PRAWO SZARIATU JAKO RÓWNORZĘDNIE OBOWIĄZUJĄCE W UE – W CZERWCU 2017 r. PRZEGŁOSUJE RADA EUROPEJSKA – info TVP.

źródło: http://miziaforum.wordpress.com/2017/03/12/rada-europejska-przeglosuje-w-czerwcu-2017-r-prawo-szariatu-jako-prawo-rownorzednie-obowiazujace-w-u-e-ciebie-tez-info-tvp/

Reklamy

Komentarze 2 to “PRAWO SZARIATU JAKO RÓWNORZĘDNIE OBOWIĄZUJĄCE W UE – W CZERWCU 2017 r. PRZEGŁOSUJE RADA EUROPEJSKA – info TVP.”

 1. mgrabas Says:

  „17 maja 2017 21:09

  Węgry: Stoimy po stronie Polski

  Węgierski sekretarz stanu ds. europejskich Szabolcs Takacs komentując wczorajsze spotkanie unijnych szefów dyplomacji, podczas którego poruszono m.in. temat praworządności w Polsce, stwierdził że nieakceptowalnym jest by uzgodniony niegdyś przez wszystkie kraje mechanizm kontroli „był używany do stawiania państw członkowskich przed Radą Europejską”. Zdaniem Takacsa państwa członkowskie UE mają oczywiście prawo dyskutować o stanie praworządności w poszczególnych krajach, jednak od razu dodał – „Ale nie zgodziliśmy się ani nigdy nie zgodzimy się na praktykę, by określone państwa członkowskie musiały składać Radzie Europejskiej raporty na temat swych spraw wewnętrznych”.

  Zdaniem Takacsa nie tylko Węgrzy uważają, iż wywołujące podziały debaty z całą pewnością nie służą Unii Europejskiej. Węgierski dyplomata dodał także, że Polska może liczyć na wsparcie Węgier w tej sprawie. Odnosząc się z kolei do poruszonej również podczas spotkania kwestii migracji przyznał, że stanowiska państw mających odmienne zdanie na ten temat nie zbliżyły się do siebie.

  (na podst. wp.pl oprac. BWP)

  źródło: http://xportal.pl/?p=29336

 2. mgrabas Says:

  Opublikowano by emjot

  „Dobra robota, Polsko!” Internauci z Zachodu zachwyceni spokojem i czystością na zdjęciu z Warszawy. A „Wyborcza”: „To czysty rasizm i faszyzm” [VIDEO]

   

  Twitter: Alt Right Report‏

  Wczoraj pisaliśmy o zwykłym zdjęciu z warszawskiego metra, które robiło na Twitterze furorę wśród Amerykanów i mieszkańców Europy Zachodniej.

  Zagraniczne media dalej zachwycają się Polską, patriotyzmem jej mieszkańców i brakiem islamskich zamachowców. 

  Idąc za ciosem użytkownik Twittera „Save the West” — opublikował video, które przedstawia pochód „Marszu Niepodległości” w 2015 roku.

  Dla nas podobne filmy mogą być znane, ten jest jednak wersją przyspieszoną, która w niecałą minutę pokazuje przemarsz trwający blisko godzinę.

  Nagranie z marszu, który przyciągnął wiele organizacji patriotycznych, narodowych, wolnościowych i szeroko rozumianej prawicy, wywołało niemałe zainteresowanie i było szeroko komentowane.

  Czytaj też: Zamieścił na Twitterze zwykłe zdjęcie z warszawskiego Metra. Amerykanie zachwyceni! Zobacz co się im tak spodobało

  Wcześniej wielkie zainteresowanie wzbudziło też zdjęcie udostępnione przez amerykańskiego dziennikarza, które było fotografią ze zwykłego dnia w polskim metrze.

  Dla osób z Zachodu nie było ono jednak takie całkiem zwyczajne.

  Fani profilu „Alt Right Report” od razu wychwycili różnicę.

  —  W Polsce przejażdżka metrem to bezpieczny sposób na przemieszczenie się, na zachodzie już nie koniecznie.

  Wskazywali   między   innymi   na  to, że ktoś czyta jeszcze w metrze papierowe   książki, —  nigdzie   nie widać   kałuży   moczu,   —  nikt nie próbuje   nikogo   zaatakować,    —    nie   widać  też „czarnych palących skręty”.

  Jak się okazuje to zdjęcie nie zachwyca wszystkich w Polsce.

  Redaktorzy z Czerskiej postanowili użyć go i dodać tytuł —  „Zdjęcie warszawskiego metra użyte, by sprowokować rasistowską dyskusję”.

  Według ich relacji   —  komentujący zwracali uwagę na brak różnorodności kulturowej jako…problem.

  —  „Niektórzy   komentujący   nazywali   problem  wprost: —  Czysty rasizm i faszyzm na zdjęciu”

  – możemy przeczytać na stronie gazeta.pl

  Jesteś biały, nie śmiecisz i zachowujesz się spokojnie? To może znaczyć, że prowokujesz. Więcej: https://www.facebook.com/NagrodaZlotegoGoebbelsa/posts/658166444388806 #CzerskaStyle

  Szczerze   zdumiony   popularnością,   jaką   zdobyło  zdjęcie z metra w sieci, —  ten sam dziennikarz „podał dalej”   —  filmik z Marszu Niepodległości z 2015 roku wrzucony, przez profil „Save the West”.

  Zobacz też: 11 LISTOPADA W REPORTERSKIM SKRÓCIE: Bieg Niepodległości, Marsz KOD, Marsz Antyfaszystów i Marsz Niepodległości [FOTO i VIDEO]

  —   Polski patriotyczny marsz przeciwko islamizacji. Rzeczywisty film to 50 minut pokazujący ponad 150 tysięcy osób

  – napisano na Twitterze.

  Poland’s patriotic anti-Islamization march. The actual video is 50 minutes with over 150,000 people.

    https://twitter.com/SaveTWest/status/864568149089419264

  Podobnie jak pod zdjęciem z metra, —  tak samo i tym razem pod filmem wywiązała się żarliwa dyskusja.

  —  Amerykanie i Europejczycy są zachwyceni Polską i sprzeciwem wobec islamizacji ze strony Polaków.

  —  To   w   ochronie Polski przed nienawistną ideologią. —  Było dokładnie zero zamachów w Polsce, bo stawiają tam bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

  – pisze Mr. Smith.

  —   Twoją pierwszą prawdziwą miłością powinien być Twój kraj

  – dodaje Cris.

  —  Król   Sobieski   ochronił Europę, kiedy była w dość ponurej sytuacji… potrzebujemy nieustraszonych Polaków jeszcze raz

  – komentuje Charles.

  Z kolei Jeremy dodaje:

  —  Dobra robota Polsko!

  —  Szacunek, Ci ludzie zdają sobie sprawę, że ciągle mają wybór

  – pisze „The Realist”.

  Inna Twitterowa strona „Conservative Ranting”   —  zamieściła natomiast screena   z  wyszukiwania hasła „Polska” na liście zamachów terrorystycznych.   —  Wyświetlony wynik pokazuje „zero”.

  fot. Twitter

  17 maja 2017

  Za; http://wolnosc24.pl/2017/05/17/dobra-robota-polsko-potrzebujemy-nieustraszonych

  Zobacz: Tak wyglądają ulice Francji w ustroju „otwartej i wolnej demokracji”, którego nie ma w Polsce

  za: http://forumemjot.wordpress.com/2017/05/17/dobra-robota-polsko-internauci-z-zachodu-zachwyceni-spokojem-i-czystoscia-na-zdjeciu-z-warszawy-a-wyborcza-to-czysty-rasizm-i-faszyzm-video/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s