2009TROOP: Nie pamiętam kiedy, ale raz widziałem Trumpa z Biblią w ręku… czyli szykuje się atak na Słowo Boże.

2009TROOP

Takie oto informacje wyczytałem w necie, okazuje się że obecny prezydent USA w rzeczywistości jest nie tylko Żydem, ale dodatkowo kryptożydem, którego prawdziwe rodowe nazwisko jest Drumft…
Oczywiście na obecną chwilę nie można jednoznacznie stwierdzić że Drumft jest antychrystem, nie mniej jednać nie można wykluczyć takiej ewentualności.
,,,oto rodowód tej rodziny…
kilka sprawdzalnych faktów na temat Donalda Trumpa i jego rodziny. Sprawdźmy więc co mówi żydowski troll, Ezra Levant, na temat rodziny Donalda Trumpa. Otóż według Ezry Levanta wszystkie dorosłe dzieci Donalda Trumpa mają za partnerów żydów. Mężem Ivanki Trump jest żyd, Jared Kushner. Sama Ivanka «podobno» przeszła na judaizm, a to oznacza, że, zgodnie z żydowskim prawem, Ivanka jest 100% żydówką (piszę «podobno», bo potem wykażę, że Ivanka wcale na judaizm przechodzić nie musiała).
Oznacza to, że cała trójka jej dzieci to żydzi. Ale nie dotyczy to tylko Ivanki.
Żoną Donalda Trumpa Juniora jest żydówka Vanessa Hayden. Piątka ich dzieci to, zgodnie z żydowskim prawem, żydzi. Również drugi syn Donalda Trumpa, Eric Trump, ma za żonę żydówkę. To Lara Yunaska.
Narzeczonym najmłodszej córki Donalda Trumpa, Tiffany, jest także żyd, Ross Mechanic, syn nowojorskiego żydowskiego adwokata Jonathana Mechanica i żydówki Wendy Sue Levine. Matka Tiffany Trump, Marla Maples, która była drugą żona Donalda Trumpa, jest podobno baptystką i niby regularnie chodzi do kościoła, ale przestrzega szabat, je koszernie i studiuje kabałę. Tak podobno postępują wszyscy chrześcijanie na całym świecie – przestrzegają szabat, jedzą koszernie i studiują kabałę, a w wolnych chwilach regularnie chodzą do kościoła. Pytanie tylko jakiego? Ezra Levant jest przekonany, że również najmłodszy syn Donalda Trumpa, Barron, który w tej chwili ma zaledwie 10 lat, również w przyszłości ożeni się z żydówką.
Następnie Ezra Levant wziął na warsztat firmę Donalda Trumpa, The Trump Organisation, która jego zdaniem jest również nieźle zażydzona. Oprócz Donalda Trumpa i jego dzieci jedynymi wiceprezydentami tej firmy nie będącymi członkmi rodziny Trumpa są żydzi: Michael Cohen – Executive Vice President (EVP) i Jason Greenblatt, również EVP. Chief Financial Officer (CFO) Organizacji Trumpa to także żyd, Allen Weisselberg.Również na czele komitetu wyborczego Donalda Trumpa znajdowali się sami żydzi: Steven Miller – speach writer, Michael Abboud – communications coordinator i Steven Mnuchin – finance chair. Pozostaje teraz tylko zapytać czego nam żydowski troll Ezra Levant nie powiedział? A żydowski troll, Ezra Levant, nie powiedział nam najważniejszego – że Donald Trump jest żydem.
Prawdziwe nazwisko Donalda Trumpa to DRUMPF. Każdy kto chce może o tym się dowiedzieć stąd: http://www.dailymail.co.uk/news/article-3219262/Wills-millions-Americans-available-online.html
Dziadek Donalda Trumpa, Friedrich Drumpf, urodził się w Kallstadt, w Niemczech w 1869 roku i przyjechał do Ameryki jako 16 latek bez grosza przy duszy, a kiedy umarł 33 lata później (a swoją drogą 33 to ciekawa liczba), to zostawił swojej żonie, Elizabeth, małą fortunę wartą, wg dzisiejszych przeliczeń $542.000, którą to sumę Elizabeth zainwestowała w byznes ze swoim najstarszym synem, również Friedrichem (Fredem Jr), który miał wtedy zaledwie 15 lat. Fred Jr to ojciec Donalda Trumpa. I tak powstało żydowskie imperium na czele którego stoi obecnie kryptożyd Donald Trump. Żydowski troll, Ezra Levant, nie powiedział nam także, że pierwsza żona Donalda Trumpa, Ivana, także była żydówką. Jej pierwszym narzeczonym był George Syrovatka, żyd, a jej pierwszym mężem był agent nieruchomości, o bardzo ciekawym koszernym nazwisku Alfred Winklemeier.
Panieńskie nazwisko Ivany Trump to Zelníček. Z nazwiska tego wystarczy tylko wyrzucić drugą literkę “e” i już mamy bardzo koszerne i znane wśród żydów nazwisko Zelnick, które w języku jidysz oznacza kupca galanterii męskiej lub handlarza pasmanterią, co było dawniej typowo żydowską profesją.Tak więc Ivanka Trump mogła sobie oszczędzić komedii konwersji na judaizm. Była przecież po matce 100% żydówką, no ale wówczas wydałoby się, że Donald Trump jest żydem. Ponad 60.000.000 milionów Amerykanów skanduje dzisiaj Trump! Trump! Trump!
A powinno skandować Drumpf! Drumpf! Drumpf!

Będzie zamyślał odmienić czasy i zakon !!! czyli prawo Mojżeszowe?… uuu, on nie będzie tylko politykiem, ale także religijna osobą, doskonale to oddaje Ap.13:6 Zatem otworzyła swe usta dla bluźnierstw przeciwko Bogu, by bluźnić Jego imieniu i Jego przybytkowi, i mieszkańcom nieba.

Nie pamiętam kiedy, ale raz widziałem Trumpa z Biblią w ręku… czyli szykuje się atak na Słowo Boże.

z Trumpem to nie jest jeszcze wyrocznia, że na 100% jest antychrystem, bo jeśli nie jest wtedy by się okazało że sam jestem fałszywym prorokiem, ale kiedyś nadejdzie albo już jest, i dlatego trzeba mieć oczy szeroko otwarte, zwłaszcza na Słowo Boże i proroctwa które będą stopniowo się wypełniać, i tak np.wiele można dowiedzieć się z poczynań antychrysta czytając Księgę Daniela 7, Dn.8:24-25, Dn.11:36-40 albo Ap.Jana 13 I zmocni się siła jego, aczkolwiek nie jego siłą, tak, że na podziw będzie wytracał, a szczęśliwie mu się powiedzie, i wszystko wykona; bo wytracać będzie mocarzów i lud święty; A przemysłem jego poszczęści mu się zdrada w ręku jego, a uwielbi sam siebie w sercu swojem, i czasu pokoju wiele ich pogubi.
……………………… CZASU POKOJU …………..
w TV będą mówić pokój i bezpieczeństwo, naprawiać świat, a po cichu likwidować mocarzy i lud święty, a ludem świętym są ewangeliczni chrześcijanie. Myślę że na samym początku starał się będzie przypodobać światu, swoimi poczynaniami i świat będzie go kochać, jak swoją własność. Tedy się dziwowała wszystka ziemia i szła za oną bestyją.(antychrystem) I kłaniali się onemu smokowi, (diabłu) który dał moc bestyi; kłaniali się też bestyi. Ap.13:3,4

źródło: http://www.youtube.com/watch?v=tRPNNMxSi_8

Reklamy

Komentarze 3 to “2009TROOP: Nie pamiętam kiedy, ale raz widziałem Trumpa z Biblią w ręku… czyli szykuje się atak na Słowo Boże.”

 1. mgrabas Says:

  źródło: http://forumdlazycia.wordpress.com/2017/01/30/bergoglio-neguje-pismo-swiete/

 2. mgrabas Says:

  Donald Drumpf kolejny pionek czy Antychryst?

 3. mgrabas Says:

  published 2017-04-12 10:33:57, modified 2017-04-12 10:38:08

  Putin i Trump postępują zgodnie z instrukcją „Czasów Ostatecznych”?

  Źródło: henrymakow.com , tłum. Radtrap

  Badacz David Livingstone wierzy, że plan Iluminatów polega na wypełnieniu instrukcji z Objawień św. Jana, ponieważ doskonale wiedzą oni, że jest to księga kabalistyczna. Mówił tak też Albert Pike, również o tym, że jej wypełnienie jest w istocie ich własną Wielką Pracą.

  Livingstone: „Ponieważ chaos poprzedza Czasy Ostateczne, muszą chaos sprowadzić, aby przyśpieszyć nadejście Mesjasza.„
  Zarówno Trump jak i Putin otoczeni są przez członków Chabadu, kryminalistycznej, żydowskiej sekty apokaliptycznej. Jak mówił Herzl, antysemici są najlepszymi przyjaciółmi syjonistów, dlatego aby osiągnąć swoje cele zajmują się również rekrutowaniem ludzi ze skrajnej prawicy. Putina po to, by zmniejszać wpływ NATO w Europie, zaś Trumpa aby uzyskać za jego pomocą głosy i poparcie białych wyborców.
  To rosyjska mafia, ściśle powiązana z Chabad-Lubawiczerami, była zaangażowana w rozpowszechnianie fałszywych wiadomości wśród społeczności teorii spiskowych i środowiska alt-prawicowego stojącego za Trumpem. Jedyną rzeczą na której im zależało, nie była to biała tożsamość, Ameryka czy Rosja, ale Izrael.
  Chabad wychwala teraz zarówno Putina jak Trumpa, uważając jednego z nich za potencjalnego mesjasza.”
  Livingstone objaśnia scenariusz czasów ostatecznych:
  „Wszystko kręci się wokół Trzeciej Świątyni. Świątynia Salomona została zniszczona przez Babilończyków, później odbudowana, nastepnie zniszczona przez Rzymian w 70 n.e. Tak więc celem od samego początku było odbudowanie Świątyni. Dlatego jest ona głównym symbolem masonerii. Masoni-murarze mają odbudować Świątynię. Zarówno symbolicznie, jak i dosłownie.
  Gdy powróci mesjasz, ma on odbudować Trzecią Świątynię. Żydzi ortodoksyjni nie wierzą w możliwość przyśpieszenia tego procesu, wierzą natomiast, że mesjasz musi być obecny aby wszystko mogło się wypełnić. Chabad oraz inni radykalni i religijni syjoniści wierzą natomiast, że trzeba to zrobić teraz. Problem polega na tym, że Trzecią Świątynię trzeba postawić na Wzgórzu Świątynnym, gdzie stoi obecnie meczet Al-Aksa.
  Dlatego planują wykorzystać ewangelicznych „chrześcijańskich syjonistów”, oraz radykalnych muzułmanów w rodzaju np. ISIS, czyli grupy o diametralnie różnych interpretacjach wydarzeń Czasów Ostatecznych. Obie grupy wierzą jednak w to, że zakończą się one ich wzajemną konfrontacją na terenie Izraela, i będzie to adwent Mesjasza. Obie grupy wierzą, że Mesjasz stanie po ich stronie.
  Ci ludzie są kabalistami. Są kabalistami, ponieważ podążają za Ks. Objawienia jak za instrukcją. Ponieważ Objawienia „przewidują” chaos poprzedzający pojawienie się Mesjasza, wierzą że sprowadzając chaos mogą przyśpieszyć jego przybycie.”
  [Komentarz Makowa: Zgadzam się z pozycją Putina co do Syrii, oraz jego podejściem do moralnie zbankrutowanego Zachodu, ale musimy wziąść pod uwagę możliwość, że jest on częścią większego, okultystycznego scenariusza. Chociaż nie zgadzam się z Davidem co do afery Pedogate, o której mówi, że jest to przykład fake news (fałszywych wiadomości),  jestem mu wdzięczny za przekazywanie tych ważnych informacji. Jest coś bardzo dziwnego w tym, jak mocno błądzi świat zachodni. Nasza destrukcja wygląda niczym boska kara. 
  Dalej, Izrael oraz Iran są podobno śmiertelnymi wrogami, ale Putin przyjaźni się z oboma krajami. O co w tym chodzi?]
  Poniżej fragmenty z wychodzącej niedługo książki Davida,  Ordo ab Chao: Mad Philosophers, Conspiracy and the End of the World (Szaleni Filozofowie, Spisek oraz Koniec Świata)
  David Livingstone
  (fragmenty dla henrymakow.com)
  Zeszłego listopada Maria Zakharova, oficjalny rzecznik rządu rosyjskiego powiedziała , że aby wyjaśnić zwycięstwo Trumpa „musicie porozmawiać z Żydami w Brighton Beach NY”, gdzie znajduje się centrum rosyjskiej mafii oraz sekty Chabad Lubavitch, grup wzajemnie się przenikających.
  Rabin Chabad Lubavitch,  Berel Lazar, jest głównym rabinem Rosji. Nazywany „rabinem Putina” często pojawia się u boku Putina podczas publicznych uroczystości, jest również liderem Federacji Żydowskich Społeczności (rosyjski akronim FEOR). Członkowie Chabadu stanowią małą część niewielkiej rosyjskiej społeczności Żydów.  Adolf Shayevech, ważna postać wśród rosyjskiej diaspory Żydów od czasów późnego imperium sowieckiego, był uważany za głownego rabina do roku 2000 i wciąż uważa, że ta pozycja jest należna jemu. Uważa tak również Rosyjski Kongres Żydowski, największa w kraju żydowska organizacja sekularna.
  To jednak FEOR otrzymuje wsparcie od rządu, dzięki czemu odnowili tuziny synagog oraz zbudowali żydowskie centra społeczności w całym kraju. „80% wszystkich synagog ma rabina z Chabadu” powiedział rabbi Alexander Boroda, rzecznik organizacji. Jason Greenblatt, były prawnik Trump Organization, obecnie specjalny reprezentant Białego Domu przy negocjacjach międzynarodowych, spotkał się z Lazarem latem 2016 r.
  Na Międzynarodowej Konferencji Szluchim w roku 2006, na której gościł Alan Dershowitz, Lazar opowiedział historię którą  miał podzielić się z nim Putin, że kiedy był małym chłopcem, dorastał w biednej rodzinie, lecz jego bliscy sąsiedzi, chasydzcy Żydzi byli dla niego niezwykle mili. „Zrozumiał wtedy” mówił Lazar, „że nie tylko byli mili dla nie-żydowskiego dziecka, lecz byli dla niego mili w czasach i miejscu które były bardzo niebezpieczne dla tego rodzaju zachowań.”

  134079069829212341a_b.jpg

  W roku 2014 podczas spotkania z Lazarem i głownymi rabinami z Izraela, Europy i Rosji, Putin powiedział, że będzie wspierał Izrael w ich walce, został nazwany „prawdziwym przyjacielem” oraz sojusznikiem Benjamina Netanyahu, zobowiązał się również do zwalczania antysemityzmu oraz „negujących Holokaust” w Rosji. Podczas spotkania z głownym sefardyjskim rabinem Izraela,  Yitzhakiem Yosefem, usłyszał od niego o swojej roli w Rosji: „wg żydowskiej tradycji, twoje przywództwo jest wynikiem decyzji królestwa B-ga, Króla świata, dlatego błogosławimy ci: Błogosławiony jest Ten który dał Swoją chwałę ciału i krwi”

  Więcej fragmentów (o Trumpie) u źródła

  ———-

  źródło: http://radtrap.wordpress.com/2017/04/12/putin-i-trump-postepuja-zgodnie-z-instrukcja-czasow-ostatecznych/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s