ankiety przeprowadzonej na Harmonii Kosmosu 2017, które zachęciły do zorganizowania warsztatów budowy własnego urządzenia biorezonansowego free-PEMF (szczegóły na stronie biotronika.pl)


od mg: pomoc dla osób nie znających tematu: http://www.youtube.com/results?search_query=Krzysztof+Czoba

Reklamy

komentarzy 8 to “różne ciekawostki (być może warte uwagi)”

 1. mgrabas Says:

  Andrzej Bochnacki – starożytne maszyny – 5: wciągarka

  więcej: http://www.youtube.com/user/swbochnacki/videos

 2. mgrabas Says:

  Zasięg 4 sieci w Play cała prawda OSZUŚCI

  Opublikowany 14 lis 2016

  Play z wielką łaską i „w drodze wyjątku” dał mi możliwość korzystania z nadajników Orange. EDIT: po kilku dniach znów nie działa „Karta sim nie zezwala na łączenie z tą siecią”….
  Kamera: Canon SX700HS
  Dajcie znać w komentarzach jak to u was wygląda.

 3. mgrabas Says:

  Ciało obce w nosie: zanim pojedziesz na ostry dyżur!

  Drogi Czytelniku,

  klocek Lego, fasolka, koralik – jeśli chodzi o wkładanie sobie przedmiotów do nosa, wyobraźnia dziecka nie zna granic… A gdy obiekt utknie głęboko – jesteś bezradny.

  Dziecko zwykle nie ma dość siły, by energicznie wypuścić powietrze nosem i wydmuchać przedmiot. Co wtedy zrobić?

  Udać się na ostry dyżur i przez wiele długich godzin w obskurnej poczekalni czekać na swoją kolej? To i tak nie koniec traumatycznych przeżyć. Dziecko czeka przecież w szpitalu na wyciąganie zguby kleszczami lub pęsetą, które czasami kończy się nawet zabiegiem w znieczuleniu ogólnym. A narkoza to już nie przelewki. Na szczęście, w większości przypadków interwencja medyczna nie jest konieczna.

  Metoda stara jak świat, a przy tym skuteczna i bezpieczna

  Nasze babcie stosowały bardzo skuteczną metodę usuwania ciał obcych z dziecięcych nosów: „matczyny pocałunek”.

  To bardzo proste – wystarczy: zatkać palcem drożną dziurkę nosa dziecka, przyłożyć swoje usta do jego ust i dmuchnąć. Powietrze, uchodząc przez zatkaną dziurkę, spowoduje jej odblokowanie. (Warto wiedzieć, że wdmuchnięte powietrze wywoła w nozdrzach dziecka odgłos chrapania i łaskotanie, co może spowodować… niekontrolowany wybuch śmiechu).

  Jest to bardzo skuteczny sposób. Powszechnie stosowano go jeszcze w latach sześćdziesiątych, później jednak odszedł w niepamięć, ponieważ nasze czasy przyniosły paniczny lęk przed wszystkim, co mogłoby choć w najmniejszym stopniu kojarzyć się z pedofilią.

  Kiedyś mamy mogły stosować tę metodę i ani dziecko, ani one same, ani nikt z ich otoczenia nawet nie pomyślałby, że to coś niestosownego.

  Dlatego zalecam pewne środki ostrożności: „matczyny pocałunek” powinna wykonywać sama matka lub starsza siostra bądź osoba bliska rodzinie, do której mamy całkowite zaufanie. Technikę należy wyjaśnić dziecku, żeby go nie przestraszyć. Jeśli to konieczne, nie bójmy się powtórzyć próby kilka razy.

  W artykule na ten temat – opublikowanym w Canadian Medical Association Journal – dr Stéphanie Cook z angielskiego ośrodka Buxted Medical Center pisze: „Matczyny pocałunek wydaje się bezpieczną i skuteczną metodą pierwszej pomocy w przypadku utkwienia ciała obcego w nozdrzu. Ponadto można uniknąć koniecznego w przeciwnym przypadku znieczulenia ogólnego”. Nie stwierdzono żadnych działań niepożądanych.

  Możemy stosować!

  Z pozdrowieniami,

  Jean-Marc Dupuis”

  źródło: Dzieciństwo NATURALNE
  BEZPŁATNY NEWSLETTER DLA ŚWIADOMYCH RODZICÓW – Zapisz się tutaj »
  http://landing.pocztazdrowia.pl/dziecinstwoNaturalnieSlodkoBezGlutenu/

 4. mgrabas Says:

  Testujemy Puzzlebox Orbit Brain Controlled Helicopter

  Opublikowany 28 lip 2017

  Testujemy jak to działa…
  Puzzlebox Orbit jest helikopterem sterowanym za pomocą umysłu. Jak to działa? To proste. Wszystko czego potrzebujesz to jeden z zestawów do mierzenia fal mózgowych firmy NeuroSky. Sensory tego urządzenia, umieszczone na czole oraz na małżowinie usznej mierzą aktywność elektryczną mózgu. Użytkownicy mogą spowodować, że helikopter Orbit uniesie się zwiększając poziom swojej koncentracji lub też poprzez zwiększenie umysłowej relaksacji. Informacja zwrotna przedstawiona w tak atrakcyjny i realistyczny sposób jest silnym, pozytywnym bodźcem pomocnym podczas rozwijania umiejętności koncentracji oraz umysłowej relaksacji.

  „Prawyczlek

  Proszę się nie irytować, tu jest pewnie problem mechaniczny urzadzenia. To że wykonuje ruch precesyjny jak ‚bączek’ i zatacza okręgi to niepożądane zjawisko. Są tu wirniki przeciwbieżne i dwa wały napędowe, wewnętrzny i zewnętrzny. Prawdopodobnie poluzował się klin na wałku wewnętrznym, stąd to bicie. Ewentualnie krzywy stabilizator. Lub nieskalibrowany żyroskop.
  Pracuję z takimi urządzeniami na codzień.”

  Adam Leszczyński

  http://sklep.mindplace.pl/pl/producer/NeuroSky/6

 5. mgrabas Says:

  Wywiad z maszyną!

  Opublikowany 25 cze 2017

  W tym odcinku mam okazję przeprowadzić bardzo wyjątkowy wywiad, bo z maszyną! Sophia jest humanoidalnym robotem i spotkanie z nią, to dość osobliwe doświadczenie. Natomiast Michael Mosley opowie o tym jak widzi relację między człowiekiem a maszyną w przyszłości.

 6. mgrabas Says:

  Top 5 Almost Deadly Hoverboard Fires

  Opublikowany 20 lut 2016

  Hoverboards are the latest must have toy for both kids and adults of all ages. However, with the latest trend of hoverboards catching fire and being a major safety risk for riders. We look at the top 5 hoverboard related fails resulting in explosive hoverboard fires, houses being burnt down and serious injury. hoverboard fire risk.

 7. mgrabas Says:

  rozrywkowa symulacja systemu operacyjnego Windows ;)

  http://www.windows93.net

 8. mgrabas Says:

  Krzysztof Czoba Wpływ pola elektromagnetycznego na zdrowie człowieka

  Opublikowany 22 sie 2017

  Wystąpienie Krzysztofa Czoby zarejestrowane podczas wczasów NTV w Tąpadłach w 2017 roku.

  http://niezaleznatelewizja.pl/warsztaty-free-pemf/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s