Jerzy Zięba O groźbach karalnych

Opublikowany 5 lutego 2017 r.

Reklamy

Komentarze 4 to “Jerzy Zięba O groźbach karalnych”

 1. mgrabas Says:

  Jerzy Zięba Autorecenzja Ukrytych Terapii cz 2

  Opublikowany 4 lut 2017

  http://www.ukryteterapie.pl

 2. mgrabas Says:

  Tomasz Kalita z żoną Anną Monkos

  Opublikowany 16 sty 2017

  Jerzy Zięba o śmierci Tomasza Kality, który nie zmarł z powodu nowotworu

  Opublikowany 21 sty 2017

 3. mgrabas Says:

  Prawda o śmierci naszego syna – tragedia rodziny Wiśniewskich i kłamstwa systemu

  Opublikowany 28 wrz 2017

  Kilka miesięcy temu odwiedzili nas państwo Lena i Marcin Wiśniewscy, którzy próbując ratować życie syna stali się przedmiotem publicznej nagonki. Człowiek, który w pewnym momencie terapii ich syna Bogumiła pomógł mu podawaniem witaminy B-17 stał się przedmiotem medialnej nagonki oraz objęty działaniami prokuratury. Materiał zbyt długo czekał na publikację, ale nie ma tego dobrego co by na dobre nie wyszło publikujemy go w trakcie bezprzykładnej kampanii oczerstw przeciw uczciwym ludziom.

  od mg: proszę zwrócić uwagę, że ludobójcza mafia „medyczna”, realizująca depopulacyjne zalecenia agendy 2030, skutecznie, w świetle „prawa”, ZABIJA LUDZI „chemioterapią”,
  a za odmowę zgody rodziców na podanie dziecku zabójczej „chemioterapii”, grozi się rodzicom pozbawieniem ich „praw” rodzicielskich!

  • mgrabas Says:

   ONZ uchwala prawo DO ZABIJANIA NAJMŁODSZYCH I NAJSTARSZYCH CZŁONKÓW SPOŁECZEŃSTW

   Opublikowany 28 wrz 2017

   „Opublikowano: 

   ONZ chce wprowadzić nowe „prawo” „do aborcji i eutanazji”. Ordo Iuris apeluje o podpisanie petycji ws. obrony życia

   ONZ chce wprowadzić nowe prawo

    

   Komitet „Praw Człowieka” ONZ zamierza wykorzystać międzynarodowe gwarancje prawa do życia do stworzenia „pseudo-prawa” do aborcji i eutanazji. W przedstawionym projekcie nowego Komentarza do art. 6 Międzynarodowego Paktu Praw Obywatelskich i Politycznych odbiera się najmłodszym dzieciom ochronę prawną, a państwa zmusza się do legalizacji eutanazji. Instytut Ordo Iuris w uruchomionej petycji wzywa obywateli do obrony ludzkiej godności przed działaniami lewicowych aktywistów, którzy skolonizowali struktury ONZ.

   Komitet Praw Człowieka ONZ, pomijając stanowisko państw, usiłuje w projekcie swej interpretacji art. 6 Międzynarodowego Paktu Praw Obywatelskich i Politycznych tak zdeformować rozumienie prawa do życia, by sfabrykować sztuczne „prawo do aborcji oraz eutanazji”. Komitet, który odpowiada za monitorowanie realizacji Paktu Praw Człowieka nie tylko chce stworzyć „pseudo-prawo” do zabicia dziecka przed urodzeniem, prezentując je przewrotnie jako ratowanie życia, ale dodatkowo domaga się, by wszystkie państwa ONZ zalegalizowały aborcję na życzenie bez żadnych ograniczeń.

   Co istotne, autorzy dokumentu uznają ochronę życia dzieci w najwcześniejszym okresie ich rozwoju za coś „poniżającego i nierozsądnie uciążliwego”. Podobnie traktowani są w dokumencie chorzy i niepełnosprawni, którym Komitet zagwarantować chce pełne „prawo” do eutanazji, stwarzając w ten sposób szerokie pole do nadużyć w „służbie” „zdrowia”. 

   Projekt Komentarza, forsując nieznane prawu międzynarodowemu „pseudo-prawo” do aborcji narusza szereg wiążących unormowań prawa międzynarodowego. Przykładowo, warto zauważyć, że państwa ONZ na Światowej Konferencji Ludnościowej w Kairze w 1994 r. jednomyślnie zobowiązały się do eliminacji sytuacji skłaniających do przeprowadzania aborcji. Zarówno Deklaracja Praw Dziecka z 1959 r., jak i Konwencja o prawach dziecka z 1989 r., wyraźnie stanowią, że „dziecko, ze względu na swoją niedojrzałość fizyczną oraz umysłową, wymaga szczególnej opieki i troski, w tym właściwej ochrony prawnej, zarówno przed, jak i po urodzeniu”.

   Organizacje społeczne tylko do 6 października mogą zgłaszać swoje uwagi do projektu Komentarza Ogólnego. Instytut Ordo Iuris, posiadający specjalny status konsultacyjny w ONZ, w najbliższych dniach przedstawi ONZ stanowisko w tej sprawie.

   Jeśli pozwolimy na zaakceptowanie proponowanego Komentarza, będzie to miało zgubne konsekwencje dla Polski i innych krajów chroniących życie najsłabszych osób. Nie możemy pozwolić na to, by za sprawą pokrętnych interpretacji, prawo do życia stało się wyrokiem śmierci dla najmłodszych dzieci i przekreślało bezpieczeństwo osób starszych.  – powiedziała dr Joanna Banasiuk, wiceprezes Ordo Iuris.

   Ordo Iuris namawia Polaków, by w drodze petycji skierowanej do Komitetu Praw Człowieka ONZ wsparli stanowisko Instytutu sprzeciwiające się odebraniu ochrony prawnej dzieciom przed urodzeniem i podkopujące bezpieczeństwo prawne osób dożywających kresu swych dni. W ciągu kilku godzin od uruchomienia, petycję podpisało już ponad 3 tysiące osób.

   Petycja Ordo Iuris dostępna jest na stronie: http://www.maszwplyw.pl.

   Źródło: inf. prasowa 

   na podstawie: http://wmeritum.pl/onz-chce-wprowadzic-nowe-prawo-aborcji-eutanazji-ordo-iuris-apeluje-o-podpisanie-petycji-ws-obrony-zycia/202524

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s