Manifestacja “Stop Bankokracji” 25 marca 2017 r.

 Stop Bankokracji

STOP BANKOKRACJI! Dość rządów banksterów!

Zapraszamy oszukanych przez banki
Przyjdź na manifestację: 25 marca 2017

Polska stała się kolonią obcego kapitału. Banki drenują nasz rynek, wyprowadzając miliardy zagranicę. Lobby bankowe zawładnęło światem polityki i mediami.

Instytucje państwowe, wbrew obowiązującej konstytucji, nie chronią obywateli, tylko korporacje finansowe.

Politycy dbają wyłącznie o interes swojej partii, a nie o dobro ludzi. Jesteśmy im potrzebni tylko do wygrania wyborów, potem zapominają o swych obietnicach.

Tak stało się z tzw. „frankowiczami” – prezydent Duda i partia rządząca nie dotrzymali złożonej im obietnicy, że wprowadzą ustawę odwalutowującą ich kredyty.

Protestujemy przeciwko:

 • nadmiernej władzy bankierów
 • uległości polityków
 • bierności urzędników

Żądamy należytej ochrony konsumentów – klientów instytucji finansowych, zwłaszcza kredytobiorców i ubezpieczonych.
Nie chcemy jałmużny, ani pieniędzy podatników.

Domagamy się sprawiedliwości i przestrzegania prawa oraz rozliczenia winnych za afery finansowe znacznie poważniejsze niż Amber Gold:

 • tzw. kredyty frankowe,
 • polisolokaty,
 • opcje walutowe.

Brak ustawowej interwencji państwa spowoduje:

 • zagrożenie dla stabilności sektora bankowego,
 • zablokowanie sądów tysiącami spraw,
 • postępujące ubożenie polskiego społeczeństwa,
 • tragedie osobiste i rodzinne setek tysięcy Polaków.

Bądź z nami! Przyłącz się do walki o lepszą Polskę!

Zapraszamy do wsparcia finansowego manifestacji poprzez wpłatę na zrzutce Organizacja manifestacji “Stop Bankokracji” 25 marca 2017 r. lub na konto:

Stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu
ul. Marszałkowska 21/25 m. 35
00-628 Warszawa
Nr konta do wpłat: 90 7999 9995 0652 0877 6404 0001

Link do wydarzenia na Facebook: STOP BANKOKRACJI!

Materiały graficzne

Ulotka A5

Plakat A3

WLEPKA MONTAZ-druk

 

źródło: http://www.bankowebezprawie.pl/manifestacja-stop-bankokracji/

Reklamy

Komentarzy 5 to “Manifestacja “Stop Bankokracji” 25 marca 2017 r.”

 1. mgrabas Says:

  Bankierzy – Prawdziwi Władcy Świata

  Opublikowany 26 lut 2017

  Bankierzy, zwłaszcza z Rezerwy Federalnej (FED) mogą zarabiać miliardy dolarów nie tworząc niczego o jakiejkolwiek wartości.
  Producent samochodów może liczyć na 1 lub 2 procent zysku, budowlańcy na 10 procent zysku ale ludzie drukujący pieniądze nie mają ograniczeń co do ilości pieniędzy i bogactwa, które tworzą dla siebie samych.

  Pieniądze są krwioobiegiem cywilizowanych społeczności, są instrumentem dzięki któremu produkty są kupowane i sprzedawane.

  Redukują dostęp do pieniędzy na pograniczu wystarczalności po to aby podtrzymać wymianę handlową. Redukując ilość tego (pieniądza) w całym systemie, na poziomie niższym niż potrzeba do utrzymania wymiany handlowej tworzą w ten sposób kryzys.

  Poprzez proste manipulacje kilku zamożnych bankierów II wojna światowa położyła kres Wielkiemu Kryzysowi. Jednym z kluczowych graczy, którzy powiedzieli stwórzmy Bank Centralny poprzez wywołanie paniki po likwidacji ich banków.
  Jednym z tych ludzi był człowiek, który był znany jako JP Morgan. Jego ojciec był agentem dla ludzi zamożnych – rodziny Rothschildów.

  Przytoczę cytat z FED:

  „W roku 1869 JP Morgan pojechał do Londynu i podpisał umowę z firmą Southern Northern Securites, która miała spełniać funkcję banku międzynarodowego reprezentującego interesy Rothschildów na terenie USA.”

 2. mgrabas Says:

  Toryści demaskują przeciwny ludzkości i Bogu Syjonizm Rothschildów

  Opublikowany 16 sie 2016

  UWAGA: W związku z pojawiającymi się komentarzami odnośnie tzw. żydów ortodoksyjnych pragniemy poinformować, że jest to bardzo mylące pojęcie. Za żydów ortodoksyjnych uważa się również członków organizacji chasydzkiej Chabad Lubawicz, jest to bardzo wpływowa syjonistyczna organizacja z siedzibą główną w N.Y. jej członkowie noszą tradycyjne żydowskie stroje i odwołują się do żydowskiej tradycji m.in nauk Tory.
  Chabad jest syjonistyczną organizacją, która działa ramię w ramię z WJC (Światowy Kongres Żydów – największa syjonistyczna organizacja na świecie, od maja 2013 roku przewodniczącym zarządu jest baron Rene de Rothschild). Członkowie Chabadu często odwołują się do tradycji Tory niemniej nie ukrywają, a nawet szczycą się praktykowaniem Kabały. Kabała to mistycyzm wywodzący się z Egiptu i Babilonu, który odwraca nauki Tory o 180 stopni, przez Torystów Kabała nazywana jest satanizmem.

  Wypowiadający się w filmie rabini pochodzą z antysyjonistycznej organizacji Haredim, Palestyńscy żydzi z organizacji Haredim nie uznają zarówno syjonizmu jak i Izraela, za swój opór wobec syjonistycznego reżimu Izraela są więzieni, a nawet mordowani.

  Żydzi wierni nauką Tory demaskują Syjonizm Rothschildów jako ruch polityczny przeciwny ludzkości i samemu Bogu. Syjonistyczni przywódcy przejęli kontrolę nad żydowską diasporą, kontrolują media, banki, koncerny i rządy, przelewając rzeki krwi prowadzą wyniszczające wojny między narodami oraz różnymi politycznymi czy religijnymi frakcjami według starej praktyki rządzenia Dziel i rządź (łac. divide et impera) polegającej na wzniecaniu wewnętrznych konfliktów i występowaniu jako rozjemca zwaśnionych stron.

  „Oto Ja ci daję [ludzi] z synagogi szatana,
  spośród tych, którzy mówią o sobie, że są Żydami –
  a nie są nimi, lecz kłamią…” Apokalipsa św. Jana 3.9

  „… [znam] obelgę wyrządzoną przez tych, co samych siebie zowią Żydami,
  a nie są nimi, lecz synagogą szatana.” Apokalipsa św. Jana 2.9

 3. mgrabas Says:

  Prezydent Lech Kaczyński – Zdrada państwa i Narodu Polskiego – mason , kryptosyjonista w Izraelu (prawdziwe żydowskie nazwisko „Kaczyńskiego” to Kalkstein)

  Przesłany 21.11.2011

  386 ZDRAJCÓW POLSKI

  Przesłany 10.03.2011

  1066 – obce jednostki obronią rząd przed Polakami!

  Opublikowany 17.02.2013

  ELITY ŻYDOWSKO-POLSKIE – KTO NAPRAWDĘ RZĄDZI POLSKĄ?

  Przesłany 19.11.2011

  Obrady Żydowskiego Parlamentu w Krakowie 2013r.

  Opublikowany 01.02.2013

  Muppet Show, czyli Parlament Europejski – jak wygląda prawdziwa władza w UE… – Michał Marusik

  Opublikowany 11.01.2015

  PRAWDZIWY PARLAMEMENT UE (w Brukseli)

  Przesłany 21.02.2012

  więcej: http://www.youtube.com/results?search_query=jew+parlament+ue

  Wspaniała żydówka broniąca Polaków przed szczepionkowym holokaustem.PIS za holokaustem!

  Opublikowany 02.12.2014

  Przymusowe szczepienia w Polsce – Posiedzenie senackiej komisji zdrowia 04.07.2012

  Opublikowany 5 lip 2012

  Oto jak sejm i senat dbają o nas i nasze prawa.

  Całość do obejrzenia tutaj: http://www.senat.gov.pl/transmisje/retransmisje/ Komisja Zdrowia (17.) 04.07.2012 r.

  Justyna Socha i Włodzimierz Pawelec ze STOP NOP przed Senacką Komisją Zdrowia (30.07.2015)

  Opublikowany 14 sie 2015

  30.07.2015 Senacka Komisja Zdrowia głosowała za rozszerzeniem obowiązku szczepień o szczepienia przeciwko Pneumokokom i wirusowi brodawczaka ludzkiego (HPV)

  Justyna Socha oraz Włodzimierz Pawelec z Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP bronili praw małych poszkodowanych pacjentów udowadniając, że Niepożądane Odczyny Poszczepienne są FAKTEM, który się ignoruje lub spycha do kategorii przypadku niezwiązanego ze szczepieniem!

 4. mgrabas Says:

  „Agata.Bw zeszłą sobotę

  Rząd PIS nadal sponsoruje TVN i GW z naszych pieniędzy.

  Miliony z rządowych reklam nadal płyną do „Gazety Wyborczej” i TVN. Mimo szumnych zapowiedzi proceder przekazywania przez ministerstwa i spółki Skarbu Państwa wielu milionów złotych za reklamę liberalnym mediom, takim jak „Gazeta Wyborcza” czy telewizja TVN, nadal był uprawiany w 2016 roku. W przypadku mediów, którym przyświeca hasło „pecunia non olet”, to nie dziwi, chociaż codziennie w swych przekazach wylewają hektolitry nieczystości na obecnie rządzących. Szokuje jednak fakt, że są jeszcze tacy prawicowi politycy oraz prezesi spółek Skarbu Państwa, którym nie przeszkadza umieszczanie reklam w mediach kontestujących ich działania i ideowo sprzecznych z założeniami „dobrej zmiany”, co wprost uderza w dobro Polski.

  Tak samo niezrozumiałe dla elektoratu partii rządzącej są występy członków rządów i polityków PiS w programach TVN i Polsatu, które jedynie uwiarygodniają te stacje.

  Trzeba również zauważyć, że efektywność kampanii reklamowych w takich mediach stoi pod dużym znakiem zapytania. Nasuwa się więc pytanie, czy nie mamy tu do czynienia po prostu z marnowaniem publicznych pieniędzy. Miliony na Czerską Jak wynika z danych Kantar Media, opublikowanych przez portal Wirtualnemedia.pl, tylko w pierwszym kwartale 2016 r. ministerstwa na reklamy w „Gazecie Wyborczej” przeznaczyły ponad 2 mln zł. To dało tytułowi kierowanemu przez Adama Michnika pozycję lidera wśród dzienników zamieszczających ministerialne reklamy.

  Zatem skąd lamenty w redakcji na Czerskiej? Czyżby niepomni na swoje publikacje liczyli na więcej funduszy? Na drugim miejscu w pierwszym kwartale 2016 roku znalazł się „Dziennik Gazeta Prawna”, w którym ministerstwa wykupiły reklamy za prawie 1,2 mln zł. Tytuł ten jest wydawany przez spółkę Infor, w której 49 proc. udziałów ma szwajcarsko-niemiecki Ringier Axel Springer. Dlaczego więc szef Axel Springer Mathias Doepfner w zamieszczonym ostatnio w serwisie Politico.eu artykule ocenia, że wolność mediów w Polsce jest zagrożona? Przecież współkontrolowane przez jego firmę tytuły w Polsce pomimo bardzo niechętnych wobec obecnego rządu publikacji są przez ten rząd obficie wspierane finansowo poprzez zamieszczane reklamy.

  W tym samym czasie tabloid „Fakt”, wydawany przez Ringier Axel Springer, był tytułem, w którym najwięcej reklam zamieściły spółki Skarbu Państwa, przeznaczając na nie prawie 1,7 mln zł. Wyprzedził tym samym „Gazetę Wyborczą”, w której spółki Skarbu Państwa wykupiły reklamy za blisko 1,2 mln zł.

  Na reklamach z budżetów spółek Skarbu Państwa nieźle zarobił też „Dziennik Gazeta Prawna”, bo ponad pół miliona złotych. Wydawany samodzielnie przez Ringier Axel Springer „Przegląd Sportowy” otrzymał ponad 400 tys. zł.

  W analizowanym okresie zastanawia także aktywność reklamowa ministerstw w czasopismach. Najwięcej zleceń, i to aż za 592 tys. zł, otrzymał tygodnik „Wprost”. Co ciekawe, obficie reklamowały się w tym tytule także spółki Skarbu Państwa, gdyż tylko w pierwszym kwartale 2016 r. zamieściły reklamy za 922 tys. zł. Warto przypomnieć, że „Wprost” został założony w grudniu 1982 r., a więc w okresie stanu wojennego, i wówczas aktywnie wspierał PZPR. Po przełomie politycznym stałym felietonistą tygodnika przez wiele lat był Leszek Balcerowicz, a obecnie pisuje tam m.in. feministka Magdalena Środa. Zastanawia fakt, że w lutowym numerze, który w niewybredny sposób oczernił dyrektora Radia Maryja o. Tadeusza Rydzyka CSsR, zadebiutował jako felietonista jeden z czołowych polityków prawicy. Czyżby już zapomniano, że tygodnik „Wprost”, znany z permisywizmu moralnego, niejednokrotnie prowokował, a nawet obrażał katolików, np. umieszczając na okładce Matkę Bożą Częstochowską w masce gazowej?

  Wspieranie „lewej nogi”? Również liberalne stacje telewizyjne są mocno wspierane z budżetu państwa. Jak wynika z wyliczeń portalu Wirtualnemedia.pl, na podstawie danych cennikowych Kantar Media, kwota na reklamy wykupione przez ministerstwa i spółki Skarbu Państwa w TVN tylko w pierwszej połowie 2016 r. wyniosła prawie 4,7 mln zł, a w TVN24 ponad 1,5 mln zł. Polsat z kolei uzyskał w omawianym okresie ponad 14,9 mln zł, a Polsat News ponad 482 tys. zł.

  Interesująco przedstawia się również analiza aktywności reklamowej w całym 2016 r. dużych spółek Skarbu Państwa przeprowadzona przez Wirtualnemedia.pl na podstawie danych Nielsen Audience Measurement. I tak bank PKO BP w stacjach TVN wykupił reklamy za ponad 18 mln zł, a w stacjach Polsatu za ponad 16,3 mln zł. Dodajmy, że władze Banku PKO BP zapowiedziały wycofanie wszelkich reklam dla TVN, co stanowi dobry przykład dla innych podmiotów. W 2016 r. na głównej antenie Polsatu reklamowały się jeszcze m.in. Grupa Lotos (za 3,38 mln zł), Polska Grupa Energetyczna (za 3,16 mln zł), PKN Orlen (za 1,49 ml zł), Enea (za 1,44 mln zł), Grupa PZU (za 990 tys. zł). Również na głównej antenie TVN nie brakowało reklam spółek Skarbu Państwa. Grupa PZU umieściła tam reklamy za 930 tys. zł, Enea za 200 tys. zł, PKN Orlen za 180 tys. zł. Warto jednak zauważyć, że powyżej przedstawione dane to jedynie najbardziej spektakularne wydatki z budżetu państwa.

  Reklamy w mediach z publicznych pieniędzy zlecają również urzędy miast (chociażby Słupsk, kierowany przez zdeklarowanego homoseksualistę Roberta Biedronia, w „Gazecie Wyborczej”), urzędy marszałkowskie, wojewódzkie czy spółki komunalne, takie jak np. wodociągi. Dlatego też wskazane jest, aby obecnie rządzący przedstawili Polakom – którzy przecież tak mocno poparli ich w wyborach – szczegółowe rozliczenia także na reklamę w poszczególnych mediach. Jest bowiem sprawą oczywistą, że sprawujący pieczę nad państwowymi funduszami nie powinni ich wydawać w dowolny sposób, np. rzucający podejrzenie, że próbują zjednać sobie względy w mediach, które w swych przekazach niejednokrotnie stają w wyraźnej opozycji do nich samych, a nawet polskiej racji stanu.

  Publiczne fundusze na reklamę powinny być kierowane do mediów, które szanują polską kulturę, wiarę naszych ojców. Decydujący o wydatkach ze Skarbu Państwa powinni również kierować się sprawiedliwością społeczną i działać tak, aby przeznaczane na reklamę fundusze budowały dobro wspólne poprzez wsparcie mediów o narodowym kapitale – a nie tych zarządzanych przez zagraniczne korporacje, które transferują zyski poza Polskę.

  Również solidarność społeczna wymaga, aby wypracowane przez polskich obywateli i przekazane do wspólnego budżetu pieniądze powiększały majątek narodowy i służyły solidarnie wszystkim mieszkańcom Polski, a nie tylko medialnym oligopolom. Są to jedynie podstawowe wymogi, aby ład moralny zaczął być dostrzegalny także w obszarze reklamy opłacanej z naszych wspólnych pieniędzy.

  Artykuł opublikowany na stronie: http://www.naszdziennik.pl/mysl/177977,sponsorowanie-michnikowszczyzny.html

  za: http://gloria.tv/article/44LmZWxsHun9CVBarFifcVdFL

 5. WYDANIE SPECJALNE Sprawa Andrzeja Dziąby + Socjo-patyczna mafia dintojri Polin igra z ogniem « Grypa666's Blog Says:

  […] Manifa “Stop Bankokracji” 25 bm. […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s