Ukraina – Żydowska inwazja rozpoczęta !

Opublikowano by

O rozpoczęciu realizacji na Ukrainie tajnego projektu żydowskiego „Niebiańska Jerozolima”.

a1Epokowym wydarzeniem początku 2017 roku, o którym światowe media nawet się nie zająknęły, — było lądowanie w porcie Odessa pierwszej grupy osadników z Izraela, której przewodził Igor Berkut.

Ta grupa składająca się ze 183 żydowskich pionierów   przybyła   na  Ukrainę z Hajfy, — ażeby na żyznej ziemi południowej Ukrainy położyć pierwszy kamień pod fundament „Niebiańskiej Jerozolimy”

– poinformował portal „Kontrolnyj wystrieł” (www.kv-journal.su).

Niewątpliwie następnym będzie Krym.

Z wypowiedzi samego Igora Berkuta, — dyrektora wykonawczego projektu założenia głównego siedliska światowego żydostwa na terytorium pięciu południowych ukraińskich obwodów, — stało się wiadomym, że

— Nowa Jerozolima do 2027 roku będzie dla żydowskich osadników ogniskiem  pomyślności i rozwoju, zbudowanym na technologiach 7-go układu gospodarczego (video poniżej).

Według Igora Berkuta, którego w Izraelu wielu uważa za „moshiacha ben Yosefa”,   — pieniądze i decydujące technologie przełomowe dla Nowej Jerozolimy będą podarowane przez największe domy bankierskie i ponadnarodowe korporacje, które w większości znajdują się w rękach żydów.

Projekt Niebiańskiej Jerozolimy jest praktyczną odpowiedzią na prognozy bardzo dobrze poinformowanego polityka wagi ciężkiej, — Henry Kissingera i,   — nie żyjącego już,   — palestyńskiego   proroka Szejka Yassina, o tym, że

—  już   w  latach 2022-2025 mieszkanie żydów na terenie obecnego Izraela będzie niemożliwe z powodu agresywności otaczającej muzułmańskiej ludności, naturalnych anomalii i nadciągającego kataklizmu „Bitwy końca” (Armagedon).

Pionierska grupa pod przewodnictwem Igora Berkuta rozpoczęła przygotowania infrastruktury do przyjęcia pierwszych 100 tysięcy żydów z Izraela.

Ich przyjazd i rozlokowanie na terytorium Nowej Jerozolimy: obwodów odeskiego, dniepropietrowskiego, zaporożskiego, chersońskiego i nikołajewskiego,   — oczekuje się do połowy 2018 roku.

A   tuż   przed   końcem 2022 roku planuje się przybycie do Nowej Jerozolimy 6 milionów żydów z Izraela i ponad 12 milionów z Rosji, USA i krajów Unii Europejskiej.

Rządy Nowej Jerozolimy, — kiedy zostanie ona oficjalnie proklamowana po przyjęciu ustawy o decentralizacji Ukrainy, — będą powierzone Radzie Protektorów składającej się z 12 szefów.

UWAGA! Zaleca się włączenie tłumaczenia za pomocą automatycznego translatora.

__________________________________________

Za: http://3rm.info/main/66108-nashestvie-nachalos-o-starte-na-ukraine-zavetnogo-evreyskogo-proekta-nebesnyy-ierusalim-video.html

Tłumaczenie Tamara

Publikacja: 2.02.2017 / http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-zydowska-inwazja-rozpoczeta-2017-02

za: http://forumemjot.wordpress.com/2017/02/02/ukraina-zydowska-inwazja-rozpoczeta/

Reklamy

Komentarze 2 to “Ukraina – Żydowska inwazja rozpoczęta !”

 1. mgrabas Says:

  Opublikowano by emjot

  My chcemy moshiacha (Antychrysta) teraz !!!

  Charkowska synagoga przywołuje nadejście moshiacha (Antychrysta):

  „Życzymy wam radosnej chanuki! Pragniemy moshiacha już teraz!”

  a55-600x363-jpg1Banner zawieszony na żydowskiej menorze przy synagodze w Charkowie (grudzień 2016 rok).

  a555-jpg2Charkowska synagoga i menora (grudzień 2016 roku).

  a441-jpg3Menora przy charkowskiej synagodze (grudzień 2016 rok).

   

  Żydowskie święto chanuka obchodzone w tym roku od 25 grudnia do 1 stycznia 2017 roku.

  Według słów Eduarda Hodosa — (byłego rabina, obecnie prawosławnego chrześcijanina – tłum.)

  — charkowska synagoga znajduje się pod zarządem żydowskiej, satanistycznej sekty Chabad Lubavitch, której celem jest sprowadzenie do świata moshiacha, — czyli, — po chrześcijańsku, — Antychrysta.

  Obecnie cała żydowska polityka i działalność Chabad Lubavitch znajdują się pod wpływem książki „Tanya”, — żydowskiego odpowiednika „Mein Kampf”, —  która została napisana dwieście lat temu.

  Jej istotą jest twierdzenie, że — żydowskie dusze są boskie, — natomiast wszystkie pozostałe są pochodzenia zwierzęcego.

  Według tej książki — istnieje konflikt pomiędzy dwoma cywilizacjami, — boską cywilizacją żydowską — i cywilizacją goyowską (nie-żydów). 

  — CYWILIZACJA GOJÓW MUSI ZNIKNĄĆ Z POWIERZCHNI ZIEMI !!!

  a451-jpg4_________________________________________________

  Wewnątrz sekty uprawia się stosunki homoseksualne na określonym poziomie hierarchii, traktowane jako obowiązkowy rytuał. — Akt homoseksualny to akt hołdu składanego Szatanowi.

  Sekta Chabad Lubavitch używa kabalistycznego rytuału czarnej magii zwanego „Pulsa denura” (cios ogniem) do niszczenia niewygodnych przywódców politycznych.

  W geopolityce Chabad Lubavitch odgrywa wiodącą rolę.

  — Za zniszczeniem ZSRR stoi Chabad Lubavitch — (według Eduarda Hodosa).

  Pragnienie satanistycznych żydów, ażeby teraz właśnie nadszedł moshiach można by potraktować jako biesowskie pląsanie, ale jest inaczej.

  — Oni zaplanowali nadejście Antychrysta na rok 2017.

  W swoim czasie święty Serafin Wyricki mówił o tym, że — nastąpi brzask prawosławia ale na piętnaście lat, — później przyjdzie Antychryst.

  Święty Ławrientij (Wawrzyniec) Czernichowski, święty Kuksza Odeski, błogosławiona Matrona Moskiewska, — wszyscy ostrzegali młodych ludzi przed tym, że dożyją oni nadejścia Antychrysta.

  Już w 1998 roku znany ukraiński polityk, — żyd Wadim Rabinowicz — wniósł znaczący wkład w budowę Trzeciej Świątyni.

  — Za jego pieniądze w Izraelu dla Trzeciej Świątyni, w której koronowany będzie Antychryst, odlano z czystego złota menorę.

  Według informacji Eduarda Hodosa, — ciężar złotej menory wynosi 700 kilogramów, — według informacji żydowskiej gminy Kijowa – 108 kilogramów.

  Dnia 1 lutego 2015 roku rabin Avraam Aronyan odczytał rezolucję 45 rabinów o tym, że — „Rebe Król Moshiach żyje i ma się dobrze w materialnym ciele w naszym świecie”.

  Oznacza to, — że żydowscy sataniści mogą przedstawić światu Antychrysta w dowolnym momencie.

  Sekta Chabad Lubavitch nadejście Antychrysta wyznaczyła na rok 2017.

  Takie domniemanie wyraził Eduard Hodos opierając się na fakcie, że teraz żydzi piszą Torę (pierwsze pięć ksiąg Biblii) na przyjście moshiacha,

  — przy czym po raz pierwszy od 5 tysięcy lat — zmienili oni pierwszą literę Tory na lterę „jod”, — dziesiątą literę starożytnego alfabetu hebrajskiego.

  Dla roku 2017 otrzymujemy: 2 + 0 + 1 + 7 = 10.

  —————————————————————————————————————————–

  Wracając do charkowskiej menory i do bannera zawieszonego na niej, trzeba powiedzieć, że — mieszkańcy Charkowa nie przypominają sobie czegoś takiego żeby wielometrowa menora stała na ulicy, — tym bardziej nie pamiętają takiego bannera na temat tego, że żydowscy sataniści z Chabad Lubavitch pragną nadejścia moshiacha-Antychrysta już teraz.

  — Jest to wyzwanie rzucone prawosławnemu Charkowowi i całemu prawosławnemu światu.

  a49-600x301-jpg5__________________________________

  za: http://3rm.info/main/65806-harkovskaya-sinagoga-my-hotim-moshiaha-antihrista-seychas.html : za: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/chcemy-moshiacha-antychrysta-teraz-2017-01

  Tłumaczenie Tamara

   

  ZOBACZ:

  Chabad ogłasza: cała praca została zakończona. Moshiah już tu jest – Analityczny przegląd kierowniczej siły rządu światowego.

  Vaticanum II świętuje żydowskie Tikkun Olam

  WSPÓLNE DUCHOWE DZIEDZICTWO CHRZEŚCIJAN I ŻYDÓW – List pasterski Episkopatu Polski z okazji 50. rocznicy „Nostra aetate” |POLECAM!

  List pasterski Episkopatu Polski – czy Judeopolonii ?

  Rzecznik Episkopatu popiera żydowski terroryzm w Polsce.

  Uchodźcy z Bliskiego Wschodu jednak trafią do Polski… Zaprosili ich biskupi… |biskupi…? przebierańcy geszfciarze raczej..

  Fundacja Sorosa, Caritas i rząd we wspólnych programach dla uchodźców!!!

  Narodowcy RP ostro o Caritas, chcącej sprowadzać do Polski muzułmańskich imigrantów

   
  źródło: http://forumemjot.wordpress.com/2017/01/21/my-chcemy-moshiacha-antychrysta-teraz/

 2. mgrabas Says:

  http://forumemjot.wordpress.com/2016/06/28/zydowska-rada-ukrainy/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s