Skradzione Serbom Kosowo

Film produkcji Czeskiej przedstawia fakty ataku na Jugosławię przez NATO bez mandatu ONZ, życie Serbów w towarzystwie Albańczyków i inne.
Dokument jest zabroniony w wielu krajach ze względu na „niepoprawne politycznie” fakty w nim zawarte niewygodne dla tych, którzy na całym świecie za pomocą NATO realizują swoje plany, czyli niewygodne dla kompleksu jot. *)

*) kompleks jot = kompleks władzy judeocentrycznej (KWJ)
judeocentryk = kosztem praw innych grup, osoba popierająca wąskie, rasistowskie, ludobójcze interesy pro-izraelskie, pro-syjonistyczne i globalne, w tym miliony „chrześcijan” syjonistycznych, włącznie z katolikami wierzącymi w niezbędność Izraela jako „gwaranta bezpieczeństwa” przed rzekomym**) zagrożeniem od islamu

praca naukowa P. Beina opisuje i uściśla te pojęcia: Judeocentrycy i zbrodnie masowe + filmik – prelekcja P. Beina nt. kompleksu jot

[ od mg: bezpośredni link do prelekcji: http://livestre.am/18vh8 ]

źródło: http://grypa666.wordpress.com/slowniczek/

**) od mg: kompleks jot, zgodnie z zasadą „dziel i rządź”, za pomocą NATO najpierw bombarduje kraje islamskie, sponsoruje tam wojny, organizuje zalewanie Europy rozwścieczoną wojnami armię islamistów i Ukraińców, organizuje w Europie liczne operacje fałszywej flagi (FF)

na podstawie: http://pekokantylichwiarz.wordpress.com/2017/06/09/skradzione-kosowo/

4 myśli w temacie “Skradzione Serbom Kosowo

 1. „19:57 08.06.2017 Krótki link

  Serbowie postawią NATO przed sądem

  © Zdjęcie: Darko Dozet

  Z inicjatywy Serbskiej Akademii Nauk i Sztuk i z błogosławieństwa Patriarcha Serbii Irineja powoływany jest specjalny zespół prawników, którzy będą mieli za zadanie przygotowanie pozwu przeciwko NATO – za wyrządzone szkody materialne i moralne w czasie bombardowań w 1999 roku.

  Operacja wojskowa NATO w Jugosławii została przeprowadzona między 24 marca i 20 czerwca 1999 roku
  © AP Photo/ Rikard Larma
  W Serbii powstanie pomnik ofiar agresji NATO

  W skład zespołu wejdą najlepsi adwokaci z Serbii, a także z UE, Rosji, Chin i Indii. Na czele zespołu stanie znany serbski prawnik Srdjan Aleksic.„Zamierzamy postawić przed sądem państwa NATO, uczestników agresji przeciwko Jugosławii, czyli w sumie 20 krajów, które bezpośrednio lub pośrednio uczestniczyły w tej agresji. Pozwy zostaną przygotowane przeciwko każdemu państwu” — powiedział Aleksic w rozmowie ze Sputnikiem.

  Prawnicy nie mają zamiaru zwracać się do Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości. Pozwy zostaną skierowane do poszczególnych organów sądowych dwudziestu państw — powiedział Aleksic.

  Premier Serbii Aleksandar Vučić, 18 marca 2017 roku
  © REUTERS/ Marko Djurica
  Serbia nie chce być członkiem NATO

  „Uważamy, że należy to do kompetencji sądów krajowych. Wymienione kraje złamały zasady zdefiniowane w rozdziale siódmym Karty Narodów Zjednoczonych, zakazującym agresji przeciwko jakiemukolwiek kraju. Ponadto NATO złamało rozdziały piąty i szósty, bowiem NATO jest sojuszem obronnym, a nie ofensywnym. Złamane zostało prawo międzynarodowe, przede wszystkim konwencje zakazujące agresji i używania siły przeciwko suwerennym państwom”.Przed prawnikami stoi zadanie przygotowania około dwudziestu spraw, do których zostaną dołączone przekonywujące dowody rzeczowe poparte dokumentami medycznymi wskazującymi na związki przyczynowo-skutkowe między użyciem pocisków ze zubożonym uranem a wzrostem liczby chorób onkologicznych w Serbii.

  „Na terytorium ówczesnej Jugosławii zrzucono od 10 do 15 ton zubożonego uranu. Wzrost liczby osób chorych na nowotwory budzi poważną trwogę. Nowotwory złośliwe diagnozowane są u 33000 Serbów rocznie. Codziennie ta straszna choroba diagnozowana jest u co najmniej jednego dziecka w naszym kraju. W porównaniu z 1999 rokiem liczba chorych na raka wzrosła pięciokrotnie. Dotyczy to zwłaszcza południa Serbii, a także Kosowa i Metochii” — oświadczył Aleksic.

  Jak powiedział, w przygotowaniach pozwu wezmą udział wybitni serbscy lekarze, onkolodzy i toksykolodzy.

  Masowe protesty w Belgradzie przeciwko premierowi
  © AP Photo/ Darko Vojinovic
  W Belgradzie nie ucichają protesty

  „O słuszności naszych wniosków świadczy chociażby fakt, że 45 włoskich żołnierzy, którzy odbywali służbę w rejonie Kosowa i ulegli bombardowaniom natowskich samolotów wykorzystujących zubożony uran, zachorowali w konsekwencji na raka. Sąd przyznał, że odpowiedzialność za to ponoszą Włochy, i teraz państwo wypłaca poważne odszkodowania w rozmiarze od 200000 do 1200000 euro za każdego chorego. Właśnie na tym będzie bazować nasz pozew. Jest też jeden żołnierz z Wielkiej Brytanii, który także był obecny w strefie skażenia, i decyzją sądu państwo musi mu wypłacić odszkodowanie” — zauważa rozmówca Sputnika.Prawnicy uwzględnią też skutki użycia bomb kasetowych, które zabiły wielu ludzi, a także bombardowań obiektów przemysłu chemicznego i naftowego, które wyrządziły szkodę ekologii.

  „Do samego tylko Dunaju przedostały się trzy tony rtęci, a wodę z tej rzeki otrzymuje dziesięć milionów osób. Skutki tej katastrofy ekologicznej odczuwamy już dziś, a szczyt zachorowań wypadnie, zdaniem uczonych, na rok 2020″ — wyjaśnia prawnik.

  Według Aleksica, pozew należy przygotować maksymalnie dokładnie, bo były już sytuacje, kiedy sądy krajów zachodnich odmawiały rozpatrzenia pozwów w sprawie poszczególnych epizodów bombardowań.

  Zobacz również:

  Europa chce rozmawiać z Rosją na neutralnym terytorium – w Serbii

  Rosja w najbliższym czasie przekaże Serbii sześć MiG-29

  Dlaczego UE dostrzegła „rosyjskie wpływy” w Serbii właśnie teraz?

  Tagi:

  bombardowanie, NATO, Serbia, Jugosławia

  źródło: http://pl.sputniknews.com/opinie/201706085632846-Serbia-powoluje-zespol-prawnikow-pozew-NATO-bombardowania-1999/

  Polubienie

 2. „Posted by miziaforum w dniu Czerwiec 11, 2017

  Od niedzieli (od dzisiaj) obywatele Ukrainy przekraczający granicę w ruchu bezwizowym mogą wykonywać pracę na terytorium Polski (…)

  Zniesienie przez Unię Europejską wiz dla obywateli Ukrainy Rada UE zatwierdziła 11 maja. Wcześniej, 6 kwietnia, porozumienie w tej sprawie zostało przegłosowane przez Parlament Europejski. (…)

  źródło: http://miziaforum.wordpress.com/2017/06/11/jak-obcy-obcym-w-polsce-wyd-polakow/

  Polubienie

  1. „Przez Redakcja Wolnosc24

   To się dzieje w Polsce! Niemiecka firma do pracowników z Mielca: „Albo pracujecie za grosze po 12 godzin, albo bierzemy Ukraińców”

   źródło: wcj24.pl

   W piątek rano pracownicy mieleckiej firmy Kirchoff Automotive Polska, mieszczącej się w Specjalnej Strefie Ekonomicznej, przystąpili do strajku. Domagali się polepszenia warunków pracy. Dyrekcja postawiła ultimatum: jeśli nie wrócicie do pracy w ciągu 24 godzin, na wasze miejsce przyjdą Ukraińcy.

   W piątek około 9 wszyscy fizyczni pracownicy firmy Kirchoff opuścili swoje stanowiska pracy. Protestowali przeciwko obecnym warunkom pracy. Domagali się o 100 proc. lepszych płac, za pracę w weekendy i podwyższenia stawki godzinowej – informował autor lokalnego bloga wcj24.pl .

   „Powiedziano nam, że jeśli nie przyjdziemy w sobotę czy niedzielę do pracy, zostaniemy zwolnieni dyscyplinarnie. Dyrektorzy straszą że jeśli nie chcemy na takich warunkach pracować to chętnie na nasze miejsce przyjadą Ukraińcy. Dziennie produkujemy nawet około 30 ton metalowych części. Ktoś musi przerzucić to przez ręce” – powiedział dziennikarzowi w rozmowie telefonicznej pracownik tłoczni.

   Kierownik tłoczni przesłał załodze maile, w których poinformował, że nieprzyjście do pracy w sobotę, albo niedzielę będzie miało surowe konsekwencje, włącznie ze zwolnieniem.

   „Często nie przestrzega się tu przepisów BHP aby zrobić wszystko tak jak życzy sobie zarząd firmy. Robią wszystko żeby tylko zwiększyć normy. Do dziś mamy w pamięci tragedię z 2008 roku. Wtedy na trzeciej zmianie zginął jeden z pracowników. Nie chcemy aby ciągłe zwiększanie norm skończyło się kolejnym śmiertelnym wypadkiem. Pośpiech w pracy przy tak niebezpiecznych maszynach które obsługujemy to nic dobrego” – mówił wcj24.pl inny pracownik firmy.

   Na temat pracy w Kirchoff Automotive Polska krytycznie wypowiadali się też użytkownicy forum gowork.pl. „Ostatnimi czasy bardzo się pogorszyło. Chodzi o to że starzy dobrze pracujacy pracownicy nie są doceniani. Do pracy przychodzą nowi i mają niecałą złotówkę mniej na starcie niż ci którzy pracują ponad 10 lat. No to nie jest w porządku. Na siłę szukają teraz rąk do pracy i firma chyba zatraca wartości jakie jej przyświecały na samym początku”. – pisał w lutym jeden z nich.

   Powód strajku?
   –Praca 5 dni w tyg po 12 godzin
   –Chłopaki z tłoczni klepią maratony w postaci 7-9 dni bez przerwy
   –soboty do odbioru
   –kosmiczne normy
   –podejście „góry” do pracownika
   –śmieszne podwyżki rzędu średnio 0.90 groszy (przydupas dostanie 1.2zł, a „szarak” 60 groszy BRUTTO!!!
   –z trzech firm jakie są w Polsce mamy najniższe stawki
   –nowo przyjęty pracownik ma ok 50-70 groszy mniej na stawce godzinowej od pracownika z kilkuletnim doświadczeniem”.

   Firma Kirchoff Automotive produkuje szkielety strukturalne nadwozi i podwozi samochodowych. Stanowi część międzynarodowej grupy, zatrudniającej 9 000 pracowników w około 30 zakładach produkcyjnych w 11 krajach. W Polsce firma ma trzy zakłady: w Mielcu, Gliwicach i Gnieźnie, korzystając m.in. z udogodnień i zwolnień podatkowych w Specjalnych Strefach Ekonomicznych.

   Zarząd firmy ma dwa tygodnie żeby porozumieć się z załogą. Jeśli nic się nie zmieni, pracownicy zapowiadają, że znowu odejdą od swoich stanowisk.

   O sytuacji pracowników firmy Kirchoff odwołali się dzisiaj na demonstracji ONR w Warszawie, działacze tej organizacji, zobacz tutaj: Demonstracja ONR: „Stop ukrainizacji rynku pracy i ściągania migrantów ze wschodu” [VIDEO]

   Masowe sprowadzanie tanich ukraińskich pracowników do Polski zaczyna przypominać podobną sytuację między Meksykiem i USA, gdzie Latynosi opanowali ogromną część rynku pracy, co ostatecznie stało się powodem wygranej Donalda Trumpa. Zdaniem ekspertów opieranie polskiej gospodarki na taniej sile roboczej ze Wschodu hamuje wzrost płac i uniemożliwia rozwój bardziej zaawansowanych gałęzi gospodarki, w które przedsiębiorcy musieliby zainwestować w przypadku braku łatwego dostępu do zgadzających się na pół-niewolnicze warunki zatrudnienia pracowników z Ukrainy.”

   źródło: http://wolnosc24.pl/2017/03/18/to-sie-dzieje-w-polsce-niemiecka-firma-do-pracownikow-z-mielca-albo-pracujecie-za-grosze-po-12-godzin-albo-bierzemy-ukraincow/

   „Krzysztof Kałębasiak 18 marca 2017 at 17:05

   To jest wina Kaczynskiego. Nie tylko wina. To on jest jednym z zalozycieli tego potwora, IIIRP, ktora wygania Polaków z Polski i rekrutuje roboli ze Wschodu.
   Jest jednym z szefow partii i rzadow, ktorzy od 1989 roku likwiduja Polske.
   To mason, potomek ubekow, ktory uwaza, ze PRL (z lepszym, czyli nim Pierwszym Sekretarzem) jest idealnym panstwem do niewolenia ludzi.

   źródło: http://wolnosc24.pl/2017/03/18/to-sie-dzieje-w-polsce-niemiecka-firma-do-pracownikow-z-mielca-albo-pracujecie-za-grosze-po-12-godzin-albo-bierzemy-ukraincow/#comment-21222

   Polubienie

   1. Rząd dopłaci 800 zł do pracy Ukraińcom, a was nie dofinansuje

    Opublikowany 11 kwi 2017

    Praca Ukraińców w Polsce wcale nie będzie wzbogacać Polski ani zastępować Polaków. Do pracy Ukraińcom w Polsce rząd dopłaci 800 zł, a więc pracodawcy będą zwalniać Polaków i zatrudniać cudzoziemców, którzy będą obywatelami niedofinansowanej kategorii.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s