Kult ropnych wydzielin: gnijące resztki ludzkie alfą i omegą „szczepień ochronnych”

10 marca 2015— iza @ 11:17

Odyssey Jackson Sott.net  17 stycznia 2015

© Bill Branson

Szczepienia – święty sakrament medycyny alopatycznej, są zbrodnią przeciwko ludzkości. Pod żadnym pozorem nie są one ani bezpieczne, ani skuteczne. Ich istotą z założenia jest obejście naturalnych barier odpornościowych organizmu, zlekceważenie praw, jakimi rządzi się immunologia. Są antytezą zdrowia. Każdy, kto się godzi na ich przyjęcie, to jakby wyrażał zgodę na brutalny, fizyczny atak, wiedząc, że wiąże się on z utratą sił witalnych wskutek odniesionych obrażeń, chorobą, a nawet śmiercią. Ten groteskowy rytuał jest jednym z największym przekrętów, w jaki wciągnięto mieszkańców współczesnego świata.

Najbardziej świadomi, ukierunkowani na prawdę specjaliści z dziedziny z zdrowia wiedzą, że szczepionki zawierają bardzo niebezpieczne składniki: aluminium [adjuwant, silny immunostymulator, a jednoczenie neurotoksyna], polisorbat 80 [emulgator], formaldehyd [toksyczny, karcerogenny środek odkażający], aspartam [neurotoksyna], chlorek benzalkoniowy [środek odkażający], aldehyd glutarowy [środek odkażający], tiomersal [konserwant, pochodna rtęci], glutaminian sodu [neurotoksyna], skwalen [środek odkażający], bromek cetylotrimetyloamoniowy [konserwant], fenoksyetanol [środek odkażający] i wiele innych.

Dodatki na bok – teraz zajmiemy się „sednem” szczepionek. W jaki sposób naukowcy pozyskują ich główny składnik – wirusy? Jak przebiega proces powstawania patogenów, które później wykorzystuje się w tych śmiertelnych miksturach? Kiedy szukałam danych na temat produkcji szczepionek, zdziwiło mnie, że ich główna część składowa pojawia się jakby znikąd. Wirus po prostu już jest. Bierze się go skądś tam i namnaża się na czymś tam. Atenuuje się go – a mówiąc po ludzku, osłabia [redukuje się jego zjadliwość chorobotwórczą] – albo i nie, „oczyszcza się go”, odsącza, miesza z chemicznymi dodatkami i voilà!… szczepionka gotowa.

Ale to nie jest cała historia. Nie wyjaśnia nam bowiem, w jaki sposób wirusy pozyskuje się i hoduje. Najwyżsi kapłani szczepionkowego kultu chcieliby, abyście wierzyli w wirusową wróżkę, która zaopatruje w wirusy laboratoria na całym świecie – ale tak nie jest. Nie wiem, jak wy, ale ja nie wierzę w wirusową wróżkę. Wirusy muszą pochodzić skądś indziej.

© BBC — Edward „Krowia Ropa” Jenner

Zróbmy sobie małą wycieczkę w przeszłość, by poznać z grubsza historię szczepień. Kiedy w Chinach w VI wieku szalała epidemia ospy, uznano, że świetnym pomysłem jest zeskrobywanie krost ospowych ze skóry chorych pacjentów, rozdrabnianie ich i wciąganie powstałego w ten sposób proszku przez zdrowe osoby bezpośrednio do nosa, co miało uchronić je przed tą straszliwą chorobą. Metoda ta, będąca pierwowzorem współczesnych szczepień, znana jako wariolacja (lub wariolizacja), była praktykowana w Imperium Otomańskim oraz w Afryce w XVII wieku, zanim dotarła do Anglii dzięki żonie brytyjskiego ambasadora – lady Mary Montagu, która przeprowadziła tę procedurę na swoim synie. Szczepienia na większą skalę pojawiły się w XVIII wieku za sprawą angielskiego lekarza i naukowca Edwarda Jennera. Pomimo tego, że to nie on jako pierwszy eksperymentował ze szczepionkami w Anglii (początkowo poprzez bezpośredni transfer zainfekowanych wydzielin z ramienia osoby chorej na ospę na ramię osoby zdrowej, potem przy użyciu igieł), to właśnie jego uważa się za tak zwanego „ojca immunologii”.

Idylliczna scena z angielskiego gospodarstwa w Gloucestershire po koniec XVIII wieku. Edward Jenner i jego przyjaciel – nazwijmy go Ralph – rozmawiają o ludowym wierzeniu, powstałym w oparciu o historię pewnej mleczarki, która dzięki przechorowaniu krowiej ospy nie zaraziła się ospą prawdziwą. Edward był zdania, że stało się tak za sprawą codziennego kontaktu owej kobiety z krowami zainfekowanymi krowią ospą. Postanowił przeprowadzić eksperyment.

(Odtworzenie przebiegu ich rozmowy wg autora artykułu)

Edward – „Widzisz tę mleczarkę z ranami na dłoniach po krowiej ospie”?

Ralph – „Tak, a co?”

Edward – „Mam zamiar podejść do niej i podłubać w tych ranach, wydobyć z nich trochę ropy i wetrzeć ją w ramię 8-letniego znajomego dzieciaka. Zaraz wracam”.

Ralph – „Hm…no dobrze”.

Jenner nie poprzestał na krowiej ropie. Eksperymentował też z wydzieliną ropną z krost ospy prawdziwej oraz z „końską mazią” (ropą z zainfekowanych końskich kopyt). Rezultaty tego szczepionkowego eksperymentowania były opłakane i w niektórych przypadkach zakończyły się śmiercią. Niestety metody polegające na nieodpowiedzialnych zabawach z rozkładającymi się wydzielinami są nadal stosowane i wcale nie są bardziej „naukowe”, niż były kiedyś.

W jaki sposób powstają wirusy wykorzystywane w szczepionkach?

Dobre pytanie. Niemniej jednak wcale nie było tak łatwo znaleźć na nie odpowiedź, bo zdaje się, że mit o wirusowej wróżce nadal jest żywy. Wróżka przecież nigdy nie umiera. Czy kiedykolwiek poproszono was o naplucie do filiżanki? Czy kiedykolwiek robiono wam wymaz z jamy nosowo-gardłowej lub z innego miejsca w waszym ciele? A może wydmuchiwaliście coś z nosa? Albo pobierano wam krew? Robiono biopsję lub usuwano coś chirurgicznie? A co z sekcją zwłok? No dobra, to było żartobliwe pytanie, niemniej jednak jest ono istotne.

Mowa tu o próbkach klinicznych. Martwych resztkach pochodzących z ciał chorych osób, a niekiedy ze zwłok. Centrum ds. Kontroli Chorób oraz Międzynarodowa Organizacja Zdrowia zbierają te resztki ze szpitali w celu wyizolowania i przetestowania wirusów. W przypadku corocznej szczepionki przeciwko grypie najwyższa rada szczepionkowego kultu decyduje, który szczep wirusa zostanie ofiarowany w danym roku jako święty sakrament, po czym rozsyła go do laboratoriów na całych świecie.

Co dzieje się potem?

Wirusy nie istnieją w próżni. Potrzebują gospodarza, na którym będą się namnażać. Niestety, to wiąże się z zapotrzebowaniem na jeszcze większą ilość martwych resztek – ludzkich i zwierzęcych.

Natknęłam się na transkrypt ze spotkania Komitetu Doradczego ds. Szczepionek i Innych Produktów Biologicznych (VRBPAC), jakie odbyło się w 2012 roku w siedzibie Agencji Żywności i Leków (FDA). Zapis dostarcza nam wstrząsających informacji na temat materiałów wykorzystywanych do namnażania wirusów i wytwarzania z nich szczepionek. Producenci szczepionek i ludzie pracujący w tym przemyśle beztrosko określają je mianem kultur i linii komórkowych lub substratu (podłoża). Nadają im zakodowane numery, abyście musieli się namęczyć, zanim odkryjecie, czym tak naprawdę są. My będziemy nazywać rzeczy po imieniu – owe linie komórkowe to de facto kawałki ludzkich i zwierzęcych ciał.

Poniżej lista, która oczywiście nie jest kompletna (Uwaga: na wszelki wypadek przygotujcie dwie torby w razie wymiotów – jedną dla siebie, drugą dla kogoś, kto może przechodzić obok was lub zaglądać wam przez ramię, kiedy będziecie to czytać).

 1. © lexinote — Masz coś przeciwko oddaniu nerki?

  Komórki diploidalne [zawierające podwójną liczbę chromosomów]. Pobrane z usuniętego płodu. Wykorzystane do produkcji szczepionki przeciwko ospie wietrznej.

 2. Komórki MRC-5. Komórki diploidalne pobrane w 1966 roku z tkanki płucnej chłopca rasy białej, którego matkę poddano aborcji w 14 tygodniu ciąży z powodu „zaburzeń psychiatrycznych”. Wykorzystane do produkcji szczepionki przeciwko żółtaczce typu A, wściekliźnie, ospie wietrzne i MMR (odra, świnka, różyczka).
 3. Komórki Hi-5. Komórki jajowe gąsienicy błyszczki ni. Wykorzystane do produkcji szczepionki HPV (wirus brodawczaka ludzkiego).
 4. Komórki Vero. Pobrane w 1962 roku z aneuploidalnych [zawierających anormalną liczbę chromosomów] komórek nerkowych afrykańskiej zielonej małpy. Wykorzystane do produkcji szczepionki przeciwko japońskiemu zapaleniu mózgu, DTP (błonica, tężec, krztusiec), żółtaczce typu B, ospie wietrznej, rotawirusom oraz współczesnemu polio. Na marginesie warto wspomnieć, że szczepionka przeciwko polio wg Salka (IPV, tzw. inaktywowana) była zanieczyszczona wirusem Simian 40, obecnym w komórkach nerkowych rezusów, który prawdopodobnie jest jedną z przyczyn wysokiego wskaźnika zachorowań na raka.
 5. Komórki MDCK (psie komórki nerkowe Madin-Darby’iego). Pobrane w 1958 roku z nerki dorosłej suki cocker spaniela. Wykorzystane do produkcji szczepionki przeciwko grypie sezonowej Flucelvax.
 6. Komórki WI-38. Pobrane w 1960 roku z tkanki płucnej 3-miesięcznego żeńskiego płodu rasy białej. Wykorzystane do produkcji szczepionki przeciwko adenowirusom oraz MMR.
 7. Komórki RA 27/3. Pobrane z poronionego płodu kobiety chorującej na różyczkę. Namnożone na komórkach WI-38, a następnie wykorzystane do produkcji szczepionki przeciwko różyczce.

A zatem, czy banda tych konowałów zebrała się w Agencji Żywności i Leków po to, by powiedzieć: „Och, to odrażające! W żadnym razie nie powinniśmy wykorzystywać tego paskudztwa do produkcji szczepionek. A co, jeśli ludzie zachorują i umrą?”. Skądże. Spotkali się, by obgadać zasadność wykorzystywania liniowych komórek nowotworowych jako podłoża do namnażania wirusów.

A oto 3 rodzaje komórek liniowych, które były przedmiotem ich dyskusji:

 1. Komórki CEM. Pobrane od 4-letniej białej dziewczynki chorującej na ostrą białaczkę limfoblastyczną.
 2. © WP — Henrietta Lacks

  Komórki HeLa. Najszerzej wykorzystywane komórki liniowe świata. Pobrano je od czarnej kobiety Henrietty Lacks (bez jej zgody), która zmarła w 1951 roku na raka szyjki macicy. Historia tej kobiety została opisana w książce pt. The Immortal Life of Henrietta Lacks (“Wieczne życie Henrietty Lacks”). Naukowcy uwielbiają komórki nowotworowe szyjki macicy tej kobiety, gdyż jako pierwsze przetrwały i namnożyły się w hodowli. Były tak zjadliwe, że zaczęły infekować inne komórki liniowe w laboratoriach na całym świecie, nabierając badaczy, którzy analizując jakąś komórkę, nie wiedzieli, że zajmowali się de facto komórką HeLa (w tym miejscu nasuwają się pytania o kondycję nauki, która na pierwszy rzut oka do niczego dobrego nie prowadzi).

 3. Komórki A549. Płucne komórki rakowe pobrane w 1972 roku od 59-letniego białego mężczyzny.

Dlaczego szaleńczy wyznawcy szczepionkowego kultu tak bardzo lubią substraty z komórek rakowych?

Ano, bo CEM, HeLa i A549 są nieśmiertelne. Nieustająco multiplikują się, w nieskończoność; tak jak mają to w zwyczaju wszystkie inne komórki rakowe. Wystarczy zapewnić im tylko odpowiednią temperaturę i karmić dostateczną ilością cielęcej surowicy. To wszystko. To oczywiście istne dobrodziejstwo dla wszystkich złych szczepionkowych czarowników, gdyż nie muszą już wydawać aż tyle pieniędzy co w przeszłości na zakup normalnych komórek linowych, które ostatecznie starzeją się i umierają. Dzięki nieśmiertelnym komórkom rakowym powiększają się ich wirusowe zyski. Pobłogosław ich Panie Boże za to, że tak bardzo troszczą się o nasze zdrowie, że nie chcą, by cokolwiek zahamowało proces produkcji ratujących życie szczepionek.

Ci tak zwani lekarze, biorący udział w spotkaniu Komitetu Doradczego ds. Szczepionek i Innych Produktów Biologicznych, wyrazili mimochodem zaniepokojenie, że „normalne” (tj. niepochodzące z komórek nowotworowych) fragmenty DNA wirusów obecnych w szczepionkach mogłyby mutować i wywoływać raka. Ale bez obaw. Istnieją sztywne normy odnośnie ilości DNA, jakie może znaleźć się w każdej pojedynczej dawce szczepionki. A co z prawdziwymi komórkami rakowymi, używanymi jako podłoże do namnażania wirusów? Przyznali, że mogą powodować raka, ale nie ma się czym martwić. Szczepionki są przecież poświęcone oczyszczone! Końcowy produkt jest odsączony, odwirowany, przejrzany, pozbawiony brzydkiego zapachu i zapakowany w sterylne fiolki dla naszego bezpieczeństwa. (Oczywiście fakt, że domagają się sterylnych fiolek i igieł dla tej parszywej mikstury jest śmiechu warty).

Dziękujemy wam, życzliwi lekarze, ale niestety bez względu na to, co byście czynili, w ostatecznym rozrachunku oczyszczone gówno nadal pozostanie gównem.

W jaki sposób zdołano przekonać ludzi do tego szaleństwa?

Aby pojąć, w jaki sposób fanatykom kultu szczepionkowego udało się dzięki ich kazaniom przeciągnąć na swoją stronę większość społeczeństwa, poniżej kilka wybranych cytatów ze wspomnianego już spotkania w Agencji Żywności i Leków:

Doktor James Cook, dyrektor ds. Chorób Zakaźnych w Centrum Medycznym Loyola:

“[…] Uważam, że Agencja Żywności i Leków powinna stworzyć projekt pt. „Myśl tak jak pacjent”.

Czy oni w ogóle są w stanie myśleć jak normalna osoba, słusznie zniesmaczona i pełna obaw przed tymi zanieczyszczonymi miksturami?

Ale wróćmy do wywodu doktora Cooka:

„Potrzebni są ludzie, którzy każdego tygodnia byliby na miejscu w klinikach, by prowadzić rozmowy z pacjentami lub ich rodzicami i wyjaśnić im, dlaczego [szczepionki] to dobry pomysł. I należy ich do tego przekonać.

Ale wcześniej muszą zrozumieć punkt widzenia pacjenta, tj. czy oferowany produkt jest bezpieczny i czy pomoże. Pacjenci nie będą troszczyć się nazbyt o to, daję wam słowo, z czego został on zrobiony, jeśli tylko lekarze, którym od wielu lat ufają, powiedzą im, że oni już dokładnie to przemyśleli i że są zdania, że trzeba postąpić zgodnie z zaleceniem”.

Jasne. Przemówił Bóg. Bądźcie posłuszni.

I jeszcze raz doktor Cook:

„Myślę, że na to, z czym musimy się uporać, trzeba patrzeć przez pryzmat idei nowego, pięknego świata. Uważam, że należy o tym mówić w taki sposób, by chwycili to w mig nie tylko dystrybutorzy, ale również pacjenci. Po tym, czego dowiedziałem się z danych i naszej dzisiejszej dyskusji, jestem przekonany, że te komórki liniowe są ważne dla dalszego rozwoju szczepionek”.

Pozwólcie, że przetłumaczę to, co powiedział pan doktor – Dla normalnego człowiek to odrażające, a zatem musimy to po prostu jakoś adekwatnie zaprezentować.

A teraz pora na wywód doktora Pedro Piedra z Uniwersytetu Medycznego w Baylor:

„Chodzi tu głównie o proces wytwórczy, ale niewątpliwie idzie on w parze z kwestią publicznej percepcji. Jakby na to nie patrzeć, ostatecznie trzeba będzie opracować certyfikat bezpieczeństwa produktu i ulotkę informacyjną. Kiedy ktoś przeprowadza eksperymenty na zwierzętach i zauważa, że w jakiś komórkach pojawia się rak – powiedzmy wielkości 10^4to czy fakt ten oznacza, że istnieje potencjalne ryzyko powstania nowotworu, i w związku z tym pisze się o tym na certyfikacje bezpieczeństwa i na ulotce informacyjnej?

Zobaczmy, co miał do powiedzenia doktor Phila Krause, Zastępca Dyrektora Wykonawczego z Wydziału ds. Szczepień w Agencji Żywności i Leków:

„Myślę, że musimy to jakoś rozwiązać, w zależności od tego czy wierzymy, czy nie, w potencjalne ryzyko powstania raka. Słuchając wypowiedzi doktor Gruber, dochodzę do wniosku, że zarówno my, jak i producenci, z pewnym oporem przystąpilibyśmy do podjęcia działań, jeśli naprawdę bylibyśmy przekonani, że istnieje znaczące ryzyko pojawienia się nowotworu. Zwyczajowo ulotka informacyjna zawiera informacje o składnikach produktu, które mówią o jego bezpieczeństwa, które odgrywają pewną rolę w ocenie jego poziomu.

A zatem nie mogę wprost odpowiedzieć na pana pytanie, bo to zależy od tej ostatecznej oceny. Trzeba mieć nadzieję, że ktoś zdecyduje się na te komórki i że w jakiś najlepszy możliwy sposób upora się z tą kwestią”.

A co na to doktor Marion Gruber, Dyrektor Wykonawcza z Wydziału ds. Szczepień w Agencji Żywności i Leków:

„Chciałabym dodać jedną rzecz – ma to związek z tym, o czym mówiłam wcześniej – uważam, że z chwilą, w której zdecydowalibyśmy, że musimy rozwiązać te kwestie w klinice, nie zgodzilibyśmy się na wykorzystanie tych komórek jako podłoża do produkcji szczepionek. Bylibyśmy bardzo niechętni, jeśli nie jesteśmy całkowicie przekonani co do adekwatności oceny klinicznej, o czym już dzisiaj rozmawialiśmy. Jeśli chcemy zamieszczać w ulotce informacyjnej dane kliniczne w związku z obawami w kwestii bezpieczeństwa produktu, to już lepiej nie wykorzystujmy tych komórkowych podkładów.

Nie sądzę, byśmy naprawdę musieli opracować tak szczegółową ulotkę informacyjną, bo takie kwestie powinny być dokładnie przetestowane i ocenione na poziomie procesu produkcyjnego. My, recenzując te dane, musimy po prostu dojść do tego samego wniosku, mianowicie że te komórki są bezpieczne dla produkcji szczepionek”.

A teraz moje tłumaczenie – Jeśli zostanie to przetestowane i uznane za bezpieczne, a potem zrecenzujemy te zniekształcone badania, zgodnie którymi to jest bezpieczne, to myślę, że nie musimy wspominać na ulotce informacyjnej o fakcie, że wirusy obecne w szczepionce namnożyły się na komórkach rakowych.

Przepraszam, doktorze, a co, jeśli testy nie zostały przeprowadzone wystarczająco dobrze? A co, jeśli w końcowym produkcie obecna jest jakaś nierozpoznana materia, której „naukowcy” na chwilę obecną nie są w stanie wykryć? A co, jeśli wyznawcy uświęconej teorii wywoływania chorób przez zarazki nie mają pojęcia, co czynią?

I ponownie doktor Cook:

„Nie jestem inspektorem medycznym, a więc powiem jedynie, co myślę o odpowiedzi na komentarz w sprawie umieszczania danych na ulotce informacyjnej o komórkach nowotworowych, na których namnażają się wirusy, co może być przyczyną powstania raka. Powiedziałbym, i to jest moja osobista opinia, że musielibyście być bardzo ostrożni w kwestii stopnia rozbieżności pomiędzy tym, skąd pochodzi materiał, a tym, co rzeczywiście wkładacie do fiolki i opisujecie potem na ulotce informacyjnej. W pewnym sensie to nie ma ze sobą żadnego związku. Nie jestem w 100% przekonany, że bezpieczeństwo szczepionek, których podłożem są te rakowe komórki, mają coś wspólnego z faktem występowania nowotworów u łysej myszy.

Istnieją pewne obawy. Nasza intelektualna dyskusja jest naprawdę interesująca. Kiedy mowa o tym, co znajduje się w fiolce, a także o tym, o co może zapytać pacjent, na przykład o bezpieczeństwo produktu. Nie będę przecież do tego wracał i mówił – No cóż, wie pan, komórki HeLa zabiły łysą mysz. Może to nie jest najlepsze porównanie, ale pomyślcie o tym, co robimy, wytwarzając toksyny bakteryjne lub podczas prac przygotowawczych. Nie chcecie chyba iść do kogoś i powiedzieć: „Wie pan, jad kiełbasiany uśmierca ludzi. Może wywołać paraliż. To naprawdę niebezpieczne” albo: „Wąglik zabija ludzi”, jeśli usiłujemy uzyskać jakiś rodzaj przeciwciał przeciwko antygenowi ochronnemu lub czynnikowi prowadzącemu do śmierci. Pewien stopień rozbieżności pomiędzy tym, co się wykorzystuje do produkcji szczepionek, i tym, co ostatecznie trafia do fiolki, należy wziąć pod uwagę, kiedy rozmawia się z laikiem, w przeciwnym razie zamącimy im całkowicie w głowach i odmówią przyjęcia czegokolwiek. Zresztą już to robią. Przychodzą na wizytę z katalogiem leków PDR. Możecie sobie wyobrazić jak to jest, kiedy próbuje się im powiedzieć, co mają robić. A zatem byłbym tu bardzo ostrożny”.

Nadal sądzicie, że celem Agencji Żywności i Leków jest ochrona ludzi? Agencja Żywności i Leków nie tylko sypia od dawna z koncernami farmaceutycznymi – są już po zaślubinach, a obecnie odbywają przeciągającą się podróż poślubną.

Jak bardzo trzeba upaść na głowę, by uwierzyć, że chore komórki prowadzą do zdrowia?

© satirewire — Uważaj, o co prosisz.

O co chodzi w całym tym szaleństwie szczepionkowych fundamentalistów? Nie mogą być oni istotami ludzkimi. Większość normalnych ludzi chce trzymać się z daleka od własnych i obcych wydzielin. Kiedy normalny człowiek widzi coś martwego lub chorego, z trudem ukrywa obrzydzenie. To z tego powodu mamy mydło i wodę, chusteczki higieniczne, kosze na odpadki i oddziały sanitarne. Całe to gówno ma być zmyte, wyrzucone, spalone lub zakopane.

Widząc martwe resztki, normalni ludzie nie wymyślają receptur szczepionkowych, tak jak czynią to najwyżsi kapłani ropnego kultu, którzy zbierają je, patentują i sprzedają te medyczne ekwiwalenty papieskich odpustów jako „szczepienia ochronne”, a ludzie ustawiają się po nie w kolejce. Wierzą w mit o „zbawieniu w strzykawce” oraz w to, że szczepionki uchronią ich od cierpienia. Mają do tego prawo.

Komórki rakotwórcze czy nierakotwórcze? Co wybierasz? Ja nie chcę żadnych z nich

Jeśli twórcy szczepionek czerpią radość z bezmyślnej zabawy chorymi komórkami, to ich sprawa. Nieważne, że po dekadach „naukowych” badań, tysiącach publikacji naukowych i miliardach wydanych dolarów (z publicznej kasy) wszystko, co mają nam do zaoferowania, to wstrzykiwanie ludziom martwych komórek ludzkich lub zwierzęcych, nafaszerowanych chemikaliami. Zaszli jeszcze dalej aniżeli Jenner w eksperymentach z krowią ropą. Uważają to za szczyt kreatywności.

Cóż, pozwólmy im na to. Jeśli chcą walać się w nieczystościach, ich sprawa. Ja natomiast odcinam się od tego. Nie chcę być zmuszana, manipulowana i przekonywana na siłę do zaakceptowania ich toksycznej brei. Szczepionkowcy, jeśli wciąż chcecie oddawać cześć ropnym wydzielinom, w porządku, wasza sprawa. Ale przestańcie wciągać w to normalnych ludzi.

Tłumaczenie: PRACowniA

na podstawie: http://pracownia4.wordpress.com/2015/03/10/8819/

Reklamy

Komentarze 4 to “Kult ropnych wydzielin: gnijące resztki ludzkie alfą i omegą „szczepień ochronnych””

 1. mgrabas Says:

  „Komentarz – autor: Magia — 10 marca 2015 @ 13:46

  Korekta/uzupełnienie fragmentu: ‚szczepionki zawierają bardzo niebezpieczne składniki: aluminium [adjuwant, silny immunostymulator, a jednoczenie neurotoksyna], polisorbat 80 [emulgator], formaldehyd [toksyczny, karcerogenny środek odkażający], aspartam [neurotoksyna], chlorek benzalkoniowy [środek odkażający], aldehyd glutarowy [środek odkażający], tiomersal [konserwant, pochodna rtęci], glutaminian sodu [neurotoksyna], skwalen [środek odkażający], bromek cetylotrimetyloamoniowy [konserwant], fenoksyetanol [środek odkażający] i wiele innych.”

  polisorbat 80 [detergent, emulgator]
  formaldehyd [toksyczny, karcerogenny środek konserwujący]
  chlorek benzalkoniowy [środek odkażający, w szczepionkach używany jako konserwant]
  aldehyd glutarowy [trujący środek odkażający, w szczepionkach używany jako konserwant]
  tiomersal [neurotoksyczny konserwant, pochodna rtęci]
  skwalen [w szczepionkach używany jako adjuwant] – w żadnym wypadku nie jest to środek odkażający!
  bromek cetylotrimetyloamoniowy [surfaktant, w szczepionkach używany jako bakteriostatyczny konserwant]
  fenoksyetanol [pochodna glikolu etylenowego, w szczepionkach używany jako bakteriostatyczny konserwant]

  źródło: http://pracownia4.wordpress.com/2015/03/10/8819/#comment-63995

 2. mgrabas Says:

  „autor: Adam21 (anonim) (2017-05-20 10:40)

  Znam rodziców, którzy oboje są lekarzami. Byli zwolennikami szczepionek do momntu aż u ich dziecka po zaszczepieniu stwierdzono autyzm. Dziecko po podaniu szczepionki dostało wysoką gorączkę i musiało być hospitalizowane. Po wyjściu ze szpitala stwierdzono u niego autyzm. Oczywiście teraz rodzice, oboje szanowani lekarze są przeciwni szczepionkom, zwłaszcza tym, które zawierają w swoim składzie aluminium. Aluminium odkłada się w mózgu i powoduje tam sputoszenie. Ciekawi mnie dlaczego Żydzi się nie szczepią. Czy ktoś wie coś na ten temat?

  źródło: http://zmianynaziemi.pl/comment/357319#comment-357319

 3. mgrabas Says:

  Minister Patryk Jaki: Sąd rodzinny za odmowę szczepień to nadużycie i ingerencja w autonomię rodziny

  Przez media przetoczyła się historia próby ograniczenia władzy rodzicielskiej za odmowę szczepień noworodka. W rzeczywistości podanie rodziców do sądu rodzinnego było aktem zemsty ze strony przychodni, ponieważ rodzice złożyli skargi na lekarza, który zignorował ciężkie powikłania poszczepienne u ich dziecka.

  Tymczasem Wiceminister Sprawiedliwości Patryk Jaki w liście do Głównego Inspektoratu Sanitarnego z 22 lutego 2016 r. oświadczył, że:

  „(…) abstrahując od oceny etycznej tak głębokiej ingerencji w autonomię życia rodzinnego, należy uznać za nadużycie składanie przez państwowych inspektorów sanitarnych wniosków do sądu opiekuńczego o ograniczenie, a tym bardziej pozbawienie władzy rodzicielskiej w przypadku kiedy rodzice odmawiają dokonywania szczepień obowiązkowych dzieci.

  Ponadto wszelkie próby takiej ingerencji były umarzane przez sądy rodzinne. Sygnatury takich spraw to np. IX Nsm 56/13, III Nsm 245/13, I 1Ca 220/13 oraz III Nmo 134/14.

  W związku z próbami odbierania dzieci za odmowę szczepień Stowarzyszenie STOP NOP wydało specjalne oświadczenie, w którym informuje, że organizuje opiekę prawną dla każdej rodziny, którą zgłoszono do sądu rodzinnego.

  „Na przestrzeni ostatnich lat miały miejsce sporadyczne próby ingerencji we władzę rodzicielską za odmowę szczepień. Wszystkie zostały umorzone. W takiej sytuacji należy rozważyć również podjęcie kroków prawnych przeciw osobie (lekarzowi, urzędnikowi), który fałszywie oskarżył rodziców dziecka.

  Rodziny mogą liczyć na naszą pomoc. Wsparcie profesjonalnego prawnika otrzymała również rodzina spod Inowrocławia, której sprawa została wczoraj nagłośniona w mediach” napisali przedstawiciele organizacji.

  Zaapelowali jednocześnie o obecność 3 czerwca o godz. 12.00 w Warszawie przed Ministerstwem Zdrowia przy ul. Miodowej na proteście przeciw przymusowi szczepień! „Jest ryzyko musi być wybór!” skonstatowali.

  Źródło: STOP NOP”

  za: http://prawy.pl/51106-minister-patryk-jaki-sad-rodzinny-za-odmowe-szczepien-to-naduzycie-i-ingerencja-w-autonomie-rodziny/


  od mg: STOP NOP

 4. mgrabas Says:

  ” utworzone przez admin | Maj 21, 2017 | Artykuly | Komentarze

  Manifest proszczepionkowy – Brett Wilcox

  Studiuję temat szczepień już od kilku lat. W tym czasie wielu proszczepionkowców starało się przekonać mnie do tego, że zbłądziłem. Wielu podczas dyskusji ze mną tak się sfrustrowało iż poinformowało mnie, że jestem prostakiem i głupkiem. To prawda, że nie byłem najbystrzejszym dzieckiem w klasie. Trochę czasu mi zajęło, żebym zrozumiał to co do mnie mówią, ale myślę, że w końcu załapałem. Jeśli jesteś proszczepionkowcem to proszę daj mi znać, czy dokładnie przedstawiłem Twoją pozycję. Dziękuję za Twoją cierpliwość!

  Manifest proszczepionkowy

  * Wszystkie choroby są złe.
  * Wszystkie szczepionki są dobre.
  * Naukowo sprawa jest rozstrzygnięta, wszystkie szczepionki działają.
  * Wszystkie szczepionki są równie skuteczne.
  * Wszystkie szczepionki są równie bezpieczne.

  * Szczepionki są badane pod kątem bezpieczeństwa bardziej niż jakikolwiek inny produkt farmaceutyczny.
  * Badania nad bezpieczeństwem szczepionek są badaniami długoterminowymi co oznacza, że trwają dłużej niż cztery dni.
  * Szczepionki eksperymentalne przeznaczone dla niemowląt są najpierw badane na niemowlętach.
  * Szczepionki eksperymentalne, które ostatecznie zostaną podane niezdrowym dzieciom, są najpierw testowane na niezdrowych dzieciach.
  * W badaniach nad bezpieczeństwem szczepionek zawsze stosowane jest obojętne placebo.
  * Cały kalendarz szczepień został zbadany pod kątem bezpieczeństwa.

  * Teoria i praktyka szczepień są identyczne.
  * Charakterystyka Produktu Leczniczego zawiera takie same informacje jak ulotka szczepionki.
  * Szczepienie jest równoznaczne z odpornością, ale społeczeństwo nadal powinno bać się i bojkotować nieszczepionych.
  * Szczepionki działają, ale tylko wtedy, gdy wszyscy inni są zaszczepieni, ponieważ oczywistym jest to, że stosowany przeze mnie medykament sprawia, że Twój staje się skuteczniejszy.
  * Wszyscy powinni być zmuszeni do zaszczepienia się w celu ochrony szczepionych przed chorobami na które zostali zaszczepieni.
  * Szczepionki nigdy nie spowodowały ADHD, tików, zespołu Guillaina-Barrégo, problemów w uczeniu się, raka, cukrzycy, wyprysku, porażenia, autyzmu lub innych obrażeń.
  * To czysty przypadek gdy niemowlę zachoruje, jest chore, cofa się w rozwoju lub umiera wkrótce po szczepieniu.
  * Szczepienia są wiodącą przyczyną koincydencji [zbiegów okoliczności].

  * W składzie szczepionek nie ma niczego co mogłoby zaszkodzić dziecku lub komukolwiek innemu. Dlatego producenci szczepionek i lekarze nie mogą być pozwani do sądu w związku z poszczepiennym uszkodzeniem lub śmiercią.
  * Jeśli szczepionka zaszkodziła dziecku, to jest wada dziecka, po prostu ma złe geny. Szczepionki tylko wychwytują tą wadę.
  * Szczepionki składają się z neurotoksyn, ludzkiego DNA pochodzącego z abortowanych płodów, tkanek zwierzęcych, adiuwantów, alergenów, antygenów i zanieczyszczeń. Gdy zawartość szczepionki rozbije się na podłodze wzywana jest ekipa sprzątająca substancje niebezpieczne, a budynki są ewakuowane. To dlatego te same składniki są bezpieczne, gdy wielokrotnie wstrzykuje się je kobietom ciężarnym, niemowlętom, małym dzieciom, nastolatkom, osobom w podeszłym wieku i praktycznie każdemu kto się napatoczy.
  * Toksyczne składniki w szczepionkach sprawiają, że osoby chore stają się zdrowe, a zdrowe jeszcze zdrowsze.

  * Wstrzykiwanie toksyn niczym nie różni się od ich spożywania.
  * Ponieważ jedna szczepionka jest bezpieczna to dwie, cztery czy osiem szczepionek na raz są równie bezpieczne.
  * Szczepionki są lepsze od witamin, im więcej ich przyjmiesz tym zdrowszy się stajesz.
  * Badania wykazują, że liczba szkód i zgonów poszczepiennych zwiększa się wraz ze wzrostem liczby szczepionek podanych za jednym razem. Z tego powodu niemowlęta mogą bezpiecznie otrzymać tysiące szczepionek naraz.

  * Jękliwy i wysoki krzyk, gorączka, letarg, wyizolowanie, spanie całymi dniami, biegunka i napady padaczkowe to normalne reakcje organizmu na podanie szczepionki.
  * Normalne reakcje poszczepienne nie są uszkodzeniami z powodu szczepionki.

  * Kalendarz szczepień w USA [Polsce] jest jedynym kalendarzem na świecie.
  * Nie ma innych alternatywnych kalendarzy szczepień.
  * Alternatywne kalendarze szczepień są nieprzetestowane i niebezpieczne.

  * Do niedawna 100% ludzi nie zauważyło zachowań i cech związanych z autyzmem, które istniały od zawsze u 2% populacji. Niektóre z tych zachowań i cech obejmują uderzanie głową, ciągłe wiercenie się, trzepotanie dłoni, smarują się kupą, opóźniona mowa, regres mowy, niemożność mówienia, mówienie nienormalnym tonem, powtarzanie słów i zwrotów w kółko, krzyki, płacz lub śmianie się bez widocznego powodu, obsesyjne przywiązanie do niezwykłych przedmiotów, problemy żołądkowo-jelitowe, wybuchowe biegunki, skrajną wrażliwość na światło, dźwięk i dotyk, obojętność na temperaturę lub ból, trudności w zrozumieniu uczuć, reakcji lub wyrazu twarzy innych ludzi, unikanie bycia dotykanym, brak więzi lub emocjonalnego połączenia z rodzicami, rodzeństwem i innymi oraz brak strachu przed wodą, co czasem prowadzi do utonięcia.
  * Autyzm jest normalny.
  * Autyzm jest darem.
  * Autyzm powinien być celebrowany.
  * Rodzice, którzy nie celebrują autyzmu swoich dzieci są egoistycznymi beksami.
  * Autyzm jest ewolucyjną odpowiedzią na erę komputerów.
  * Żadna szczepionka nigdy nie spowodowała autyzmu.
  * Jedynie jedna obalona praca, napisana wyłącznie przez jednego skompromitowanego lekarza, kiedykolwiek powiązała szczepionki z autyzmem.
  * Ten człowiek jest oszustem i osobiście odpowiada za zabijanie milionów niemowląt, podobnie jak Hitler.

  * Mediom można zaufać, ponieważ zawsze przekazują prawdę o szczepionkach.
  * Na media nie mają wpływu korporacyjni sponsorzy ani cenzura rządowa.
  * Media powinny zawstydzać i drwić z rodziców dzieci poszkodowanych z powodu szczepionek, a zwłaszcza matek.
  * Media powinny znieważać i błędnie cytować lekarzy oraz naukowców, którzy zajmują się kwestiami bezpieczeństwa szczepionek.
  * Media nie powinny dawać równego czasu antenowego rodzicom dzieci poszkodowanych z powodu szczepień.
  * Media propagujące mowę nienawiści są złe… chyba że wezmą na celownik rodziców dzieci poszkodowanych z powodu szczepionek.
  * Media powinny zamknąć na 4 spusty filmy takie jak Vaxxed [Wyszczepieni] bez ich oglądania.

  * Przemysł farmaceutyczny nie wpływa na program nauczania w szkołach medycznych.
  * Lekarze uczą się wszystkiego, co należy wiedzieć o szczepieniach:

  1. choroba jest zła
  2. szczepionki są dobre
  3. kalendarz szczepień
  4. podawanie szczepionek oraz
  5. strategie przymusu wobec niezdecydowanych rodziców i innych ludzi.

  * Słuchaj swojego lekarza … chyba że ostrzega Cię przed niebezpieczeństwem związanym ze szczepieniami. [wtedy go w ogóle nie słuchaj i zmień – na takiego, który szczepi, a nie ostrzega i który zapewnia wszystkich, że szczepienia są bezpieczne i skuteczne]
  * Świadoma i dobrowolna zgoda – etyczna zasada – która powstała po II wojnie światowej w celu uniknięcia przyszłych eksperymentów medycznych na nieinformowanych i niechętnych podmiotach nie dotyczy szczepień.
  * Kiedy lekarze zmuszają rodziców do szczepień swoich dzieci, nie naruszają etyki medycznej.
  * Świadczeniodawcy medyczni powinni odnotowywać zdarzenia niepożądane z powodu medykamentów, ale jednocześnie powinni zaprzeczać niepożądanym odczynom poszczepiennym, ponieważ szczepionki są bezpieczne i skuteczne.
  * Lekarze, którzy zajmują się problemami dotyczącymi bezpieczeństwa szczepionek, powinni stracić prawo do wykonywania zawodu.

  * Udowodniono, że szczepionka HPV zapobiega rakowi.
  * Nastolatki, które improwizują swoje obrażenia – w tym paraliż, tiki całego ciała oraz osłabiające bóle, które sprawiają, że nie mogą ruszyć się z domu albo łóżka – po otrzymaniu szczepionki przeciw HPV powinny być związane kaftanem bezpieczeństwa ze względu na problemy psychologiczne.
  * Ekspozycja na ospę wietrzną lub odrę w dzieciństwie nie daje żadnych korzyści zdrowotnych w późniejszym życiu.
  * Zachorowanie na ospę wietrzną jest bardzo złe i bardzo przerażające.
  * Zachorowanie na odrę jest bardzo, bardzo złe i bardzo, bardzo przerażające, ponieważ odra jest jedną z najbardziej śmiertelnych chorób na Ziemi, a być może w całym wszechświecie. Z tego powodu rodzice często zabierali swoje dzieci na odrowe i ospowe imprezki.
  * Szczepionki nie zawierają ludzkiego DNA z abortowanych dzieci.
  * Tylko dwoje dzieci zostało abortowane w celu przeprowadzenia badań nad szczepionką.

  * Szczepionki zawierały rtęć, ale to nie ma znaczenia, ponieważ był to ten dobry rodzaj rtęci.

  * Szczepionki nie zawierają już rtęci, ale to nie ma znaczenia, ponieważ była w nich ta dobra rtęć.
  * Szczepionki obecnie zakazane w krajach rozwiniętych, ponieważ zawierają rtęć, są nadal stosowane w krajach rozwijających się, ale to nie ma znaczenia, ponieważ jest w nich ten dobry rodzaj rtęci.
  * Ilość rtęci w niektórych szczepionkach „bez konserwantów lub wolnych od tiomersalu” przekracza granicę bezpieczeństwa ustaloną przez EPA [Agencja Ochrony Środowiska], więc należy je usuwać jako odpady niebezpieczne. Natomiast nie ma to znaczenia, ponieważ jest to dobry rodzaj niebezpiecznych odpadów.

  *Aluminium jest znaną neurotoksyną i udowodniono, że odgrywa znaczącą rolę w powstawaniu chorób neurologicznych takich jak Parkinson, Alzheimer, demencja i autyzm. To z tego powodu bezpiecznym jest wstrzykiwanie go niemowlętom w ilościach przekraczających granice bezpieczeństwa ustanowione przez EPA [Agencja Ochrony Środowiska].
  * Aluminium jest niezbędne do optymalnego funkcjonowania i rozwoju mózgu.

  * Religijni ludzie nie mają ważnego powodu, aby sprzeciwiać się szczepieniom, ponieważ Bóg nie ma nic przeciwko wielokrotnemu wstrzykiwaniu zdrowym dzieciom raz za razem cytotoksycznych i uszkadzających mózgi mikstur.

  * Ludzie chorują na zapalenie wątroby typu B z powodu brudnych igieł i aktywności seksualnej. Dlatego matki z negatywnym wynikiem na WZW typu B powinny godzić się na podanie ich jednodniowych niemowlętom szczepionki przeciwko WZW typu B.

  * Ropa ze strupów krowianki wyeliminowała ospę prawdziwą.
  * 10% populacji Ziemi otrzymało szczepionkę przeciwko ospie prawdziwej. W konsekwencji prawie każdy musi zostać zaszczepiony, aby wyeliminować chorobę.
  * Nie zaszczepienie się szczepionką przeciw ospie wietrznej zabije miliony ludzi z powodu ospy prawdziwej.
  * Nie zaszczepienie się szczepionką przeciw odrze wpakuje miliony dzieci w żelazne płuca.
  * Toksyny środowiskowe oraz zabiegi wycinania migdałków nie miały nic wspólnego z epidemią polio w USA, a przedefiniowanie choroby polio nie miało nic wspólnego z odwróceniem epidemii.
  * Szczepionka przeciw polio stosowana w Indiach nie powoduje paraliżu u 30.000 dzieci rocznie.

  * Poprawa warunków sanitarnych, czysta woda pitna i dobre jedzenie są odpowiedzialne za zmniejszenie liczby chorób w przypadku których obecnie nie ma szczepionek. Jednakże, po opracowaniu szczepionki na którąkolwiek z tych chorób, poprzednie twierdzenia tracą swoją ważność.

  * Ludzie z obniżoną odpornością nie powinni być szczepieni szczepionkami zawierającymi żywe wirusy… chyba że mieszkają w krajach rozwijających się.
  * Doustna szczepionka przeciw polio [OPV] nigdy nie powinna być podawana osobom z Hipoteza HIV/AIDS… chyba, że żyją w Afryce.
  * Bycie chorym nie jest przeciwwskazaniem do szczepienia.

  * Byłoby nieetycznym przeprowadzenie prospektywnego badania porównującego szczepionych z nieszczepionymi w ogóle, gdyż zaprzestanie szczepienia dzieci mogło by je zabić.
  * Niemożliwym byłoby przeprowadzenie retro prospektywnego badania porównującego szczepionych z nieszczepionymi w ogóle, ponieważ wszystkie niezaszczepione dzieci już umarły z powodu chorób, którym można zapobiegać przez szczepienia.

  * Szczepionki nigdy nie były badane pod kątem bezpieczeństwa u ciężarnych kobiet i ich płodów. Z tego powodu bezpiecznie można je wstrzykiwać kobietom w ciąży.
  * Kobiety w ciąży powinny unikać alkoholu, antybiotyków, talidomidu i innych produktów farmaceutycznych, ale powinny otrzymywać wszystkie oferowane im szczepionki w dowolnym momencie ich ciąży.
  * Dzieci urodziły się z niedoborem szczepionek.
  * Wcześniaki potrzebują ochrony poszczepiennej nawet bardziej niż niemowlęta urodzone o czasie.
  * Mimo tego, że szczepionka przeciwko krztuścowi nie zapobiega przenoszeniu krztuśca i wiadomo, że powoduje bezobjawowe nosicielstwo to zaszczepienie członków rodziny jest najlepszym sposobem ochrony noworodków przed krztuścem.

  * Firmy farmaceutyczne wytwarzają medykamenty dla zysku, ale szczepionki wytwarzają z dobroci serca.
  * Antyszczepionkowcy wzbogacają się poprzez pisanie i rozprowadzanie antyszczepionkowej propagandy.

  * Przemysł nigdy nie skłamał na temat bezpieczeństwa szczepionek, skuteczności lub konieczności ich stosowania.
  * Przemysł nigdy nie sfałszował badań nad szczepionkami.
  * Przemysł nigdy nie rozdzielał danej partii szczepionek w celu rozproszenia i ukrycia szkód poszczepiennych oraz zgonów.
  * Przemysł nigdy nie testował szczepionek na sierotach, osobach niepełnosprawnym lub kolorowych.
  * Merck kłamał w sprawie Vioxxa, ale nigdy nie skłamałby na temat swoich szczepionek.
  * Kierownictwo firmy Merck nigdy nie zleciło swoim naukowcom sfałszowania skuteczności szczepionki przeciw śwince.

  * Fundacja Billa i Melindy Gates nie została wykopana z Indii za prowadzanie tajnych badań szczepionkowych na indyjskich dziewczynkach, w wyniki których ucierpiały tysiące, a setki zmarło.
  * Fundacja Gatesa nie przygotowuje się do zaszczepienia setek tysięcy afrykańskich dzieci doświadczalną szczepionką przeciw malarii o której wiadomo, że ma ujemną skuteczność. Oznacza to, że więcej zaszczepionych dzieci zachoruje na malarię niż dzieci nie szczepionych w ogóle.

  * Głównym celem CDC jest zdrowie i bezpieczeństwo amerykańskich dzieci.
  * CDC można ufać w kwestii regulowania bezpieczeństwa szczepionek, ponieważ posiada ponad 50 patentów na szczepionki oraz czerpie zyski ze sprzedaży.
  * Pracownicy CDC nie mają konfliktu interesów.
  * Kiedy CDC donosi, że szczepionka przeciw grypie jest w 40% skuteczna, oznacza to, że szczepionka zapobiega grypie u czterech z dziesięciu osób.
  * Pracownicy CDC nigdy nie zadawali się z przemysłem lub instytucjami medycznymi, aby ukryć związek pomiędzy tiomersalem i autyzmem.
  * Pracownicy CDC nigdy nie zadawali się z przemysłem lub instytucjami medycznymi, aby ukryć związek pomiędzy szczepionką MMR a autyzmem.
  * Pracownicy CDC nigdy nie wyrzucali do kosza danych łączących szczepionkę MMR z autyzmem.
  * W CDC nie ma demaskatorów.

  * Nie istnieje coś takiego jak Sąd do spraw Szczepień ponieważ nie istnieje coś takiego jak niepożądany odczyn poszczepienny.
  * Sąd do spraw Szczepień nie wypłacił ponad 3,5 miliarda dolarów za szkody i zgony poszczepienne.

  * Na Kongres nie mają wpływu darowizny przekazywane przez przemysł farmaceutyczny [Big Pharma].
  * Kongres nigdy nie ignorował kwestii bezpieczeństwa szczepionek.
  * Kongres nigdy nie był zamieszany w ukrywanie problemów związanych z bezpieczeństwem szczepionek przed opinią publiczną.

  * Czasopismom medycznym można ufać.
  * Artykułom opublikowanym w czasopismach medycznych można ufać.
  * Przemysł farmaceutyczny nie zajmuje się pisaniem pro szczepionkowych tekstów przez autorów widmo i nie daje tych tekstów naukowcom do podpisania się pod nimi.
  * Naukowcy zajmujący się kwestiami bezpieczeństwa szczepionek powinni być cenzurowani lub zwalniani.

  * Ruch antyszczepionkowy to zjawisko, które powstało niedawno.
  * Antyszczepionkowcy zdobywają swoje informacje od króliczka Playboya.
  * Antyszczepionkowcy zdobywają swoje informacje z internetu a wszyscy wiedzą, że nie można ufać niczemu co w nim znajdziemy, z wyjątkiem CDC, Amerykańskiej Akademii Pediatrii i przemysłu farmaceutycznego.
  * Amerykańska Akademia Pediatrii [AAP] jest wolna od konfliktu interesów z przemysłem farmaceutycznym.

  * Wszyscy niezaszczepieni ludzie są niebezpiecznymi pośrednimi nosicielami choroby.
  * Wszystkim zaszczepionym dzieciom z HIV, WZW typu B, ospą wietrzną, odrą, grypą czy krztuścem itp. powinno się pozwolić przebywać w szkole.
  * Wszystkim niedawno zaszczepionym dzieciom, szczepionkami z żywymi wirusami powinno się pozwolić przebywać w szkole.
  * Wszystkie niezaszczepione dzieci z definicji są chore i są niebezpiecznymi pośrednimi nosicielami.
  * Wszystkim niezaszczepionym dzieciom powinno się zakazać wstępu do szkół, ponieważ są szczególnie niebezpieczne w dni powszednie od 8:00 do 15:00.
  * Wszyscy antyszczepionkowcy są przeciw nauce.
  * Wszyscy antyszczepionkowcy to zabójcy dzieci.
  * Wszyscy antyszczepionkowcy powinni stracić prawo do opieki nad swoimi dziećmi.
  * Wszyscy antyszczepionkowcy powinni zostać poddani kwarantannie, wsadzeni do więzienia lub powieszeni.
  * Kiedy ktoś umiera z powodu choroby to niezaszczepieni ludzie powinni zostać oskarżeni o usiłowanie morderstwa i skazani.

  * Proszczepionkowcy są ludźmi logicznymi, pro-naukowymi oraz wolnymi od uprzedzeń.
  * Proszczepionkowcy tolerują różne poglądy i w ogóle to troskliwi oraz pełni współczucia ludzie.

  Brett Wilcox

  Źródło: Pro Vax Manifesto

  Zobacz na: Jak poprawnie nienawidzić antyszczepionkowców – poradnik
  Kim są antyszczepionkowcy i co takiego mają w głowach?
  Popularne teksty papugowane przez proszczepionkowych ignorantów.
  Fanatyk zdrowego trybu życia a jednocześnie ignorant w sprawie szczepień.
  Czy Twoje dziecko cierpi na niedobór odporności?

  źródło: http://szczepienia.wybudzeni.com/2017/05/21/manifest-proszczepionkowy-brett-wilcox/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s