Francuz napisał list do Polaków: Czuję, że Polska coś robi w sprawie inwazji muzułmańskiej w przeciwieństwie do mojego kraju

Opublikowano  by


fot. Cesar I. Martins via Foter.com / CC BY 2.0

2 godziny temu

Portal   dzienniknarodowy.pl opublikował na swoich łamach list od obywatela Francji, który wysłał go na jeden z zaprzyjaźnionych facebokoowych profili.

Mężczyzna opowiada w nim o zagrożeniu, które odczuwają jego rodacy. Chwali również Polaków i przyznaje, że „możemy być z siebie dumni”.

Na jeden z naszych facebookowych fanpejdży napisał do nas Philippe z Francji, który nie mówi po polsku, ale dobrze zrozumiał przekaz strony do której dotarł.   Strony,   która  mówi o zagrożeniach wynikających z napływu do Europy nielegalnych muzułmańskich imigrantów i pokazuje rzeczywisty obraz tego zjawiska.   To   właśnie ujęło Philippe’a, który uważa, że Polska w przeciwieństwie do Francji robi coś w tej sprawie i stawia konieczny opór 

– piszą redaktorzy Dziennika Narodowego i publikują pełną i przetłumaczoną treść listu.

List Philippe’a do Polaków:

Witajcie wszyscy moi polscy przyjaciele.

Jestem Francuzem i nie mówię ani słowa po polsku, ani po angielsku.
Przy pomocy tłumacza, który jest na Facebooku zrozumiałem sens Waszej strony.
My ludzie Zachodu, Polacy, Francuzi, Włosi, Anglicy, Niemcy i wszyscy inni,
czujemy się zagrożeni przez inwazję muzułmańską, która nadciąga zewsząd!!!
Czuję, że Polska jest krajem, który, w przeciwieństwie do mojego kraju, coś z tym robi.
Francja od II wojny światowej jest niczym więcej, jak tylko krajem kolaborantów!!!
Wy Polacy możecie być dumni z siebie. Jestem całym sercem z Wami.

Takich głosów z Europy Zachodniej dociera do Polski coraz więcej.

Ludzie z państw podporządkowanych ideologii multikulturalizmu widzą, że Polska nie poddaje się tak łatwo tym zmianom, które doprowadziły do tego, że

— w takich krajach jak Francja, Niemcy, Szwecja czy Wielka Brytania nie tylko dochodzi do aktów terroru, ale również pojawia się coraz więcej takich miejsc, zwanych strefami no-go, do których rdzenni mieszkańcy nie mają wstępu.

Rosnąca   liczba   drobnych   przestępstw   też   nie jest przypadkowa, a ataki na tle seksualnym   i   to często na imprezach publicznych stały się w tych krajach już normą.

Tymczasem w Polsce pod tym względem nie ma problemów.

Warto przypomnieć jakim echem odbiło się zdjęcie z warszawskiego metra opublikowane na portalu społecznościowym przez zachodniego dziennikarza.

Ludzie z Zachodu przyzwyczajeni do tego co widzą na co dzień w swoich krajach byli zaskoczeni, że w Polsce nie ma imigrantów i jest czysto i schludnie w metrze – Ludzie z Zachodu zszokowani zdjęciem z warszawskiego metra: Gdzie są imigranci? Nikt nie próbuje nikogo zabić?

Wracając zaś do Francji.

O tym jakie „korzyści” czerpie Francja z „ubogacenia kulturowego” mówił polski konsul honory w Nicei  —  Michel Forkasiewicz.

Większość imigrantów siedzi na zasiłkach i państwo francuskie ponosi gigantyczne koszty ich utrzymania.

Po prostu nie wnoszą oni nic, wbrew politycznie poprawnym deklaracjom zachodnich elit.

Warto zapoznać się bliżej z tym tematem, aby nie dać się zakrzyczeć „postępowcom”, którzy mówią o korzyściach płynących z owego ubogacenia kulturowego” – Na 6 mln muzułmanów we Francji pracuje 800 tysięcy. Reszta siedzi na zasiłkach – mówi konsul honorowy RP w Nicei.

Warto   również  posłuchać głosu innych mieszkańców Zachodu, którzy mówią wprost co myślą o tym co się dzieje w ich krajach – Francuz i Anglik narzekają na Zachód i chwalą Polskę: „Francji nie ma”, „To lewactwo zdegenerowało Anglię” [WIDEO] — Zob. niżej – mj

źródło: Dziennik Narodowy

Francuz i Anglik narzekają na Zachód i chwalą Polskę: „Francji nie ma”, „To lewactwo zdegenerowało Anglię” [WIDEO]

Opublikowano: 7 marca 2017 14:07:27


Krzysztof Dzierżanowski z „Dziennika Narodowego” rozmawiał z dwoma cudzoziemcami zakochanymi w Polsce. Francuz Pierre Yasienne z Antibes nauczył się naszego języka i nawet wziął udział w ostatnim Marszu Niepodległości. Jest przerażony tym, co dzieje się w jego kraju: wielokulturowością, masową imigracją i związanym z tym wzrostem przestępczości.

— Granica jest otwarta. Francji nie ma, koniec.

Podobnego zdania jest Anglik Richard Skurza, który wywodzi swoje pochodzenie  z polskich Kresów. Krew przodków wezwała go jednak do nas. W Polsce podjął studia i już tu pozostał na stałe.

—  Ta poprawna polityczność tak zmieniła Anglię. To nie jest Anglia, w której urodziłem, wychowałem i pamiętam. To lewactwo zdegenerowało ten kraj

— tłumaczy niechęć do powrotu na Wyspy.

http://www.dzienniknarodowy.pl/5231/francuz-i-anglik-narzekaja-na-zachod-i-chwala-pols/

za: http://forumemjot.wordpress.com/2017/06/18/francuz-napisal-list-do-polakow-czuje-ze-polska-cos-robi-w-sprawie-inwazji-muzulmanskiej-w-przeciwienstwie-do-mojego-kraju/

Komentarzy 6 to “Francuz napisał list do Polaków: Czuję, że Polska coś robi w sprawie inwazji muzułmańskiej w przeciwieństwie do mojego kraju”

 1. mgrabas Says:

  „published 2017-06-16 18:54:06 modified 2017-06-18 09:03:26

  Czego o uchodźcach, islamizacji i islamie Ci nie chciano powiedzieć, a szkoda..

  Trwa szturm na Rakkę, syryjskie miasto będące obecnie stolicą państwa islamskiego (ISIS). Dzieją się tam straszne rzeczy. Miasto jest oblężone z trzech stron – od północy, wschodu i zachodu. Na południu barierą jest rzeka Eufrat i dwie przeprawy mostowe przez nią. Rakkę szturmują siły kurdyjskie, na które składają się różne formacje militarne. W oddziałach kurdyjskich walczy tysiące kobiet, które same, dobrowolnie zgłosiły się by walczyć z państwem islamskim.

  Kurdowie wspierani są przez koalicję pod wodzą USA. Koalicja prowadzi potężne bombardowania Rakki, używając m.in. bomb z białym fosforem. Jest to broń zakazana przez Konwencje Genewskie. Takich samych bomb używały siły rosyjskie podczas szturmu Aleppo. Warto wspomnieć, że wojna w Syrii jest wojną pośrednią – proxy war. Ścierają się tu interesy trzech potęg świata islamu. Sunnickiej Turcji, Sunnickiej (wahabickiej) Arabii Saudyjskiej i jej sojuszników, i szyickiego Iranu.

  Jest to także konflikt pomiędzy szyitami (Iran, rząd Iraku popierany przez 60% obywateli, Syria, Liban i organizacja Hezbollah, Huti w Jemenie gdzie też trwa wojna) a sunnitami (cała reszta). W konflikt wmieszały się także potęgi światowe – Rosja i USA. Pewną rolę w konflikcie zaczynają odgrywać także Chiny. Stawia to pod znakiem zapytania zasadność pomocy tzw. „uchodźcom”. Przecież to nie jest nasz konflikt. I nie jest to też konflikt „spontaniczny”, bo państwo islamskie i inne organizacje terrorystyczne, a jest ich wiele, zostały przez kogoś założone, zasponsorowane i uzbrojone.

  Jak pokonać państwo islamskie? To proste: przestać je finansować i dozbrajać!

  Kto to zrobił? Oczywiście USA, [od mg: kompleks jot*)], niektóre kraje zachodu UE, Turcja, Rosja, Arabia, Iran. Jak więc rozwiązać ten węzeł gordyjski? Niech te kraje przestaną finansować i dozbrajać takie ugrupowania, to terroryzmu nie będzie. Na tym komuś zależy, na islamskiej inwazji na Europę też. Przecież tam jest chuj, dupa i kamieni kupa. Bida aż piszczy. Pustynia, tudzież busz w Afryce. A oni „skądś” mają miliardy dolarów TYGODNIOWO na wojnę. Tyle kosztuje wojna w Syrii, która trwa już szósty rok. Nawet uzbrojenie partyzantów w krajach Afryki to koszty rzędu miliardów dolarów. Skąd oni mają na to pieniądze, jak tam jest głód? Z kolei pod koniec lat 90-tych ktoś policzył, że Polsce starczy pieniędzy na… 2 tygodnie wojny. A oni się biją między sobą po 20 i więcej lat. Np wojny domowe w Zairze i Sudanie, gdzie bieda jest stokroć większa niż w tej Syrii.

  Większość sił decyzyjnych w ISIS, jak i prawie wszystkie najbardziej „bitne” oddziały, to wcale nie arabowie ani nawet Syryjczycy. Ale Czeczeni i Uzbecy, a więc ludzie z obszarów postradzieckich. Mówi się także o rosyjskiej konspiracji w tworzeniu państwa islamskiego. Więc nie jest to takie jednostronne, że ten twór powstał tylko z inicjatywy USA, Turcji i Arabii Saudyjskiej. Prawdy pewnie nie poznamy jeszcze długo.. Pytanie więc, z jakiej racji mamy pomagać tzw uchodźcom? Nie chodzi mi nawet o ich przyjmowanie do Polski i dawanie im tysięcy euro na życie. Ale chodzi o to, że rząd PiS postuluje pomaganie im na miejscu, i wysyła niewielkie kwoty w tym celu (rzędu milionów złotych), by do reszty nie podpaść eurokratom. Ja bym nie dał ani grosza na to.

  Trzeba przypomnieć także fakt, że to nikt inny jak potwór i psychopata Zbigniew Brzeziński, doradca prezydentów USA, wpadł na pewien upiorny pomysł. Ten pomysł to odnowienie zapomnianej i nieco podupadłej w XX wieku idei islamskiego dżihadu, by wykorzystać ją przeciwko ZSRR i Chinom. To USA stworzyły afgańskich Talibów i inne organizacje. Ale nie tylko. Niektórym kręgom decyzyjnym nie pasowała stabilizacja i rozwój, jaki miał miejsce po 1946 roku. Więc podburzyli do granic świat islamu. Stworzyli Talibów, palestyńską Intifadę. Potem ściągnęli do Europy miliony islamistów. Dalsze miliony przybyły do Europy pod przykrywką „kryzysu uchodźców„, także wywołanego przez te gremia. Celem jest wojna cywilizacji, ale nie tylko. Bo ta konspiracja wydaje się mieć już nie tyle drugie, co trzecie a może nawet czwarte dno. O którym nie przeczytasz na praktycznie żadnym niezależnym portalu. O tym w dalszej części artykułu.

  Co po zdobyciu Rakki i upadku państwa islamskiego? Czy to na pewno koniec?!

  Ważne jest pytanie, co dalej, po zdobyciu Rakki. Miasto jest zaminowane, jest ono bronione zaciekle.. Zgoda. Z tym, że islamiści są dziwnie spokojni. A miasteczka wokół Rakki oddali niemal bez walki. Oni dobrze wiedzą, że dni państwa islamskiego w Syrii i Iraku są policzone. I dobrze wiedzą, że będą potrzebni swoim tajemniczym mocodawcom gdzie indziej, przy innych zadaniach. Mówi się, że islamiści przeniosą się jako „uchodźcy” do Europy. Niedawno brytyjski wywiad opublikował dane, wg których na terenie Wielkiej Brytanii już teraz działa 23.000 (tak, dwadzieścia trzy tysiące!) dżihadystów.

  Islamska zawierucha rozkręca się na Filipinach, gdzie lokalny oddział ISIS (Abu Sayaf) zdobył miasto Marawi. Także na Synaju w Egipcie, gdzie trwają walki, mają miejsce liczne „incydenty” (modne słowo..) a granica ze Strefą Gazy została wzmocniona. ISIS (grupa Khorosan) coraz śmielej operuje także w Afganistanie, gdzie zdobyło słynny zespół bunkrów w Tora Bora. Na światło dzienne wyszły także informacje, że państwo islamskie będzie próbowało zdestabilizować sytuację w Azji Środkowej. Jest to stosunkowo spokojny jak na islam region, obejmujący postradzieckie kraje: Kazachstan, Turkmenistan, Tadżykistan, Uzbekistan, Kirgistan. Tuż obok znajdują się właśnie Afganistan, Pakistan i Iran (na południu), jak i chińska, islamska prowincja Urumczi, gdzie też nie jest spokojnie (na wschodzie).

  Ciekawi mnie, jaki będzie dalszy los Iraku i Syrii. Zginęło tam nawet kilka milionów ludzi. Jest to wojna typowa dla realiów II Wojny światowej. A więc jest to wojna totalna, gdzie straty są olbrzymie. W islamistach jest ogromny ładunek fanatyzmu. Często są gotowi bić się do ostatniej kropli krwi. Są to realia niespotykane nigdzie wcześniej, nawet w czasie tej II Wojny światowej. Realia te opisuje oddział „Archer – Gniew Eufratu” składający się z najlepiej wyszkolonych komandosów z kilku krajów, w tym kilku Polaków. Szczerze polecam przeczytać cały ich profil – jest to bezcenna skarbnica wiedzy o tamtejszych realiach i niuansach. Wspierajmy ich dobrą myślą i słowem.

  https://www.facebook.com/v2.3/plugins/post.php?app_id=249643311490&channel=https%3A%2F%2Fstaticxx.facebook.com%2Fconnect%2Fxd_arbiter%2Fr%2F0F7S7QWJ0Ac.js%3Fversion%3D42%23cb%3Df2d0437621ae854%26domain%3Djarek-kefir.org%26origin%3Dhttps%253A%252F%252Fjarek-kefir.org%252Ff18cc5deeac9eb8%26relation%3Dparent.parent&container_width=500&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FArcherPL%2Fphotos%2Fa.413067079043006.1073741828.412403462442701%2F438603353156045%2F%3Ftype%3D1%26theater&locale=pl_PL&sdk=joey&width=500

  Nie wiadomo do końca, kto stoi za grupą Archer. Prowadzi ona „misje niemożliwe”, wspomagając i szkoląc oddziały kurdyjskie. Oficjalnie jest to grupa ochotników, którzy w poczuciu obywatelskiej misji pojechali wspomagać walkę z islamistami. Nawet jeśli stoi za nimi kilka rządów krajów NATO, to nikt tego nie przyzna. Przecież wojsk lądowych w Syrii nie ma. Ale wracając do spraw Syrii: USA chce stworzyć federację kurdyjską z terenów irackiego i syryjskiego Kurdystanu. Na południu Syrii stacjonują siły koalicji, która szkoli dżihadystów z Wolnej Armii Syrii. Armia syryjska, wspomagana przez sojuszników i przez Rosję, notuje ogromne triumfy nad ISIS i innymi islamistami, odbijając kolejne terytoria. Armie Syrii, Iraku i ich sojuszników, nie walczą z Kurdami, ale to się może zmienić.

  Kurdowie będą mieli utrudnione tworzenie własnego, suwerennego państwa. Nie tylko dlatego, że oprócz Syrii i Iraku, sprzeciw wyrażą Iran i Turcja. Ale także na to, że we wspólnocie międzynarodowej panuje specyficzny dogmat podług którego nie wolno tworzyć nowych państw. Sudan Południowy i Kosowo są wyjątkami, poza tym tam interesy miały USA (Kosowo) i niemieckie i francuskie koncerny (Sudan Południowy). Przykładowo w Somalii, na północy i wschodzie, istnieją od około 20 lat niezależne państwa – Somaliland i Puntland. Przywódcy tych państw są uznawani np przez Afrykę, Bliski Wschód, niektóre kraje UE.. Ale niepodległości ogłosić nie mogą. Tak samo iracki Kurdystan – od dawna jest państwem de facto, choć nie de iure niepodległym.

  Demiurg, złowrogi władca świata, twórca judaizmu, chrześcijaństwa i islamu, teraz stawia na islam

  Wielu czytelników niezależnych czy wręcz alternatywnych mediów zastanawia się, o co tak naprawdę chodzi z inwazją islamu na Europę. Czy to tylko zaczadzenie głupich europejskich elit równie głupią lewacką ideologią? Która nie jest tak naprawdę lewicą, ale jej wykoślawioną, neoliberalną wersją? Na pewno nie. Jest to argument tak idiotyczny że szkoda go komentować, choć chętnie jest przytaczany przez środowiska prawicowe. I nie dziwota, w końcu środowiska te nie grzeszą zbytnim ogarnięciem. Otóż drodzy czytelnicy, ludzie zarządzający połową kontynentu, rozporządzający trylionami euro, nie są głupi. Zapamiętajcie tę ważną zasadę życiową na zawsze.

  Są zachłanni, psychopatyczni, planują ludobójstwo, nowy Holocaust, może III wojnę światową.. Ale na pewno nie są głupi. Nie są też zaczadzeni ideologią, jakąkolwiek. Ideologie i religie to pasze dla motłochu, to narzędzie władzy, kontroli i szerzenia podziałów w ręku elity. O tym, czy politycy naprawdę wierzą w swoje brednie, i jak naprawdę elity traktują ideologie i doktryny, pisałem tutaj (LINK) jak i tutaj (LINK). Bardziej w kontekście religii i o tym, jakie destrukcyjne programy zawierają, pisałem tutaj (LINK).

  Mnóstwo ludzi zastanawia się także, dlaczego islamiści są pod tak wielką ochroną prawną. Ich przestępstwa są tuszowane i nie nagłaśniane. Pal licho że zamachy są nazywane „incydentami”, a tożsamość islamistów się ukrywa do ostatniej chwili. Tu chodzi o miliony rozbojów, kradzieży, gwałtów i zabójstw rocznie w skali kraju. O miliony więcej po przybyciu tzw. „uchodźców”. Często policja rezygnuje z szukania sprawcy. Często sąd wypuszcza sprawcę bez wyroku lub z bardzo niskim, śmiesznym wyrokiem. Często ofiary są zastraszane, oskarżane o rasizm, przekroczenie granic obrony koniecznej, zmuszane do milczenia i nie kontaktowania się z mediami.

  Więc dlaczego islamiści są pod specjalną  ochroną?!

  Pytasz, dlaczego tak się dzieje? Dlatego, bo organy ścigania dostały takie rozkazy – ochrony islamistów za wszelką cenę. Zresztą, podobnie jest z innymi, prymitywnymi ludami, np cyganami w Polsce. Gdy na oddział położniczy przyjeżdża Polka w wieku np 14 lat, to jest wzywana policja, wchodzi prokurator i wyjaśnia jak to się stało, że małoletnia poniżej 15 roku życia zaszła w ciążę. W przypadku cyganów tego nie ma. I wiele innych zagadkowych niuansów tego typu. Za komuny cyganie mogli bez przeszkód wyjeżdżać za granicę i przywozić różne towary. Niedawno sędzia, wbrew jakiejkolwiek logice, wypuścił cygana, szefa szajki okradającej emerytów metodą „na wnuczka”.

  Pytasz, dlaczego prymitywne ludy są.. chronione? Islamiści, afrykanie, cyganie itp, to to ludzie, których nazywam „ludami Ziemi”. Oni realizują najlepiej bazowy program planety – program natury. Są konserwatywni, rozmnażają się bardzo chętnie, są podporządkowani kapłanom, elicie, łatwo się nimi manipuluje, niczego nie kwestionują. Wystarczy im religia, zrobienie 10 dzieci i podstawowa konsumpcja – chleb, woda i bimber. I przede wszystkim – są bardzo wydajnymi „bateryjkami” generującymi energię cierpienia. A wg niektórych teorii, komuś, albo czemuś, bardzo zależy na tej energii cierpienia. By na Ziemi było jak najgorzej.

  Demiurg to bóg, a raczej system / program, zarządzający Ziemią. Objawiał się on jako marduk, jahve, allah, bóg ojciec. Inne nazwy i inne sposoby postrzegania tego samego tworu (demiurga) to: matrix, matka natura, prawa natury, nieświadomość zbiorowa, świadomość globalna, świadomość zbiorowa, umysł kolektywny. Twór ten jest zaprogramowany na najniższym poziomie, czyli survivalu, czyli na prawie silniejszego. To ten cały konserwatyzm, rozmnażanie, walka, szarpanie się z życiem, nieświadomość, ignorancja, cierpienie.

  Europejczycy stali się za mądrzy, więc sprowadza się islamistów, którymi łatwiej rządzić?

  Europejczycy już nie są tak wydajni w realizacji tego programu. Wycwaniliśmy się, o! Dzieci komu nie ma robić, tylko by se chcieli podróżować, kupować książki, chodzić na koncerty! Kariery nie chcą robić i nie chcą pracować po 14 godzin za 2000 złotych, tylko o 16:00 wychodzą z pracy! Z zegarkiem w ręku, no panie no! Gdzie to pokolenie yuppies oddające całe życie prywaciarzowi i umierające na zawał przed czterdziestką?! O tempora, o mores! Luksusów im się zachciewa, a robić na nas, na elity, nie ma komu!

  Więc demiurg, kimkolwiek lub czymkolwiek jest, a tego nie wiedzą nawet illuminaci, kieruje do Europy ludy barbarzyńskie. Możliwe że taki jest plan, że mamy odpracować swoje lekcje życiowe. I odejść z tej planety na bardziej rozwinięte światy (w przyszłych wcieleniach). **) Zaś tę planetę zostawić barbarzyńcom. Spójrzcie co robi papieżak Franciszek i hierarchowie kościoła. Przecież oni jawnie popierają islamizację i inwazję na nasz kontynent. A dlaczego? Bo to każe im ich bezpośredni szef – demiurg, założyciel chrześcijaństwa, który teraz postawił wszystkie karty na islam.

  Wiem że to brzmi dziwnie. Ale nie sposób tutaj unikać teorii spiskowych. W zasadzie tylko one tłumaczą to wręcz paranoidalne zachowanie europejskich elit. Jednak czy jest to tylko plan nowego porządku świata (NWO), realizowany i finansowany np przez George Sorosa? Tak głoszą krzykliwe i histeryczne portale z różnymi, najczęściej śmiesznymi teoriami spiskowymi. A może jest to coś znacznie większego i głębszego, i aby to wytłumaczyć, trzeba sięgnąć po sam rdzeń tajemnej wiedzy? Fakty są takie, że nie jest możliwe wytłumaczenie tego przy pomocy standardowych interpretacji. Nawet tych wziętych z wielu mediów niezależnych czy alternatywnych.

  My tu gadu gadu, a islamska Fatima ma po 10 dzieci..

  Spójrzmy na to inaczej. My tu filozoficzne gadu gadu.. A życie chce się jebać, rozmnażać, płodzić, walczyć, zagryzać, zjadać, rywalizować.. To żywioł barbarzyński, to emocje a nie rozum, to popędliwość a nie spokój, to żądze a nie szczęście, to walka a nie współpraca, to zwierzęcość a nie humanitaryzm. Jeden z komentatorów mawiał: „To są filozofie dobre dla 50-latków. Młodość musi się naruchać, narobić dzieci, nachlać, naćpać, nabić po mordach.” To jest właśnie żywa esencja życia, to jest chaos, zmienność, to jest sól Ziemi, tej Ziemi. Która jest taka niedoskonała, która jest tak głucha na skargi i płacz swojego stworzenia, gdzie o wszystko i ze wszystkimi trzeba szarpać się i walczyć.

  Młodość musi SPAĆ, inaczej system by nie funkcjonował. Pomyśl co by było, gdyby każdy był taki „mundry” i „oświecony” hehe jak my. Gdyby każdy nie chciał robić dzieci, napędzać konsumpcji, nakręcać PKB, zarzynać się dla systemu. Tylko żyć własnym życiem, tylko wyjechać w te Bieszczady czy gdziekolwiek. Kilka miesięcy i cywilizacja upada! I witaj anarchio! Niech żyje więc ludzka nieświadomość, niech będzie ona, o ironio, o paradoksie, błogosławiona!

  Też mamy prawo do życia i do obrony swoich krajów!

  To oczywiście tylko jedna z interpretacji. Bowiem prawdą jest też to, że ludzkość, a więc jej świadomość zbiorowa (ten nieszczęsny demiurg) też ewoluuje, też uczy się, też podlega reformom i przemianom. Dzieje się to dzięki nam, tym, którzy marzą o bardziej cywilizowanych wartościach, o spokojniejszym i łagodniejszym świecie. To także odwieczny zakład, gra w kości pomiędzy dwiema niezbędnymi siłami. Czyli siłami konserwatyzmu (tradycja, zastój, brak zmian) i siłami postępu (nowoczesność, reformy, przemiany). Która z tych sił wygra? I czy muszą one walczyć ze sobą? A może lepiej, na poziomie indywidualnym i narodowym, uwypuklić pozytywy kojarzone z tymi dwiema siłami, rozjaśniając ich negatywy?

  Prawdą jest także to, że i my pochodzimy z tej Ziemi. I my też jesteśmy solą tej Ziemi, inaczej byśmy po prostu nie mogli żyć. A jednak żyjemy i możemy doświadczać, głosić swoje idee i mieć wpływ na świat. Nie wypierajmy się tego świata, pomimo jego niedoskonałości i drapieżności. Bo i my mamy na nim swoje miejsce, swoją przystań. Innego świata póki co nie mamy. O tym, że istnieje reinkarnacja, wiemy. **) O tym, że z każdym wcieleniem przepracowujemy kolejne lekcje, i wspinamy się na coraz wyższy poziom, też wiemy. Jest na to ogrom dowodów. Nie wiemy póki co, czy istnieją inne, lepsze i mniej agresywne światy.

  Kapitał ma narodowość. To była bolesna lekcja dla Polaków. Na tej samej zasadzie tak samo ważne są rzeczy takie jak kraj, cywilizacja, Rasa. W chwili kryzysowej każdy patrzy na swoje i ciągnie do swoich. Innej Ojczyzny, innej Rasy, innej cywilizacji i szerzej – innej planety po prostu NIE MAMY. Dokąd udamy się gdy wybije godzina „W”, a stanie się to już niebawem? To wspólne dziedzictwo nas wszystkich, bez wyjątku. A nie tylko tych „prawych”. To pole naszego materialnego i duchowego doświadczania. Pomimo ich wad i niedoskonałości, pomimo tego całego cebulactwa, ograniczenia, toporności.. Co zrobimy, gdy tego zabraknie? A może zabraknąć, tak jak ma to miejsce od dawna w Somalii czy Afganistanie. Gdzie państwa nie ma, gdzie tego całego nieszczęsnego systemu też nie ma. Za to jest totalna anarchia i wojna.

  Boski akt kreacji ma dwie strony: dobrą i złą

  Każda sfera życia, każda ludzka kreacja może przejawiać się dwojako. W pozytywie jak i w negatywie. W pozytywie przejawia się wtedy, gdy człowiek zaczyna osiągać lub już osiągnął dojrzałość i wolność od lęków. W negatywie odwrotnie – gdy człowiek jest niedojrzały (a 90% ludzi taka jest) i jest pełen lęków. Europejczycy z Zachodu bazgrzący kredą po zamachu lub tatuujący sobie pszczoły, to ludzie słabi, pozbawieni mocy, nie mający trzeźwego osądu twardych realiów, niezdolni do obrony. Urodzone ofiary. Islamiści to ludzie pozbawieni wrażliwości, empatii, zdrowej tolerancji. Urodzeni zabójcy. Ani to ani to nie jest dobre.

  A najgorsze było zmieszanie kultur wyznających odmienne wizje świata. Doprowadzi to do hybrydowej wojny domowej w Europie Zachodniej, i do nowego Holocaustu. Przedsmak tej zawieruchy już teraz widzimy. W imię ideologii, a więc mrzonki, popełniono wielki błąd. Historia pokazała, że różne utopie zmieniały się w piekło na Ziemi, i przynosiły niezmierzone morze cierpień i śmierć milionów ludzi. Tak było z nazizmem i komunizmem, i tak jest teraz, z doktryną przewodnią Unii Europejskiej. Chodzi o balans pomiędzy empatią i wartościami człowieka XXI wieku, a siłą i prawem do obrony. I przede wszystkim – żyjemy tu, na Ziemi, z jej zagrożeniami i ograniczeniami, a nie w pięknym, choć iluzorycznym świecie mrzonek.

  Powoli jako ludzkość dojrzewamy do tego, że pragniemy po prostu normalności, dobrobytu i spokoju, a nie ideologicznych mrzonek z lewa czy prawa. Jest to kolejna wielka praca nad mentalnością, która powinna być przez nas podjęta. Niewidzialną ręką wolnego rynku nie nakarmisz się. Marsz KODu czy marsz niepodległości nie zastąpi Ci wakacji choćby nad polskim morzem. Prawda o Smoleńsku czy przyjęcie uchodźców nie da Ci szczęścia. Tego wszystkim nam życzę, czyli uporania się z wewnętrznymi demonami. Które to demony, bardzo często, za pomocą różnych doktryn, projektujemy na innych, nie wiedząc, że one są po prostu nieprzepracowaną i nieuświadomioną częścią.. nas samych.

  Czego najbardziej boi się elita?

  Prawdą jest także to, że skoro nie ma tego co napisałem powyżej.. Czyli normalności, dobrobytu, spokoju, to urządza się igrzyska (państwa pompują miliardy dolarów w sport – bezinteresownie?!) jak i karmi się motłoch ideologiami. I walką między nimi. Zdradzę Ci teraz największą tajemnicę elit.. A tak naprawdę to żadnej tajemnicy nie ma. Wpisz w Google Grafika słowo: „bogactwo” lub „luksus”. Pooglądaj te obrazki. Wiesz czego najbardziej boi się elita? Że ludzkość zapragnie tak żyć. Że zacznie zadawać pytania – dlaczego mamy pracować tak długo i tak ciężko za takie grosze, a Wy opływacie w dostatki za siedzenie na dupie?

  Dlatego religie monoteistyczne zawsze kultywują etos biedy i pracy, jak i pogardę wobec bogactwa. Dziś, w dobie upadku religii, tę samą rolę pełni neoliberalizm, czyli ideologia niewidzialnej ręki wolnego rynku. Ma ona za zadanie wmawianie ludziom, że nie starali się, że to ich wina, że nie pracują wydajnie, że mogli się uczyć. I usprawiedliwiać, że mniej niż 1% ludzkości zagarnia 99% zasobów, a my mamy zadowolić się groszami. To samo czyni new age z przeświadczeniem, że pieniądz to niska wibracja, zła energia.

  Autor: Jarek Kefir”

  źródło: http://jarek-kefir.org/2017/06/16/potezna-islamska-inwazja-na-europe-18-koniec-panstwa-islamskiego-to-dopiero-poczatek/


  od mg:

  *) o kompleksie jot można przeczytać więcej tu: https://7777777blog.wordpress.com/2012/04/07/kompleks-wladzy-judeocentrycznej-zakulisowo-realizuje-swoje-plany/

  **) zdecydowanie nie podzielam wiary w reinkarnację

   

 2. mgrabas Says:

  „Posted by miziaforum w dniu Czerwiec 19, 2017

  19.czerwca.2017 to dzień „X” SYGNAŁ DO RZEZI BIAŁYCH CHRZEŚCIJAN PADŁ !!

   

  WERSJA O WŚCIEKŁYM TERRORYŚCIE KRZYCZĄCYM „ZABIJE WSZYSTKICH MUZUŁMANÓW”

  POSZŁA W ŚWIAT ZA POŚREDNICTWEM WSZYSTKICH OPINIOTWÓRCZYCH MEDIÓW …

  W DOMYŚLE – SPRAWCA WŚCIEKŁY NIEWIERNY CHRZEŚCIJANIN !!

  co będzie ? ramadan jeszcze trwa teraz imamowie w meczetach DOKOŃCZĄ DZIEŁA INFORMACJA BĘDZIE WTŁOCZONA W CIEMNE ZACOFANE ŁBY … ŻĄDNE ODWETU ZA ATAK „NIEWIERNYCH PSÓW” NA ŚWIĘTY ISLAM W CZASIE ARCY ŚWIĘTEGO RAMADANU

  NAWET NIE PRÓBUJCIE TEGO ROZUMIEĆ TO STAN UMYSŁU I MENTALNOŚĆ …. EUROPEJCZYKOM I CHRZEŚCIJANOM ZUPEŁNIE OBCA I NIE DO POJĘCIA

  PO ZA TYM DO ODWETU ZOBOWIĄZUJE ICH PRAWO SZARIATU !!

  I PRAWO KLANOWE OPARTE NA SZARIACIE …. ODWET HONOROWY !!!

  PRZYPOMINAM I PODPOWIADAM WAM !!
  PÓKI CZAS !!

  RZĄDY EUROPEJSKICH PAŃSTW ZACHODNICH SPRZEDAŁY SWOICH OBYWATELI NA RZEŹ OFIARNĄ ISLAMU !!

  TO NIE JEST ŻART !!! TERAZ DOPIERO TO UJRZYCIE I ZROZUMIECIE !!

  artykuł Specjalny – Polaku kupuj legalną bezpozwoleniową broń PALNĄ OSTRĄ !!

  Posted by miziaforum w dniu Listopad 21, 2015

  WITAM W ZWIĄZKU Z NASILAJĄCYM SIE ZAGROŻENIEM OBYWATELI POLSKICH W POLSCE , CZUJE SIE W OBOWIĄZKU NAPISAC RZETELNY PORADNIK OD A DO Z DOTYCZĄCY OBSŁUGI NAUKI STRZELANIA KONSERWACJI ŁADOWANIA I UŻYCIA W SYTUACJI ZAGROŻENIA

  KTÓRE NIEBAWEM DOTKNIE POLAKÓW W POLSCE , NIE LICZCIE NA OBRONE PRZEZ ABW POLICJE CZY WOJSKO , PO PROSTU JEST ICH ZWYCZAJNIE ZA MAŁO

  POLSKA JEST CELEM PAŃSTWA ISIS NUMER JEDEN WYNIKA TO Z TEGO IŻ POLSKA I POLACY SĄ W ŚWIECIE ZNANI JAKO ARCY ORTODOKSYJNY KRAJ CHRZEŚCIJAN KATOLIKÓW RZYMSKICH

  WE WSZYSTKICH INFORMATORACH PODRECZNIKACH NA ŚWIECIE JEST PODKREŚLANE ŻE POLSKA JEST KRAJEM JEDNOLICIE WYZNANIOWYM

  95% STANOWIĄ CHRZEŚCIJANIE KATOLICY , I TAKĄ WIEDZĄ DYSPONUJĄ ISLAMSCY BANDYCI , WYWIAD FRANCUSKI USTALIŁ W OSTATNICH DNIACH ŻE ISIS PLANUJE DOKONAC W POLSCE SPEKTAKULARNEGO ZAMACHU W KOŚCIELE PODCZAS MSZY

  PONIEWAŻ BYŁO BY TO DLA NICH MEGA PROPAGANDOWE ZWYCIESTWO GDYBY TEGO DOKONALI W KRAJU KTÓRY ZNANY JEST JAKO TWIERDZA I OPOKA RZYMSKICH KATOLIKÓW

  ZATEM DZIŚ NA PRAWDE ART. INSTRUKTAŻOWY NAWET DLA OSÓB KTÓRE NIGDY NIE MIAŁY BRONI PALNEJ W REKACH , JASNY I PRZEJRZYSTY KROK PO KROKU – PO PROSTU KURS 

  OPISZEMY 2 TYPY BRONI – REWOLWER ROZŁĄCZNEGO ŁADOWANIA !!!

  O DUŻYM GABARYCIE ORAZ REWOLWER MAŁY I WYGODNY POZWALAJĄCY NOSIC SIE SWOBODNIE NAWET W KIESZENI !!!

  OTO 2 TYPY O KTÓRYCH DZIŚ BEDZIE WYKŁAD

  Najmniejszy rewolwer czarnoprochowy na rynku Remington Pocket Steel kal..31 firmy Pietta.Szkielet stalowy zamknięty,lufa 3,5″ oktagonalna ,bęben pięciostrzałowy.Całość oksydowana,okładki rękojeści z drewna.Długość całkowita rewolweru 195mm waga 500g

  Kaliber 44 długość lufy 8″ rama zamknięta mosiężna waga 1,4 kg bęben 6-cio komorowy zamek kapiszonowy patent 1858 rok producent PIETTA – Włochy

  TU USTAWA GWARANTUJĄCA ZGODNIE Z POLSKIM PRAWEM POSIADANIE TAKIEJ BRONI BEZ POZWOLENIA .

  Ustawa z dnia 21 maja 1999 r. o broni i amunicji – polska ustawa regulująca zasady wydawania i cofania pozwoleń na broń, procedur obrotu bronią i amunicją, zasady jej posiadania

  Art. 11 ustawy określa przypadki, kiedy pozwolenie na broń nie jest wymagane. Dotyczy to 11 sytuacji:

  1. broni gromadzonej w muzeach
  2. używania broni na strzelnicy do celów sportowych, szkoleniowych, lub rekreacyjnych
  3. używania broni palnej sygnałowej i alarmowej (w celach ratowniczych, poszukiwawczych, wzywania pomocy, rozpoczynania zawodów sportowych)
  4. obrotu bronią i amunicją przez koncesjonowane firmy lub rusznikarzy w celach gospodarczych
  5. dysponowania bronią w celu pozbawienia jej cech użytkowych
  6. posiadania broni palnej pozbawionej cech użytkowych
  7. posiadania paralizatora o średnim natężeniu prądu do 10 mA
  8. posiadania ręcznego miotacza gazu
  9. posiadania broni pneumatycznej
  10. posiadania broni palnej rozdzielnego ładowania wyprodukowanej przed 1885 rokiem lub jej repliki (np broń czarnoprochowa rozdzielnego zapłonu sprzed 1885 r. lub jej kopie)
  11. posiadania broni palnej alarmowej o kalibrze do 6 mm.

  PROŚBA GORĄCA O ROZPOWSZECHNIANIE TEGO LINKU WSZEDZIE GDZIE MOŻECIE 

  TU CHODZI O BEZPIECZEŃSTWO NARODOWE !!!!

  DZIŚ PO GODZINIE 15,00 SZCZEGÓŁOWY KURS MATERIAŁY AV INSTRUKTAŻOWE ORAZ MOŻLIWOŚC ZADAWANIA PYTAŃ PRZEZ WAS I UDZIELANIE PROFESJONALNYCH ODPOWIEDZI PRZEZ ZESPÓŁ WIELOLETNICH POSIADACZY W/W BRONI PALNEJ BEZPOZWOLENIOWEJ !

  NIE BĄDŹMY ŁATWYM CELEM BROŃMY SIEBIE RODZIN I OBYWATELI

  JESZCZE RAZ PROSZE O LINKOWANIE TEGO ARTYKUŁU

  15,00 START SZKOLENIA !! DZIŚ !!

  dodatek specjalny BROŃ DŁUGA WIELOSTRZAŁOWA !!!

  link

  W POLSCE Z OKIEN STRZELAJMY DO MORDERCÓW ŻEBY ZABIC – A NIE RÓBMY im ZDJEC JAK FRANCUZI

  Posted by miziaforum w dniu Listopad 22, 2015

  https://miziaforum.wordpress.com/2015/11/22/w-polsce-z-okien-strzelajmy-do-mordercow-zeby-zabic-a-nie-robmy-zdj-jak-francuzi/

  źródło: http://miziaforum.wordpress.com/2017/06/19/19-czerwca-2017-to-dzien-x-sygnal-do-rzezi-bialych-chrzescijan-padl/

 3. mgrabas Says:

  Wiadomość z Polski dla islamskich imigrantów.
  Message from Poland (for Islamic immigrants).

  Opublikowany 14 maj 2017

 4. mgrabas Says:

  „Przez Redakcja – 8 sierpnia 201

  Zaskakująca reakcja Szwedów na artykuł o Polsce

  Szwedzki dziennik Nyheteridag.se zamieścił artykuł opisujący postawę Polaków wobec muzułmańskich imigrantów – przytoczyli sondaż IBRIS dla „Polityki”. Reakcja Szwedów może niektórych zaskoczyć.

  Dziennikarz Mattias Albinsson w artykule na temat Polski przytacza sondaż IBRIS dla „Polityki”, z którego wynika, że 51,2% Polaków wolałoby opuścić Unię Europejską, niż przyjąć tzw. uchodźców muzułmańskich. Sondaż opublikowano w polskich mediach 5 lipca, również na łamach naszego portalu.

  Szwedzki portal opisuje jednocześnie nasze problemy z Komisją Europejską, która naciska na relokację uchodźców z obozów we Włoszech i Grecji. W tym kontekście przytaczają słowa premiera Włoch, który już kilkukrotnie groził krajom Europy Wschodniej.

  W artykule opisującym nastroje Polaków zamieszczono dodatkowo sondę, w której zapytano Szwedów, czy popierają postawę Polski wobec muzułmańskich imigrantów. 98% czytelników oddających głos w sondzie zgodziło się z Polakami (2399 osób), natomiast przeciwko postawie Polski jest 2% oddających głos (43).

  Inne zdanie przedstawiali Szwedzi mieszkający w Sztokholmie, gdy pytani byli o kryzys migracyjny podczas sondy ulicznej, tutaj nie było odważnych osób, które chciałyby krytykować polityką własnego kraju, nawet niektórzy chcieliby zmusić Polskę do przyjmowania imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu. Anonimowa sonda pokazała, że Szwedom brak odwagi cywilnej do wyrażania swoich poglądów. ”

  źródło: http://ndie.pl/zaskakujaca-reakcja-szwedow-artykul-o-polsce/

 5. mgrabas Says:

  Jayda Franse: „Wolę milion Polaków niż jednego muzułmanina!”

  Opublikowany 8 gru 2017

  Podczas pobytu w Wielkiej Brytanii przeprowadziliśmy wywiad z Jaydą Fransen – działaczką Britain First.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s