Wstać, sąd idzie! Proszę zdjąć nikab. Nie? To porozmawiamy INACZEJ… (FOTO)

Opublikowano: piątek, 12, maj 2017 07:58

b_360_240_16777215_00_images_sad_australia.jpg
Uparte muzułmańskie babsko zostało ku własnemu zdumieniu totalnie zaorane przez sąd, który nie miał względu na żadne multi-kulti.

Zaskakującym finałem zakończyła się rozprawa przed australijskim sądem Nowej Południowej Walii w Sydney – donosi Daily Telegraph. Niejaka Moutia Elzahed, jedna z dwóch żon aresztowanego islamskiego terrorysty Hamdiego Alqudsi postanowiła zemścić się na policji i wytoczyć jej proces.

Zażądała wielkiego odszkodowania za napaść, pobicie, bezprawne aresztowanie, uwięzienie i zastraszanie jej i jej rodziny w trakcie zatrzymywania jej męża. Dodajmy, że obecnie odsiaduje on wyrok 8-miu lat za zwerbowanie 7-miu osób do walki w szeregach Państwa Islamskiego.

Pani sędzia Audrey Bella (po lewej na zdjęciu) zgodziła się wysłuchać tych zarzutów, ale zażądała aby najpierw kobieta, zgodnie z prawem, odsłoniła przed sądem twarz zdejmując nikab, tradycyjne okrycie głowy muzułmanek.

Elzahed kategorycznie odmówiła twierdząc, że zabrania jej tego religia. Sędzia zaproponowała więc kompromisowe rozwiązanie kobieta odsłoni twarz tuż przed ławą sędziowską, a wszyscy obecni na sali mężczyźni się odwrócą, albo złoży zeznanie za pośrednictwem połączenia wideo. Te propozycje również zostały jednak odrzucone.

W związku z tym sędzia Bella odmówiła wysłuchania pozwu i na tym rozprawa by się zakończyła, gdyby nie końcowy incydent, którego finał okazał się dla muzułmanki fatalny. Kiedy sędzia ruszyła do wyjścia i ogłoszono: „Proszę wstać, sąd idzie”, Elzahed odmówiła powstania z miejsca oświadczając, że „nie będzie wstawać przed nikim z wyjątkiem Allaha”.

Tego sędzi było już za wiele. Wróciła na miejsce, wznowiła rozprawę i trzykrotnie wezwała muzułmankę do powstania i odsłonięcia twarzy. Kiedy ta nadal odmawiała, sędzia ostrzegła, że za każdą kolejną odmowę zostanie ukarana za obrazę sądu 14-ma dniami więzienia i grzywną w wysokości 1100 dolarów.

Ponieważ na kolejne 9 wezwań sędzi muzułmanka odmówiła powstania i odsłonięcia twarzy, zarobiła kolejno 9 razy po 14 dni więzienia i 9 razy po 1100 dolarów grzywny. Na tym rozprawa zakończyła się definitywnie, a pozew żony terrorysty został oddalony.

Uparta muzułmańska fanatyczka ze zdumieniem stwierdziła, że nie tylko nie dokopała wymiarowi sprawiedliwości i nie zarobiła na tym żadnej kasy, ale sama zainkasowała łącznie ponad 4 miesiące więzienia i prawie 10 tys. dolarów kary. A w więzieniu na zasłanianie twarzy nikt jej już, oczywiście, nie pozwoli.

Na 15 czerwca br. wyznaczono kolejną rozprawę tym razem już bezpośrednio w sprawie 9-krotnej obrazy sądu przez Elzahed. Sędzia z góry zapowiedziała, że jeśli muzułmanka nadal będzie odmawiała powstania z miejsca na widok sądu, to posypią się na nią kolejne kary w takiej samej wysokości. Jeśli więc tak dalej pójdzie, to kto wie może uzbierać sobie nawet na dożywocie?

Uchwalone we wrześniu ub. roku w Nowej Południowej Walii prawo, zaostrzające kary za obrazę sądu, wprowadzono właśnie po to by ukrócić podobne islamskie ekscesy na salach sądowych. I jak widać są jeszcze na tym świecie sędziowie z charakterem, którzy nie ulegli powszechnej zarazie poprawności politycznej.

REPORTERS.PL

źródło: http://dziennik-polityczny.com/index.php/swiat/6773-wstac-sad-idzie-prosze-zdjac-nikab-nie-to-porozmawiamy-inaczej-foto

Reklamy

Komentarze 2 to “Wstać, sąd idzie! Proszę zdjąć nikab. Nie? To porozmawiamy INACZEJ… (FOTO)”

 1. mgrabas Says:

  Opublikowano by emjot

  ORAZ: — Włoski dziennik dziękuje imigrantom za… nowe bakterie. „Bogactwo Afryki ubogaca Europę” — a także — Szwedzka emerytka oskarżona o mowę nienawiści wobec imigrantów… bo napisała na Facebooku, że podpalają samochody … — wierzyć się nie chce że to dzieje się naprawdę… mj

  Mapa z ilością przestępstw w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. / fot. Prt Sc refcrime.info

  Ile przestępstw jest tak naprawdę popełnianych przez imigrantów u naszych zachodnich sąsiadów? Mało kto znał dotąd odpowiedź na to pytanie.

  Z powodów politycznych władzom nie zależało na ujawnianiu takich danych.

  Dopiero teraz zaczęło się to zmieniać. Z inicjatywy organizacji pozarządowej postanowiono stworzyć interaktywne mapy, na których umieszczane są wszystkie przestępstwa, których dopuszczają się imigranci wraz z ich opisem.

  Projekt dotyczy, oprócz Niemiec, także Austrii i Szwajcarii – co właśnie uwidoczniono na mapie ilustrującej artykuł.

  Przestępstwa zilustrowano także ze względu na ich charakter.

  Na mapie uwzględniono morderstwa, przestępstwa związane z narkotykami, przestępstwa na tle seksualnym, włamań, kradzieży, oszustw finansowych (głównie „naciągacze”), pobić, terroryzmu i innych nieprzypisanych do żadnej kategorii.

  Najwięcej odnotowano kradzieży, których w Niemczech było ponad 10 tysięcy.

  Na drugim miejscu znalazły się pobicia w liczbie ponad 6 tysięcy, zaś za nimi przestępstwa na tle seksualnym, których było blisko 3 tysiące, co ilustruje poniższa mapa.

  Mapa z ilością przestępstw na tle seksualnym w Niemczech, Austrii i Szwajcarii. / fot. Prt Sc refcrime.info

  Odnotowano także ponad 2,5 tysiąca włamań oraz blisko tysiąc przypadków naruszenia posesji prywatnej.

  Nieco większą, bo blisko 1,5 tysięczną grupę stanowią przypadki oszustw, natomiast uszkodzeń własności prywatnej odnotowano ponad 2 tysiące.

  Ponad sto przypadków opisano jako udane bądź nieudane próby zamachów terrorystycznych. — Dwanaście razy doszło do morderstw, czyli zabójstw z premedytacją.

  Jak widać po powyższych statystykach — imigranci nie zasymilowali się z ludnością tubylczą i przypadki przestępstw związanych z ich działalnością są znacznie liczniejsze niż rodowitych mieszkańców Niemiec, Szwajcarii i Austrii.

  Mapa Polski pod względem takich wybryków pozostaje czysta.

  Wydaje się również, że będzie tak dalej, bo przeciwko przyjmowaniu nielegalnych imigrantów wypowiada się już nawet Platforma Obywatelska…

  Włoski dziennik dziękuje imigrantom za… nowe bakterie. „Bogactwo Afryki ubogaca Europę”

  _____________________________________________________

  W jednym z największych włoskich dzienników – „La Stampa” – ukazał się artykuł, w którym znajdziemy zachętę do przyjmowania nielegalnych imigrantów.

  To samo w sobie nie jest dziwne, wielu już przecież mówiło o „ubogaceniu kulturowym” i podobnych kwestiach, tym razem powód jest jednak kuriozalny.

  Ich zdaniem — przybysze z Afryki Północnej i Bliskiego Wschodu wzbogacili Europę…nowymi bakteriami, — co pomogło zwiększyć zróżnicowanie biologiczne mikroorganizmów.

  Według autorów artykułu w „La Stampa” — wraz z imigrantami przybywają miliony nowych mikroorganizmów, przenoszonych przez ludzi, — co jednak wbrew powszechnej opinii nie jest niekorzystne.

  — Jednak wbrew temu, co mogłoby się wydawać, ich celem nie jest wyniszczenie rodzaju ludzkiego.

  Mogą pomóc przezwyciężyć jedno z naszych najgorszych nieszczęść: — utratę zróżnicowania biologicznego zarówno w środowisku, jak i przede wszystkim w naszych organizmach

  – możemy przeczytać.

  Jak się okazuje — w organizmach Włochów, w ostatnich latach, spadła liczba różnych odmian bakterii. — Przyjęcie imigrantów pozwoli więc nadrobić stracony czas.

  — Na przykład, we Florencji zespół naukowców od lat bada mikroorganizmy występujące w organizmach ludzkich na podstawie sekwencji DNA.

  Jak twierdzi Duccio Cavalieri, profesor na wydziale biologicznym Uniwersytetu Florenckiego,

  — Procesy stosowane w branży spożywczej, takie jak sanitaryzacja, masowe stosowanie antybiotyków w rolnictwie doprowadziły do osłabienia licznych szkodliwych czynników, jednakże równocześnie spowodowały zwalczenie tych niezbędnych

  – przytacza dziennikarz.

  Jako kolejny przykład przytacza probiotyki, które są stosowane w celu przywrócenia elementów, które występowały dawniej.

  Z jednym można się zgodzić na pewno – Europejczycy są słabi.

  — Wyeliminowanie grzybów, bakterii i mikroorganizmów prowadzi do gwałtownego wzrostu ilości chorób autoimmunologicznych, stanów zapalnych i alergii. — My Europejczycy, staliśmy się wątli

  – podkreśla redaktor.

  Jego zdaniem — przybywający imigranci ubogacą nas bakteriami, dzięki czemu znów będziemy silni. — Napływ milionów nielegalnych imigrantów uczyni „Europę znów wielką”!

  — (…) bogactwo Afryki, z której masy próbują uciec, ubogaca nasz kontynent

  – głosi dumnie „La Stampa”.

  Szwedzka emerytka oskarżona o mowę nienawiści wobec imigrantów. Bo napisała na Facebooku, że podpalają samochody

  fot. wikipedia

  70-letnia szwedzka emerytka z miejscowości Dalarny stanie przed sądem za mowę nienawiści.

  W lipcu 2015 roku napisała ona na Facebooku, że imigranci

  — „podpalają samochody na szwedzkich ulicach, oddają publicznie mocz i kał”

  – podaje serwis Breitbart, powołując się na lokalne media.

  Szwedzka prokuratora uznała, że taki komentarz podlega pod paragraf dotyczący podżegania do nienawiści rasowej — (Hets mot folkgrupp, lub HMF).

  W szwedzkim kodeksie karnym jest to przestępstwo zagrożone karą więzienia do 4 lat.

  Emerytka przyznała, że napisała komentarz, ale odrzuca zarzut popełnienia przestępstwa.

  Oskarżenie o zakwalifikowanie „lekceważącego poglądu na temat uchodźców” jako mowy nienawiści na podstawie przepisu HMF — wywołało falę krytyki w Szwecji.

  Komentatorzy zwracają uwagę, że przepis ten miał służyć w zamierzeniu jego twórców blokowaniu neonazistowskiej propagandy.

  Teraz jednak, na fali „politycznej poprawności”, jest wykorzystywany w zupełnie inny sposób.

  — „Na pewno nikt nie uchwalał tego przepisu, aby móc ścigać starsze panie krytykujące imigrantów w autobusie”

  – napisał jeden z użytkowników Facebooka.

  Inaczej uważa jednak minister sprawiedliwości Szwecji, Morgan Johansson.

  — „Mamy w Szwecji wolność słowa. — Oznacza to, że ludzie mają prawo mieć odrażające opinie. — Ale zawsze istnieją granice …”

  – skomentował postawienie zarzutów emerytce.

  ZOBACZ: Inwazja islamu. Pokaż ten film naiwnym Polakom! — mj

  __________________________

  Źródło: refcrime.info/wolnosc24.pl

  Za; http://wolnosc24.pl/2017/05/15/ta-mapa-mowi-wszystko-po-raz-pierwszy-ujawniono-liczbe-przestepstw-popelnianych-przez-imigrantow-w-niemczech-austrii-i-szwajcarii/

  Za; http://wolnosc24.pl/2017/05/15/wloski-dziennik-dziekuje-imigrantom-za-nowe-bakterie-bogactwo-afryki-ubogaca-europe/

  Za; http://wolnosc24.pl/2017/05/15/szwedzka-emerytka-oskarzona-o-mowe-nienawisci-wobec-imigrantow-bo-napisala-na-facebooku-ze-podpalaja-samochody/

  źródło: http://forumdlazycia.wordpress.com/2017/05/15/ta-mapa-mowi-wszystko-po-raz-pierwszy-ujawniono-liczbe-przestepstw-popelnianych-przez-imigrantow-w-niemczech-austrii-i-szwajcarii/#more-44661

  • mgrabas Says:

   „Opublikowano: piątek, 05, maj 2017 08:08

   “Seksualna Apokalipsa” Noże na gardłach dzieci. Brutalne gwałty, kaleczenie. 100-osobowy islamski gang bezkarny (FOTO)

    

   b_360_240_16777215_00_images_45vtn54htc845htgo82354go84.JPG


   Brytyjska policja nie chciała ich ścigać, żeby nie zostać oskarżona o rasizm.

   Przerażające islamskie „podziemie seksualne” sieje grozę wśród dzieci i nastolatków w Wielkiej Brytanii, wykorzystując je do swoich skrajnie zwyrodniałych seksualnych dewiacji. Władze udają, że tego nie widzą. Ujawniona przez brytyjskie media prawda o brutalnym „batalionie gwałcicieli” jest tak szokująca, że aż trudno uwierzyć, że dzieje się to w sercu Europy.

   Przed sądem w Huddersfield rozpoczął się właśnie proces 29-ciu imigrantów muzułmańskich, w tym dwóch kobiet, oskarżonych o gwałty na nieletnich, przemyt ludzi i narkotyków, dziecięcą pornografię. Lista zarzutów jest zresztą znacznie dłuższa łącznie obejmuje 170 przestępczych czynów wobec 29-ciu osób donosi brytyjskie „Metro”.

   Ale to tylko wierzchołek góry lodowej z zeznań świadków wynika bowiem, że ta islamska banda liczyła co najmniej 100 osób, a liczby ich ofiar nie da się nawet ustalić. W każdym razie policja nie znalazła na to czasu i postanowiono sądzić tylko nielicznych.

   Chociaż swoich czynów dokonali w latach 2004-2011 nikt z członków tego muzułmańskiego gangu nie trafił dotychczas do więzienia, śledztwo przez lata stało praktycznie w miejscu a część oskarżonych odpowiada z wolnej stopy. Przed gmachem sądu „powitała” ich tylko garstka protestujących czujnie pilnowana przez 20-tu policjantów.

   b_360_240_16777215_00_images_gwalciciele_islamscy.jpg

   Już w 2015 r. portalom Breitbart i Worldnet Daily udało się przeprowadzić długą rozmowę z jedną z ich ofiar dziewczyną, która przez 10 lat była przez ten islamski gang brutalnie gwałcona, bita, odurzana narkotykami, terroryzowana, kaleczona dla zabawy nożem, wywożona w nocy do lasu i dwukrotnie doprowadzona do próby samobójczej.

   Nie pamięta nic z dzieciństwa, jej najwcześniejsze wspomnienia są z okresu kiedy miała 14 lat, kiedy po raz pierwszy niejaki Jason, nawrócony na islam, odurzył ją ketaminą i zgwałcił w sypialni jej rodziców. I chociaż potem wielokrotnie przechodziła z rąk do rąk i była gwałcona to mówi, że nigdy nie zapomni jego wykrzywionej twarzy nad sobą.

   Po tym zdarzeniu przestała wychodzić z domu i jeść. „Czułam się brudna i nienawidziłam siebie” – opowiada dziewczyna. Po pewnym czasie Jason pojawił się ponownie. Zażądał, aby spotkała się z jego ”pakistańskimi przyjaciółmi” i zagroził, że jeśli odmówi to pokaże jej rodzicom zdjęcia, które wykonał jej kiedy była naga. Ze strachu zgodziła się.

   „Pakistańscy przyjaciele” zażądali, aby uprawiała z nimi seks, gdyż w przeciwnym razie podpalą w nocy dom jej rodziny i pozabijają wszystkich kijami bejsbolowymi. Kiedy mimo to próbowała się bronić – przyłożyli jej nóż do gardła i dokonali na niej zbiorowego gwałtu.

   Tak zaczął się koszmar, który trwał nieustannie 10 lat. „Zamierzali nawet wywieźć mnie do Pakistanu i tam za kogoś wydać, ale na szczęście nie miałam paszportu. Mówili, że „gwałcenie niewiernych kobiet jest częścią ich kultury i nie ma w tym nic złego” – opowiada dziewczyna.

   Przyznaje, że kiedy pewnego razu ujawniła to wszystko policji ta w ogóle nie chciała jej słuchać. Jak zrozumiała funkcjonariusze nie chcieli być posądzeni o rasizm. W końcu dostarczyła policjantom szczegółową listę 80-ciu muzułmanów, którzy ją gwałcili i których tożsamość zdążyła już w tym czasie poznać. To również nie zrobiło na policji żadnego wrażenia.

   Przez te lata poznała wiele innych brytyjskich nastolatek, które w podobny wpadły w sidła tego gangu. Opowiadały one, że muzułmańscy gwałciciele przychodzili po mnie w biały dzień i zabierali ze szkół, a nawet z domów dziecka, ale ich poprawna politycznie dyrekcja wolała się tym nie interesować.

   Nie wie ile mogło być takich dziewcząt może setki, może tysiące. Dawne ofiary są już dziś w większości pełnoletnie, ale wtedy najmłodsza gwałcona dziewczynka miała 11 lat wynika z długiej listy zarzutów, którą odczytano na obecnym procesie.

   Główny oskarżony 34-letni Amere Singh Dhaliwal ma ich aż 54, w tym 21 gwałtów. Ale zdecydowana większość islamskich gwałcicieli nawet nie stanie przed sądem. Dalej będą porywać dzieci, gwałcić i bić w ramach swojej muzułmańskiej kultury. Następna rozprawa przeciwko 29-ciu gwałcicielom odbędzie się 11 maja br. w Leeds.

   REPORTERS.PL

   źródło: http://dziennik-polityczny.com/index.php/swiat/6742-seksualna-apokalipsa-noze-na-gardlach-dzieci-brutalne-gwalty-kaleczenie-100-osobowy-islamski-gang-bezkarny-foto

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s