Polacy w IIIRP za pancerną szybą

„(…) ci Polacy, którzy mają aspiracje do udziału w politycznym „życiu” ich kraju mają „wybór” – Żydzi o wszystkim pomyśleli. Mogą iść w miesięcznicy z syjonistą J.Kaczyńskim lub z syjonistami W.Frasyniukiem i R.Petru w kontrmiesięcznicy. I jak widać wszyscy spotkają się w tym samym miejscu, bowiem wszystkie polityczne drogi, te oficjalne i legalne, w naszej ojczyźnie prowadzą w tym samym kierunku (…)”

WIERNI POLSCE SUWERENNEJ

Podczas gdy rząd Polski nieustannie macha przed nosem Rosji wyszczerbioną szabelką, na szczycie G20…

View original post 486 słów więcej

Reklamy

Komentarzy 5 to “Polacy w IIIRP za pancerną szybą”

 1. mgrabas Says:

  Przekręty drogowe cz.1 czyli rozwalanie dobrych ulic – mówi Andrzej Pochylski

  Opublikowany 18 paź 2013

  Oto jak marnotrawi się pieniądze biednych podatników w Białymstoku. Władza miejska postanowiła rozwalić koparami dobre ulice, z asfaltem wylanym kilka lat temu, po to aby sztucznie je przebudować, układając kostkę brukową aby załatać dziury zrobione przez koparkę. Złapaliśmy robotników na gorącym uczynku jak niszczą dobry asfalt. Przecież to jest skandal totalny! Dlaczego nikt nie ma odwagi zaprotestować? Gdzie jest prokuratura? Dlaczego złodzieje z władz miejskich Białegostoku są bezkarni?

  Przekręty drogowe cz.2 czyli oszczędzanie na żwirze – mówi Andrzej Pochylski

  Opublikowany 22 lis 2013

  Oto jedna z tajemnic dlaczego polskie drogi nie są wytrzymałe i rozwalają się przed okresem gwarancyjnym. Dlaczego? Bo oszczędza się na żwirze – ale kasę oczywiście biorą jakby żwiru zużyli tyle ile potrzeba realnie. W następnym odcinku cyklu „Przekręty drogowe” pokaże wam coś naprawdę szokującego, jak marnuje się miliony złotych.

  Przekręty drogowe cz.3 czyli przejścia podziemne za miliony złotych – mówi Andrzej Pochylski

  Opublikowany 30 lis 2013

  Oto jak władze Białegostoku marnują pieniądze na niepotrzebne przejścia podziemne, które mają tylko sprawiać wrażenie, że w Białymstoku coś się buduje i miasto się rozwija. A w rzeczywistości przejścia te są zbędne gdyż na drodze normalnie będzie sygnalizacja świetlna i samochody będą się zatrzymywały – czyli normalnie powinny pozostać tam przejścia dla pieszych (wymalowana zebra) czyli tak jak było do tej pory. Oczywiście inwestycja kosztowała kilkaset milionów złotych i będzie to tylko utrudnienie dla mieszkańców, którzy stracą cenne minuty na wejściu do środka schodami, podczas gdy przechodzenie na przejściach dla pieszych zajmowało kilkanaście sekund. Proszę pamiętać też o starszych osobach, które będą musiały dreptać po tych schodach… Całą inwestycję projektował niejaki użytkownik irecky, który chwali się tym projektem na portalu Wykop.pl. Zobaczcie jak bałwochwalczo chwali swój projekt (no pewnie, przecież dostał za niego kilkaset milionów złotych!) i jak olewczo traktuje konstruktywną krytykę:
  http://www.wykop.pl/link/1286687/jak-wam-sie-podoba-dzielo-irecky/

  Przekręty drogowe cz.4 Zagradzanie sklepów ludziom na ulicy – mówi Andrzej Pochylski

  Opublikowany 6 gru 2013

  Oto jak w Polsce walczy się z konkurencją małych, drobnych sklepikarzy. W Kleosinie (pod Białymstokiem) postawiono szereg ekranów dźwiękochłonnych, które wybudowano za pieniądze unijne (+kredyt zaciągnięty przez gminę w unijnym banku), podczas gdy ekrany te są kompletnie niepotrzebne i jedyne co spowodowały – to upadek handlu w kilkunastu sklepach na odcinku 1 kilometra, gdyż nie ma w ogóle przejazdów i wjazdów na całej długości postawionych ekranów dźwiękochłonnych. Oto w jaki sposób można zamknąć ludziom wszystkie sklepiki i sklepy przy drodze a zyskuje na tym zagraniczny hipermarket Biedronka, wybudowany kilkaset metrów dalej, który już nie jest ogrodzony żadnym ekranem. Przypomnę tylko, że Biedronka to firma portugalska a płaci podatki w Holandii, z Polską ma tyle wspólnego, że ma polską nazwę sklepu.
  Teoretycznie droga powinna być dla ludzi a nie odwrotnie. Po prostu zablokowano dojazd do sklepów zasłaniając je ekranami. Sklepy pobankrutowały i nie ma z czego żyć jak nie ma pracy – proste?

  • mgrabas Says:

   Handel po polsku cz.1 czyli jak zniszczyć budki kupców w mieście – mówi Andrzej Pochylski

   Opublikowany 13 sie 2013

   Tak się walczy z bezrobociem w Polsce. Ze stocznią i innymi fabrykami też tak się walczyło z bezrobociem i pracą.

   Handel po polsku cz.2 czyli „Bazar widmo” – komentuje Andrzej Pochylski

   Opublikowany 25 sie 2013

   Efekty pozytywne polityki rządu w cudzysłowiu. Pozamykane fabryki, zniszczone bazary ,bezrobotni chorzy psychicznie ludzie. Wielkie brawa dla międzynarodowych instytucji bankowych.

   Handel po polsku cz.3 – Hala mięsna zamknięta za Żydów – mówi Andrzej Pochylski

   Opublikowany 12 wrz 2013

   Jeśli ktoś jeszcze miał wątpliwości co do tezy, że „Żydzi stoją za wszystkim”. Oto proszę jak likwiduje się wolny handel w samym centrum Białegostoku gdzie od kilkudziesięciu lat istniała hala mięsna, w której białostoczanie mogli zaopatrzyć się w świeże, zdrowe mięso. Handel został zlikwidowany i hala stoi pusta od 3 lat – od 2010 roku – dlatego iż jak się okazało na tym terenie był cmentarz żydowski i posadzono obok gwiazdę Dawida z krzaczków. Wcześniej na tym terenie był ryneczek tzw. „Rynek na Bema” – zlikwidowany z tego samego powodu i przeniesiony na obrzeża miasta na ulicę Kawaleryjską. Czy to nie jest komedia?

   Handel po polsku cz.4 czyli owoce i warzywa wyrzucane do śmietnika – mówi Andrzej Pochylski

   Opublikowany 17 wrz 2013

   Pojawiliśmy się z kamerą w miejscu już znanym z innego filmiku czyli na giełdzie rolno-towarowej w Fastach. Udowadniam państwu, że regularnie w śmietniku na giełdzie wyrzuca się dobre, zdrowe i co najważniejsze nieprzeterminowane czy niezniszczone owoce i warzywa, które normalnie powinny być sprzedawane, ale żyjemy w takiej biedzie gospodarczej, że bardziej opłaca się wyrzucić jedzenie do śmietnika niż sprzedać je za niską cenę. Polaków nie stać na kupno jedzenia, bo klepią biedę gdyż państwo rabuje ich w podatkach – PIT, CIT, VAT, akcyza, koncesje, podatek gruntowy itd. Żyjemy w bandyckim kraju gdzie ludzie są niewolnikami rządu okupacyjnego. Dlaczego nikt nie protestuje?

   Handel po polsku cz.5: zlikwidowane dwa ryneczki i pole zarośnięte chwastami – mówi Andrzej Pochylski

   Opublikowany 12 gru 2013

   W 2008 roku władze Białegostoku postanowiły doszczętnie zniszczyć polski drobny handel i rozprawiły się z handlarzami z obu bazarów – na ulicy Jurowieckiej oraz na Pacu inwalidów wojennych. Wówczas pracę straciło około 2000 osób, do tego należy wliczyć ich rodziny, które utraciły źródło wyżywienia czyli prawdopodobnie około 3000 osób (lub więcej) straciło dostęp do chleba. Do dziś plac na ul.Jurowieckiej stoi pusty i jest zarośnięty chwastami, natomiast na Placu inwalidów wojennych dopiero w 2013 roku zaczęto lipnie budować jakąś galerię handlową. – a przez całe 6 lat plac stał pusty! Dlaczego to wszystko zostało tak zrobione i z centrum Białegostoku przegoniono wolny handel? Dlatego, że był on poważną konkurencją dla zagranicznych sklepów w galeriach handlowych, które zaczęły się budować w Białymstoku w 2008 roku i powstają do dziś (m.in. planowana galeria obok dworca PKS) To jest po prostu skandal jak likwiduje się drobny handel w Białymstoku i w całej Polsce – m.in. w Warszawie KDT oraz ryneczki w innych miejscowościach. Tylko dlaczego nikt nie protestuje? Takie likwidowanie ryneczków powinno zakończyć się strajkami okupacyjnymi!

   • mgrabas Says:

    Andrzej Pochylski kontra Janusz Palikot – 21.09.2013 – Białystok

    Published on Sep 21, 2013

    Dziś w Białymstoku obecny był pan Janusz Palikot. Postanowiłem poruszyć w jego obecności pomysły odnośnie tworzenia miejsc pracy i budowania fabryk. Państwo nie może utrudniać nam zakładania firm i prowadzenia działalności. Należy natychmiast zlikwidować wszelkie koncesje i licencje, które są stworzone tylko i wyłącznie aby pewne grupy kapitalistyczne były uprzywilejowane w biznesie.

 2. mgrabas Says:

  Bez sąsiada nie wybudujesz domu. Nowe „prawo” budowlane „PIS” – u

  Opublikowany 9 paź 2017

  Bez działki zabudowanej jako sąsiedniej już w nowym prawie budowlanym domu nie postawisz. Sąsiad jest niezbędny jako warunek budowy domu.

  od mg: http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/1076479,nowy-kodeks-urbanistyczno-budowlany-nie-pozwoli-budowac-domu-kolo-lasu.html

  pod tym artykułem dopisałem komentarz, o treści:

  żydomasońska partia P[odłość]iS[yjonizm] robi z Polski drugą Palestynę!

  na razie nie widzę tego komentarza, ale jest tam sporo komentarzy innych osób, które warto przeczytać…

 3. mgrabas Says:

  Minister finansów Morawiecki wyjawił prawdę o gospodarce

  Opublikowany 2 lis 2017

  Link do filmika z Morawieckim:

  .http://youtu.be/HLiezOkL-aM

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s