o telegonii

Rozmowa Tomasza Kołomyjskiego z Moniką Burzyńską w NTV Warszawa.

Telegonia cz. I – Monika Burzyńska – 20.06.2013

Telegonia cz. II – Monika Burzyńska – 4.07.2013

Reklamy

Komentarze 2 to “o telegonii”

 1. mgrabas Says:

  Telegonia

  Opublikowany 11 lis 2012

  Druga strona seksualnej rewolucji – KOBIECA MOC – napisy PL

  Opublikowany 11 gru 2012

  NAPISY PROSZĘ WŁĄCZAĆ – Dodaję link do tłumaczenia bajki, na jaką powołuje się pani Morozowa.

  .http://www.youtube.com/watch?v=H3IrVDm8hQI

  Dostępne są już wersje filmu z wklejonymi napisami.

  .http://www.youtube.com/watch?v=FCepRNXOtjk

  .http://www.youtube.com/watch?v=gzZRpuYxFGA

  Wykład na temat telegonii, prawdziwej miłości, tajnej wojny z narodem, znaczenia staroruskich bajek, żeńskiej mocy, znaczenia dziewictwa i jego mocy. WYKŁAD WYJĄTKOWY POD KAŻDYM WZGLĘDEM. Rzecz wyjaśnia się na końcu prelekcji. GORĄCO ZAPRASZAM.

  .http://www.youtube.com/watch?v=gzZRpuYxFGA

  Telegonia

  Opublikowany 28 gru 2012

  Wykład, który dziś usłyszycie nosi nazwę: „Druga strona…” – podkreślam… „Druga strona seksualnej rewolucji”. Nie będę mówić o seksualnej rewolucji. Opowiem wam o jej drugiej stronie. Jesteście już dorośli, zakończyliście szkołę, otrzymaliście wyższe wykształcenie. I każdy z was ma marzenia. Marzenia, które na pewno chcecie wcielić w życie. Wszyscy marzycie o wspaniałej przyszłości – ja w to nie wątpię. Ale jeśli chcecie by ta przyszłość rzeczywiście nastąpiła… to koniecznie musicie znać obie strony dowolnego procesu, dowolnego zjawiska, każdą informację jaka was dotyczy. A dlaczego? Dlatego byście mieli wybór, gdy człowiek zna obie strony medalu… zarówno dodatnią jak i ujemną to może wybierać. Kiedy wybiera, to samodzielnie podejmuje decyzje. Lecz jeśli nie ma wyboru, to wasza świadomość korzysta z informacji jednokierunkowej i zaczynają władać wami ci, którzy chcą coś z wami zrobić. Dlatego też dzisiaj akurat będziemy mówić o seksualnej rewolucji i na przykładzie dzisiejszego wykładu powinniście nauczyć się zadawać sobie pytania i szukać obu stron dowolnego zjawiska, dowolnej informacji, która będzie was dotyczyć, abyście mogli dokonać dobrych wyborów w życiu.

  Tak więc: „Druga strona rewolucji seksualnej”… Czym jest telegonia? Wiecie? Zjawisko telegonii zostało odkryte ponad 200 lat temu. Znany uczony, kolega C. Darwina – Lord Morton… Lord Morton zdecydował się zająć badaniami. Chciał wyhodować nowa rasę koni i skrzyżował pełnokrwistą kobyłę z samcem zebry. Wiecie, że zebra jest podobna do konia, ale jest to inny gatunek. Próba zapłodnienia odbyła się, ale rezultatu nie osiągnięto. I wtedy tę samą kobyłę skrzyżowano z koniem jej własnej rasy. Urodziło się źrebię, ale urodziło się pasiaste tak jak zebra. Kiedy zaczęto badać to zjawisko nadano mu nazwę telegonia.

  Telegonia tłumaczy się po rosyjsku: „Urodzony z dala od ojca”.

  I jak to zazwyczaj w nauce bywa badania kontynuowano na ludziach. Jak tylko telegonia zaczęła zajmować się ludźmi, stała się nauką lecz gdy tylko stała się nauką, to zakazano jej na naszym terenie… i ponad 200 lat nikt nic u nas na ten temat nie słyszał. Niedawno informacja o telegonii pojawiła się, ale tylko w internecie, w podręcznikach na razie nic jeszcze o tym nie ma. Ale jeśli w internecie zaczniecie szukać słowa „telegonia”, to pojawi się wiele stron. Pojawią się też takie strony, które będą zapewniać, że telegonia jest pseudo-nauką. Są ludzie, którzy dziś starają się zanegować działające w praktyce na naszej ziemi zasady. Okazuje się, że telegonia nie jest odkryciem ostatnich 200 lat. Potwierdziła ona istniejące na naszym terenie przez wiele tysiącleci zasady nazywane zasadami:

  „RITA” lub też zasady: „Ducha i krwi”.

 2. mgrabas Says:

  Według badań naukowych kobiety absorbują DNA każdego faceta z którym sypiają

  Opublikowany 3 lip 2017

  Według badania przeprowadzonego przez naukowców z Uniwersytetu w Seattle i Centrum Badań nad Rakiem Freda Hutchinsona, kobiety zachowują DNA każdego mężczyzny, z którym utrzymywały kontakty seksualne. Ustalono to przypadkiem, gdy próbowano zrozumieć, czy kobiety, które urodziły syna, mogą być bardziej narażone na pewne choroby neurologiczne, które występują częściej u mężczyzn.

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wedlug-badan-naukowych-kobiety-absorbuja-dna-kazdego-faceta-z-ktorym-sypiaja

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s