Czy Żydzi wypłacą Polakom odszkodowania za ludobójstwo na Polakach?

BY | 10 KWIECIEŃ 2017 · 11:44

Sejm IIIRP uchwalił emerytury dla 50 tysięcy Żydów – ofiar Holocaustu i stalinizmu

__________________

za: http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/sejm-uchwalil-bedziemy-placic-emerytury-50-tysiacom-zydow-ofiarom-holocaustu-i-stalinizmu_406025.html

28 maja, na stronie internetowej izraelskiego dziennika „The Times of Israel”, pojawił się artykuł, którego autor, Raphael Ahren, informuje, że od przyszłego roku 50 tysięcy Izraelczyków, którzy przeżyli wojnę, może otrzymywać wypłacane przez Polskę emerytury w wysokości 100 euro miesięcznie (ok. 400 zł).

Dotyczy to Żydów o polskich korzeniach, którzy przeżyli Holocaust, bądź w inny sposób ucierpieli przez nazistowskie lub sowieckie represje do 1956 roku. Liczba osób nie mieszkających w Izraelu, a rozsianych po całym świecie, którzy mogą wystąpić o wypłaty, jest nieznana. Może to być znacznie więcej uprawnionych, zważywszy, że w Izraelu mieszka ok. 5,5 mln Żydów, a w diasporze ponad 7 milionów.

___________________

Żydo-bolszewizm – żydowski system zainstalowany w Rosji przez żydowskich zbrodniarzy przywiezionych z USA oraz przez miejscowy element żydowski -, wprowadzany w Polsce od 1944r. ponosi odpowiedzialność za zamordowanie ok. 2 mln Polaków w latach 1939-53 na polskich terenach zajętych przez ZSRR.

Żydo-bolszewizm, a więc Żydzi ponoszą odpowiedzialność za wymordowanie od 300 tys. do 600 tys. Polaków w latach 1944-56 na obszarze Polski.

Pamiętajmy!

Obóz KL Warschaw funkcjonował w centrum Warszawy do 1953r.

Kiedy Żydzi wypłacą odszkodowania za swoje zbrodnie?

Kiedy wypłacą odszkodowania za zniszczenie i rozkradzenie majątku narodowego Polaków po 1990r., za zmuszenie 8 mln Polaków do zarobkowej emigracji, za doprowadzenie przez żydowskie rządy IIIRP do załamania demograficznego narodu polskiego, za 50% bezrobocie?

Dariusz Kosiur

źródło: http://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/04/10/czy-zydzi-wyplaca-polakom-odszkodowania-za-ludobojstwo-na-polakach/#more-10733

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s