MIĘDZYNARODOWY PROTEST PRZECIW PRZYMUSOWI „SZCZEPIEŃ” – 3 CZERWCA 2017 R. WARSZAWA

koszulka

Dlaczego protest? 

Bardzo źle dzieje się w Polsce. Cenzura i terror wobec rodzin oraz lekarzy, którzy stanęli w obronie prawdy bardzo się nasiliły. Za petycję STOP NOP, która miała to powstrzymać jedna z nas trafiła do sądu. Przeciwko lekarzom, którzy mają odwagę mówić prawdę o szczepieniach, toczą się sprawy w sądach lekarskich.
Rodziny, często już ciężko doświadczone przez powikłania szczepień, są karane dotkliwymi grzywnami, grozi im się odebraniem dzieci i wyrzuca z przychodni publicznych. Coraz częściej w domu nachodzi je policja lub pracownicy opieki społecznej czy sanepidu. W innych państwach utrudnia się dzieciom dostęp do szkół i przedszkoli. 
W mediach trwają fałszywe epidemie na zamówienie przemysłu farmaceutycznego, gdzie kilka zachorowań urasta do miana zabójczej pandemii. Tymczasem prawdziwą epidemią są choroby przewlekłe na które cierpi w Polsce już co czwarte dziecko. Intensywnie immunizowane niemowlęta ponad 300 tysięcy razy w ciągu roku trafiają do szpitala. Wiele z nich tuż po podaniu obowiązkowych szczepionek. Niepożądane odczyny poszczepienne nie trafiają jednak do urzędowych statystyk. Nikt nie liczy jakie koszty  ponoszą poszkodowane rodziny… Nie ma funduszu odszkodowań.
„STOP NOP” od lat z desperacją walczy o prawo do zdrowia oraz respektowania podstawowych praw człowieka i pacjenta. Zdajemy sobie jednak sprawę, że nielegalna, agresywna presja na obywateli w sprawie szczepień, to problem globalny. Dlatego przyszedł czas, aby solidarnie powiedzieć DOŚĆ! Po raz pierwszy mamy szansę zrobić to w jednym czasie w wielu państwach. Razem! 3 czerwca 2017 roku!
Udział potwierdziła Słowenia, Serbia, Węgry, Czechy, Włochy, Irlandia i Wielka Brytania. Chorwacja i Austria protestowały już w kwietniu i maju.

Jak możesz pomóc?

 • Weź udział w międzynarodowym proteście przeciw przymusowi szczepień. Odbędzie się 3 czerwca 2017 r. w Warszawie o godz. 12:00. Spotykamy się pod siedzibą Ministerstwa Zdrowia przy ul. Miodowej 15, skąd ulicami stolicy ruszy nasz marsz zmierzając na plac Zamkowy gdzie ok. godz. 13:00 będą przemawiać poszkodowani i wspierający protest.
 • Skontaktuj się z mieszkańcami innych państw żeby zorganizowali protest przeciw przymusowi szczepień w swoim kraju! Protest na ulicach wielu krajów sprawi, że o wydarzeniu będzie głośno! Tutaj >>> apel z prośbą o dołączenie do protestu po angielsku. 

Nie możesz przyjechać do Warszawy? 

Zorganizuj akcję „Zapal świeczkę” w swoim mieście pod siedzibą sanepidu w ramach Międzynarodowego Dnia Świadomości Powikłań Poszczepiennych – International Awarness Vaccination Injury Day.

Na czym ona polega?

1. Przygotuj „czerwoną kartkę” z nazwą powikłań jakie dotknęły Twojego dziecka po szczepieniach lub wydrukuj historie innych dzieci znalezione na http://stopnop.com.pl/category/czerwona-kartka/

2. Opisz ją #czerwonakartka

3. Zapal świeczkę pod siedzibą sanepidu

4. Zrób zdjęcie i przyślij do nas na email stopnop.protest@gmail.com

zapal świeczkę

Podpisz petycję!

Międzynarodowa petycja do Parlamentu i Komisji Europejskiej  do podpisania tutaj >>> Uznanie, poparcie i ochrona wolnej oraz świadomej zgody na szczepienia w całej Europie. Prosimy o liczne podpisy co doprowadzi do podjęcia ogólnoeuropejskiej debaty!

Niech raz na zawsze skończy się systemowa przemoc i ignorowanie niezaprzeczalnych faktów naukowych o ryzyku szczepień!

Wesprzyj nas darowizną!

Zrzutka 

Nr rachunku bankowego:  Alior Bank 08 2490 0005 0000 4500 7712 1442 (tytułem: darowizna na cele statutowe)

Skontaktuj się w sprawie protestu! 

Nasz email stopnop.protest@gmail.com

Umów się na wspólną podróż 

Na Facebooku https://www.facebook.com/events/230767594064959/
Na forum wątek na temat wspólnych wyjazdów.

Możesz zabrać ze sobą dziecko!

Na placu Zamkowym będą animatorki, które umilą dzieciom czas protestu. Ponadto na ul. Długiej 29 wynajęliśmy od godz. 11 do 16:00 salę z której możecie skorzystać gdy dziecko będzie zmęczone, głodne, znudzone lub będzie trzeba je przebrać albo odpocząć. O 11:30 odbędzie się tam krótkie przedstawienie Teatrzyku Bogny (ul. Długa 29).

Koszulki STOP NOP do kupienia!

Możesz kupić koszulkę męską lub dziecięcą. >>>TUTAJ i >>>TUTAJ

Komunikat dla mediów

Prosimy o pomoc w rozsyłaniu komunikatu do mediów lokalnych i ogólnopolskich. Można go pobrać >>> TUTAJ

Plakaty do pobrania

PLAKAT1   PLAKAT2

źródło: http://stopnop.com.pl/protest/

Reklamy

Komentarze 4 to “MIĘDZYNARODOWY PROTEST PRZECIW PRZYMUSOWI „SZCZEPIEŃ” – 3 CZERWCA 2017 R. WARSZAWA”

 1. mgrabas Says:

  od mg: mało kto wie, że wśród krajów europejskich

  najwięcej szczepionkowych eksperymentów prowadzi się na… Polakach!

  https://www.clinicaltrials.gov/ct2/results/map?term=vaccines+Poland&map=EU

 2. mgrabas Says:

  źródło: http://www.networkmagazyn.pl/przymusowe-szczepienia-w-polsce-kto-ma-racje

 3. mgrabas Says:

  „Posted on 7 czerwca 2017

  Dzieci chorują i umierają, a media mają to w dupie – na wiecu za wolnością wyboru nie było nikogo z głównego ścieku medialnego

  Niektórzy wyjątkowo naiwni ludzie wciąż wierzą, że dziennikarze nie marzą o niczym innym, niż o tym, żeby wytropić i ujawnić nową aferę Watergate i okryć się sławą na wieki. Kiedyś rzeczywiście tak było, że to dziennikarze demaskowali spiski i wielkie afery, ale ten czas dawno się skończył. Dziś, każdy kończący studia dziennikarz otrzymuje długą listę tematów, których pod żadnym pozorem nie wolno poruszać. Lekarze z kolei mają kategoryczny zakaz informowania rodziców o możliwości wystąpienia jakichkolwiek powikłań poszczepiennych, a tym bardziej zgłaszania NOP-ów do stosownych organów kontrolnych. Złamanie tej zasady oznacza automatyczne wyrzucenie z pracy z wilczym biletem albo coś jeszcze gorszego. Niepokorni dostają zawału, spadają ze schodów, wpadają pod ciężarówkę ze żwirem, ich samochód z niezrozumiałych przyczyn rozbija się na barierkach lub kończą w szpitalu psychiatrycznym ubrani w gustowne wdzianko z bardzo długimi rękawami. Wojskowi i tajniacy strzelają sobie w plecy lub tył głowy, a wszystkie te zbrodnie obciążają konto słynnego seryjnego samobójcy. To są oczywiście tylko teorie spiskowe, ale strach przed tą mityczną postacią jest tak wielki, że większość woli milczeć i udawać, że nic nie widzieli ani nie słyszeli.

  Wybaczmy więc wielkodusznie pismakom i doktorom Mengele. Oni też chcą żyć, a nie wegetować w ogródkach działkowych jako bezdomni menele.

  Cieszmy się więc tym, że wciąż (jeszcze) możemy szukać wiedzy w mediach niekontrolowanych przez wielkie korporacje i skorumpowanych przez nie polityków.

  Frekwencja na wiecu za wolnością wyboru „Jest ryzyko, musi być wybór” przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów. Nasz ruch rośnie w siłę i już niedługo pod jej naciskiem runą skorumpowane struktury medyczne i polityczne.

  Nasze zwycięstwo jest już bliskie! Szkoda tylko, że zostało okupione kalectwem i śmiercią tak wielu niewinnych i bezbronnych dzieci.

  źródło: http://vaccgenocide.wordpress.com/2017/06/07/dzieci-choruja-i-umieraja-a-media-maja-to-w-dupie-na-wiecu-za-wolnosciawyboru-nie-bylo-nikogo-z-glownego-scieku-medialnego/

 4. mgrabas Says:

  „Posted on 12 czerwca 2017 by astromaria

  Prof. Maria Dorota Majewska (VAERS)

  Solidarność z okaleczanymi i zabijanymi szczepionkami dziećmi

  Zorganizowany 3 czerwca przez StopNOP marsz protestacyjny w Warszawie przeciw przymusowi szczepień w Polsce, oraz faszystowskim planom polskich urzędników medycznych odbierania rodzicom dzieci za ich obronę przed szczepiennym kalectwem lub śmiercią, był doskonale zorganizowany, liczny i silny.

  Wzięły w nim udział tysiące zdeterminowanych, bojowych osób – rodziców, dziadków, przyszłych rodziców, rodzeństwa, studentów, dzieci i profesjonalistów . To świadczy, że coraz powszechniejsze są osobiste, rodzinne czy zawodowe doświadczenia Polaków z tragicznymi skutkami szczepień, że coraz więcej mamy dzieci poważnie okaleczonych szczepionkami, i że rozpowszechnia się wiedza o szkodliwości szczepień. http://wolna-polska.pl/wiadomosci/wysoka-frekwencja-warszawskim-marszu-stop-nop-2017-06

  Podobne marsze odbyły się też w innych miastach Polski, a także na świecie.

  Ogromne społeczne demonstracje miały miejsce we Włoszech, gdzie powiązany z kartelami farmaceutycznymi Minister Zdrowia arbitralnie zadekretował (i podpisał to włoski prezydent Sergio Mattarella), że teraz 12 szczepionek będzie obowiązkowych w tym kraju . Dotąd były to tylko 4. Dzieciom nieszczepionym włoski rząd chce odbierać konstytucyjnie gwarantowane prawo do kształcenia się. http://www.ageofautism.com/2017/06/italians-say-basta-to-mandatory-vaccination.html

  Musimy brać przykłady z takich krajów jak Szwecja, Austria, czy Dania, w których kartele farmacji też próbowały narzucić przymus szczepień, lecz legislatorzy niemal jednogłośnie obalili te plany. Istnienie przymusu szczepień w różnych krajach jest bezpośrednio związane ze skalą korupcji, a Polska, inne kraje post socjalistyczne, i Włochy należą do niechlubnej czołówki najbardziej skorumpowanych krajów UE.

  Jednakże, coraz bardziej masowe protesty przeciw przymusowi szczepień dowodzą, że ludzkość ma już dość okłamywania przez skorumpowanych urzędników medycznych i media, oraz okaleczania i zabijania dzieci trującymi pseudomedycznymi preparatami zwanymi szczepionkami. Nie możemy ustawać w naszej solidarnej walce o prawo do zdrowia i życia dla polskich dzieci, bo jest to walka o istnienie i przyszłość naszego narodu.”

  źródło: http://vaccgenocide.wordpress.com/2017/06/12/solidarnosc-z-okaleczanymi-i-zabijanymi-szczepionkami-dziecmi/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s