Muzułmanki w polskim przedszkolu. Wciskają dzieciom kit o „religii pokoju”. Islamska indoktrynacja od najmłodszych lat [VIDEO]

Przez AW – 29 czerwca 2017


Na portalu YouTube pojawiło się nagranie z początku 2016 roku pokazujące wizytę muzułmanek w polskim przedszkolu.

Muzułmanki przedstawiły się i zaczęły opowiadać dzieciom o swojej religii.

Zobacz też: Czechy: Prawo do posiadania broni będzie wpisane do konstytucji! „Reakcja na na zaostrzenie przez UE restrykcji dotyczących broni”

Zaczęły oczywiście od kłamstwa, że obowiązkiem każdego muzułmanina i każdej muzułmanki jest szanowanie wszystkich innych religii.

Prowadząca wykład kobieta przekonuje dzieci, że muzułmanie wyznają, że wszystkie religie pochodzą od jednego Boga, dlatego muzułmanie szanują wszystkie religie.

Potem pani muzułmanka zaczyna opowiadać o filarach islamu i na tym nagranie się kończy.

Oczywiście islam nie jest żadną religią pokoju. Islam jest całym systemem społeczno – politycznym o wybitnie wojennym charakterze. Celem islamu jest podbój świata i ustanowienie islamskiego porządku.

Wersetów w Koranie nakazujących fizyczną walkę jest mnóstwo i nie można z tym polemizować.

Muzułmanie wiedzą jak wciskać kit Europejczykom, żeby nie byli podejrzliwi. Od lat mówią o tym, że islam to „religia pokoju” a islamiści to tylko margines i ekstremiści, którzy przecież są w każdej religii. Jakoś ciężko znaleźć nam jednego Polaka, który by się wysadził w powietrze w tłumie ludzi z imieniem Jezusa na ustach…

Gdzie są ci wszyscy lewicowcy, którzy walczą z religią w placówkach oświatowych? Czyżby walczyli tylko z prawdziwie pokojowymi naukami Jezusa z Nazaretu a wojenny i rewolucyjny islam im nie przeszkadzał?

Jest to bardzo prawdopodobne bo celem lewicowych rewolucjonistów jest zniszczenie cywilizacji opartej m.in. na chrześcijaństwie i islam jest w tym dziele zniszczenia ich sprzymierzeńcem.

Zobacz też: Dzielny kierowca z Węgier rozgonił bandę nielegalnych imigrantów atakujących TIR-y. Teraz ma usłyszeć wyrok za stworzenie zagrożenia w ruchu drogowym [VIDEO]

źródło: http://wolnosc24.pl/2017/06/29/muzulmanki-w-polskim-przedszkolu-wciskaja-dzieciom-kit-o-religii-pokoju-islamska-indoktrynacja-od-najmlodszych-lat-video/

Komentarze 4 to “Muzułmanki w polskim przedszkolu. Wciskają dzieciom kit o „religii pokoju”. Islamska indoktrynacja od najmłodszych lat [VIDEO]”

 1. mgrabas Says:

  Opublikowano  by emjot

  Imam z Poznania ostrzega Polaków. „Jeśli chcecie żyć, będziecie musieli płacić haracz

  To oczywiście nie jest mowa nienawiści ani groźba karalna — to jest uprzejma informacja w ramach integracji z islamistami — w których Nycz, Polak, Gądecki  — widzą „twarz Chrystusa” i islamem — religią pokoju…. mj

  W Poznaniu będziecie musieli nam płacić haracz by żyć spokojnie, inaczej śmierć !

  Arcybiskup Stanisław Gądecki, Metropolita Poznański, Przewodniczący  Konferencji   Episkopatu   Polski…  Zobacz więcej   z   Yossufem   Chalidem   w Muzułmańskim Centrum Kulturalno-Oświatowym w Poznaniu

  Imam Youssef Chadid to Przewodniczący Rady Naczelnej Ligi Muzułmańskiej   w  RP oraz Dyrektor Muzułmańskiego Centrum Kulturalno-Oświatowego w Poznaniu

  / Przeczytaj koniecznie:  Islam – religia sensacji. Rozmowa z imamem Youssefem

  Yossuf  Chalid podczas wykładu w Muzułmańskim Centrum Kulturalno-Oświatowym w Poznaniu przedstawił wizję dla chrześcijan w świecie rządzonym w przyszłości przez muzułmanów.

  Islamski duchowny powiedział, że — jeśli islam zwycięży, to wszyscy chrześcijanie (także ci w Polsce) będą płacić tzw. specjalną opłatę tzw. dżizję, żeby   żyć.  —   Będzie   tylko   jedna   alternatywa.   Albo płacisz, albo śmierć.

  W świecie gangsterskim to nazywa się propozycją nie do odrzucenia lub haraczem.  —  Coś takiego, co głosi poznański imam, —  to groźba, mimo że jest to podane w formie wizji. Dla ludzi, którzy głoszą takie poglądy, nie powinno być miejsca w naszym kraju.

  A co na to Prezydent miasta Poznania ?

  W TVN24 prezydent Poznania podtrzymał swoją wcześniejszą deklaracją, że jest gotowy przyjmować imigrantów których chce Polsce koniecznie wcisnąć Unia Europejska. 

  Każdy zdroworozsądkowo myślący polityk chciałby uniknąć tych zagrożeń jakie obecne są metropoliach państw zachodnich. 

  W trosce o mieszkańców swoich miast wydawałoby się, że polityce będą deklarowali, że zrobią wszystko, aby nie doszło do powstawania w miastach niebezpiecznych stref „no go”,  —   aby nie wpuszczać do miast ludzi, którzy nie tylko nie chcą się integrować, ale chcą narzucić innym swoje prawa religijne.

  Tymczasem lider PO Grzegorz Schetyna zapowiedział, że w tych miastach w których PO wygra wybory samorządowe tam pojawią się uchodźcy.

  W podobnym tonie wypowiedział się prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak.

  –  Rozmawiałem nie tylko z Grzegorzem Schetyną, ale dzisiaj też z szefem Nowoczesnej Ryszardem Petru i wieloma samorządowcami, zarówno tymi z lewicy, z PO, ale też z Wadimem Tyszkiewiczem, i patrzymy na to jednoznacznie

  – mówił na antenie TVN24.

  Jak wyjaśniał:

  – Z jednej strony to jest kwestia przyzwoitości, empatii, stworzenie warunków dla kobiet z dziećmi jest w możliwościach samorządu.

  Czyli stara śpiewka o kobietach i dzieciach, którą tak epatowali zachodni politycy i   media, kiedy przez Europę przewalała się w roku 2015 fala młodych muzułmańskich mężczyzn.

  Ale Jaśkowiak dodaje:

  – Ale patrzymy również z pozycji sankcji, jakie mogą nas spotkać. To my, jako samorządy, w tej chwili realizujemy szereg inwestycji, w których korzystamy ze środków unijnych.

  I taka zwykła przyzwoitość wymaga od nas również uczestniczenia w rozwiązywaniu pewnych problemów.

  Czyli bezpieczeństwo własnych obywateli nie jest tak ważne jak rzekome dobrodziejstwa finansowe z Unii.

  To właśnie z obawy o stratę kasy jaka płynie z Unii do samorządów Jaśkowiak uważa że należy przyjmować imigrantów. jak sam dodaje zna kilku osobiście.

  –   To  są osoby, które wzbogacają nasze miasto, prowadzą tutaj biznesy i my również nie możemy sobie pozwolić w tej chwili na to, że odwracamy się od Europy

  – powiedział prezydent Poznania.

  Ciekawe czy w najbliższych wyborach samorządowych mieszkańcy Poznania podzielą entuzjazm Jaśkowiaka i powierzą mu losy miasta a przede wszystkim swoje na kolejne 4 lata.

  Wielki Meczet oraz Kaaba fot. GFDL 1.2 Autor: Mohammad Mahdi Karim


  Opublikowano: 29.06.2017 12:35.

  Za; http://dziennikarstwoobywatelskie.salon24.pl/789670,w-poznaniu-bedziecie-musieli-nam-placic-haracz-by-zyc-spokojnie-inaczej-smierc

  za: http://forumdlazycia.wordpress.com/2017/06/29/imam-z-poznania-ostrzega-polakow-jesli-chcecie-zyc-bedziecie-musieli-placic-haracz/

 2. mgrabas Says:

  Przestańcie okłamywać społeczeństwo! – imam Mohammad Tawhidi

  Opublikowany 12 lip 2017

  Mohammad Tawhidi ma już dość zaprzeczania istnieniu poważnego problemu w islamie i uprawiania Takijji przez jego przywódców. Fragmenty wypowiedzi ocenzurowanej przez Facebooka. Napisy PL.

  Subskrybuj nasz kanał: http://www.youtube.com/c/wojnaidei/?sub_confirmation=1

  Polub nas na Facebooku! https://www.facebook.com/wojnaidei/

  Strona Mohammada Tawhidiego: http://www.tawhidi.com/

  Źródło: .http://www.youtube.com/watch?v=tRBP4JdKbNc

  „Wojna Idei
  Maciek Ozi Koleś regularnie dostaje groźby, bywa opluwany na ulicy etc. W internecie jest nagroda $5000 za jego głowę. Dlatego warto go rozpowszechniać puki jeszcze jest kogo ;)”

 3. mgrabas Says:

  POLSKA / WIADOMOŚĆ / 03.08.2017, godz. 15:57

  Islamski hidżab, geje i sędziowie, czyli propaganda na Woodstocku

  / Patryk Lubon / Gazeta Polska

  Organizatorzy akcji zachęcającej uchodźców do przyjazdu do Polski, warsztaty kultury arabskiej, komunistyczny generał z PZPR, przedstawiciel sędziowskiej „najwspanialszej kasty” oraz Robert Biedroń z całą armią gejowskich działaczy – to atrakcje nachodzącego Woodstocku. Nigdy festiwal nie był aż tak bardzo nasycony polityką i nigdy poglądy Jerzego Owsiaka nie były aż tak odległe od nastrojów zdecydowanej większości młodzieży.

  „Nauka wiązania hidżabu” – to zajęcia dla dziewczyn, które zaoferuje im na tegorocznym Woodstocku. Wioska Wielu Kultur, będąca jednym z oficjalnych „projektów” Akademii Sztuk Przepięknych. W Polsce pomysł może wydawać się egzotyczny, jednak w świecie jest wiele dziewczyn, którym słowo „hidżab” kojarzy się z najgorszym koszmarem.

  Przymuszanie do noszenia hidżabu – chusty szczelnie zasłaniającej głowę, niepozwalającej kobiecie na rozpuszczanie włosów – to dla wielu symbol przemocy islamu. W Iranie za brak hidżabu kobietom grozi grzywna, chłosta lub więzienie. Za notoryczne nieprzestrzeganie tego prawa skazywano kobiety na śmierć. Gdy niedawno w Iranie rozgrywane były kobiece szachowe mistrzostwa świata, władze tego kraju nakazały założenie hidżabu wszystkim ich uczestniczkom. W efekcie mistrzostwa zbojkotowały amerykańskie, chińskie i ukraińskie mistrzynie. W niektórych państwach europejskich muzułmanie zaczynają narzucać noszenie hidżabu Europejkom niewyznającym ich religii. Przykładowo nauczycielkom z pewnej muzułmańskiej szkoły w północnej Anglii nakazano nosić hidżab, nawet jeśli nie są wyznawczyniami islamu.

  Hidżaby na Woodstocku to etnograficzna ciekawostka? Nic z tych rzeczy i wynika to jasno z oficjalnych założeń Wioski Wielu Kultur, która zajmuje się „działalnością edukacyjną w zakresie wielokulturowości (…) skierowaną do społeczeństwa polskiego” oraz rozwiewaniem „przekłamań i niedomówień” dotyczących migrantów. Jednym słowem, jej celem jest spowodowanie, by polskie społeczeństwo stało się równie bezbronne wobec ekspansji islamu jak francuskie czy niemieckie. Stąd na Woodstocku „warsztaty kultury arabskiej” oraz „możliwość uczestnictwa w wieloformatowych grach planszowych dotyczących migracji i uchodźców”. Jak deklarują organizatorzy, będzie można też samodzielnie stworzyć na przykład torbę, przypinkę lub zakładkę do książek ozdobioną wzorami i hasłami nawiązującymi do działalności wioski. Może zakładka z wersetami Koranu?

  Co do tego, że organizatorzy wioski chcą obecności muzułmanów w Polsce, nie może być wątpliwości. Wszak współorganizuje ją stowarzyszenie Refugees Szczecin, znane z manifestacji pod hasłem „Uchodźcy mile widziani”.

  Piotr Lisiewicz

  Kontakt z autorem

  Szef działu „Kraj” w tygodniku „Gazeta Polska”. Na jej łamach publikuje m.in. całostronicowe felietony o charakterze satyry politycznej.”

  źródło: http://niezalezna.pl/200161-islamski-hidzab-geje-i-sedziowie-czyli-propaganda-na-woodstocku

  • mgrabas Says:

   „Zaoranie” polskiej muzułmanki

   Muzułmanin przyłapany na kłamstwie

   Co muzułmanka dostanie w raju od Allaha?

   Ukryta prawda o Muhammadzie, proroku islamu — zobacz co robił…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s