Dramatyczny list lekarki z niemieckiego szpitala. ,,Wielu imigrantów ma AIDS, syfillis…”. A to wcale nie koniec poważnych zagrożeń ze strony uchodźców.

Posted by Marucha w dniu 2017-06-20 (wtorek)

Obecność wielkiej liczby imigrantów w Niemczech odbija się mocno na życiu codziennym. Czeska lekarka, która pracuje w Monachium, ujawniła, jak wygląda opieka nad uchodźcami. Z jej dramatycznej relacji wynika, że sytuacja jest bardzo zła.

List został pokazany w jednej z niezależnych czeskich stacji telewizyjnych. Lekarka skarży się w nim na zagrożenia, które są codziennością w jej pracy z imigrantami.

Wielu migrantów ma AIDS, syfilis, gruźlicę otwartą i inne egzotyczne choroby, których w Europie nie potrafimy leczyć. Gdy w aptece otrzymują receptę, dowiadują się, że muszą zapłacić gotówką. Wywołuje to niewyobrażalne oburzenie, zwłaszcza jeśli chodzi o leki dla dzieci. Imigranci porzucają wtedy swoje dzieci i powierzają je personelowi apteki i mówią, żeby on się nimi zaopiekował. Policja chroni więc nie tylko kliniki i szpitale, ale również duże apteki – pisze czeska lekarka pracująca w Monachium.

Kobieta nie ukrywa, że obawia się o swoje zdrowie i życie, gdy słyszy historie, do których z udziałem uchodźców dochodziło w innych szpitalach.

W jednym ze szpitali nad Renem migranci zaatakowali personel nożami, a ośmiomiesięczne dziecko doprowadzili na skraj wycieńczenia, targając je przez trzy miesiące przez pół Europy. Dziecko umarło po dwóch dniach, pomimo iż otrzymało najlepszą opiekę medyczną w jednej z najlepszych klinik dziecięcych w Niemczech.

W konsekwencji ataków jeden z lekarzy musiał zostać poddany operacji, a dwie pielęgniarki trafiły na oddział intensywnej terapii. Nikt nie został ukarany. Lokalnej prasie zabroniono o tym pisać, więc wiemy o tym dzięki mailom. Co spotkałoby Niemca, gdyby ugodził lekarza i pielęgniarki nożem? Albo gdyby wylał swój zarażony syfilisem mocz na twarz pielęgniarki, narażając ją tym samym na infekcję? Trafiłby co najmniej do więzienia, a następnie do sądu. W przypadku tamtych ludzi jednak nic, póki co, nie zrobiono – relacjonowała lekarka w liście.

W swoim liście lekarka zwraca uwagę także na inne problemu. Chociażby na brak wykształcenia imigrantów oraz niezdolność do jakiejkolwiek pracy.

Większość z tych ludzi nie nadaje się do jakiejkolwiek pracy. Mało kto posiada jakiekolwiek wykształcenie. Co więcej, kobiety zazwyczaj w ogóle nie pracują. Szacuję, że co dziesiąta jest w ciąży. Setki i tysiące z nich przywiozły ze sobą dzieci poniżej szóstego roku życia, spośród których wiele jest wycieńczonych i zaniedbanych.

Jeśli nadal będzie to tak wyglądać, a Niemcy ponownie otworzą granice, wrócę do domu, do Czech. Nikt nie zatrzyma mnie tutaj w takiej sytuacji, nawet dwukrotnie wyższa niż w domu pensja. Wyjechałam do Niemiec, nie do Afryki, czy na Bliski Wschód – dodaje w dramatycznym tonie czeska lekarka.

Czeszka nie ukrywa swojej wściekłości na wszystkich tych, którzy byli za przyjęciem imigrantów.

Gdzie są ci wszyscy, którzy witali migrantów i odbierali ich z dworców kolejowych? Siedzą pewnie wygodnie we własnych domach, zadowoleni ze swoich organizacji non-profit, czekając na kolejne pociągi i kolejny zastrzyk gotówki w zamian za witanie przybyszów na stacjach.

Osobiście zebrałabym tych wszyscy witających i zaprowadziła ich do naszego szpitalnego oddziału nagłych przypadków, gdzie pracowaliby jako asystenci. Następnie zaprowadziłabym ich do budynku zamieszkałego przez imigrantów, gdzie mogliby zarówno opiekować się nimi, jak i ochraniać samych siebie – bez pomocy uzbrojonej policji, bez policyjnych psów – które dziś znajdują się w każdym szpitalu w Bawarii – i bez opieki medycznej – zaatakowała lekarka z Czech.

http://niezlomni.com

Przeczytaj również:
>http://niezlomni.com/imigranci-w-niemczech-w-tym-wielu-nieletnich-znalezli-sobie-szokujacy-sposob-na-zycie-stali-sie-prawdziwa-plaga-w-znanym-miejscu-berlina-wideo/
>http://niezlomni.com/imigranci-nowe-zwyczaje-niemczech-przerazona-rodzina-nagrala-stalo-sie-placu-zabaw-wideo/
Admin
za: http://marucha.wordpress.com/2017/06/20/dramatyczny-list-lekarki-z-niemieckiego-szpitala-wielu-imigrantow-ma-aids-syfillis-a-to-wcale-nie-koniec-powaznych-zagrozen-ze-strony-uchodzcow/

Komentarzy 7 to “Dramatyczny list lekarki z niemieckiego szpitala. ,,Wielu imigrantów ma AIDS, syfillis…”. A to wcale nie koniec poważnych zagrożeń ze strony uchodźców.”

 1. mgrabas Says:

  „20 czerwca 2017 19:42

  Polska: Ukraińscy imigranci „ubogacali kulturowo” Polki w Warszawie

  Dwóch imigrantów z Ukrainy podejrzanych o cztery brutalne rozboje oraz tzw. eufemistycznie „inną czynność seksualną” na kobietach zatrzymali policjanci z warszawskiej Woli. Obaj trafili do aresztu na trzy miesiące.

  Zatrzymani mają 25 i 29 lat. Z ustaleń policji wynika, że napadali na kobiety w godzinach wieczornych, stosowali wobec nich przemoc, przytrzymywali za ręce, przyduszali, przewracali na ziemię po czym żądali wydania wartościowych rzeczy, w tym pieniędzy.

  Podczas jednego zdarzenia użyli noża, który przyłożyli pokrzywdzonej do szyi. Dodatkowo okazało się, że wobec jednej z nich dopuścili się przestępstwa na tle seksualnym. Ofiary zgłosiły się do komendy na Woli i o wszystkim opowiedziały policjantom.

  Funkcjonariusze zatrzymali podejrzanych na Śródmieściu. Podczas przeszukania odzyskali telefon komórkowy należący do jednej z pokrzywdzonych. Decyzją sądu Ukraińcy trafili do aresztu. Wcześniej usłyszeli pięć zarzutów – cztery związane z rozbojem w tym jeden z użyciem niebezpiecznego narzędzia oraz zarzut przestępstwa na tle seksualnym. Trwa ustalanie, czy ich ofiarą nie padło więcej Warszawianek.

  (Na podst. Do Rzeczy)

  za: http://xportal.pl/?p=29628

 2. mgrabas Says:

  „AlexSailor said
  2017-06-21 (środa) @ 04:00:47

  .http://www.youtube.com/watch?v=pqoMTsARRyk&feature=youtu.be&t=1351

  Dobra wypowiedź Niemki.
  Ona mówi bardzo celnie, nawet sama nie wie jak celnie.
  Najważniejsze – od 25 minuty do 29 minuty.

  Mężczyznom odebrano siłę.
  To jest właśnie bardzo przemyślany proces.”

  źródło: http://marucha.wordpress.com/2017/06/20/dramatyczny-list-lekarki-z-niemieckiego-szpitala-wielu-imigrantow-ma-aids-syfillis-a-to-wcale-nie-koniec-powaznych-zagrozen-ze-strony-uchodzcow/#comment-684182

 3. mgrabas Says:

  Europa – oto kraje, które już upadły.

  Opublikowany 5 lut 2016

  • mgrabas Says:

   Musisz to wiedzieć(237)Tymczasem imigranci zakładają pułapki „jak w Wietnamie”wokół swoich domostw

   Published on Aug 1, 2017

 4. mgrabas Says:

  „19 sierpnia 2017 18:51

  Niemcy: „Odmienne kulturowo toalety” dla imigrantów

  Kierownictwo centrum kultury Alte Feuerwache w Kolonii postanowiło zainstalować specjalne „odmienne kulturowo toalety” przeznaczone dla imigrantów. Zamiast muszli ma w nich być tylko otwór w podłodze, a zamiast papieru toaletowego – wąż do podmywania się. Ponadto spływ nie może być skierowany na południowy wschód.

  Chcemy, żeby ludzie z tamtego kręgu kulturowego poczuli się jak u siebie w domu. (…). Nie można robić kupy, wypinając się na Mekkę. – wyjaśnił z powagą Konrad Müller z zarządu Alte Feuerwache.

  Pomysł kierownictwa centrum kultury sprowokował w Niemczech liczne komentarze. O dziwo – w większości negatywne.

  Odjęło mi mowę. My jako liberałowie popieramy oświecenie i postęp. Takie ubikacje to wstecznictwo. Istotą integracji jest to, że ludzie przybywający do nas zaczynają dopasowywać się do naszych zwyczajów. – skwitował Uli Breite, działacz kolońskich struktur Partii Wolnych Demokratów.

  Nadgorliwość niemieckiego centrum kultury spotkała się z krytyką i kpinami również w arabskojęzycznym internecie.

  Te toalety nie mają nic wspólnego z islamem. Ten rodzaj ubikacji to przeżytek. Nawet jeżeli ktoś z nich jeszcze korzysta, nie oznacza to wcale, że te toalety mają jakikolwiek związek z islamem. – napisał jeden z internautów, Tarekh Jishi. Niemcy zmieniły się od czasu, gdy przybywają tu uchodźcy. Zaczynają kłócić się nawet o ubikacje. – zauważył inny, Magdi Attaw.

  (Na podstawie rp.pl opracował A.D.)

  źródło: http://xportal.pl/?p=30414

 5. mgrabas Says:

  „August 27, 2017, 7:43:10 AM

  Koszmar na plaży we włoskim Rimini. Afrykańczycy gwałcili Polkę na oczach męża, jego brutalnie pobili

  Afrykańczycy gwałcili Polkę na oczach męża, jego brutalnie pobili / Źródło: Wikipedia / iminiCity/ CC BY-SA 3.0


  Na plaży we włoskim Rimini czterech Afrykańczyków napadło polskie małżeństwo. Mężczyznę brutalnie pobito, a następnie na jego oczach wielokrotnie zgwałcono jego żonę. Napastnicy są poszukiwani przez policję.

  Polskie małżeństwo przebywające we Włoszech udało się wieczorem na spacer po plaży. Tam zostali zaatakowani przez czterech Afrykańczyków. Najpierw napastnicy brutalnie pobili mężczyznę, żeby później dokonać wielokrotnego, zbiorowego gwałtu na jego żonie.

  Koszmar skończył się dopiero nad ranem, kiedy gwałciciele oddalili się. Wtedy zawiadomiono policję. Według doniesień medialnych, wezwali ją przechodnie, którzy zauważyli zakrwawioną parę. Kobieta została przetransportowana do szpitala.

  Władze miasta wyraziły ubolewanie z powodu tragedii jaka spotkała Polaków i zapewniły, że poszkodowani otrzymają niezbędną pomoc.

  / Źródło: wp.pl, tvp.info
  / api

  źródło: http://dorzeczy.pl/kraj/39686/Koszmar-na-plazy-we-wloskiej-Rimini-Afrykanczycy-gwalcili-Polke-na-oczach-meza-jego-brutalnie-pobili.html

  • mgrabas Says:

   „autor: sąsiad (2017-08-27 18:26)

   Ta biedna Polka wypełniła w 100% słowa Prymasa Polski Wojciecha Polaka który miesiąc temu mówił abyśmy stali się żywą monstrancją dla uchodźców. Więc ona się nią stała. Wypełniła ona również słowa Nycza abyśmy zmartwychwstali z obojętności wobec uchodźców. Wypełniła również słowa szefa kościoła papieża Franciszka, który cztery dni temu mówił że każdy kontakt z uchodźcą to kontakt z Jezusem Chrystusem (a wiec miała 4 takie kontakty). Wobec tej jawnej zdrady kościoła – zdrady ludzi, Europy i wszystkich wartości na których Europa jest oparta wnioskuję o delegalizację kościoła katolickiego i uznanie go za instytucję zbrodniczą

   źródło: http://zmianynaziemi.pl/comment/371054#comment-371054

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s