III wojna światowa – Czy to już teraz? Komu to potrzebne?

Opublikowany 31 sie 2016

Powszechna dominacja języka wojny i nienawiści od Telewizji Trwam i Radia Maryja do TVPiS.

Orwell

Polska i Polacy jako Naród, najbardziej straszliwie doświadczeni w dwóch wojnach światowych, ze wszystkich narodów, powinni powszechnie i wszędzie, mówić o pokoju, a nie używać języka wojny i nienawiści, naśladując bezmyślnie ośrodki zmasowanej propagandy – wrogiej nam.

Propaganda obecna jest wielokrotnie groźniejsza niż w PRL. Kontrola społeczna umysłów realizowana przez Józefa Goebbelsa w III Rzeszy niemieckiej została daleko w tyle wobec bardzo zmasowanego zniewolenia świadomości Polaków w czasach obecnych.

Aktualne oddziaływanie, to nie tylko prasa i radio oraz ogromne możliwości telewizji, to także szkoła, ambona, uczelnia, ale również techniki podprogowe emitowanych fal przez stacje radiowe, telewizyjne i telefonii komórkowej, które spowalniają i zakłócają normalne myślenie, także ograniczając pamięć.
Ta zniewalająca powszechna przemoc wobec umysłów ludzi, zmuszająca do „stadnego” zachowania się, poprawnego politycznie i według lansowanych mód, powoduje znaczne przyśpieszenie zachorowalności, przede wszystkim na choroby psychiczne w skali wielokrotnie wyższej niż w PRL-u. Zaprzestanie podawania statystyk w tym zakresie jest dobitnym tego potwierdzeniem.

W PRL-u ludzie bali się mówić publicznie to co myślą, ale w swoich środowiskach już takich obaw nie mieli. W chwili obecnej pod wpływem tej zmasowanej propagandy boją się nawet myśleć samodzielnie.

Najlepszym aktualnym przykładem kneblowania samodzielnie myślących i nie bojących się mówić oraz zaganianiem do stadnego myślenia i wypowiadania się, są określenia: ruski agent, ruski troll, ruski człowiek.
Określenia te są dyżurnymi pejczami żydów i żydo-ukraińców, zapędzającym Polaków do walki z Rosją w ich interesie, wbrew interesowi Polaków, którzy mają być mięsem armatnim, tak jak są słowiańscy Ukraińcy w bratobójczej wojnie wywołanej przez USrael za pomocą krwawego, bezprawnego puczu na Majdanie. !!!
Wszystkie ważniejsze media mówią językiem wojny i nienawiści, preparując Polaków do planowanej wojny z Rosją. Rosjanie jako naród są niewiele mniej doświadczeni, niż Polacy dwoma wojnami i rewolucją żydobolszewicką, wywołanymi przez judeosatanistyczne: finansowe i tajne organizacje Zachodu.

Poparcia dla wojny z Rosją udziela, o dziwo, także polski Episkopat Kościoła Katolickiego, który załatwiając osobistą audiencję u Papieża Franciszka w czasie Dni Młodzieży, jastrzębiowi wojny Antoniemu Macierewiczowi, dał wyraźny sygnał dyplomatyczny swojego „błogosławieństwa”. Antoni Macierewicz nie jest prywatną osobą. Będąc Ministrem Obrony odzwierciedla poglądy Rządu Prawa i Sprawiedliwości. Gdyby tak nie było, nie byłby Ministrem.

A więc Episkopat „polskiego” Kościoła Katolickiego wspiera działania obecnych władz i propagandę wojny z inną wiarą chrześcijańską – prawosławiem.
Czy dlatego, że prawosławie moskiewskie nie podlega Watykanowi i nie słucha jego zaleceń oraz zaleceń Zachodu, lecz współpracuje z władzami Rosji dla dobra jej obywateli ?
Czy dlatego, że Episkopat polskiego KK podległy jest Watykanowi, więc realizuje plany tajnych organizacji Zachodu, wbrew Polakom i Polsce ?
A gdzie przestrzeganie zasad Dekalogu, wspólnego przecież dla wszystkich wyznań chrześcijańskich, w tym katolicyzmu i prawosławia ?

Polecamy obejrzenie wystąpień mądrej i odważnej osoby, prof. Anny Raźny, która w trzech poniższych filmach przedstawia w jasny sposób, między innymi poruszone we wprowadzeniu zagadnienia.

Pani profesor jest zdeklarowaną katoliczką, a mimo to, nie boi się w sposób pośredni i bezpośredni odnosić się do działań duchowieństwa i rozgłośni katolickich na czele z TV Trwam i Radio Maryja, które posługują się także językiem ofensywnej propagandy wojennej i językiem nienawiści, napuszczając Polaków na siebie. Także zarzuca obecnie rządzącemu PiS-owi stworzenie kultu „Żołnierzy Wyklętych” na użytek „preparowania” Polaków do wojny z Rosją, wbrew prawdzie historycznej.

Gorąco polecamy obejrzenie i chłodne przeanalizowanie zaprezentowanych w 3 filmach treści.

Redakcja KIP

 

Prof. Anna Raźny – CHRZEŚCIJAŃSKIE POSŁANNICTWO POLSKI W OBLICZU ZAGROŻENIA III WOJNĄ ŚWIATOWĄ

Prof. Anna Raźny o szkodliwości kultu „Żołnierzy Wyklętych”

prof Anna Raźny imperializm rosyjski

źródło: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2017/03/powszechna-dominacja-jezyka-wojny-i-nienawisci-od-telewizji-trwam-i-radia-maryja-do-tvpis/

Zagłada Polaków-Słowian- Czym nas trują? Adolf Kudliński

Opublikowany 13 mar 2017

Szczepienia są nielegalne. Łamane są Prawa Człowieka

Opublikowany 1 mar 2017

 

od mg: dlaczego Polacy godzą się na bezprawie trzymających władzę w Polsce i ustanawiających nie prawo, ale bezprawie!?

 

źródło: http://radtrap.wordpress.com/2017/04/01/cytat-tygodnia-78/

Reklamy

Komentarze 2 to “III wojna światowa – Czy to już teraz? Komu to potrzebne?”

 1. mgrabas Says:

  Stanisław Zadora: III wojna światowa a Chrześcijańskie posłannictwo Polski

  Opublikowany 12 lip 2016
  17 maja 2016 r., Kraków, Parafia p/w Bł. Anieli Salawy
  http://www.jednoscnarodu.pl


  od mg: Stanisław Zadora – Chrześcijańskie posłannictwo Polski w obliczu zagrożenia III wojną światową

  Opublikowany 11 lip 2016

 2. mgrabas Says:

  Co jeść w razie 3 wojny światowej

  Opublikowany 6 wrz 2016
  Mam nadzieję że nikt nie będzie musiał wykorzystać w praktyce wiedzy zawartej w tym filmie ;) Dla tych którzy twierdzą że wszystko zginie od promieniowania zapraszam do obejrzenia filmu dokumentalnego „Czarnobyl: Triumf Natury” .http://www.youtube.com/watch?v=eaDslOQnZx8

  6 zasad robienia zapasów żywności

  Opublikowany 18 lis 2014
  Zapasy żywności pomogą Ci przetrwać trudne chwile: od utraty pracy do wojny atomowej. Jak więc taki zapas zrobić? W tym filmie to zagadnienie omawiamy.


  od mg: więcej – http://www.youtube.com/user/DomowySurvival/playlists

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s