Dlaczego w tak wyjątkowo zasobnej we wszelkiego rodzaju bogactwa Polsce jest taka bieda i przez dziesięciolecia DLA POLAKÓW „nic się nie da zrobić”?

W czasie jednego z wyjazdów do swoich mocodawców polskojęzyczny żyd, rezydent Izraela, wygadał się, ale ktoś to sfilmował i upublicznił! Oczywiście polskojęzyczne środki masowej manipulacji, będące w całości w rękach żydowskich właścicieli i cenzorów nigdy tego Polakom nie powiedzą.

Otóż ten żyd mający prawdziwe nazwisko Kalskstein, jak wielu żydów po wojnie, ma zmienione nazwisko na „szczeropolskie” czyli kończące się na -ski… i jak wielu żydów obnosił się ze swoim katolicyzmem (już nie żyje, ale żyje Jego brat i robi On dokładnie to samo – z za kulis oczywiście, będąc „tylko” posłem i szefem największej partii politycznej trzymającej obecnie władzę nad Polakami… – ta partia to „Prawo i Sprawiedliwość”, a w rzeczywistości to organizacja przestępcza, realizująca swój żydowski program, który można streścić słowami: Podłość i Syjonizm…).

Inny młodszy mason, dopiero świeżo upieczony też „puścił parę” o prawdziwej sytuacji Polaków i o planach tych, którzy naprawdę trzymają władzę w Polsce!

więcej: https://7777777blog.wordpress.com/2015/10/29/to-sporo-wyjasnia/

Izrael kocha „wojny”

By on Marzec 3, 2017

Izrael kocha wojny, potrzebuje ich, nie robi nic, aby im zapobiec, wręcz często je inicjuje. Nie ma innego sposobu, aby zinterpretować raporty kontrolerów członkowskich w strefie gazy. Wątpliwe jest, że można znaleźć racjonalne wyjaśnienie  dla tego zjawiska, ale faktem jest że za każdym razem Izrael idzie na wojnę, nie uznaje pokojowych rozwiązań, a co jest najbardziej oburzające automatycznie otrzymują ślepe poparcie opinii publicznej i mediów głównego nurtu.

blood

Izrael jest żydowski i opiera się na naukach, tradycji i nakazów judaizmu, którego fundamentem jest wojna z gojami. Praktycznie każde ich religijne święto  m.in pascha, purim czy chanuka dotyczą właśnie zwycięskiego wyzwolenia z rąk krwiożerczych oprawców. Oni uważają, że mają święte prawo wchodzić gwałtem do różnych wsi, miast i domów, ich myślą przewodnią jest, że są narodem wybranym, a inni muszą im się poddać.

idf

Gideon Levy, Haaretz

„Izrael kocha wojny, potrzebuje ich nie robi nic aby im zapobiec, a czasem je nawet inicjuje. Nie ma innego sposobu, aby zinterpretować raporty kontrolerów członkowskich w strefie gazy… Cała otoczka – tunele, Krajowa Rada Bezpieczeństwa i inne pseudo organizacje „inteligencji”, są one drobiazgami, małymi wysiłkami by odciągnąć Nas od głównej rzeczy, problemu. Najważniejsze jest to, że Izrael chce wojny, odrzucił wszystkie alternatywy bez omówienia przyczyn swego postępowania, on ma chore pragnienia i realizuje je dosłownie po trupach.”

Izrael w przeszłości również chciał rozlewu krwi, od roku 1948 wszystkie jego wojny można było uniknąć. Dochodziło do nich z wyraźnego ich wyboru, chociaż większość z nich była bezużyteczna, a  kilka z nich spowodowały nieodwracalne szkody. Izrael zazwyczaj rozpoczyna je, czasami do wojny zostali zmuszeni, jednak nawet wtedy można było tego uniknąć, podobnie jak w roku 1973. Niektóre z tych wojen zakończyły kariery tych którzy je rozpoczęli, a jednak za każdym razem Izrael wybiera wojne jako pierwszy, uważając to za korzystną opcje. Wątpliwe jest, że racjonalne wyjaśnienie można znaleźć dla tego zjawiska, ale faktem jest , że za  każdym razem Izrael idzie na wojnę z automatycznym wielkim poparciem w opinii publicznej i mediach głównego nurtu. W ten sposób nie tylko rząd i wojsko kocha wojne, ale cały Izrael wraz ze społecznością żydowską.

sukiDowodem na to jest fakt, że komitety dochodzenia publikują niemal identyczne raporty po każdej wojnie – sprawozdanie w sprawie wojny w Strefie Gazy jest prawie całkowitym plagiatem raportu z komisji powołanej po 2006 roku w sprawie II wojnie libańskiej. Wojna rozpoczęła sie szybko i nieodpowiedzialnie… Wszystkie grzechy Izraela są szybko  zapominane, nawet nie nagłaśniane, to rodzi jego zuchwałość i wzbudza chęci do kolejnych wojen.

aaaaa

Tak było również latem podczas „Operation Protective Edge”, kiedy nie było żadnego powodu do wojny i tak właśnie będzie w następnej wojnie, która wisi już co raz bardziej w powietrzu. Minister obrony Izraela Aigdor Lieberman tak się wypowiedział na temat fałszywego alarmu („red alert”) do którego doszło we wtorek popołudniu: ” jaka szkoda, że „red alert” okazał się fałszywy, to była prawie okazja do strajku, nieproporcjonalny cios dla Gazy”. Jego entuzjaści nie przegapią żadnej okazji, żeby go prowokować, a jego historia jest podobna do historii wojen objętych raportami kontrolerów państw. Kolejna wojna będzie także miała swój raport, wątpliwe jest sądzić że będzie rzetelny.

judaism-israel-nukes
Rozsądne założenie jest takie iż następna wojna wybuchnie w Gazie, alibi jest już przygotowane, groza nad tunelami,które zostało wdmuchiwane do groteskowych proporcji światowej wojny nuklearnej – to zostało stworzone w tym celu. Prymitywne narzędzie walki są wystarczające by stworzyć idealne alibi na wojnę. I tak jak przed operacją Edge, nikt nie zatrzymuje się by zapytać: „Co z Gazą, która w kolejnych trzech latach nie będzie nadawać się do zamieszkania przez ludzi? Po co ten pośpiech który rodzi i egzystencjonalne zagrożenie dla jego mieszkańców…?”

israel-attack-on-gaza-599x330
Gaza rozpieszcza Izrael wojnami deluxe. Nie ma nic więcej niż to że Izraelczycy kochają wojnę przeciw gojom, cieszy ich fakt, że są bez zbroi, artylerii, z uśmiechem strzelają do bosych i ubogich. Bombardowanie bezbronnych to dla nich chleb powszedni, dla nich to zaszczyt móc odebrać życie Palestyńczykowi, śmierć ich dziecka też ich nie wzrusza, ponieważ Izrael kocha krew gojów przelewana na ich wojnach!

Źródło: Israel loves wars. Needs them. Does nothing to prevent them, and sometimes instigates them

Tłumaczenie Sobrius

za: http://www.nwo.report/nwo/izrael-kocha-wojny.html

Reklamy

Komentarze 4 to “Dlaczego w tak wyjątkowo zasobnej we wszelkiego rodzaju bogactwa Polsce jest taka bieda i przez dziesięciolecia DLA POLAKÓW „nic się nie da zrobić”?”

 1. mgrabas Says:

  „Posted by Marucha w dniu 2017-03-04 (sobota)

  W 12 lat wytransferowali z Polski ponad 622 mld zł! A Friedman ostrzegał: „Zagranicznym inwestorom nie dawać żadnych przywilejów!”

  Milton Friedman (noblista, guru wolnorynkowej ekonomii) już w 1990 roku ostrzegał Polaków:

  „Pamiętajcie jedno: zagraniczni inwestorzy nie będą inwestować w Polsce po to, by pomóc Polsce, lecz po to, by pomóc sobie. Oni powinni działać wg takich samych reguł gry, jakie obowiązują Polaków. Nie należy im dawać żadnych przywilejów, ulg czy zwolnień podatkowych”.

  No ale do władzy doszli Lewandowski z Tuskiem, powyprzedawano co się dało, potworzono specjalne strefy ekonomiczne i w efekcie uruchomiono drenaż kapitału na niespotykaną dotąd skalę…

  Z raportu organizacji Global Financial Integrity (GFI) za lata 2004 – 2013 wynika, że Polska była liderem w UE jeśli chodzi o drenaż środków finansowych przez zagraniczne podmioty. Analiza oficjalnych statystyk NBP na temat bilansu płatniczego Polski zdaje się potwierdzać wyniki raportu GFI. W latach 2004-2015 zagraniczne koncerny, rządy czy instytucje unijne wytransferowały poza granice naszego kraju równowartość ponad 622 miliardów zł!

  Tak gigantyczny drenaż kapitału był możliwy dlatego, że wdrożono w życie program gospodarczy „konserwatywnych-liberałów” z Lewandowski, Bieleckim, Tuskiem i Balcerowiczem na czele. To w pierwszych latach istnienia III RP zrealizowano uznawaną dziś za rabunkową tzw. powszechną prywatyzację. To wówczas stworzono specjalne strefy ekonomiczne. To w latach 90-tych XX wieku rozpoczęto bezmyślną prywatyzację sektora bankowego.

  Wszystko to działo się mimo, iż w 1990 roku Milton Friedman (noblista, guru wolnorynkowej ekonomii) wyraźnie ostrzegał polityczne elity naszego kraju: „Pamiętajcie jedno: zagraniczni inwestorzy nie będą inwestować w Polsce po to, by pomóc Polsce, lecz po to, by pomóc sobie. Cudzoziemcy powinni mieć pełną swobodę inwestowania w Polsce, ale tylko wtedy, gdy będzie to w interesie Polski. Można to zrobić poprzez stworzenie cudzoziemcom takich samych reguł gry, jakie obowiązują Polaków, nie należy dawać im żadnych specjalnych przywilejów, ulg czy zwolnień podatkowych”.

  Niestety, nikt ostrzeżeniami Friedmana się nie przejął.

  [Nie przejął się, bo dostał łapówkę. Amerykanie w głos się śmieli, że to nawet nie łapówki, ale napiwki – admin]

  Efekt jest taki, że w latach 2004-2015 wydrenowano z Polski równowartość ponad 622 miliardów złotych…

  http://niewygodne.info.pl/

  źródło: http://marucha.wordpress.com/2017/03/04/w-12-lat-wytransferowali-z-polski-ponad-622-mld-zl-a-friedman-ostrzegal-zagranicznym-inwestorom-nie-dawac-zadnych-przywilejow/

 2. mgrabas Says:

  „Posted by Marucha w dniu 2017-03-05 (niedziela)

  Platforma zdrajców

  Nie zachwycam się witryną, z której pochodzi artykuł, ale warto go odnotować – admin

  Trudno o bardziej czytelny przekaz, niż wyrzucenie ze swoich szeregów polityka, który

  głośno mówi, że „nie akceptuje donoszenia na własny kraj i popierania przeciw niemu sankcji”.

  Platforma Obywatelska pozbywając się Jacka Saryusza-Wolskiego zrobiła krok, który pozwala na wyjaśnienie osobliwych decyzji rządów Donalda Tuska i Ewy Kopacz za czasów ich rządzenia Polską.

  To nie informacja „Financial Times” o tym, że rząd Beaty Szydło chce dać oficjalne poparcie Jackowi Saryusz-Wolskiemu była powodem wczorajszego wyrzucenia polityka z tej partii. Również nie jego milczenie, przerwane dość konkretnym wyjaśnieniem, które właściwie powinno było zamknąć spekulacje.

  Po publikacji „FT” Saryusz-Wolski powiedział właściwie tylko tyle, że „jedna korespondencja z Moskwy i dwa anonimowe źródła dyplomatyczne mówią wiele na temat tego, jak tworzona jest wojna spekulacyjna”. I miał rację – informacja pochodziła od rosyjskiego dyplomaty z Londynu.

  Prawo i Sprawiedliwość nie wskazywało go, jako swojego kandydata na szefa Rady Europy. PiS mówiło głośno o tym, że nie zamierza popierać Donalda Tuska, bo ani nie reprezentował w Radzie Europy interesów Polski, ani nie zgłosił się do polskich władz z prośbą o takie poparcie. Tusk zachowywał się, jakby Polska i jej rząd wogóle nie istniały. Prosił rządy – i owszem. Ale były to rządy niemiecki, francuski, belgijski, włoski, czy hiszpański.

  Dopiero po publikacji „FT” dziennikarze zaczęli pytać polityków PiS o to, czy rzeczywiście chce on poprzeć Jacka Saryusza-Wolskiego a nie Donalda Tuska. I nieodmiennie otrzymywali tę samą odpowiedź: – Nie potwierdzamy tego. Ani nie wykluczamy – odpowiadali politycy.

  Nie potwierdzali tego, bo publikacja brytyjskiej gazety zaskoczyła ich równie mocno, co samego zainteresowanego. Nie zaprzeczali, bo bezspornie byli zdecydowani, aby nie popierać Donalda Tuska, który nie tylko nie reprezentował w Radzie Europy i unijnych strukturach interesów Polski, ale zaczynał krajowi szkodzić.

  Prawdziwym powodem tak gwałtownego i bezwzględnego wyrzucenia polityka z PO były inne słowa, słowa które padły wczoraj. – Potwierdzam. Nie akceptuję donoszenia na własny kraj i popierania przeciw niemu sankcji – które Saryusz-Wolski napisał w internecie. Napisał je zaraz po tym, jak PiS zgłosił jego kandydaturę na stanowisko szefa Rady Europy przedstawicielom Malty, pełniącej od stycznia półroczną prezydencję w UE.

  Polskie MSZ swoją decyzję uzasadniało tak: „Pan Jacek Saryusz-Wolski jest politykiem bardzo doświadczonym w polityce europejskiej, od wielu lat działa w Parlamencie Europejskim na wysokich stanowiskach (…)”. MSZ mówiło również o bezstronności Saryusza-Wolskiego. Bezstronności, której nie można zarzucić Donaldowi Tuskowi, jednemu z liderów polskiej totalnej opozycji, wbrew zasadom unijnym usiłującego wpływać na wewnętrzną politykę kraju członkowskiego.

  Znając stanowisko polskiego rządu, który zdecydował się na poparcie Saruysza-Wolskiego, (jeszcze wówczas) polityka PO – polityk od 2004 r. był europosłem PO. Wcześniej pełnił m.in. funkcję wiceprzewodniczącego tej partii – Platforrma powinna była w najgorszym wypadku przemilczeć ten ruch. Ale z jego ust padły słowa o zdradzie.

  One najlepiej obnażają ruchy polityków PO zmierzające do tego, aby Polska została ukarana i odebraniem możliwości głosowań w UE, i finansowo – poprzez odebranie środków unijnych. Obnażają również, poprzez kontrast ze słowami partyjnego kolegi, to co naprawdę mówili i o Polsce, i o demokracji, i o polskim społeczeństwie. Słowa, które mówili – również ustami Donalda Tuska – zwykle padały na europejskich salonach.

  Platforma wyrzucając Saryusza-Wolskiego za słowa o zdradzie, przedstawiła się właśnie jako partia zdrady. Rozwiała wątpliwości i co do swoich zamiarów, i co do tego, jak je rzeczywiście postrzega i określa.

  Kadencja Tuska jako szefa Rady Europy mija z końcem maja. Podczas nieformalnego szczytu przywódców UE na Malcie b. premier zadeklarował, że jest gotów kontynuować swoją pracę na tym stanowisku.

  We wtorek Europejska Partia Ludowa (EPL), skupiająca centroprawicowe ugrupowania z krajów Europy, potwierdziła poparcie dla jego kandydatury.

  Na szczycie UE 9-10 marca przywódcy mają zdecydować, czy Tusk będzie pełnił funkcję przewodniczącego Rady przez kolejną kadencję. Wybór przewodniczącego Rady Europejskiej nie wymaga jednomyślności krajów członkowskich UE. Do momentu przedstawienia przez Polskę kandydatury Saryusz-Wolskiego Tusk był jedynym oficjalnym kandydatem na to stanowisko.

  Paweł Pietkun
  http://3obieg.pl

  za: http://marucha.wordpress.com/2017/03/05/platforma-zdrajcow/

 3. mgrabas Says:

  „Dariusz Kosiur
  6 Marzec 2017 o 22:54

  W okresie PRL nie tylko odbudowano kraj ze zniszczeń, ale zbudowano dość nowoczesną gospodarkę przy niewielkim zadłużeniu zewnętrznym.

  IIIŻydo-RP jest systematycznie zadłużana, a gospodarka narodowa została zniszczona – jak to możliwe?

  Główna przyczyna polega na tym, iż system bankowy w okresie PRL były własnością Państwa Polskiego, polityka pieniężna była realizowana przez rząd PRL.

  Dzisiaj zarówno system bankowy jak i polityka pieniężna znajdują się w gestii światowej żydowskiej finansjery (zadłużamy się tak samo jak USA i pozostałem państwa Zachodu).

  Ciekawostka: w początkowym okresie rządów W.Gomułki zastanawiano się nad wprowadzeniem wynagrodzeń na poziomie państw zachodniej Europy. Zwyciężyła jednak koncepcja żydowskich doradców, którzy byli przeciwni wzrostowi zamożności, a więc i obszaru niezależności, Polaków. Wiemy dzisiaj, że po 1990r. Polacy są nędzarzami we własnym kraju, w przeciwieństwie do żydowskiej V kolumny, która przejęła cały majątek narodowy.

  W roku 1970 okazało się, że w następną pięciolatkę wejdziemy z rosnącym bezrobociem – do ok. 2-3 mln bezrobotnych, dla których brakowało miejsc pracy.
  Co ciekawe traktat graniczny miedzy PRL- NRF z grudnia 1970r. zawierał aneks dotyczący udzielenia Polsce kredytów – Zachód już wiedział, że grozi Polsce bezrobocie – bezrobocie w kraju socjalistycznym (?)!. Dlatego aneks zawierał także warunki, że kredyty zostaną udzielone, jeśli nastąpi liberalizacja względem opozycji (względem V żydowskiej kolumny, która stała się opozycją, gdy utraciła w PRL władzę w 1956r.).
  Stąd także grudzień 1970 – Żydzi już szykowali się do przejęcia w Polsce władzy.
  Dzisiaj wiemy, że udało się to dopiero w 1980r., do czego przyczyniło się wstrzymanie przez Zachód w połowie lat 1970. uzgodnionych wcześniej kredytów.

  To wszystko było możliwe z jednego podstawowego powodu:

  nie wyeliminowano w PRL żydowskiej V kolumny (podobnie nie przeprowadzono takiego procesu w ZSRR). A to, co zrobił W.Gomułka w 1968r. to były tylko pozory odżydzania życia społeczno-politycznego.

  Za te tragiczne błędy Gomułki, potem Gierka – za brak odżydzenia kraju – płacimy dzisiaj bardzo wysoką cenę.

  źródło: http://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/03/05/zydowska-warszawa-zydowska-polska/comment-page-1/#comment-27110

 4. WYDANIE SPECJALNE Sprawa Andrzeja Dziąby + Socjo-patyczna mafia dintojri Polin igra z ogniem « Grypa666's Blog Says:

  […] Czemu w zasobnej Polsce bieda i DLA POLAKÓW „nic się nie da zrobić” […]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s