Brexit – przegrupowanie sił na froncie wojny z Rosją

BY | 3 KWIECIEŃ 2017 · 14:29

Brexit, wybór D.Trumpa – czego nie dowiemy się z żydo-mediów?

Jak to możliwe, że budowana z takim zbrodniczym pietyzmem żydowsko-watykańska Unia Europejska – mordowano polityków przeciwnych jej budowie (Aldo Moro, Olof Palme, Jörg Haider i inni), strzelano do ludzi sprzeciwiających się fałszowaniu powtórnych referendów (Dania 1992r.), fałszowano referenda akcesyjne (np. Polska 2003r.), a w roli unijnego naganiacza wystąpił żydo-wierczy Kościół ze swoim głównym sternikiem, JPII -, otrzymała zgodę na wyłączenie ze swoich struktur jednego z członków. Wlk.Brytania opuszcza bowiem, struktury żydowskiej unii europejskiej w wyniku przeprowadzonego referendum, które – co ważne! – nie miało charakteru wiążącego dla władz – ot i żydowska demokracja. W Polsce mamy taką samą.

(Cechą charakterystyczną żydowskich demokracji jest brak stałych zasad, wszystko zależy od swobody interpretacji. Np. Konstytucja RP z 1997r. została poddana w referendum pod społeczny osąd i wystarczyła 42% frekwencja, żeby żydowski reżim uznał konstytucyjne referendum za ważne.)

Co ciekawe, w lutym 2014r. nie udał się mord na prezydencie Ukrainy, W.Janukowyczu, który ośmielił się odrzucić warunki członkostwa – aneksji – do UE, a już w kwietniu 2015r. premier Wlk.Brytanii, D.Cameron, poinformował D.Tuska w liście, że rozważy opuszczenie UE. I nikt, ani nie chciał zamordować Camerona, ani jego następczyni, ani nie urządził Brytyjczykom, tak jak Ukraińcom, żydo-rebelii na rzecz pozostania w UE(?).

Nasuwa się logiczne pytanie, dlaczego żydowskie reżimy w pozostałych państwa UE nie dopuszczają do przeprowadzenia podobnych referendów, których wynik z pewnością byłby podobny do brytyjskiego – zakładając, że Brexit nie jest wynikiem fałszerstwa (tylko 51% opowiedziało się za wyjściem z UE -?), czego pewności wcale mieć nie możemy.

Wlk.Brytania, jedno z dwu państw (drugim są USA), w których żydowska finansjera dzierży niepodzielną władzę – w Wlk.Brytanii od czasu rewolty Cromwella -, w interesie której, przy intensywnym udziale żydowierczego Kościoła, tworzono UE, opuszcza struktury własnego tworu. Dlaczego, z jakich powodów?

Przeciętni śmiertelnicy Eurolandu nie wiedzą, a powszechne żydowskie media o tym nie przypominają, że Wlk.Brytania była – jest – ? – członkiem UE na bardzo preferencyjnych warunkach. Trzy najważniejsze to:

brytyjską składkę do budżetu UE opłacały wszystkie pozostałe państwa członkowskie,

– Wlk.Brytania miała zagwarantowane pozostanie przy własnej walucie £ (?),

– nie należy do strefy Schengen, a więc wjeżdżających do Wlk.Brytanii obowiązuje kontrola graniczna.

A w traktatach akcesyjnych nie zapisano bardzo istotnej korzyści, której beneficjentem jest Wlk.Brytania – a w istocie żydowska finansjera świata anglosaskiego -, że finansowym centrum dla UE jest londyńskie city mimo, iż siedziba EBC znajduje się we Frankfurcie nad Menem. (W tym mieście w 1408r. powstał pierwszy żydowski bank w Europie, z tego miasta wywodzi swoje finansowe korzenie rodzina międzynarodowych Żydów nazwiskiem Rothschild.)

Zatem po opuszczeniu UE przez Wlk.Brytanię będzie ona – żydowska finansjera, nadal osiągała zyski ze sprzedaży Europejczykom długu. Inna rzecz, że Wlk.Brytania nie bardzo ma dzisiaj co sprzedawać – rolnictwo zaczęto niszczyć w niej znacznie wcześniej niż w Europie, bo jeszcze przed I wojną światową (kradzież dóbr z brytyjskich kolonii zabijał brytyjskie rolnictwo – bogacił się żydowski pośrednik, a tracił brytyjski rolnik i właściciel ziemi), a likwidację przemysłu rozpoczęła M.Tatcher w latach 1980. Przeciętna brytyjska rodzina jest dzisiaj utrzymywana przez kobiety pracujące w żydowskich sieciach handlowych – fakt, zarabiają kilkakrotnie więcej niż ich odpowiedniczki w Polsce.

Jakie zatem są faktyczne powody opuszczenia UE przez Wlk.Brytanię? No, bo przecież chyba nie brak takich samych praw dla pederastów w UE co w Wlk.Brytanii?

W związku z niedawnym wyborem szefa RE miało miejsce ciekawe wydarzenie, a przemilczane w żydowskich powszechnych mediach. Wlk.Brytania, która znajduje się „na wylocie” z UE nie udzieliła poparcia żydowskiemu kontrkandydatowi skrajnie syjonistycznego PiS, które określa Wlk.Brytanię jako najważniejszego sojusznika IIIŻydo-RP. Udzieliła poparcia żydowskiemu kandydatowi PO – dlaczego?

Brexit oraz wybór D.Trumpa na prezydenta USA wskazują zarówno na rewizję imperialnego kierunku podboju świata oraz na te same ośrodki decyzyjne. Międzynarodowy Żyd (światowa żydowska finansjera) zaczyna myśleć pragmatycznie. Zorientował się, że dotychczasowa polityka podboju i okradania narodów, kreacji pieniądza dłużnego, nie może przynosić zysków w nieskończoność. Przeciwnie, prowadzi wprost do niekontrolowanego upadku. Stąd następować będzie powolna ewakuacja interesów MŻ na obszary matecznika i przez ten matecznik kontrolowane, czyli w rejony Pacyfiku. Nie znaczy to wcale, że MŻ oddaje Europę bez walki wpływom rosyjskim i chińskim. Zdaje sobie sprawę i z tego, że legła w gruzach nadzieja na doprowadzenie do wojny między Rosją a Chinami, które swój technologiczny i gospodarczy poziom osiągnęły dzięki żydowskiej pazerności i błędnej polityce. MŻ chciał wykorzystać ChRL tak, jak kiedyś brytyjskie kolonie w Indiach i czerpać zyski z pośrednictwa w handlu chińskimi produktami wytwarzanymi przez wyparty z Zachodu do Chin przemysł. Przywódcy Chin doskonale jednak zdają sobie sprawę, że największym dla nich zagrożeniem z pewnością nie jest Rosja, ale żydowski Zachód, który podejmuje próby destabilizacji zarówno Chin (poważna nieudana próba miała miejsce w 1989r. na placu Tian’anmen, potem były następne już XXI w.) jak i w Rosji.

Wojna UE z Rosją jako namiastka wojny żydowskiego Zachodu z Rosją nie wchodzi w grę, Żyd potrafi kalkulować własną przegraną, a miałby sporo do stracenia. Prawdopodobny scenariusz MŻ zakłada więc, zachowanie zachodniej Europy jako obszaru jego kontroli i zysków – stąd tworzenie Europy „dwóch prędkości”. Scenariusz ten dotyczy nie tylko zysków, poziomu życia, ale i przeznaczenia wschodnich państw UE na obszar permanentnej wojny.

Agenturalne działania na rzecz uruchomienia żydo-rebelii na Białorusi będą kontynuowane (podobne wrogie działania Zachodu obejmują Rosję i Chiny). MŻ zakłada uruchomienie w Polsce, na Litwie, Łotwie i w Estonii, konfliktu zbrojnego z Rosją, ale wyłącznie w ograniczonym wymiarze, identycznym jak między Ukrainą a separatystycznymi republikami doniecką i ługańską. Stąd instalowanie w państwach bałtyckich amerykańskich kontyngentów wojskowych, które nie mają żadnego militarnego znaczenia, ale określają strefę wpływów USA, czyli MŻ. MŻ wie, że Rosja pierwsza nie rozpocznie wojny, ani zbrojnego konfliktu z państwami kontrolowanymi przez USA, nie da się także wciągnąć do wojny. To MŻ będzie musiał zainicjować konflikt. I nie chodzi o to, żeby zbrojny konflikt wygrać, ale o to, żeby on trwał, żeby strefa wojennej destabilizacji państw graniczących z Rosją maksymalnie utrudniała wymianę gospodarczą między UE a Rosją i Chinami i jednocześnie uniemożliwiała podjęcie współpracy gospodarczej i politycznej państw słowiańskich z Rosją, ze szczególnym uwzględnieniem Polski, jako najludniejszego państwa słowiańskiego w UE. MŻ przewiduje, że taka sytuacja zmniejszy także sympatię wobec Rosji oraz ostudzi nastroje w tych krajach w kierunku ewentualnej budowy słowiańskiego bloku rozbitego przez Zachód – przez żydostwo i Kościół – w latach 1989/90.

Gdyby jednak taka taktyka zawiodła i mimo to państwa Europy środkowo-wschodniej (głównie słowiańskie) ciążyłyby nadal w sposób naturalny do zbliżenia interesów słowiańskich, nie można wykluczyć uruchomienia wojny domowej w Polsce między Polakami a mniejszością ukraińską, szybko tworzoną przez żydowski reżim IIIRP. Wedle przypuszczalnej koncepcji MŻ, której zręby są przecież widoczne w polityce żydowskiego reżimu IIIRP, będzie to także naturalna bariera dla rozszerzania wpływów rosyjskich i chińskich w Europie.

Z pewnością Czytelnicy pamiętają niedawną wizytę A.Dudy w Chinach (2015r.) – była to nieporadna politycznie i z góry skazana na fiasko, próba wygrania Chin przeciw Rosji, nakazana przez Waszyngton, czyli przez MŻ. W ramach tej polityki żydowski reżim IIIRP blokuje powstanie „szlaku jedwabnego”.

Kiedyś na potrzeby walki z blokiem państw socjalistycznych, w których Żyd utracił władzę w 1956r., syjoniści zachodni podrzucili nam pogląd, że „komunistyczne imperium zła” angażuje nasze myśli do walki z mitycznym wrogiem – z Zachodem, żeby odwrócić społeczną uwagę od codziennych problemów ludzi.

Niestety, okazało się, że wróg wcale nie był mityczny. Mimo to opisany mechanizm działania władzy jest rzeczywisty, tyle, że stosowany współcześnie przez żydowskie reżimy, które chcą nam wmówić, że głównym naszym wrogiem jest Rosja.

Powyższa analiza potwierdza słuszność stawianej przez WPS tezy o bezwzględnej konieczności odżydzenia całego obszaru polityczno-administracyjnego naszego państwa. Trwanie żydowskich reżimowych rządów – mających poparcie Kościoła – ! – stanowi zagrożenie dla naszego bezpieczeństwa i bytu, a wzniecających rusofobię winniśmy tępić jak wszy. I nie z powodu braku okazywania miłości do Rosji, ale z powodu nienawiści do Polski i Polaków, do Słowian, bo taki jest rzeczywisty powód zaszczepiania nam rusofobii.

Dariusz Kosiur

źródło: http://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/04/03/brexit-przegrupowanie-sil-na-froncie-wojny-z-rosja/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s