Światowa religia NWO – Światowy Gong „Pokoju” – World Peace Gong

World Peace Gong – Światowy Gong „Pokoju”

Oryginalny Światowy Gong „Pokoju” ma średnicę ośmiu metrów, co stanowi osiem naroży świata. — Wzorowany był na gongu należącym do Pani Musrini.

Gong ten należał do jej rodziny od 7 generacji. — Licząc iż każda z generacji osiągnęła średnio wiek 50 lat, Gong musi mieć co najmniej 350 lat. — Podobno gong ten powstał w epoce „Wali” na Javie.

Dlaczego właśnie na tym Gongu z Murii, Jepara w Centralnej Javie wzorowano się przy tworzeniu World Peace Gong ?

Poszukiwanie tego gongu, który stał się wzorem dla Światowego Gongu „Pokoju”, zostało oparte na historycznym tle rozważań, legend i mitów, które są ze sobą wzajemnie powiązane.

Badania przeprowadzono na bazie starożytnej historii wyspy Jawa i Bali, które były jedną wyspą, nazywaną „Wyspą Panjang.”

Wyspa Panjang była również znana z silnych czarujący uroków i promiennej charyzmy w oku wybitnych światowych osobistości, w tym przywódców duchowych Indyjskich.  

—   Ludzie   wierzyli, że tysiące bogów mieszkało na tej wyspie   — i były uważane za centrum nadprzyrodzonych istot, które posiadały wielką wiedzę.

Jednak poprzez naturalne ruchu ziemi, Java i Bali stało się dwoma wyspami.

Nisko położone tereny między Ketapang i Gilimanuk zostały zalane, tworząc cieśninę  jak widzimy dzisiaj.

Historycznie, Jepara było starożytnym regionem i miejscem pierwszego Hinduskiego Królestwa w Azji Południowo-Wschodniej.

Królestwo to nazwano Kalingga lub Holing  —  i uważano, że powstało w trzecim wieku naszej ery.

Królestwem rządziła królowa Shima, bardzo uczciwa i mądra kobieta.

Bali jest jedyną wyspą na świecie z większością ludności wyznania hinduistycznego.   — Dlatego Jepara i Bali są tak silnie związane duchowo.

Znaczenie symboli na Światowym Gongu „Pokoju”

Znajdują się 4 warstwy okrągłych sekcji obejmujących przednią krawędź Światowego Gongu „Pokoju”.

Najbardziej zewnętrzna część wyświetla krajowe flagi wszystkich obecnie istniejących niezależnych państw na świecie.

Kolorowe flagi każdego niezależnego kraju reprezentują istotę i zalety samego kraju i są równo rozmieszczone w kolejności losowej wokół zewnętrznej części gongu.

W środku znajduje się napis „World Peace Gong” („Światowy Gong „Pokoju””),   —  w obu swoich pierwotnych językach indonezyjskim i angielskim.

Są one oddzielone od siebie dwoma białymi kwiatami. — Napisy i kwiaty podsumowują rdzeń tożsamości gongu.

Tłumaczenie angielskie znajduje się z powodu swojej roli w międzynarodowym języku potocznym, natomiast słowa w języku indonezyjskim pokazują światu że ten szlachetny symbol „World Peace Gong” pochodzi z Indonezji.

Białe kwiaty symbolizują piękno, dobrobyt i harmonię.   — Ich pozycje na lewo i prawo na końcach każdego napisu wskazują na równowagę w jedności.

Wewnętrzny krąg wyświetla 10 symboli reprezentujących główne religie praktykowane przez większość ludności świata.   — Są to: islam, hinduizm, judaizm, „chrześcijaństwo”, buddyzm, konfucjanizm, taoizm, sikhism, Shinto, i hinduizm balijski.

Najbardziej   wewnętrzny   krąg   Światowego   Gongu „Pokoju” przedstawia kulę ziemską.

Planeta Ziemia jest na grzbiecie środkowej części Światowego Gongu „Pokoju”, — co przekazuje, że cała ludzkość żyje i stanowi razem jedną wspólnotę na planecie Ziemi.

Cała ludzkość pochodzi z tej samej rodziny (jeden potomek).

Jako jedna ogromna rodzina – konieczne jest, że wszyscy powinniśmy żyć obok siebie w spokoju, z szacunkiem, pomocnymi do siebie i wspólnie, w celu utrzymania i opieki dla „Matki Ziemi„.

Gong „Pokoju” Światowego po raz pierwszy zabrzmiał zaintonowany przez prezydenta   i   wiceprezydenta Republiki Indonezji na Bali, 31 grudnia 2002 — dokładnie na przełomie roku o godzinie 00:00 czasu lokalnego — w oczach całego   narodu,  dla upamiętnienia „roku 2003 w Indonezyjskiego Roku „Pokoju” „

Drugi raz Gong „Pokoju” Światowego zabrzmiał zaintonowany przez Sekretarza Generalnego ONZ w Genewie i Szwajcarii 05 lutego 2003,   — aby zainaugurować „Drugi Szczyt Światowego Globalnego „Pokoju””, w którym brali udział przedstawiciele świata z 179 krajów.

Trzeci raz zabrzmiał zaintonowany przez Prezydent Republiki Indonezji, 14 kwietnia   2003   roku   —   na   rozpoczęcie   „52.  Konferencji” na Bali. ( (PATA – Pacific Asia Travel Association)

Czwarty raz WPG rozbrzmiewał zaintonowany przez Prezydenta Republiki Indonezji w East Java, Indonezja w dniu 14 czerwca 2003 roku — podczas inauguracji „Międzynarodowego Festiwalu Borobudur ”

Od  tego czasu WPG został przekazany,  aby rozbrzmiewać na całym świecie, — echem jego szlachetnego przesłanie światowego „pokoju” i „braterstwa” dla „całej” ludzkości.

wpg-in-ambon-indonezja3.jpg

wpg-in-ambon-indonezja3.jpg

peace-gong-in-delhi-gandhi-smrti-gandhi-memorial6.jpg

world-peace-gong-park1-bali

________________________

Za; http://lifesoundflow.wordpress.com/o-dzwiekach/gongi/world-peace-gong-swiatowy-gong-pokoju/

za: http://forumdlazycia.wordpress.com/2017/05/22/swiatowa-religia-nwo-swiatowy-gong-pokoju-world-peace-gong/http://forumdlazycia.wordpress.com/2017/05/22/swiatowa-religia-nwo-swiatowy-gong-pokoju-world-peace-gong/

Reklamy

Komentarze 2 to “Światowa religia NWO – Światowy Gong „Pokoju” – World Peace Gong”

 1. mgrabas Says:

  Opublikowano by emjot

  Antychryst będzie witany dźwiękami gongów

  Obecnie na całym świecie, w szalonym tempie, idzie budowa „Nowego Porządku Świata” (New World Order) czyli imperium nadchodzącego Antychrysta-moshiacha.

  Wraz ze zniszczeniem ostatnich śladów suwerenności państwowej różnych krajów, narzucaniem mieszkańcom wszystkich państw dokumentów elektronicznych, powszechnym ustanowieniem zboczeń i perwersji i innych plugastw antychrześcijańskiej globalizacji,  — w świecie zachodzą i inne procesy o tej samej orientacji, które, maskując się podstępnymi sloganami „dobrych intencji”, często pozostają niezauważone.

  Te procesy związane są już z bezpośrednim przygotowaniem do powszechnego zainstalowania atrybutów antychrystusowego, szatańskiego kultu religijnego, którego duchowym fundamentem jest ekumenizm.

  Jednym z przykładów tworzenia tego kultu jest utworzenie w licznych krajach świata parków światowych religii, z których największy planuje się wybudować na przedmieściach Moskwy (mamy nadzieję, że do tego nie dojdzie).

  Jeszcze jednym przykładem jest pojawienie się w Moskwie kompleksu ekumenicznego pod bluźnierczą nazwą „Nowa Jerozolima”.

  Wybudowane pod „dobrym” pretekstem współdziałania religii — te kompleksy architektoniczne z pewnością staną się fundamentem religii Antychrysta-moshiacha.

  Niestety, takich przykładów można zobaczyć coraz więcej.

  Siły Zła prowadzące do świata Antychrysta-moshiacha, jak gdyby zerwały się z łańcucha i wszystkimi siłami przygotowują nie tylko jego nadejście ale i już budują dla niego szatańską infrastrukturę w różnych krajach świata.

  W ten schemat wpisuje się także następująca symboliczna struktura, która jest z wielką pompą instalowana w różnych krajach świata.

  Mowa jest o niejakim „Gongu „Pokoju””, który, kilka lat temu zaczęła pewna organizacja o nazwie „Indonezyjski Komitet „Pokoju””, narzucać w formie podarunku rozlicznym krajom świata.

  Ten obiekt wygląda w następujący sposób:

  „”Gong „Pokoju”” przedstawia sobą metalowy dysk, w którego środku jest  przedstawionych 10 symboli największych religii świata, które są wyznawane przez większość ludności świata.

  — To jest islam, hinduizm, judaizm, „chrześcijaństwo”, buddyzm, konfucjanizm, taoizm, sikhizm, szintoizm i hidu-bali.

  Dalej, wokół krawędzi rozmieszczone są flagi państw świata. W centralnym okręgu gongu przedstawiony jest glob ziemski”

  (http://denkrap.blogspot.ru/2012/04/blog-post_24.html).

  Nawet pobieżny rzut oka na ten obiekt nie pozostawia wątpliwości, że w planie duchowym jest on czysto żydomasońskim i ekumenicznym projektem, ponieważ taka jest właśnie żydomasońska idea jedności wszystkich religii, która legła u podstaw współczesnej idei ekumenizmu.

  Jednocześnie ekumenizm jest niezwykłą, nową herezją, narzucaną światu przez siły satanistyczne.

  „Ekumenizm jest herezją herezji dlatego, że do tej pory każda oddzielna herezja   w historii Cerkwi usiłowała sama stanąć na miejscu prawdziwej Cerkwi  — a ruch ekumeniczny łącząc wszystkie herezje wzywa je wszystkie,  aby uważały się za jedyną prawdziwą Cerkiew”

  (Metropolita Witalij (Ustinow)-Raport dla Soboru Archijerejskiego Rosyjskiej Prawosławnej Cerkwi Zagranicznej, 1967).

  W ten sposób doktryna ekumenizmu próbująca zjednoczyć wszystkie istniejące doktryny religijne świata   jest podstawą do utworzenia przyszłej wiary zjednoczonej ludzkości czyli religii Antychrysta-moshiacha.

  Wraz  z symbolami religijnymi „Gong „Pokoju”” zawiera flagi wszystkich państw świata i w ten sposób świadczy nie tylko o religijnym ale i o politycznym zjednoczeniu wszystkich państw świata.

  W ten sposób autorzy tego projektu na poziomie symbolicznym umieścili w nim ideę jednego państwa światowego z jedną religią.

  Oficjalna wersja pochodzenia i dalszego narzucania rozlicznym krajom świata żydomasońsko-ekumenicznego „Gongu „Pokoju”” jest następująca:

  „12 października 2002 roku na indonezyjskiej wyspie Bali miał miejsce zamach terrorystyczny w rezultacie którego zginęło 202 obywateli z 21 krajów świata.

  Ku pamięci tych niewinnych ofiar i z celem przypominania całemu światu o konieczności walki o „pokój”, Indonezyjski Komitet „Pokoju” stawia na całym świecie symbole-Gongi „Pokoju”. —  Są one stawiane tylko w jednym mieście danego kraju.

  Gongi „Pokoju” są już ustawione w stolicach takich państw jak: Indie, Indonezja, Wietnam, Chiny, Mozambik, Laos, Polska, USA, Izrael, Węgry i inne.

  O tym jaka niesamowita ilość zamachów terrorystycznych i wojen miała miejsce przez ostatnie dziesięciolecie w świecie to powszechnie wiadomo.

  Jednakże z jakiegoś powodu tylko Indonezja nagle poczuła tak głębokie współczucie wobec ofiar zamachu, że zaczęła wykonywać „Gongi „Pokoju”” i składać je w darze wszystkim innym krajom świata.

  Przy czym 90% ludności tego kraju wyznaje islam, religię, która nie cechuje się szczególną tolerancyjnością a tym bardziej skłonnością do ekumenizmu.

  Być może odpowiedź leży w tym, że do 1942 roku Indonezja była zależna od Holandii, — państwa znanego z tego, że jest ono awangardą uznawania wszystkich znanych występków (narkomanii, zboczeń seksualnych, itd.).

  Świadczy to o znaczącym wpływie na politykę Holandii sił żydomasońsko-satanistycznych, które jak straszna zaraza, zaraziły prawdopodobnie i Indonezję, chociaż ta śmiertelna choroba dotyka obecnie, w mniejszym lub większym stopniu, wszystkie kraje świata.

  Warto zauważyć, że okres od 1965 roku do 1998 roku, otrzymał oficjalną nazwę „Nowego Porządku”.

  Dlatego nic dziwnego, że Indonezja w tym przypadku, została jednym z promotorów Nowego Porządku Świata (New World Order), narzucającym innym krajom świata żydomasońsko-ekumeniczny i globalistyczny projekt „Gong „Pokoju””.

  Dlaczego podstawą tego projektu został wybrany właśnie gong?

  Prawdopodobnie jest to związane z tym, że gong jest tradycyjnym instrumentem muzycznym Chin, kraju,  w którym istnieje kult Smoka, który według Pisma Świętego i Tradycji Cerkwi Prawosławnej, jest wizerunkiem Szatana.

  Dlatego, być może, że właśnie dźwięki gongu tak jak i dźwięki szamańskiego bębna, — odgrywają ważną rolę w odprawianiu satanistycznych obrzędów.

  Niestety, nie tak dawno ten jawnie żydomasońsko-ekumeniczny symbol pojawił się i na prawosławnej Ukrainie,   — w mieście Kriemienczug, — które to miasto zostało dziewiątym z kolei miastem na planecie, gdzie pojawiło się to ekumeniczne plugastwo.

  Według „Interfax-Ukraina”, — uroczysta ceremonia odbyła się 21 września 2010 roku w Parku „Pokoju” miasta Kriemienczug.

  „Gong „Pokoju”” był ufundowany przez wspólnotę międzynarodową. Stał się  on swego rodzaju sposobem na zjednoczenie ludzkości całej planety.

  — Na zewnętrznym okręgu wyobrażone są flagi wszystkich suwerennych krajów świata. — Ogólny wygląd gongu uosabia piękno, wszechstronność i harmonię braterskich więzi”

  — wyjaśnił przedstawiciel ambasady Indonezji na Ukrainie.

  Prezydent Międzynarodowego Komitetu „Pokoju”, pan Dzhuyoto Suntani, na ceremonii powiedział, że

  — planuje się stworzenie zespołu miast, w których będą ustawiane „Gongi „Pokoju””.

  Dodał on także, że  

  —  następnym miastem,  w którym będzie ustawiony „Gong „Pokoju”” będzie Oslo.

  „Ogółem w najbliższym czasie planuje się ustawienie „Gongu „Pokoju”” w ponad 30 krajach.

  „Gong „Pokoju”” to jest 150-kilogramowy metalowy dysk, na którym wyobrażone są symbole suwerennych krajów i religii świata”.

  Według mera miasta Kriemienczug, Nikołaja Głuchowa,   — „Gongi „Pokoju”” są ustawione w stolicach innych krajów a miasto Kriemienczug jest pierwszym miastem, które nie jest stolicą.

  Kriemienczug był wybrany przez inicjatora „Gongu „Pokoju””, na jego ustawienie, za owocną współpracę z licznymi miastami świata, z uwzględnieniem bohaterskiej historii miasta, wielu ofiar, które miasto poniosło w okresie Wielkiej Wojny Ojczyźnianej”

  — powiedział prezydent Międzynarodowego Komitetu „Pokoju”, D. Suntani.

  „Gong „Pokoju”” podarowany przez Indonezyjczyków, został ustawiony w Parku „Pokoju” na specjalnie wybudowanej steli.

  D. Suntani w czasie ceremonii odsłonięcia „Gongu „Pokoju”” zaproponował stworzenie międzynarodowego stowarzyszenia miast, w których już stoją „Gongi „Pokoju””, co

  — „w przyszłości przyczyniłoby się do „walki o pokój”, do walki z „terroryzmem”, z „ksenofobią” i „totalitaryzmem””

  (http://denkrap.blogspot.ru/2012/04/blog-post_24.html).

  Ponadto mer Kriemienczuga poinformował, że — wyobrażony na „Gongu „Pokoju”” znak Słońca, który pozornie jest podobny do swastyki, — będzie usunięty.

  —   „Podjęliśmy   wspólną   decyzję, aby usunąć ten znak z „Gongu „Pokoju”” ponieważ mieszkańcy mogą odczytać go niewłaściwie”

  — powiedział urzędnik miejski.

  Niestety,   mer nie zauważył nie tylko ogólny antychrześcijański charakter tego „Gongu „Pokoju”” ale i tego nie zauważył, że  —  pod swastyką widnieje Krzyż, przy czym jest on umieszczony w miejscu, w które człowiek, obsługujący „Gong „Pokoju””, będzie właśnie uderzał.

  Można założyć, że realizacja na terytoriach państw prawosławnych antychrześcijańskich projektów służy do osłabienia ich w aspekcie duchowym.

  Ostatnio Ukraina była, — dosłownie, — poddawana nieprzerwanej duchowej agresji ze strony antychrześcijańskich sił.

  Realizowano cały szereg wielkich projektów: — „Gong „Pokoju”” w Kriemienczugu,   —   największe   na   świecie  centrum chasydzkie „Menora” w Dniepropietrowsku,   — trzecia w Europie, co do wielkości, świątynia mormońska (w istocie żydomasońska) w Kijowie.

  Dla zilustrowania skali projektu „Gongu „Pokoju”” proponujemy niewielki wybór fotografii,  na których także widać, że   — „Gongi „Pokoju”” nie są tylko stawiane w rozlicznych krajach świata ale stają się także miejscem przeprowadzania licznych imprez publicznych.

  Nawet sama nazwa „Gong „Pokoju”” świadczy o jego duchowej istocie i o tym jaka siła w rzeczywistości stoi za tą inicjatywą.

  Byłoby to dokładniejsze i właściwsze —  jeżeliby ten projekt nosił nazwę nie „Gong „Pokoju”” a „Gong księcia tego świata”   — i w ten sposób przypominał o swoim prawdziwym panu, „księciu tego świata”.

  Prawdopodobnie w najbliższej przyszłości „Gong księcia tego świata” spróbują   ustawić  i w Rosji, która musi jeszcze przejść egzamin w tej sprawie.

  I chciałoby się wierzyć, że kiedy „Gongi „Pokoju”” wszystkich krajów świata (zjednoczonych w jednym państwie światowym) będą gromko witać Antychrysta-moshiacha   —  to   Rosja  nie będzie brać udziału w tej szatańskiej orkiestrze.

  A na razie w licznych krajach świata, jak gdyby guzy rakowe, mnożą się żydomasońsko-ekumeniczne „Gongi „Pokoju””   — przyzywające swoim szatańskim dźwiękiem nadejście Antychrysta-moshiacha.

  Boże! Uratuj, zachowaj i zmiłuj się nad Rosją!

  Służba prasowa Ruchu „Opór wobec Nowego Porządku Świata”

  Za: http://dsnmp.yomu.ru/antihrista-budut-vstrechat-udarami-gonga-foto/

  Data publikacji: 5.02.2014

  Przekład: RX

  Za; http://wolna-polska.pl/wiadomosci/antychryst-bedzie-witany-dzwiekami-gongow-2015-12

  za: http://forumdlazycia.wordpress.com/2017/05/22/antychryst-bedzie-witany-dzwiekami-gongow/

 2. mgrabas Says:

  Opublikowano  by emjot

  Franciszek wezwał muzułmanów do nawrócenia w czasie Ramadanu … nie do Chrystusa – do ekologicznego nawrócenia!

   

  Franciszek wezwał muzułmanów do ekologicznego nawrócenia w czasie Ramadanu

  Komunikat Papieskiej Rady ds. Dialogu Międzyreligijnego z muzułmanami w miesiącu Ramadanu i Ramadanu ‚Id al-Fitr H. 1438 H / 2017 A.D., 02.06.2017

  Z okazji Ramadanu — który rozpoczął się w tym roku około 27 maja — i święta „Id al-Fitr 1483 H. / 2017 AD, które przypada około 24 czerwca, — [zob. Święto Przerwania Postu, zwane również Al-Id as-Saghir, tur. Szeker Bajram, id. „Idul Fitri”) – święto dziękczynienia obchodzone w islamie na zakończenie świętego miesiąca postu – ramadanu. — mj], 

  — Papieska Rada ds. Dialogu Międzyreligijnego przesłała muzułmanom na całym świecie życzenia „Chrześcijanie i muzułmanie: W trosce o nasz wspólny dom”. Tekst poniżej

  Podpisy: przewodniczący, Jego Eminencja kardynał Jean-Louis Tauran i sekretarz, Miguel Ángel Ayuso Guixot, M.C.C.I .:

  Chrześcijanie i muzułmanie:
  W trosce o nasz wspólny dom

  Drodzy muzułmańscy bracia i siostry,

  Pragniemy zapewnić o naszej modlitewnej solidarności w tym czasie postu w miesiącu Ramadan i podsumowującego go święta Id al”-Fitr, do którego i my serdecznie się przyłączmy życząc pokoju, radości i obfitego daru duchowego.

  Tegoroczna życzenia są szczególnie aktualne i znaczące: Pięćdziesiąt lat temu, w 1967 r., zaledwie trzy lata po ustanowieniu Papieskiej Rady ds. Dialogu Międzyreligijnego (PCID) — za Papieża Pawła VI w dniu 19 maja 1964 r. — przesłano pierwsze gratulacje z tej okazji.

  W następnych latach dwa komunikaty były szczególnie ważne: życzenia z 1991 roku, podczas pontyfikatu Papieża Jana Pawła II z przesłaniem — „Droga wierzących jest drogą pokoju”, — i życzenia w 2013, w pierwszym roku pontyfikatu papieża Franciszka, z tematem przesłania —Promowanie wzajemnego szacunku poprzez edukację”.

  Oba komunikaty zostały podpisane przez papieży.

  Wśród wielu działań PCID na rzecz promowania dialogu z muzułmanami, tradycyjnie najważniejsze są coroczne życzenia z okazji święta Ramadanu i „Id al-Fitr, adresowane do muzułmanów na całym świecie.

  Aby to przesłanie było znane w sposób możliwie najszerszy, — PCID jest wspomagana przez lokalne wspólnoty katolickie, a także papieskich przedstawicieli w niemal każdym kraju.

  Doświadczenie obu wspólnot religijnych potwierdza ważność tych przesłaniań dla promowania serdecznych relacji między chrześcijańskimi i muzułmańskimi sąsiadami i przyjaciółmi, poprzez oferowane dzielenie się spostrzeżeniami na bieżące i pilne kwestie.

  W tym roku PCID proponuje temat związany z encykliką papieża Franciszka „Laudato Si’”, — która dotyczy nie tylko katolików i chrześcijan, ale całej ludzkości.

  Franciszek zwraca uwagę na szkody jakie nasz styl życia i decyzje niosą dla środowiska, dla nas samych i dla naszych bliźnich, — aby podjąć to wyzwanie dotyczące nas wszystkich, niezależnie od tego, czy wyznajemy wiarę religijną.

  Istnieją na przykład pewne nurty filozoficzne, religijne i kulturowe, które stanowią przeszkody zagrażające ludzkiej relacji z naturą.

  Sam tytuł Encykliki wyraża wyznanie, że świat jest — „wspólnym domem”, — domem dla wszystkich członków rodziny ludzkiej. 

  Nikt, żaden naród lub społeczność nie może narzucać wyłącznie własnego rozumienia naszej planety. 

  Dlatego też papież Franciszek apeluje o

  — „nowy dialog o tym, jak kształtujemy przyszłość naszej planety …, i o troskę nas wszystkich, ponieważ wyzwania środowiska, w jakim żyjemy, mają ludzkie przyczyny, „(nr 14).

  Franciszek stwierdza, że

  — „kryzys ekologiczny jest również wezwaniem do głębokiej wewnętrznej przemiany” (nr. 217).

  Potrzebna jest edukacja, otwarcie ducha i „globalne przekształcenie ekologiczne”, — aby odpowiednio sprostać temu wyzwaniu.

  Nasz związek z Bogiem jako wierzących, powinien być powszechnym odzwierciedleniem stosunku, w jaki się odnosimy do otaczającego nas świata.

  Nasze powołanie jako strażników Bożego dzieła, nie jest opcjonalne, ani nie jest wypadkową naszego religijnego zaangażowania jako chrześcijan i muzułmanów: — jest to zasadnicza jego część.

  Niech religijna refleksja i błogosławieństwo płynące z postu, modlitwy i dobrych uczynków umacniają was, z pomocą Bożą, na drodze pokoju i łaskawej dobroduszności, w trosce o wszystkich członków rodziny ludzkiej i całego stworzenia.

  W tym duchu życzymy Wam raz jeszcze pokoju, radości i pomyślności.

  Watykan, 19 maja 2017

  Jean-Louis Kardynał Tauran
  Przewodniczący

  Biskup Miguel Ángel Ayuso Guixot, M.C.C.l.l.
  Sekretarz

  ______________

  Tłum. emjot

  za: http://callmejorgebergoglio.blogspot.com/2017/06/francis-call-upon-moslems-to-convert.html

  na podstawie: http://forumdlazycia.wordpress.com/2017/06/07/franciszek-wezwal-muzulmanow-do-nawrocenia-w-czasie-ramadanu-nie-do-chrystusa-do-ekologicznego-nawrocenia/#more-45345

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s