Dramatyczny list lekarki z niemieckiego szpitala. ,,Wielu imigrantów ma AIDS, syfillis…”. A to wcale nie koniec poważnych zagrożeń ze strony uchodźców.

Posted by Marucha w dniu 2017-06-20 (wtorek)

Obecność wielkiej liczby imigrantów w Niemczech odbija się mocno na życiu codziennym. Czeska lekarka, która pracuje w Monachium, ujawniła, jak wygląda opieka nad uchodźcami. Z jej dramatycznej relacji wynika, że sytuacja jest bardzo zła.

List został pokazany w jednej z niezależnych czeskich stacji telewizyjnych. Lekarka skarży się w nim na zagrożenia, które są codziennością w jej pracy z imigrantami.

Wielu migrantów ma AIDS, syfilis, gruźlicę otwartą i inne egzotyczne choroby, których w Europie nie potrafimy leczyć. Gdy w aptece otrzymują receptę, dowiadują się, że muszą zapłacić gotówką. Wywołuje to niewyobrażalne oburzenie, zwłaszcza jeśli chodzi o leki dla dzieci. Imigranci porzucają wtedy swoje dzieci i powierzają je personelowi apteki i mówią, żeby on się nimi zaopiekował. Policja chroni więc nie tylko kliniki i szpitale, ale również duże apteki – pisze czeska lekarka pracująca w Monachium.

Kobieta nie ukrywa, że obawia się o swoje zdrowie i życie, gdy słyszy historie, do których z udziałem uchodźców dochodziło w innych szpitalach.

W jednym ze szpitali nad Renem migranci zaatakowali personel nożami, a ośmiomiesięczne dziecko doprowadzili na skraj wycieńczenia, targając je przez trzy miesiące przez pół Europy. Dziecko umarło po dwóch dniach, pomimo iż otrzymało najlepszą opiekę medyczną w jednej z najlepszych klinik dziecięcych w Niemczech.

W konsekwencji ataków jeden z lekarzy musiał zostać poddany operacji, a dwie pielęgniarki trafiły na oddział intensywnej terapii. Nikt nie został ukarany. Lokalnej prasie zabroniono o tym pisać, więc wiemy o tym dzięki mailom. Co spotkałoby Niemca, gdyby ugodził lekarza i pielęgniarki nożem? Albo gdyby wylał swój zarażony syfilisem mocz na twarz pielęgniarki, narażając ją tym samym na infekcję? Trafiłby co najmniej do więzienia, a następnie do sądu. W przypadku tamtych ludzi jednak nic, póki co, nie zrobiono – relacjonowała lekarka w liście.

W swoim liście lekarka zwraca uwagę także na inne problemu. Chociażby na brak wykształcenia imigrantów oraz niezdolność do jakiejkolwiek pracy.

Większość z tych ludzi nie nadaje się do jakiejkolwiek pracy. Mało kto posiada jakiekolwiek wykształcenie. Co więcej, kobiety zazwyczaj w ogóle nie pracują. Szacuję, że co dziesiąta jest w ciąży. Setki i tysiące z nich przywiozły ze sobą dzieci poniżej szóstego roku życia, spośród których wiele jest wycieńczonych i zaniedbanych.

Jeśli nadal będzie to tak wyglądać, a Niemcy ponownie otworzą granice, wrócę do domu, do Czech. Nikt nie zatrzyma mnie tutaj w takiej sytuacji, nawet dwukrotnie wyższa niż w domu pensja. Wyjechałam do Niemiec, nie do Afryki, czy na Bliski Wschód – dodaje w dramatycznym tonie czeska lekarka.

Czeszka nie ukrywa swojej wściekłości na wszystkich tych, którzy byli za przyjęciem imigrantów.

Gdzie są ci wszyscy, którzy witali migrantów i odbierali ich z dworców kolejowych? Siedzą pewnie wygodnie we własnych domach, zadowoleni ze swoich organizacji non-profit, czekając na kolejne pociągi i kolejny zastrzyk gotówki w zamian za witanie przybyszów na stacjach.

Osobiście zebrałabym tych wszyscy witających i zaprowadziła ich do naszego szpitalnego oddziału nagłych przypadków, gdzie pracowaliby jako asystenci. Następnie zaprowadziłabym ich do budynku zamieszkałego przez imigrantów, gdzie mogliby zarówno opiekować się nimi, jak i ochraniać samych siebie – bez pomocy uzbrojonej policji, bez policyjnych psów – które dziś znajdują się w każdym szpitalu w Bawarii – i bez opieki medycznej – zaatakowała lekarka z Czech.

http://niezlomni.com

Przeczytaj również:
>http://niezlomni.com/imigranci-w-niemczech-w-tym-wielu-nieletnich-znalezli-sobie-szokujacy-sposob-na-zycie-stali-sie-prawdziwa-plaga-w-znanym-miejscu-berlina-wideo/
>http://niezlomni.com/imigranci-nowe-zwyczaje-niemczech-przerazona-rodzina-nagrala-stalo-sie-placu-zabaw-wideo/
Admin
za: http://marucha.wordpress.com/2017/06/20/dramatyczny-list-lekarki-z-niemieckiego-szpitala-wielu-imigrantow-ma-aids-syfillis-a-to-wcale-nie-koniec-powaznych-zagrozen-ze-strony-uchodzcow/

Advertisements

komentarze 3 to “Dramatyczny list lekarki z niemieckiego szpitala. ,,Wielu imigrantów ma AIDS, syfillis…”. A to wcale nie koniec poważnych zagrożeń ze strony uchodźców.”

 1. mgrabas Says:

  „20 czerwca 2017 19:42

  Polska: Ukraińscy imigranci „ubogacali kulturowo” Polki w Warszawie

  Dwóch imigrantów z Ukrainy podejrzanych o cztery brutalne rozboje oraz tzw. eufemistycznie „inną czynność seksualną” na kobietach zatrzymali policjanci z warszawskiej Woli. Obaj trafili do aresztu na trzy miesiące.

  Zatrzymani mają 25 i 29 lat. Z ustaleń policji wynika, że napadali na kobiety w godzinach wieczornych, stosowali wobec nich przemoc, przytrzymywali za ręce, przyduszali, przewracali na ziemię po czym żądali wydania wartościowych rzeczy, w tym pieniędzy.

  Podczas jednego zdarzenia użyli noża, który przyłożyli pokrzywdzonej do szyi. Dodatkowo okazało się, że wobec jednej z nich dopuścili się przestępstwa na tle seksualnym. Ofiary zgłosiły się do komendy na Woli i o wszystkim opowiedziały policjantom.

  Funkcjonariusze zatrzymali podejrzanych na Śródmieściu. Podczas przeszukania odzyskali telefon komórkowy należący do jednej z pokrzywdzonych. Decyzją sądu Ukraińcy trafili do aresztu. Wcześniej usłyszeli pięć zarzutów – cztery związane z rozbojem w tym jeden z użyciem niebezpiecznego narzędzia oraz zarzut przestępstwa na tle seksualnym. Trwa ustalanie, czy ich ofiarą nie padło więcej Warszawianek.

  (Na podst. Do Rzeczy)

  za: http://xportal.pl/?p=29628

 2. mgrabas Says:

  „AlexSailor said
  2017-06-21 (środa) @ 04:00:47

  .http://www.youtube.com/watch?v=pqoMTsARRyk&feature=youtu.be&t=1351

  Dobra wypowiedź Niemki.
  Ona mówi bardzo celnie, nawet sama nie wie jak celnie.
  Najważniejsze – od 25 minuty do 29 minuty.

  Mężczyznom odebrano siłę.
  To jest właśnie bardzo przemyślany proces.”

  źródło: http://marucha.wordpress.com/2017/06/20/dramatyczny-list-lekarki-z-niemieckiego-szpitala-wielu-imigrantow-ma-aids-syfillis-a-to-wcale-nie-koniec-powaznych-zagrozen-ze-strony-uchodzcow/#comment-684182

 3. mgrabas Says:

  Europa – oto kraje, które już upadły.

  Opublikowany 5 lut 2016

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s